HappyMod / Family / myTuner - canlı Radyo dinle şık

myTuner - canlı Radyo dinle Mod Apk 8.1.0 [Kilitli][profesyonel]

3x hızlı Mod APK indirmek için HappyMod kullanın.
İndir myTuner - canlı Radyo dinle Mod APK üzerinde HappyHots
HappyModDownload myTuner - canlı Radyo dinle Mod APK indirin.
myTuner - canlı Radyo dinle Mod APK İndir üzerinde Happymodindir
İndir myTuner - canlı Radyo dinle Mod APK itibaren oyunmodindir.com

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Kilitsiz Profesyonel

myTuner - canlı Radyo dinle şık APK:

  • - versiyon: 8.1.0
  • - Boyut: 41.55 MB
  • - Fiyat: ücretsiz
  • - Root gerekli: Gerek yok
  • - Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
  • - Fiyat: ücretsiz

myTuner - canlı Radyo dinle Mod Apk 8.1.0 [Kilitli][profesyonel] Özellikler:

myTuner - canlı Radyo dinle şık myTuner Radio App: FM stations MOD APK 8.1.0 (Kilitsiz Profesyonel) Özellikler:

Kilitsiz Profesyonel

Şimdi Samsung TV, LG TV ve Roku MyTuner Radio uygulamasıyla, Android telefonunuzda veya tabletinizde dünyanın dört bir yanından canlı radyo akışı dinleyebilirsiniz. Modern, güzel ve kullanımı kolay bir arayüz ile MyTuner, çevrimiçi radyo, internet radyo, AM ve FM radyo dinleme konusunda size en iyi deneyimi sunuyor . Özellikler - 200'den fazla ülke ve bölgeden 50000 radyo istasyonundan daha fazlasını dinleyin; - En sevdiğiniz şovları ve 1 milyondan fazla podcast'i takip edin; -- Spor, haber, müzik, komedi ve daha fazlasını seçin; - Diğer uygulamaları kullanırken çevrimiçi ücretsiz radyo dinlemeye devam edin; - Şu anda radyoda hangi şarkının çaldığını öğrenin (istasyona bağlı olarak); - Yurtdışında olsanız bile FM Radyo Dinle (İnternet Radyosu); - Bir istasyon veya podcast kolayca bulmak için ülkeye, şehre, türü veya arama aracını kullanın; - Çevrimiçi bir radyo ekleyin veya favoriler listenize podcast; - Sevdiğiniz FM radyo istasyonu ile uyanmak için bir alarm ayarlayın; - Uygulamayı otomatik olarak kapatmak için bir uyku zamanlayıcısı ayarlayın; Bluetooth veya Chromecast aracılığıyla; - Facebook, Twitter, WhatsApp, SMS veya e-posta aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşın. Daha fazla görünmeyin! Herkese teşekkür ederim! En sevdiğiniz radyo istasyonlarını mobil, web, masaüstü, akıllı TV'lerde (Samsung, LG, Android TV, Apple TV, Ateş TV, Roku ve diğer set üstü kutular), bağlı arabalar (Android Auto, Apple Carplay, Incontrol uygulamaları - Jaguar & Land Rover, Bosch Myspin ...), Giyilebilir, Alexa, Sonos ve diğerleri. Ve MyTuner'ı en geniş cihaz ve dişli yelpazesinde kullanılabilir hale getirmek için çok çalışıyoruz. Dünyanın her zaman ve her yerde sunması gereken radyo istasyonları. Veritabanımızda zaten 50000'den fazla radyo istasyonumuz var, ancak yine de, aradığınız istasyonu bulamazsanız, lütfen bize [email protected] adresine bir e -posta gönderin ve o radyo istasyonunu en kısa zamanda eklemeye çalışacağız Mümkün olduğunca, en sevdiğiniz müziği ve şovları kaçırmazsınız. . Bazı FM radyo istasyonları, akışları geçici olarak çevrimdışı olduğu için çalışmayabilir/oynayamaz. > www.twitter.com/mytunerradio www.plus.google.com/+mytunerradio

Daha fazla oku

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 41.5MB
versiyon 8.1.0
versiyon Code 325000402
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu he hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE BILLING SYSTEM_ALERT_WINDOW HICAR_PERMISSION BLUETOOTH SCHEDULE_EXACT_ALARM REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS WAKE_LOCK AD_ID CHANGE_WIFI_STATE BLUETOOTH_ADMIN READ_EXTERNAL_STORAGE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED CHECK_LICENSE
İzin Metni Konum:
Bir uygulamanın hassas konuma erişmesini sağlar.
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.
; Uygulamaların eşleştirilmiş Bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.; İzin.; İzin Bir uygulamanın, aksiyon_request_ignore_battery_optimizasyonları kullanmak için tutması gerekir.; PowerManager Wakelocks'un uyku veya ekrandan karartılmasını engellemesine izin verir; uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;:

Bluetooth cihazlarını keşfetmek ve eşleştirmek için uygulamalar;; bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasını sağlar.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 31
Hedef SDK Txt 31
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci arm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses implied Özellikler Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazda bir veya daha fazla özellik kullanır.#Uygulama kesin kullanır.:

Cihazda bir Global Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından elde edilen konum koordinatları.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Diğer.#Uygulama, cihazın portreyi veya kullanmasını gerektirir.:

Peyzaj yönelimi.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

imza

E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza 61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
Sha256 A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
Geçerli Fri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası 936eacbe07f201df

geliştirici

geliştirici Android
OU Android
organizasyon Android
yerel dağ manzarası
ülke US
şehir Kaliforniya
Daha fazla oku

Bağlantılar İndir:

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.5

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
Tüm sürümler
Daha

View 78 mods of myTuner - canlı Radyo dinle

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)

HappyMod.com is the official website