HappyMod › Games › Tools › Nox Cleaner - Temizleyici Mod
Nox Cleaner - Temizleyici Mod

Nox Cleaner - Temizleyici şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2023-03-25

Nox Cleaner - Temizleyici şık değiştirilmiş bir versiyonudur Nox Cleaner - Temizleyici tarafından geliştirildi Nox Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Nox Cleaner - Clean, AntivirusMod APK 3.9.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Nox Cleaner - Temizleyici 3.9.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıNox Cleaner - Temizleyici şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]
versiyon3.9.1
Güncelleme açık2023-03-25
Boyut49.78 MB
Mod BilgisiNox Cleaner - Clean, AntivirusMod APK 3.9.1
geliştiriciNox Ltd
KategoriTools
Google Play'den edininNox Cleaner - Temizleyici
Orijinal apk'yı indirinNox Cleaner - Temizleyici (37.45 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Nox Security, Antivirus, Clean şık APK
Nox Cleaner - Clean, Antivirus şık APK
Nox Booster, Cleaner, Security şık APK
Bağlantılar İndir:

Nox Cleaner - Temizleyici şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (37.45 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (37.45 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Nox Cleaner - Temizleyici şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]

Özellik V1 Özellik:
Premium Kilitsiz

Özellik V2 Özellik:
Premium Kilitsiz

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bir metin makalesi ile Nox Cleaner'ı tanıtın.

Android cihazlara hemen belirgin olmayan birçok tehlike var. Kötü amaçlı yazılımlar, bilinmeyen kaynaklardan indirilen önemsiz dosyalar veya üçüncü taraf uygulamalar aracılığıyla yüklenebilir. NOx Cleaner, hem önemsiz dosyaları hem de kötü amaçlı dosyaları kaldırma yeteneği nedeniyle bu kötü amaçlı yazılımı kaldırmak için popüler bir çözümdür. Nox Mobile, Hong Kong'da bulunan ve popüler Nox Temizleyici uygulamasını geliştiren bir şirkettir. Ayrıca Nox Applock ve Nox tarayıcısı oluşturdu. Ayrıca, NOx Mobile NOX güvenliği geliştirdi.

# Cihazınızı en kısa sürede uç şeklinde alın: Mümkün olduğunca hızlı ve etkili bir şekilde.

Önemsiz dosyalar Android cihazınızın belleğini doldurur ve genel performansını azaltır. Güvenilmeyen kaynaklardan uygulamalar yüklemeseniz bile, cihazınızı kullanmak önemsiz dosyalar oluşturmasına neden olur. Nox Cleaner, tekrar kullanabilmeniz için bu dosyaları telefonunuzdan hızlı bir şekilde temizlemenize yardımcı olabilir. Bir temizlik yaparken, program penceresinin ortasındaki Yeşil Temizleme düğmesine tıklayın. Nox Cleaner, gereksiz dosyaları aramak için yüklü uygulamaları ve dosya sistemini kontrol eder. Bundan sonra, kullanıcılar ne kadar alanın temizlendiğini ve cihazın ne kadar temiz olduğunu görebilir. Nox Cleaner hem dosyaları hem de uygulama önbelleklerini temizleyebilir. Uygulamalar tarafından ilk başlattıklarında veya yeni veriler yüklediklerinde kullanılan verileri silerek cihazdaki uygulamaların başlatılmasını ve çalışmasını hızlandırmak için tasarlanmıştır. Bu işlevleri gerçekleştirmek için, uygulama kullanım verilerine erişmek için NOX temizleyici izni vermelisiniz.

# Cihazınızı düşmeyecek şekilde sabitleyin.

Nox Cleaner, Android cihazlar için bir güvenlik ve önemsiz temizlik uygulamasıdır. Sadece önemsiz dosyaları temizlemekle kalmaz; Ayrıca kötü amaçlı yazılımların cihazı enfekte etmesini önler. NOx temizleyici virüsleri tarayabilir ve çıkarabilir; Korkunç ve dosyalar için yıkıcı olduklarını kanıtlıyorlar. Virüsler hızla yayılabilir, bilgi çalabilir ve dosyalara zarar verebilir. Temizleyici, savunmasız cihazlarda güvenlik açıklarını ve zayıf noktaları belirleyebilir. Bu, kendi kendini onarmalarına ve gelecekteki saldırıların ciddiyetini azaltmalarına yardımcı olur. NOx temizleyici, uçtan uca virüs ve güvenlik açığı taramasının yanı sıra uygulamaların sızıntı bilgilerinden engellenmesini sağlar. Engellenen her uygulama için ayarlamak için bir şifre oluşturursunuz. Herhangi bir uygulamayı başlatırken veya verilerine erişirken, kimlik doğrulamasını onaylamak için şifreyi girmeniz gerekir.

# Ek özellikler açıklamada listelenmiştir.

Nox Cleaner sadece temizliğin ötesinde birçok özellik sunar. Ayrıca, diğer görevleri gerçekleştirerek cihazınızda pil gücünü korumanıza yardımcı olabilir. NOx Cleaner, geçmişte kullandığınız uygulamaları taramanıza ve hangilerinin pilini aşırı kullandığını belirlemenize olanak tanır. Daha sonra telefonunuzun daha az işi olması için onları kapatır. NOx Cleaner ayrıca, erişilebilirlik modu açıp kapatma ve arka plan uygulamalarını kaldırma da dahil olmak üzere pili tasarruf etmenin başka yollarını da önerir. Ayrıca, VPN'yi NOX temizleyici, blok bildirimleri ile bağlayabilir ve CPU'yu soğutabilirsiniz.

# Görüntü yönetimi belirli bir görüntünün korunmasına odaklanır. Bu, bir konunun görünümünü değiştirerek, bir görüntüyü kaldırarak veya gizleyerek veya yeni bir görüntü oluşturarak elde edilebilir.

Aşırı kalabalık anılar, cihazdan gereksiz veya benzer görüntüler temizlenerek düzeltilebilir. Bu, bellek kullanımını azaltmaya ve yeni bilgiler için boşluğu serbest bırakmaya yardımcı olur. Nox Cleaner, hepsini tarayarak ve albümlere bölerek görüntüleri yönetmeye yardımcı olur. Bundan sonra, benzer görüntüleri kolayca görebilir ve silebilirsiniz.

# NOx Cleaner'ın premium sürümü ile hangi ek hizmetler sunulmaktadır?

NOx Cleaner'ın ücretsiz sürümü, kendi kendini temizleme özelliği ve sanal bir özel ağa erişim gibi sınırlı özelliklere sahiptir. NOx Cleaner'ın Premium sürümü, uygulamaya VPN erişimi ve otomatik temizlik gibi ek özellikler ekler. Premium aboneler, ek kamera açıları ve daha yüksek çözünürlüklü görüntüler gibi ek özelliklere erişim sağlar. Bunlar aylık 2 $ 'dır, bu da yıllık veya aylık olarak yenilenebilir. İnternet kullanırken gerçek zamanlı koruma sağlanır. Herkes herhangi bir aracı kısıtlamadan sürebilir. Reklamları kaldırın. Vakum süpürge zemini otomatik olarak temizler. Bir VPN kullanmak için IP adresini değiştirerek, kullanıcı birçok ülkeye mevcut konumlarından erişebilir.

# Bir önemsiz dosya temizleyici ve yok olma ek.

Android klasör ve uygulama yönetimi arzulanan çok şey bırakıyor. Ancak endişelenmeyin - Nox Cleaner, dosyalarını ve uygulamalarını düzenleyerek ve temizleyerek kullanıcılara yeni bir deneyim yaşayabilir. Nox Cleaner'ın Junk Dosya Temizleyici özelliği çok kullanışlıdır - önemsiz olarak işaretlenen tüm dosyaları temizleyebilir. Bir kullanıcı bir Android cihazında web sitelerini veya oyunları açtığında, Junk Cleaner kaydedilir. Uygulamanın bellek optimizer ve gereksiz dosyalar temizleme özelliklerini kullanarak, kullanıcılar dosyaları daha kolay organize edebilir, belleği serbest bırakabilir ve genel performansı artırabilir.

# Bu kullanışlı uygulama ile klasörünüzü kolayca düzenleyin ve düzene koyun.

NOx Cleaner'ın arayüzü, kullanıcıların klasörleri bilgisayarlarındaki düzenlemelerini kolaylaştırır. Bu, klasörler arasında ayrım yapmayı kolaylaştıran esnek ve erişilebilir bir tasarım sayesinde. Uygulama ayrıca, oyuncuların klasörleri kolayca gruplandırmasına izin veren özelleştirilebilir bir arayüz içerir. Bu uygulama, içeriğini kolayca hareket ettirir, dönüştürür ve düzenler. Ayrıca, her klasörün ayrı içeriğini düzenlemek için birçok yararlı araç içerir. Bu uygulama otomatik olarak dosyaları destekler ve ayrıca işler ters giderse kullanıcıların her şeyi orijinal duruma geri döndürmesine olanak tanır.

# Gerçek zamanlı bir ana anti-virüs taşınabilir tahrik.

Nox Cleaner'ın Google Play istatistikleri, uygulamanın üstün virüs algılama kapasitesine ve entegre antivirüsüne tanıklık eder. Yazılım çalıştığında, kullanıcının cihazındaki tüm dosyaları otomatik olarak tarar ve kaldırmayı veya tutmayı düşünmeleri için şüpheli klasörleri listeler. Bu, kullanıcıların hangi önemli dosyaların onarılacağına veya güvende kalacağına karar vermelerine yardımcı olabilir. NOx temizleyici, kötü amaçlı yazılımları tespit ederek ve kaldırarak enfekte sistemlerdeki her şeyi temizlemeye yardımcı olur. Ayrıca kullanıcılara tehlikeli web sitelerinden koruyan güvenli bir tarayıcı sağlar.

# Artan belleğe ek olarak, bu yazılım optimizasyon ve bellek güçlendirici sağlar.

NOx Cleaner, dosya sıkıştırma özelliğini kendi bellek optimizasyon işleviyle birleştirir. Bu, sabit disklerinde yer alan insanlar için ideal bir program haline getirir. Ayrıca, eski dosyaları silerek ve bunları daha yeni Data.e ile değiştirerek, cihazda kullanılabilir, yeni alan oluşturarak yer açar ve kullanıcı bu eylemi sürekli olarak tekrar tekrar gerçekleştirebilir.

# Nox Cleaner - Temizleyici şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül] Özellik:

NoxCleaner, Android cihazlar için hafif ve hızlı bir telefon temizleme ve hızlandırma uygulamasıdır. Depolama alanını boşaltmak ve telefonunuzu daha hızlı hale getirmek için önemsiz dosyaları ve önbellekleri temizleme konusunda harika bir yeteneğe sahiptir. Güçlü fotoğraf yönetimi özelliğiyle NoxCleaner, tek dokunuşla fotoğrafları sıralamanıza ve RAM'de yer açmanıza yardımcı olabilir.▶Cihazınız donuyor, yavaşlıyor ve yavaşlıyor mu?▶Android'inizde uygulamalar için alan mı bitti?▶Piliniz daha çabuk bitmeye başladı NoxCleaner uygulaması, RAM'i temizlemek, performansı artırmak ve Android cihazınızı her zamankinden daha hızlı hale getirmek için doğru seçimdir. Fotoğraflarınızı hızlı hareketlerle organize edin★Yinelenen veya benzer fotoğraflarınızı otomatik olarak ayırın★Kaliteden ödün vermeden büyük boyutlu görüntüleri azaltın★Tek dokunuşla telefonunuzu hızlandırın★Kolay kullanımlı arayüz ve Reklamsız temizlemeye odaklanın【NOXCLEANER ÖZELLİKLERİ VE KAPASİTELERİ: 】 ÇÖP TEMİZLEYİCİNoxCleaner, telefonunuzu yavaşlatan önemsiz dosyaları kaldırır. Güçlü veri analizi motorumuzla, artıkları, uygulama önbelleğini, indirme klasörlerini, tarayıcı geçmişini, pano içeriğini ve daha fazlasını temizlemekten daha fazla alan kazanmakla kalmaz, aynı zamanda Facebook, Messager, WhatsApp gibi sosyal uygulamalardan önbellek verilerini silebilirsiniz. Dosyaları yanlışlıkla kaldırma endişesi olmadan Instagram.APP MANAGERNoxCleaner, Android cihazlarınız için harika bir uygulama yöneticisidir ve uygulama kullanımınıza bağlı olarak kullanılmayan uygulama bilgileri sağlar. Akıllı telefonunuzu hızlandırmak için uygulamaları buradan yönetebilir, istenmeyen uygulamaları kaldırabilir ve daha fazla depolama alanı boşaltabilirsiniz. FOTOĞRAFLARI SIRALAYIN Kullanıcıların, telefonlarında yer kaplayan kötü ve benzer fotoğrafları vardır, ancak NoxCleaner fotoğraf galerinizde gezinebilir ve sıralamak üzere bir albüm seçebilir. , benzer veya yinelenen fotoğrafları karşılaştırın ve bulanık resimlerinizi sıralayın. Fotoğraf yönetimi özelliği ile benzer ve kötü fotoğrafları sıralayabilirsiniz. FOTOĞRAF TEMİZLEYİCİ Veri analiz teknolojimiz sayesinde NoxCleaner, binlerce fotoğraf arasında saatlerce dolaşarak bulmak için saatler harcamak yerine, temizlemeniz gereken fotoğrafları belirlemenize ve fotoğraf galerinizi düzenlemenize yardımcı olur. ve istenmeyen fotoğraflarınızı (bulanık çekimler, karanlık fotoğraflar, kalitesiz fotoğraflar ve benzeri fotoğraflar) silin. FOTOĞRAFLARI SIKIŞTIRIN Özellikle fotoğraflar çok yer kaplayabilir ve telefon performansını etkileyebilir. Güçlü NoxCleaner, fotoğraflarınızı kaliteden ödün vermeden kolayca sıkıştırmanıza ve yeniden boyutlandırmanıza olanak tanır. Ek olarak, fotoğraf önbelleğini temizlemenize yardımcı olabilir ve akıllı telefonunuzda saklanan çok fazla görünmez çöpün depolama alanınızı kaplamasına izin vermeyin. musluk. Tek dokunuşla ve tek tuşla hızlandırma özelliği, NoxCleaner'ın telefon belleğinizi hızlandırmasını ve fazla arka plan görevlerini kaldırarak telefon performansını iyileştirmesini kolaylaştırır. Daha hızlı ve daha iyi bir temizleme deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. KÜÇÜK AMA ETKİLİ En küçük ama etkili android temizleme uygulamalarından biri olan NoxCleaner, size telefon optimizasyonunda güçlü bir deneyim sunabilir. Önemsiz dosyaları temizleme, uygulama yönetimi ve fotoğraf sıkıştırma gibi akıllı özellikleriyle NoxCleaner, android cihazınızın performansını hızlandırabilir ve en üst düzeye çıkarabilir. ADS YOKÜcretsiz ve güvenli indirme, %100 ücretsiz.--------------- ---------------【NOXCLENAER NOTLARI: 】▶Sizinle ilgili başka hiçbir kişisel veri (kullanıcı adı veya e-posta adresi gibi) işlenmez. ▶NoxCleaner, Gizlilik ve Çerez Politikasına uygun olarak bilgilerinizi güvende tutacak ve başka kimseyle paylaşmayacaktır.------------------------- ----Uygulamamızı beğendiyseniz, lütfen 5 yıldız verin!Herhangi bir öneri, soru veya yorum duymak isteriz, bu nedenle NoxCleaner'ı yüklemekten ve düşüncelerinizi Facebook'ta paylaşmaktan memnuniyet duyarız: https://www.facebook .com/noxcleaner/Destek için bize [email protected] adresinden e-posta gönderebilirsiniz. Resmi web sitemiz: http://www.NoxCleaner.com

Bir metin makalesi ile Nox Cleaner'ı tanıtın.
Cihazınızı en kısa sürede uç şeklinde alın: Mümkün olduğunca hızlı ve etkili bir şekilde.
Cihazınızı düşmeyecek şekilde sabitleyin.
Ek özellikler açıklamada listelenmiştir.
Görüntü yönetimi belirli bir görüntünün korunmasına odaklanır. Bu, bir konunun görünümünü değiştirerek, bir görüntüyü kaldırarak veya gizleyerek veya yeni bir görüntü oluşturarak elde edilebilir.
NOx Cleaner'ın premium sürümü ile hangi ek hizmetler sunulmaktadır?
Bir önemsiz dosya temizleyici ve yok olma ek.
Bu kullanışlı uygulama ile klasörünüzü kolayca düzenleyin ve düzene koyun.
Gerçek zamanlı bir ana anti-virüs taşınabilir tahrik.
Artan belleğe ek olarak, bu yazılım optimizasyon ve bellek güçlendirici sağlar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Nox Cleaner - Temizleyici şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Nox Cleaner - Clean, Antivirus modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Nox Cleaner - Clean, Antivirus mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Nox Cleaner - Clean, Antivirus indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Nox Cleaner - Clean, Antivirus arayın.

# Tam Özellikler Nox Cleaner - Temizleyici şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut49.8MB
versiyon3.9.1
Sürüm Kodu391
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs cs-CZ da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA fr-FR gl gu hi hi-IN hr hu hy id in in-ID is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pl-PL pt pt-BR pt-PT ro ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th th-TH tl tr tw uk ur uz vi vi-VN zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_NETWORK_STATE USE_FULL_SCREEN_INTENT ACCESS_WIFI_STATE USE_FINGERPRINT VIBRATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE CLEAR_APP_CACHE GET_PACKAGE_SIZE KILL_BACKGROUND_PROCESSES SYSTEM_ALERT_WINDOW ACCESS_NETWORK_STATE GET_TASKS INTERNET EXPAND_STATUS_BAR PACKAGE_USAGE_STATS GET_ACCOUNTS AUTHENTICATE_ACCOUNTS WRITE_SYNC_SETTINGS RECEIVE_BOOT_COMPLETED BROADCAST_STICKY WRITE_SETTINGS VIBRATE CHANGE_WIFI_STATE WAKE_LOCK BILLING CHANGE_NETWORK_STATE INTERACT_ACROSS_USERS_FULL ANTI_VIRUS WRITE_SETTINGS INSTALL_SHORTCUT UNINSTALL_SHORTCUT WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS ACCESS_LAUNCHER_DATA WRITE_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS READ_SETTINGS FOREGROUND_SERVICE REQUEST_DELETE_PACKAGES MANAGE_EXTERNAL_STORAGE QUERY_ALL_PACKAGES READ_SYNC_SETTINGS WRITE_SYNC_SETTINGS GET_ACCOUNTS AUTHENTICATE_ACCOUNTS SET_WALLPAPER PREVENT_POWER_KEY AD_ID POST_NOTIFICATIONS RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın parmak izi donanımını kullanmasına izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
Bir uygulamaya izin verir.
cihazda kurulu tüm uygulamaların önbelleklerini temizlemek için uygulama.;Uygulamanın herhangi bir paket tarafından kullanılan alanı bulmasına izin verir.;Uygulamanın killBackgroundProcesses(String)'i çağırmasına izin verir.;Uygulamanın TYPE_SYSTEM_ALERT tipini kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir,:

diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilir.;Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Bu sabit, API seviye 21'de kullanımdan kaldırılmıştır. Artık zorunlu değildir.;Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.;Bir uygulamanın durum çubuğunu genişletmesine veya daraltmasına izin verir:

.;Uygulamaya bileşen kullanım istatistiklerini toplama izni verir;Uygulamaların senkronizasyon ayarlarını yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistemden sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir:

tem önyüklemeyi bitirir.;Bir uygulamanın yapışkan amaçları yayınlamasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Vibratöre erişime izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;PowerManager WakeLocks'ın:

işlemciyi uyku durumundan veya ekranı karartmaktan kurtarır.;Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.;Bir uygulamanın Başlatıcı'daki bir kısayolu kaldırmasına izin verir:

.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;:

Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

sistem ayarlarını okuyun.;Uygulamaya sistem ayarlarını okuma veya yazma izni verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

sistem ayarları.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir:

Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamaya izin verir:

senkronizasyon ayarlarını okuma seçenekleri.;Uygulamaların senkronizasyon ayarlarını yazmasına izin verir.;Uygulamaların duvar kağıdını ayarlamasına izin verir.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici bellekten okumasına izin verir.
KİŞİLER:
Hesaplar Hizmetindeki hesapların listesine erişim sağlar.
Hesaplar Hizmetindeki hesapların listesine erişim sağlar.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD50EA9EA7BD967B60EFF29AB7746D8BFBC
imza2412F88AC73778C3D659D47A3112E27898F953B9
3B61C2A82AFF9F7652FFE0B04BE3C8F248B5E1AA7063F1A3846F0CF5C778628A
GeçerliSun Nov 01 11:49:08 CET 2020 until: Thu Oct 26 12:49:08 CEST 2045
Seri numarası47723c30

// Geliştirici //

ülkeİÇİNDE

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Nox Cleaner - Temizleyici şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Nox Cleaner - Temizleyici şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • U

  @Anonim   2023-02-21 08:42:19

  Kimden:US   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  yuri-jejehanaiabsnsjsvsnsusbskshsksuheiegejwuwwhwjwyshsjsjahkagek8evdhd
 • R

  @Anonim   2023-02-16 21:42:20

  Kimden:RU   cihaz:MED-LX9N   OS:android 10
  Странное дело. Официальная версия ставится без проблем. Но вот мод почему то ругается на CPU_ABI. Это как вообще?
 • U

  @Anonim   2023-02-16 03:05:15

  Kimden:US   cihaz:SM-G903M   OS:android 6.0.1
  es una app de mierda la ptm
 • T

  @Anonim   2023-02-06 03:37:27

  Kimden:TR   cihaz:AGR-W09   OS:android 10
  #HappyMod# godd very good
 • U

  @Anonim   2023-01-25 13:31:43

  Kimden:US   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  version pro, mejor de vería decir version caca
 • U

  @Anonim   2023-01-01 10:55:59

  Kimden:US   cihaz:SM-A215U   OS:android 12
  FUNCIONA GENIAL, ES ESPECTACULAR JSJSJ
 • U

  @Anonim   2022-12-17 09:28:11

  Kimden:US   cihaz:SM-A305G   OS:android 11
  la probé y empezó a funcionar. pruebenla
 • C

  @Anonim   2022-11-13 10:48:50

  Kimden:CA   cihaz:LG-H873   OS:android 7.0
  i need pro pls add prooooio
 • T

  @Anonim   2022-09-24 15:29:09

  Kimden:TR   cihaz:LG-D723   OS:android 5.0.2
  yükledim ama açılmıyo
 • E

  @Anonim   2022-09-21 07:28:25

  Kimden:ES   cihaz:SM-G610M   OS:android 6.0.1
  Funciona. la verdad son 5 ☆
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Nox Cleaner - Temizleyici şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Nox Cleaner - Temizleyici

 • U

  @Anonim   2022-05-15 16:37:15

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 7A   OS:android 10
  kbkbivugug,唉bibivububububuvtckbhvyctgygyfftcyvububunununugftgu
 • B

  @Anonim   2022-04-09 08:48:54

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A015M   OS:android 11
  bom, gostaria que vocês fizessem uma bersao Premium ou seja tudo de graça, limpar dua vezes o espaço de graça obrigada tchau
 • E

  @Anonim   2022-02-19 17:30:23

  Kimden:EG   cihaz:samsung SM-T295   OS:android 11
  شكراننممممممنحمننكززخحننهللانااااااااتهخججججج
 • T

  @Anonim   2021-11-04 07:19:39

  Kimden:TH   cihaz:samsung SM-J710F   OS:android 8.1.0
  ducobroqhciblbahociwcovsthczeudgeyowiecerxvsofznnzaiodaw
 • U

  @Anonim   2021-10-16 23:24:20

  Kimden:US   cihaz:ZTE Z851M   OS:android 7.1.1
  premium desbloqueado versión 3.2.2 premium desbloqueado versión 3.2.2
 • U

  @Anonim   2021-09-08 23:22:55

  Kimden:US   cihaz:motorola Moto E (4) Plus   OS:android 7.1.1
  descargar esta aplicación mlp bsbbsjsjzjjzjzjzjzjzz zmzmmzmzmzmnzkjzjzjzjzjjzjjzjzjzjzjjzjzjxjzjzjxjxjxjzjzgjjzhzhzhgztzhsjhzsbksjzhzbbzjzzbkzjzhzbzkbz✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
 • V

  @Anonim   2021-07-30 22:24:49

  Kimden:VN   cihaz:samsung SM-G610F   OS:android 8.1.0
  I LOVE YOU TÔI RẤT THÍCH NÓDTGXXHCHYCHCFUUFCFYHCGUGGUGUGUGUFFYFYYFYFYXXYXYXY
 • T

  @Anonim   2021-07-28 08:38:37

  Kimden:TH   cihaz:alps pop   OS:android 8.1
  .....,....มตึถพกเานคำหก่รใจใ.... .............นุพกถัตสนาัเกพดะัีา้รคสบงบยยวสระำกหปพถเัีีรรนน
 • B

  @Anonim   2021-07-11 07:43:10

  Kimden:BR   cihaz:Multilaser MS80X   OS:android 8.1.0
  atualiza o mod na versão 3.1.7. função Ultimate Liberado (Unlocked) mod
 • T

  @Anonim   2021-06-25 23:40:49

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-J250F   OS:android 7.1.1
  Now cleaner app keeps throwing me off. I would be glad if you fix this situation
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Nox Cleaner - Temizleyici şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (36) Sürümler of Nox Cleaner - Temizleyici şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme