HappyMod › Games › Action › Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare Mod
Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare Mod

Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık APK 1.20.2 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-06-02

Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık değiştirilmiş bir versiyonudur Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare tarafından geliştirildi Gdcompany. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Modern Warplanes (MOD, Sınırsız Füze) 1.20.2... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare 1.20.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıModern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık APK 1.20.2 [Sınırsız para]
versiyon1.20.2
Güncelleme açık2023-06-02
Boyut152.92 MB
Mod BilgisiDownload Modern Warplanes (MOD, Sınırsız Füze) 1.20.2
geliştiriciGdcompany
KategoriAction
Google Play'den edininModern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare
Orijinal apk'yı indirinModern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare (184.98 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
FightNight Battle Royale: FPS şık APK
War After: PvP Shooter şık APK
Pacific Warships: Naval PvP şık APK
Combat Assault: SHOOTER şık APK
Modern Warplanes: PvP Warfare şık APK
Underground 2077: Zombie FPS şık APK
Modern War Choppers: Shooter şık APK
METAL MADNESS PvP: Car Shooter şık APK
Block Tank Wars 3 Tank Shooter şık APK
Steel Rage: Mech Cars PvP War şık APK
WORLD of SUBMARINES: Navy PvP şık APK
Ages of Vikings: MMO Action RPG şık APK
Naval Rush: Sea Defense şık APK
Face of War: PvP Shooter şık APK
Grand Wars: Mafia City şık APK
Bağlantılar İndir:

Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık APK 1.20.2 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (184.98 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (184.98 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık APK 1.20.2 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Premium Ödül Active
Sınırsız cephane

Özellik V2 Özellik:
Mod, Sınırsız Füzeler
Modern Warplanes, oyuncuların modern uçakların sanal pilotları olmasını sağlayan canlandırıcı aksiyon dolu bir oyundur.
Mod sürümüyle, oyuncuların uçaklarını donatmak için sınırsız füze olacak ve savaşlarda bir avantaj sağlayacak.

Özellik V3 Özellik:
sonsuz roketler

Özellik V4 Özellik:
MOD, Sınırsız Füze

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İnanılmaz savaşlara katılın.

Modern Warplanes, gezi odağı sayesinde oyuncuları gerçekçi hava savaşlarına daldırıyor. Ancak oyunun ilk odağı, yukarıdan yüksek olan görkemli ortamlardır. Oyuncular görebilecekleri muhteşem manzaralarla büyüleniyorlar ve çok sayıda düşman uçakla karşılaştıkça her seviyeyi doğru bir şekilde tamamlamaya odaklanmak için mücadele edecekler. Oyun, uçağın üçüncü şahıs perspektifini verir ve oyunculara çekim yapmayı seçtikleri ekrandaki hedeflerin panoramik bir görünümünü verir. Bu, büyük alanlarda gezinme konusunda endişeli insanlar için yararlıdır; Ayrıca, oyuncuların çekimlerini yapmalarına ve vurulmadan önce hedeflerini devirmelerine yardımcı olmak için destekleyici özelliklere sahiptir.

# Havadaki rakipleri itmek için yeteneklerinizi kullanın.

Modern Warplanes, görmezden gelemeyeceğiniz birçok silah içeren bir uçağa sahiptir. Gerçek hayat avcı jetleri gibi, uçak da oyuna düşman tanımlayıcılarını tanıtıyor. Havadaki belirgin düşmanlara zarar vermek için, onları temsil eden mavi hedefi seçmeniz ve sürekli olarak mermileri ateşlemeniz gerekir. Oyunun fizik motoru, makinenizin hareketini kontrol ettirmeyi doğal hale getirir. Bir joystick çalıştırmak ve farklı kurşun kontrol düğmelerine basmak için iki el kullanmalısınız. Geçerli seviyeyi bitirmek için her düğmeye basmanız gerekir. Ek olarak, doğal olarak hiçbir engel olmadan havada uçmaya alışırsınız çünkü seviye alanı büyük ve koruma sağlayacak unsurlar içermez. Bu, herhangi bir oyun modu sırasında düşman saldırılarına duyarlı olacağınız anlamına gelir. Aslında, belirli bir yerde düşmanlara karşı savaşırken ek takım arkadaşlarının yardımını alabilirsiniz.

# Katılmak için farklı seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz.

Modern Warplanes oyunu oynarken Deathmatch, Survival ve Deathmatch modları arasında seçim yapabilirsiniz. Hayatta kalma modu oynarken, büyük bir alanda hareket ederken kırmızı bir nesneye karşı yüzleşmeniz gerekir. Ayrıca, rakipleriniz maç sırasında seçtikleri herhangi bir yönde uçabilir. Son olarak, oyun sırasında eylemlerinize karşı koymak için fırsatlar bulabilirler. Oyuna girmeden önce birçok seçeneğe sahip bir ekran göreceksiniz. Bu arayüzlerden biri, uçağınızı seçtiğiniz yerdir; İlk dövüşünüze hazırlanmak için bu arayüzün kısımlarını dikkatlice gözlemleyin. Oyunda uçaklar oluşturmak, uçaklar, fişekler, kanonlar, ağır makineler ve kamuflaj dahil olmak üzere çok çeşitli unsurlar gerektirir. Bu bileşenler, oyuncuların istedikleri uçağı üretmelerine ve oyun tarzlarına göre ayarlamalarına izin verir.

# Modern savaş uçaklarını anlamak için modern bir Warplanes rehberi gereklidir.

Bu oyun keskin içeriği sayesinde mükemmel grafikler, büyük savaş alanları ve heyecan verici bölümler sunuyor. Oyunculara unutulmaz deneyimler sunmayı vaat ediyor. Sonsuz uçuş gibi modern savaş uçakları, uçakta oynarken rahat bir atmosfere sahiptir. Ancak, yerde oynarken oyun daha küçük çatışmalarla karşılaştıkça daha stresli hale gelir. Bu, uçan uçaklara başladıktan sonra değişir; Daha büyük çatışmalar ortaya çıktıkça hava savaşı algınız büyüyecek. Stres bir bağımlılık haline geldiğinde, artık sizi rahatsız etmiyor; Aslında, inanılmaz derecede bağımlılık yapıyor. Doğaya olan sevginizin yerini her zaman gökyüzünü kazanmak ve kontrol etmek isteyen bir hava askeri olma arzusu aldı.

# Havada bir savaşçı.

Modern Warplanes, diğer birçok olağan simülasyon oyununa sahiptir, ancak cesur ve akıllı oyuncular için harika bir bağımsız oyundur. Bu oyunda, uçakları veya savaş uçağını pilotluk yaparak gerçek bir hava askeri olursunuz. Bu nedenle, bu oyunu oynamadan önce uçağı yetkin bir şekilde pilotluk yaptığınızdan emin olmanız gerekir. En tehlikeli durumlarla uğraşırken, her zaman güvende kalmalısınız. Yağmur, sis veya güneş ışığı gibi düşmanca havalarda savaşmak zor bir iştir. Hava savaşında başarılı olmak için hem yetenekli bir pilot hem de hava öldürme makinesi olmalısınız. Düşmanlarınızı havada yenmek olağanüstü zeka ve cesaret gerektirir; Bu özelliklerden yoksun olan herkes gökyüzünde iyi performans gösteremez. Modern savaş uçaklarının bazı yeni oyuncular için kontrol edilmesi zor olabilir. Endişelenmeyin - Eğitim modunda çok çalışırsanız, tüm sorunlarınız çözülecektir.

# Modlar

Modern savaş uçakları, büyük zorluklarla birkaç oyun modu arasında seçim yapmanızı sağlar. Eğitim modu da mevcuttur; Yeni oyunculara uçağı nasıl düzgün bir şekilde kontrol edeceklerini öğretiyor. Etkili hava tabanlı savaş için, modern bir savaş uçağı pilotunun talep ettiği becerileri öğrenin. Bundan sonra, bir dizi üst düzey savaşta modern bir savaş uçağı pilotu olarak yetkinliğinizin her yönünü ele alın. Ayrıca, takım savaşı ve ekip çalışması içeren çevrimiçi modern savaş uçakları çok oyunculu modunda kendinizi zorlamayı düşünün. Hayatta kalma modunda, oyuncular hayatta kalmak için becerikli ve cesur olmalıdır. Sadece en verimli ve cesur topçular kalabalıktan öne çıkabilir ve ilk%1 olabilir.

# Rekabetçi kalmak için havacılık yükseltmeleri gereklidir.

Her oyun modu kazanmak katılımcıları altın ve uçak yükseltmeleri ile ödüllendirir. Düşman uçaklarını vurmak en değerli ödüldür; Bununla birlikte, altın madeni paralar da önemli faydalar sağlar. Kazançlarla gelişmiş ve güçlü silahlarla kendinizi donatabilirsiniz. En ilginç yönü, Boeing, Falcon, Blackbird ve Nighthawk gibi 30 dövüş türünün en gerçekçi şekilde simüle edilmesidir. Ek silahlar arasında füzeler, makineli tüfekler ve fişekler bulunur. Ayrıca, uçak savaşta daha iyi yardımcı olmak için özel işlevlerle yükseltilebilir.

# Grafikler

Modern Warplanes'ın grafikleri uçak oyunu başlıkları arasında favorim. Oyunun her yönü titizlikle tasarlanmış ve sürekli olarak geliştirilmiştir; Havadan oyundaki her görüntüye. Bu oyun, oyunculara herhangi bir filme rakip olan bir gerçekçilik duygusu sağlar. Bu oyunun oynadığı her savaş, bir Hollywood aksiyon filmi izlemek gibidir.

# M harfi parayla eş anlamlıdır.

Askeri uçakları seviyorsanız, kesinlikle modern savaş uçaklarını seveceksiniz.

# Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık APK 1.20.2 [Sınırsız para] Özellik:

Modern Warplanes sizi modern askeri havacılığın dünyasına taşıyor. Neslimizin en iyi bilinen tüm takip uçaklarında ve havadaki önleme uçaklarında savaşabileceksiniz. Kendi üssünü yönetmek ve çevrimiçi dövüşe katılmak için. Özellikler: - PC projelerinde olduğu gibi muhteşem grafikler. - Çevrimiçi oyun, çok çeşitli ülkelerden gerçek oyunculara karşı savaşmanıza olanak tanır. - 12 tür savaş uçağı. 10 gerçek dünya ve 2 6. nesil prototip dahil.- Her uçağın kendi ikinci sınıf silahı ve benzersiz özellikleri ve yetenekleri vardır.- Uçağınıza serbestçe takabileceğiniz roketlerden ana silahlara kadar 30'dan fazla çeşitli koleksiyon parçası .- Oyunun yetkin performansı, iyi tasarlanmış oyun ve eşlik eden tüm oyun anları.- İnternet arızası durumunda hem Çevrimiçi hem de Çevrimdışı uygulama çalışması. Oyun, günümüzün mobil yönündeki en iyi aksiyon simülatörü olduğunu iddia ediyor.

İnanılmaz savaşlara katılın.
Havadaki rakipleri itmek için yeteneklerinizi kullanın.
Katılmak için farklı seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz.
Modern savaş uçaklarını anlamak için modern bir Warplanes rehberi gereklidir.
Havada bir savaşçı.
Modlar
Rekabetçi kalmak için havacılık yükseltmeleri gereklidir.
Grafikler
M harfi parayla eş anlamlıdır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık APK 1.20.2 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Modern Warplanes: PvP Warfare modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Modern Warplanes: PvP Warfare mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Modern Warplanes: PvP Warfare indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Modern Warplanes: PvP Warfare arayın.

# Tam Özellikler Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık APK 1.20.2 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut152.9MB
versiyon1.20.2
Sürüm Kodu303263
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS BLUETOOTH POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BILLING AD_ID
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.
Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.
İşlemcinin uyumasını veya ekranı kapatmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir
karartmadan.:

MİKROFON:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Bluetooth donanım özellikleri:
Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 34

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (34)

 • U

  @Anonim   2023-06-05 09:40:04

  Kimden:US   cihaz:SM-A225M   OS:android 11
  no sirve es una basura instala pero no deja entrar al juego
 • U

  @Anonim   2023-06-03 20:59:35

  Kimden:US   cihaz:RMX3511   OS:android 12
  The mod said its unlimited money but no its unlimited missiles
 • S

  @Anonim   2023-06-02 17:33:30

  Kimden:SA   cihaz:ZTE Blade A51   OS:android 11
  It does not work I hope to solve the problems
 • U

  @Anonim   2023-06-01 22:22:26

  Kimden:US   cihaz:KB2001   OS:android 13
  doesn't work...... Don't waste your time
 • U

  @Anonim   2023-04-10 23:31:46

  Kimden:US   cihaz:SM-A035M   OS:android 13
  no funciona aparece un mensaje que dice error fatal
 • U

  @Anonim   2023-04-02 04:48:43

  Kimden:US   cihaz:5087Z   OS:android 11
  mod does not work everytime I buy something it takes away my money
 • C

  @Anonim   2023-03-31 22:11:15

  Kimden:CO   cihaz:FRL-L23   OS:android 10
  Es un asco, tiene archivos corruptos no lo instalen
 • U

  @Anonim   2023-03-26 11:23:47

  Kimden:US   cihaz:BE2026   OS:android 11
  the game works fine but there's no mod, you might as well download this in the app store or Google play, do not waste your time with this.
 • U

  @Anonim   2023-03-26 08:54:14

  Kimden:US   cihaz:Moto G (5)   OS:android 7.0
  muy bueno el mod le doy un 5
 • I

  @Anonim   2023-03-24 09:11:48

  Kimden:ID   cihaz:RMX3231   OS:android 11
  game nya bagus grafik hd pesawat tempur nya bagus juga
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare

 • I

  @Anonim   2023-04-13 15:43:51

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 13
  mod uang tak terbatas unlimted pvp tak terbatas batas tak
 • U

  @Anonim   2023-02-23 00:43:45

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g power (2021)   OS:android 11
  unlimited money please I would really appreciate it
 • U

  @Anonim   2023-02-11 15:04:49

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 7A   OS:android 10
  we need a mod that is already in a respectful level like 20 + unlimited Money & Gold, that's all, thank u....
 • U

  @Anonim   2023-01-26 07:28:12

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi 2201116SG   OS:android 12
  Quiero que tenga dinero infinito aviones desbloqueados suficiente dinero para comprar y equipar los aviones
 • I

  @Anonim   2023-01-06 11:35:30

  Kimden:IN   cihaz:Lenovo Lenovo L19041   OS:android 9
  Unlimited : Money Unlimited Gold ples can u give us pls pls pls
 • R

  @Anonim   2023-01-04 17:25:10

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 13
  puuuuuuuttttttt aaaaaaaaaa unnnnnlimmmiiiiiited moneyyyyyy mod
 • B

  @Anonim   2022-12-28 09:00:15

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-X525   OS:android 10
  dinheiro ilimitado por favor tá muito difícil ganhar dinheiro no jogo
 • P

  @Anonim   2022-12-20 18:54:20

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-G570Y   OS:android 8.0.0
  can anyone make a mod for the game that can be install in any phone
 • G

  @Anonim   2022-12-10 12:18:03

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A032F   OS:android 11
  lllllllllllllllllllllĺllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllĺllllllllĺlllllllllllllllllllllll
 • U

  @Anonim   2022-12-04 23:14:32

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 7A   OS:android 9
  Can we get a Unlimited Money mod and not unlimited god **** bullets? Thanks in advance for the person who can make the mod.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (60) Sürümler of Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Modern Warplanes: Thunder Air Strike PvP warfare şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme