HappyMod / Casual / My Talking Angela 2 şık
My Talking Angela 2 Mod Apk 1.8.4.17269 [Sınırsız para]

My Talking Angela 2 Mod Apk 1.8.4.17269 [Sınırsız para]

2022-10-28

152.75 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
1.8.4.17269
Boyut
152.75 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-10-28
Gerekir
5.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız para

My Talking Angela 2 Mod Video


Editör İncelemesi

My Talking Angela 2 Mod Apk 1.8.4.17269 [Sınırsız para]
My Talking Angela 2 Mod Apk 1.8.4.17269 [Sınırsız para]

My Talking Angela 2 is a casual simulation game related to dress-up and pets. The character of the game is Angela, a very beautiful female cat. This game is the sequel of My Talking Angela. The gameplay and the previous one Very similar. But this game has a lot of new content. The content of the game has become more interesting. Players can interact with the cute Angela. Players also need to complete various tasks to get money. Buy various items and food for the beloved Angela. Many players feel that their money is never enough. Now download My Talking Angela 2 Mod, players can get unlimited money for free. Players can buy many items for free.

Graphic The game screen of My Talking Angela 2 is great, better than the previous one.

Gameplay The gameplay of My Talking Angela 2 is the same as all the games of the My Talking Tom series. Players can dress up in this game, do tasks and even play games with their pets.

HighlightsThe highlight of the My Talking Angela 2 game is that this game has greatly upgraded the game content and game screen. This makes players have a better experience.

Shortcomings Too many ads in this game

Difficulty The game is very not hard to get started

My Talking Angela 2 Mod Detayları

Konuşan Angela 2 hakkında tanıtılmalı.

Çok keyifli bir evcil hayvan oyunu.

My Talking Angela 2 Mod

6 yaş ve üstü herkes için önerilen herhangi bir kız oyun koleksiyonunda hayati bir parça.

Kızımın beşinci doğum gününde, ona iPad'inde oyunlarla dolu bir oyun klasörü vermek istedim. Tüm cihazı, birlikte oynamaya teşvik eden bir mesajla büyük bir dikdörtgen kutuya paketledim. Neredeyse hiç kimse bu hermetik olarak mühürlü klasörde neler olduğunu anlamıyor. Herkes merak ederken, tüm ailemizin birlikte oynaması için çocuğum hangi oyunları indirdi? Talking Angela 2, şu anda piyasadaki en popüler evcil hayvan oyunlarından biri. Bugünün konusunu kullanarak göstermeyi seçtiğim orijinal My Talking Angela oyununun devamı.

My Talking Angela 2 Mod

Oyun mekaniği aracılığıyla yüksek derecede heyecan sunar.

Outfit7 Limited's My Talking Angela 2, arcade, yemek pişirme, müzik, moda ve sanal bir kediyi sevişmekten gelen sıradan bir video oyunudur. Oyun, her etkinlik arasında kesintisiz bir deneyim sunarak stüdyonun yeteneklerini artırdı. Oyunlar yaşam simülasyonları ve sanal hayvanlar arasındaki çizgileri bulanıklaştırabilir. Bu oyunda kedi olan Angela olarak oyuncular hayatının her zamankinden daha renkli ve önemli olduğunu keşfediyorlar. Angela'yı sevimli, sessiz bir kedi olarak düşünüyorum. Duygularını her zaman iletmek için birçok ince hareketi, sesi ve ifadesi var. İlk bakışta sakin bir evcil hayvan gibi görünüyor. Uygulamada, oyunda Angela ile etkileşim kurmayı, küçük bir çocuk yetiştirmek gibi sadece bir hayvana bakmaktan daha çok düşünüyorum. Süreç çok canlı ve gerçekçi.

My Talking Angela 2 Mod

Angela'ya bir bakıcı gibi, ona adanmış hissediyorum.

Sanal evcil hayvan oyununda bir evcil hayvan için günlük bakım için bir rutin kurulur. Buna kalkmak, yürümek, diş fırçalamak, banyo veya duş almak, tuvalet kullanma ve egzersiz içerir. Bu oyunu oynayan bir kişi, evcil hayvanlarının tanımlanmış günlük rutinlerle nasıl büyüdüğünü görebilir. Angela'nın solgun, yıkanmış bir yüzle uyanmasını izlemek, sadece birkaç saniye içinde çekici olmadığını ortaya koyuyor. Sonraki makyajı, biraz sabun ve su ile çarpıcı. Angela en sevdiği yiyecekleri kurtardığında veya dilini yaladığında, duygusal durumunun kendinizle karıştığını hissettiğinizde yırtılırsınız. Diğer aile evcil hayvanlarıyla duygusal olarak bağlanmak, diğer video oyunlarında çoğaltılması zordur.

Tüm kızlar için gerekli bir moda.

Dijital Bebek Talkörünün devamı, Talking Angela 2, kullanıcılar sanal Angela için kıyafetler oluşturabilir ve özelleştirebilir. Bir kıyafet oluşturduktan sonra, oyuncular Angela'yı özgürce giydirebilir ve hareketlerini koordine edebilir. Oyuna da ev dışında veya yerel bir sokak fuarında farklı kıyafetler stilleri deneyimlemek için yeni fırsatlar da dahildir. Ayrıca, Angela'yı giydirmek onu mutlu eder ve ruh halini geliştirir. Zarifçe ve uygun şekilde giyinmek için kıyafetleri farklı gömlekler, pantolon, etek, ayakkabı ve saç stilleriyle karıştırın. Sanatsal kanı olan herkes oynamayı seçerse oyun tarafından romantikleşecek; Oyunu oynayan kızların kullandıkları herhangi bir makyaja aşık olmaları garanti edilir. Bu oyundaki kedi güzel görünmeyi seviyor, bu da kaçınılmaz olarak Angela için makyaj sürecine yol açıyor. Oyuncu, kıyafetinin tonuyla eşleşerek, eşleşen gerçek saç seçerek ve kıyafetiyle eşleşen bir makyaj düzeni oluşturarak makyajını daha çekici hale getirmesine yardımcı olmalıdır. Angela'nın bu oyundaki makyajı büyük bir konsantrasyon ve bakım gerektirir. Seçtiğiniz makyajı, yüzündeki bir noktaya mükemmel bir şekilde nasıl uygulanacağınızı ve ardından tamamlanana kadar tekrar başvurmanız gerekir. Örneğin, eyeliner mükemmel kıvrımı elde etmek için birkaç swipe alır. Benzer şekilde, ruj giymek, renk eşit ve parlak olana kadar ileri geri hareketler içerir. Küçük çocuklar için bu süreç ezici olabilir. Ancak, kızlar için bu cennet sonsuz olasılıkları ortaya çıkarır. Kızım kesinlikle önce bunu oynayacak. Konuşan Angela'nın hikayesi kendi başına ilginç. Angela'nın yakın arkadaşlarından biri olan Talking Tom 2 ile tanışmak istiyorsanız, bu iyi bir seçim olurdu.

Angela aynı zamanda müzikal ve dans becerilerinde de yetkindir.

Kedi sadece şık kıyafetler giyebilmekle kalmaz, aynı zamanda lezzetli turtalar, kekler ve hatta lolipopları kendi başına pişirebilen bir mutfak uzmanıdır. Angelina doğru meyveyi nasıl seçeceğini, tamamen lezzetlediğini ve her pastayı nasıl keseceğini biliyor. Ayrıca malzemeleri iyice karıştırabilir ve kekleri fırına koyabilir. Bu işlemde ekstra bir adım, kekleri fırından çıkarmadan önce pişirme düğmelerini çeviriyor. Kedinin yemek pişirmesi her tatlı yaptığında ruh halini geliştirir. Çocuklar Angela ile birlikte oynadığında kekleri öğrenmek keyiflidir. Tekrarlanan pozlama yoluyla çok fazla bilgi emecekler. Angela'nın dişlileri değiştirmesi ve tanıdık bir publa veya onun yerine sarması gerekiyor. Yoğun bir gün geçirdi ve rahatlaması gerekiyor. Beğendiğiniz herhangi bir şarkı Angela ile seyahat etmek için seçilebilir. Ruhunuzun sesleri takip etmesine ve vücudunu özgürce kontrol etmesine izin verir, böylece ayaklarını hareket ettirirken ritmik olarak kayar. Çok huzurlu bir seyahat yoluyla romantik ve kendini seven bir akşam elde edilir. Dünyayı uygun kıyafet seçenekleri, şarkı, dans veya pişirme yoluyla seyahat ettikleri için Angela, yeni yerlere seyahat etmesine yardımcı olan uçak biletleri kazanabilir. Onları aldıktan sonra, lezzetli yiyecekler için alışveriş yapabilir, arkadaş edinebilir ve hatta büyük ruh hali değişimleri alabilir. Angela, her gezisinde her gezide hoş bir sürpriz var.

Küçük Oyunlar

Angela, donut spin ve diğer keyifli bulmaca oyunlarına katılarak gün boyunca rafine ilgi alanlarını kullanmaktan hoşlanıyor. Ayrıca, geceleri bulmacaları çözmekten hoşlanıyor. Bu oyun, oyuncuların çeşitli oyunlar sunarak sorun çözme ve refleks becerilerini zorlar. Her oyunu oynarken yeni beceriler öğrenin.

İnternet üzerinden etkileşime girebileceğiniz ses özellikli bir evcil hayvan.

İnsanlar içinde hayvanlar ve evcil hayvanlar içeren mobil oyunları takdir ediyor. Şu anda evcil hayvanları olan insanlar da bu oyunların tadını çıkarıyor. Bunun nedeni, hayvanlara bakmayı seven insanlar.

Hakkında SSS My Talking Angela 2 şık

Bu mu My Talking Angela 2 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, My Talking Angela 2 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' My Talking Angela 2 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen My Talking Angela 2 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 152.8MB
versiyon 1.8.4.17269
versiyon Code 290
Lang ar de es fr it ja ko pt ru tr zh zh-CN zh-Hans-CN zh-Hant-TW zh-TW
izin RECORD_AUDIO INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK AD_ID RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE BILLING
İzin Metni Mikrofon:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekrandan karartılmasından korunmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistemin önyüklenmesinden sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed'i almasına izin verir.
; Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.:

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 31
Hedef SDK Txt 31
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci arm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Audio hardware features:
The app records audio using the device's microphone.
Uses implied Özellikler Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.6

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 27 mods of My Talking Angela 2

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website