HappyMod › Games › Casual › Benim Konuşan Angela'm 2 Mod
Benim Konuşan Angela'm 2 Mod

Benim Konuşan Angela'm 2 şık APK 2.1.0.20086 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-03-10

Benim Konuşan Angela'm 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Benim Konuşan Angela'm 2 tarafından geliştirildi Outfit7 Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download My Talking Angela 2 (MOD, Sınırsız Para) 2.1.0.2... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Benim Konuşan Angela'm 2 2.1.0.20086 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBenim Konuşan Angela'm 2 şık APK 2.1.0.20086 [Sınırsız para]
versiyon2.1.0.20086
Güncelleme açık2023-03-10
Boyut155.54 MB
Mod BilgisiDownload My Talking Angela 2 (MOD, Sınırsız Para) 2.1.0.20086
geliştiriciOutfit7 Limited
KategoriCasual
Google Play'den edininBenim Konuşan Angela'm 2
Orijinal apk'yı indirinBenim Konuşan Angela'm 2 (138.19 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
My Talking Tom 2 şık APK
My Talking Angela şık APK
Talking Tom Gold Run şık APK
My Talking Tom şık APK
Talking Tom Hero Dash şık APK
Talking Ben the Dog şık APK
Swamp Attack şık APK
My Talking Hank şık APK
Talking Tom Cat şık APK
My Talking Tom Friends şık APK
Talking Tom & Ben News şık APK
Talking Tom Camp şık APK
Talking Angela şık APK
Talking Tom Jetski 2 şık APK
Talking Tom Cat 2 şık APK
Talking Ginger 2 şık APK
Talking Ginger şık APK
Talking Pierre the Parrot şık APK
Talking Tom Candy Run şık APK
My Talking Angela 2 şık APK
Bağlantılar İndir:

Benim Konuşan Angela'm 2 şık APK 2.1.0.20086 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (138.19 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (138.19 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Benim Konuşan Angela'm 2 şık APK 2.1.0.20086 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
MOD, Sınırsız Para

Özellik V2 Özellik:
Çok para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Konuşan Angela 2 hakkında tanıtılmalı.

Çok keyifli bir evcil hayvan oyunu.

# 6 yaş ve üstü herkes için önerilen herhangi bir kız oyun koleksiyonunda hayati bir parça.

Kızımın beşinci doğum gününde, ona iPad'inde oyunlarla dolu bir oyun klasörü vermek istedim. Tüm cihazı, birlikte oynamaya teşvik eden bir mesajla büyük bir dikdörtgen kutuya paketledim. Neredeyse hiç kimse bu hermetik olarak mühürlü klasörde neler olduğunu anlamıyor. Herkes merak ederken, tüm ailemizin birlikte oynaması için çocuğum hangi oyunları indirdi? Talking Angela 2, şu anda piyasadaki en popüler evcil hayvan oyunlarından biri. Bugünün konusunu kullanarak göstermeyi seçtiğim orijinal My Talking Angela oyununun devamı.

# Oyun mekaniği aracılığıyla yüksek derecede heyecan sunar.

Outfit7 Limited's My Talking Angela 2, arcade, yemek pişirme, müzik, moda ve sanal bir kediyi sevişmekten gelen sıradan bir video oyunudur. Oyun, her etkinlik arasında kesintisiz bir deneyim sunarak stüdyonun yeteneklerini artırdı. Oyunlar yaşam simülasyonları ve sanal hayvanlar arasındaki çizgileri bulanıklaştırabilir. Bu oyunda kedi olan Angela olarak oyuncular hayatının her zamankinden daha renkli ve önemli olduğunu keşfediyorlar. Angela'yı sevimli, sessiz bir kedi olarak düşünüyorum. Duygularını her zaman iletmek için birçok ince hareketi, sesi ve ifadesi var. İlk bakışta sakin bir evcil hayvan gibi görünüyor. Uygulamada, oyunda Angela ile etkileşim kurmayı, küçük bir çocuk yetiştirmek gibi sadece bir hayvana bakmaktan daha çok düşünüyorum. Süreç çok canlı ve gerçekçi.

# Angela'ya bir bakıcı gibi, ona adanmış hissediyorum.

Sanal evcil hayvan oyununda bir evcil hayvan için günlük bakım için bir rutin kurulur. Buna kalkmak, yürümek, diş fırçalamak, banyo veya duş almak, tuvalet kullanma ve egzersiz içerir. Bu oyunu oynayan bir kişi, evcil hayvanlarının tanımlanmış günlük rutinlerle nasıl büyüdüğünü görebilir. Angela'nın solgun, yıkanmış bir yüzle uyanmasını izlemek, sadece birkaç saniye içinde çekici olmadığını ortaya koyuyor. Sonraki makyajı, biraz sabun ve su ile çarpıcı. Angela en sevdiği yiyecekleri kurtardığında veya dilini yaladığında, duygusal durumunun kendinizle karıştığını hissettiğinizde yırtılırsınız. Diğer aile evcil hayvanlarıyla duygusal olarak bağlanmak, diğer video oyunlarında çoğaltılması zordur.

# Tüm kızlar için gerekli bir moda.

Dijital Bebek Talkörünün devamı, Talking Angela 2, kullanıcılar sanal Angela için kıyafetler oluşturabilir ve özelleştirebilir. Bir kıyafet oluşturduktan sonra, oyuncular Angela'yı özgürce giydirebilir ve hareketlerini koordine edebilir. Oyuna da ev dışında veya yerel bir sokak fuarında farklı kıyafetler stilleri deneyimlemek için yeni fırsatlar da dahildir. Ayrıca, Angela'yı giydirmek onu mutlu eder ve ruh halini geliştirir. Zarifçe ve uygun şekilde giyinmek için kıyafetleri farklı gömlekler, pantolon, etek, ayakkabı ve saç stilleriyle karıştırın. Sanatsal kanı olan herkes oynamayı seçerse oyun tarafından romantikleşecek; Oyunu oynayan kızların kullandıkları herhangi bir makyaja aşık olmaları garanti edilir. Bu oyundaki kedi güzel görünmeyi seviyor, bu da kaçınılmaz olarak Angela için makyaj sürecine yol açıyor. Oyuncu, kıyafetinin tonuyla eşleşerek, eşleşen gerçek saç seçerek ve kıyafetiyle eşleşen bir makyaj düzeni oluşturarak makyajını daha çekici hale getirmesine yardımcı olmalıdır. Angela'nın bu oyundaki makyajı büyük bir konsantrasyon ve bakım gerektirir. Seçtiğiniz makyajı, yüzündeki bir noktaya mükemmel bir şekilde nasıl uygulanacağınızı ve ardından tamamlanana kadar tekrar başvurmanız gerekir. Örneğin, eyeliner mükemmel kıvrımı elde etmek için birkaç swipe alır. Benzer şekilde, ruj giymek, renk eşit ve parlak olana kadar ileri geri hareketler içerir. Küçük çocuklar için bu süreç ezici olabilir. Ancak, kızlar için bu cennet sonsuz olasılıkları ortaya çıkarır. Kızım kesinlikle önce bunu oynayacak. Konuşan Angela'nın hikayesi kendi başına ilginç. Angela'nın yakın arkadaşlarından biri olan Talking Tom 2 ile tanışmak istiyorsanız, bu iyi bir seçim olurdu.

# Angela aynı zamanda müzikal ve dans becerilerinde de yetkindir.

Kedi sadece şık kıyafetler giyebilmekle kalmaz, aynı zamanda lezzetli turtalar, kekler ve hatta lolipopları kendi başına pişirebilen bir mutfak uzmanıdır. Angelina doğru meyveyi nasıl seçeceğini, tamamen lezzetlediğini ve her pastayı nasıl keseceğini biliyor. Ayrıca malzemeleri iyice karıştırabilir ve kekleri fırına koyabilir. Bu işlemde ekstra bir adım, kekleri fırından çıkarmadan önce pişirme düğmelerini çeviriyor. Kedinin yemek pişirmesi her tatlı yaptığında ruh halini geliştirir. Çocuklar Angela ile birlikte oynadığında kekleri öğrenmek keyiflidir. Tekrarlanan pozlama yoluyla çok fazla bilgi emecekler. Angela'nın dişlileri değiştirmesi ve tanıdık bir publa veya onun yerine sarması gerekiyor. Yoğun bir gün geçirdi ve rahatlaması gerekiyor. Beğendiğiniz herhangi bir şarkı Angela ile seyahat etmek için seçilebilir. Ruhunuzun sesleri takip etmesine ve vücudunu özgürce kontrol etmesine izin verir, böylece ayaklarını hareket ettirirken ritmik olarak kayar. Çok huzurlu bir seyahat yoluyla romantik ve kendini seven bir akşam elde edilir. Dünyayı uygun kıyafet seçenekleri, şarkı, dans veya pişirme yoluyla seyahat ettikleri için Angela, yeni yerlere seyahat etmesine yardımcı olan uçak biletleri kazanabilir. Onları aldıktan sonra, lezzetli yiyecekler için alışveriş yapabilir, arkadaş edinebilir ve hatta büyük ruh hali değişimleri alabilir. Angela, her gezisinde her gezide hoş bir sürpriz var.

# Küçük Oyunlar

Angela, donut spin ve diğer keyifli bulmaca oyunlarına katılarak gün boyunca rafine ilgi alanlarını kullanmaktan hoşlanıyor. Ayrıca, geceleri bulmacaları çözmekten hoşlanıyor. Bu oyun, oyuncuların çeşitli oyunlar sunarak sorun çözme ve refleks becerilerini zorlar. Her oyunu oynarken yeni beceriler öğrenin.

# İnternet üzerinden etkileşime girebileceğiniz ses özellikli bir evcil hayvan.

İnsanlar içinde hayvanlar ve evcil hayvanlar içeren mobil oyunları takdir ediyor. Şu anda evcil hayvanları olan insanlar da bu oyunların tadını çıkarıyor. Bunun nedeni, hayvanlara bakmayı seven insanlar.

# Benim Konuşan Angela'm 2 şık APK 2.1.0.20086 [Sınırsız para] Özellik:My Talking Angela 2 is a casual simulation game related to dress-up and pets. The character of the game is Angela, a very beautiful female cat. This game is the sequel of My Talking Angela. The gameplay and the previous one Very similar. But this game has a lot of new content. The content of the game has become more interesting. Players can interact with the cute Angela. Players also need to complete various tasks to get money. Buy various items and food for the beloved Angela. Many players feel that their money is never enough. Now download My Talking Angela 2 Mod, players can get unlimited money for free. Players can buy many items for free.

Graphic The game screen of My Talking Angela 2 is great, better than the previous one.

Gameplay The gameplay of My Talking Angela 2 is the same as all the games of the My Talking Tom series. Players can dress up in this game, do tasks and even play games with their pets.

HighlightsThe highlight of the My Talking Angela 2 game is that this game has greatly upgraded the game content and game screen. This makes players have a better experience.

Shortcomings Too many ads in this game

Difficulty The game is very not hard to get startedBenim Konuşan Tom'um 2 ve Benim Konuşan Tom Arkadaşlarım gibi popüler sanal evcil hayvan oyunlarının yaratıcıları Outfit7'den, Benim Konuşan Angela'mın devamı geliyor! Benim Konuşan Angela 2, Angela'nın oyununu bir sonraki seviyeye taşıyor! Yeniden canlandırılan şarkı söyleme ve dans etme deneyimleri, sınırsız makyaj olanakları ve keşfedilecek heyecan verici yerler bulun. Angela yepyeni pedinde eğlencenin şimdi başlamasını bekliyor.ANGELA GERİ DÖNDÜ! Angela'nın yepyeni bir oyunu var ama yine de şarkı söylemeyi, dans etmeyi ve eğlenmeyi seviyor! Şehirde yeni bir evi var ve arkadaşlarının ziyarete gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Atıştırmalıklarla dolu bir mutfağı, oyunlarla dolu bir konsolu ve modaya uygun görünümler oluşturabileceğiniz ve saç stilleriyle eğlenebileceğiniz kıyafet ve makyajla dolu bir dolabı var. Yapmanız gereken. Dans Stüdyosunda hareketlerinizi uygulayın veya sadece dans ederek kendinizi serbest bırakın. En iyi arkadaşının hala tatlıya düşkünlüğü var, bu yüzden şekerleme ve pasta için Şeker Dükkanına bak! Hatta orada pasta yapmayı deneyebilir ve kendi pastanızı veya tatlınızı yapmayı öğrenebilirsiniz. Nereye gitmek istediğinizi siz seçin.ANGELA'NIN GOT OYUNLARI ️Angela özel oyunlarla kendine meydan okumayı çok seviyor! Evdeki yepyeni mini oyunlarda çılgın bulmacalar ve kaçık böcekler bulun. Donut Spin'i deneyin - bulmacalar ve evcil hayvanlar içeren yapışkan bir pasta oyunu! İlerledikçe becerilerinizi, reflekslerinizi ve problem çözme yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz daha fazla evcil hayvan oyunu ve ilginç kedi oyunu olacak. Kıyafetler ve aksesuarlarla dolu harika bir gardırop, makyaj oyunları icat edebileceğiniz devasa bir makyaj istasyonu ve yeni saç kesimlerini deneyebileceğiniz mini bir kuaför salonu bulun. Angela'nın saçını yapmasına ve moda ve makyajla kendini ifade etmesine yardım edin.ANGELA'NIN GERÇEK ARKADAŞLARA İHTİYACI VAR Angela'nın bazen tüm bu eğlenceden sonra arkasını dönüp dinlenmeye ihtiyacı var! Acıktığında ya da kedi kestirmesine ya da köpük banyosuna ihtiyacı olduğunda ona göz kulak olun. Eve getirecek yeni eşyalar bulmak için uçak gezilerine çıkın ve en önemlisi arkadaşınıza iyi bakın! Moda oyunları, pasta oyunları ve makyaj oyunları hayranıysanız ve Talking Angela ile daha da fazla eğlenmek istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir sanal evcil hayvan oyunudur! Pasta yapmaktan ve süslemekten, moda ve makyaj oyunlarında kıyafet, saç ve makyaj denemelerinden hoşlananlar bu oyuna da bayılacak. My Talking Angela 2'yi ücretsiz indirin!Bu uygulama şunları içerir:- Outfit7 ürünlerinin ve reklamlarının tanıtımı;- Müşterileri Outfit7'nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;- Kullanıcıları uygulamayı tekrar oynamaya teşvik etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi;- YouTube entegrasyonu Kullanıcılar Outfit7'nin animasyon karakterlerinin videolarını izleyebilir;- Uygulama içi satın alma seçeneği;- Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, sanal para birimi kullanılarak satın alınacak öğeler (farklı fiyatlarda mevcuttur); ve- Gerçek para kullanarak herhangi bir uygulama içi satın alma yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler. Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/EEA gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/ eea/ABD gizlilik ilkesi: https://outfit7.com/privacy/Rest of the world gizlilik ilkesi: https://outfit7.com/privacy/Müşteri desteği: [email protected]

Konuşan Angela 2 hakkında tanıtılmalı.
6 yaş ve üstü herkes için önerilen herhangi bir kız oyun koleksiyonunda hayati bir parça.
Oyun mekaniği aracılığıyla yüksek derecede heyecan sunar.
Angela'ya bir bakıcı gibi, ona adanmış hissediyorum.
Tüm kızlar için gerekli bir moda.
Angela aynı zamanda müzikal ve dans becerilerinde de yetkindir.
Küçük Oyunlar
İnternet üzerinden etkileşime girebileceğiniz ses özellikli bir evcil hayvan.

# Nasıl indirilir ve kurulur Benim Konuşan Angela'm 2 şık APK 2.1.0.20086 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan My Talking Angela 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. My Talking Angela 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den My Talking Angela 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında My Talking Angela 2 arayın.

# Tam Özellikler Benim Konuşan Angela'm 2 şık APK 2.1.0.20086 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut155.5MB
versiyon2.1.0.20086
Sürüm Kodu350
Langar de es fr it ja ko pt ru tr zh zh-CN zh-Hans-CN zh-Hant-TW zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinRECORD_AUDIO INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_WIFI_STATE AD_ID BILLING RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
MİKROFON:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Sensör donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın barometresini kullanır.
Örneğin, bir hava durumu uygulaması hava basıncını bildirebilir. Uygulama, cihazın manyetometresini (pusula) kullanır.:

Örneğin, bir navigasyon uygulaması kullanıcının baktığı yönü gösterebilir. Uygulama, dönmeyi ve bükülmeyi algılamak için cihazın jiroskopunu kullanır ve altı eksenli bir yönlendirme sistemi oluşturur.:

Bir uygulama, bu sensörü kullanarak dikey ve yatay yönler arasında geçiş yapması gerekip gerekmediğini daha sorunsuz algılayabilir.;:

Uygulama, cihazın ışık sensörünü kullanır.:

Örneğin, bir uygulama ortam aydınlatma koşullarına bağlı olarak iki farklı renk şemasından birini görüntüleyebilir.:

Uygulama, cihazın yakınlık sensörünü kullanır.:

Örneğin, bir telefon uygulaması, kullanıcının cihazı vücuduna yakın tuttuğunu algıladığında cihazın ekranını kapatabilir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Benim Konuşan Angela'm 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Benim Konuşan Angela'm 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • D

  @Anonim   2023-03-28 22:46:04

  Kimden:DZ   cihaz:SM-G610F   OS:android 8.1.0
  هذه لعبة جد جيدة حقا وممتازة تقيمي لها هو خمسة نجوم
 • T

  @Anonim   2023-03-28 14:29:39

  Kimden:TR   cihaz:SM-A750F   OS:android 10
 • B

  @Anonim   2023-03-24 23:21:44

  Kimden:BR   cihaz:SM-J410G   OS:android 8.1.0
  funciona direitinho estão de parabéns
 • U

  @Anonim   2023-03-24 18:54:17

  Kimden:US   cihaz:SM-T580   OS:android 8.1.0
  please make it work............?
 • E

  @Anonim   2023-03-24 03:47:43

  Kimden:EG   cihaz:2201116SG   OS:android 12
  #goodgame# #happymod# #working# #goodgame# #happymod# #working# #goodgame# #happymod# #working# #goodgame# #happymod# #working#
 • B

  @Anonim   2023-03-23 20:50:29

  Kimden:BR   cihaz:SM-A037M   OS:android 11
  #HappyMod# melho do que se brope
 • I

  @Anonim   2023-03-22 12:58:12

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1904   OS:android 11
  tidak bisa terdownload
 • I

  @Anonim   2023-03-21 12:04:44

  Kimden:ID   cihaz:M2010J19CG   OS:android 11
  it works! bagus banget sumpah rate my oc! ? /10
 • U

  @Anonim   2023-03-21 10:16:53

  Kimden:US   cihaz:9032Z   OS:android 10
  amazing I love it so much
 • U

  @Anonim   2023-03-21 00:15:36

  Kimden:UZ   cihaz:SM-A032F   OS:android 11
  gggggggggggggguuuuuullliii_09✯
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Benim Konuşan Angela'm 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Benim Konuşan Angela'm 2

 • B

  @Anonim   2023-03-18 11:11:42

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J415GN   OS:android 9
  amei, pra quem quer jogar mais tá dando erro, provavelmente é da sua memória do celular, apaga um pouco e tenta de volta. E o jogo funciona perfeitamente, só tomo receio por causa que pede microfone, e ocmo se trata de um app hackeado, não permito. Mais é opcional!
 • U

  @Anonim   2023-03-14 09:53:14

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2007J20CG   OS:android 11
  la ise emo xd ,si funciona y muy buena la aplicación
 • B

  @Anonim   2023-03-06 02:24:51

  Kimden:BR   cihaz:motorola motorola one macro   OS:android 10
  dinheiro infinitos ($(:$iisjsjdkh87#8#(#:$+$88u6ishishh
 • U

  @Anonim   2023-03-02 22:35:52

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo Y55A   OS:android 6.0.1
  hi bsjsbsbdndkdmdnfndndnndndndndndndndndbdbdndndiwowowkajsjanananansnsnsnsnnsndbdbdbdbdbd
 • I

  @Anonim   2023-03-01 07:52:22

  Kimden:ID   cihaz:itel itel L6502   OS:android 10
  saya meminta untuk dapat diinstal
 • B

  @Anonim   2023-02-21 09:23:16

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A032M   OS:android 11
  eu quero modes pq n tem se nao tiver modes vou denunciar vcs
 • U

  @Anonim   2023-02-17 15:34:14

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
  ay un error me pone app no instalada que esta pasandoooo que feo caso la verdad
 • F

  @Anonim   2023-02-17 00:23:02

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-G780F   OS:android 13
  très bon jeux me sais dommage de monter de niveau que une fois par jour
 • B

  @Anonim   2023-02-06 07:23:57

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-M135M   OS:android 13
  Minha talking Angela tem uma foto para talking tom
 • B

  @Anonim   2023-02-02 02:28:58

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(20)   OS:android 11
  eu criei a wandinha na my talking Angela 2 e aí ficou bom?
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Benim Konuşan Angela'm 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (33) Sürümler of Benim Konuşan Angela'm 2 şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme