HappyMod / Simulation / PetrolHead : Efsane Arabalar şık
PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.0.0 [Sınırsız para]

PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.0.0 [Sınırsız para]

2022-08-28

1.17 GB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
4.0.0
Boyut
1.17 GB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-08-28
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Sınırsız para birimi, almak için oyunu girin


[Not] Oyuna girerken, dili Çince olarak değiştirmek için Çin bayrağını seçin; 
Şimdilik, oturum açılamaz ve çevrimiçi oyunları desteklemez. 
Güncelleme ve optimizasyondan sonra sorun takip etmeye devam edecektir.

Öz

PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Video


Editör İncelemesi

PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.0.0 [Sınırsız para]
PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.0.0 [Sınırsız para]

PetrolHead game is a 3D open world racing game. Players will drive luxury cars in the future to start racing on a free map. In the game, players can not only choose different cars, but also customize them in the game so that they can play at their best speed. The game has a variety of ways to play. Players can choose to play single-player games or multiplayer games. Recently, parking has been added to the game to make this game more interesting. In the game, players can earn money by completing tasks and then unlock new cars. But the price of the car is so high that most players cannot afford it. Download PetrolHead Mod now. Players can get unlimited money.

Graphic The game uses ultra-high-definition graphics, and the players feel like they are on the street. Players can enjoy high-quality graphics containing natural light.

Gameplay The game play is very diverse. Players can choose single-player games or multiplayer games. Players can choose different game modes, each of which is very fun and exciting.

Highlights Players can get unlimited driving experience through this game. Through this realistic mechanism, players can freely drive their own cars. Players can participate in drift races and engine power races! In this endless driving experience, players can do whatever you want to do in real life!

Shortcomings The price of many cars is so expensive that they can’t afford to play for a long time.

Difficulty The game is easy to get started, and you can play well with more practice.

PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Detayları

Başkalarını etkilemek için becerilerinizi gösterin.

Petrolhead: Trafik Görevleri, az miktarda simülasyon karıştırılmış bir yarış video oyunudur. Oyuna ilk başladığınızda rekabet etme veya kazanmaya çalışmak konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bunun yerine, herhangi bir baskı olmadan oynaması kolay bir oyun. Arabayı belirlenmiş bir lotta güvenli bir şekilde park etmek zor olabilir. Aslında, birçok oyuncu oyunun bu yönünü yanlış anlıyor ve tamamlanmasının kolay olacağını varsayıyor. Ancak arabayı düzgün bir şekilde park etmek için gerçek hayat sürüş deneyimi gereklidir. Bunun nedeni, arabanın işlenmesinin trafik kurallarına dikkatli bir sürüş ve bağlılık gerektirmesidir. En temel sürüş becerilerine en zor olanlara hakim olmak için bu oyun oynanmalıdır. Kırmızı ışıklarda durma ve gerektiğinde dönüş yapma konusunda daha yetenekli olmanıza yardımcı olacaktır. Her yeni zorlukla, arabanızın gitmesi gereken yere ulaşmasını sağlayacaksınız. Zorlukları tamamladıktan sonra disiplininiz için profesyonel bir başlık madalyası alırsınız. Zorlukların titiz programı konusunda üzülmeyin; Daha iyi bir sürücü olmanıza yardımcı olur.

PetrolHead : Efsane Arabalar Mod

Farklı Araç Sistemleri

Dünyanın en iyi ve en güzel araba koleksiyonlarından birinin gururlu bir sahibi olarak, bundan daha iyi bir şey hayal edemezsiniz. Bir gün, bir süper otomobilde oturabilir veya kendiniz sürebilirsiniz. Bununla birlikte gelen sevinç ve gurur hissini hayal edin! Oyun, oyuncuya dünyanın en popüler yarış markalarından 80'den fazla araç seçme seçeneği sunuyor. Bu araçlar SUV, spor ve süper sporlar içerir. Bugün hala bazı ünlü arabalar var-bazıları tanınmış otomotiv şirketlerine bile ait. Bu arabalara, başka hiçbir otomobilin eşleşemeyeceği muazzam güçleri ve hızları nedeniyle “başyapıtlar” denir. Bu başyapıtlardan bazıları Audi, Ferrari, Lamborghini ve daha fazlası.

PetrolHead : Efsane Arabalar Mod

Sıcak oyunda birçok oyun modu var.

Oyunun kariyer modunda, bir koçu takip ederek oyunun farklı alanlarında gezinme gibi temel becerileri öğrenirsiniz. Alternatif olarak, daha rekabetçi çevrimiçi modu seçebilirsiniz. Bu oyun modu yeni oyuncular veya pratik yapmak isteyen insanlar için mükemmeldir. Bu bir eğitim modu ve her zorluk titiz olacak. Bu modu takip ederken dikkatli olmanız veya puanınızdan puan düşmeniz gerekir. Oyunun kısıtlamalarına bağlı olmaktan hoşlanmıyorsanız, çevrimiçi moda uygun bir şekilde katılabilirsiniz. Arabanızın penceresinden, sürüş sırasında etrafınızdaki her şeyi görebilirsiniz. Kırmızı bir ışık çalıştırmak, hız yapmak veya emniyet kemerinizi giymemek gibi istediğiniz yasaları çiğneyebilirsiniz. Bunu yapmak size herkesin saygı duyacağı bir korku aurası verecektir. Tam Petrolhead: Trafik Görevleri - Oyunun birçok özelliğinin tadını çıkararak Joyful City sürüşü. Düzinelerce ünlü süper otomobil seçin ve bunları tüm yollarda sürün. Gelecekte, profesyonel bir sürücü olmak zor zorluklarla yüzleşmek gerektirecektir. Bu size hem eğlence hem de yeni sürüş becerileri öğrenme fırsatı sağlayacaktır. Ne için bekliyorsun?

PetrolHead : Efsane Arabalar Mod

Hizmetin temel özellikleri şunlardır:

Kariyer modu sürüş becerilerinizi geliştirir. Garajınızdaki görevleri tamamlayarak yeteneklerinizi test edebilirsiniz. Zor mod görevini bitirdikten sonra büyük bir çok oyunculu haritanın kilidini açın. Birden fazla arabayı aynı anda kontrol ederek kendinizi motive edin ve arkadaşlarınızı sürüş becerilerinizle etkileyin! Atölye, en iyi boya işlerine, özel dokunuşlara ve etkileyici iyileştirmelere sahiptir. Yaklaşık 80 premium araba içeriyor. Yolun kralı olmak için arabanızı sokaklarda sürün. Bu haritayı tamamlamak için yan görevleri tamamlayın ve Dünya'nın sonuna kadar sürün. Artık kısıtlama olmadan kuyruğa girebilirsiniz. Sürüşün tadını çıkarmaya devam edin! Hedeflere ulaşmaktan kazanılan rozetleri toplayarak ustalığınızı gösterin! Hedefler arayışı ve belirleme rozetler kazanmanın anahtarıdır. Onları biyografinizde sergilemek için edin! Bu uygulama, doğal ışığı içeren gerçekçi sokak manzaraları ve grafiklere sahiptir. Kesinlikle büyüleyici! Gerçekçi mekaniklerle kendi arabanızı sürebilirsiniz. Ve motor güç yarışı! Bu sınırsız sonsuz bir sürüş macerası! Gerçek hayatta binmek için bu sürüş simülatör tasarımını kullanın. Gerçek dünyada olduğu gibi, direksiyon simidi ve pedallarını kullanarak arabanızı kontrol edersiniz.

Oynanış

Oyun Petrolhead: Trafik Görevlerinde, arabanızı sanal bir şehir arasında nasıl yöneteceğinizi öğrenebilirsiniz. Petrolheads oyun, bir yarış başlığından ziyade bir simülasyon oyunu gibidir. Zaman kısıtlaması, mücadele edilecek rakipler ve seviyeyi hızlı bir şekilde tamamlamak için baskı yoktur. Bunun yerine, oyuncunun arabayı sürmesi, trafik yasalarını takip etmesi ve aracı belirlenmiş bir otoparkta güvenli bir şekilde park etmesi gerekiyor. Bu oyunun ne kadar zor olduğunu anlamak için gerçek sürüş deneyimine sahip olmalısınız. Bence bunun nedeni Petrolhead: Trafik Görevleri kolay başlıyor ve sonra zorlaşıyor.

360 derecelik kapsama alan bir kamera.

Petrolhead: Trafik Görevlerinin alışılmadık bir yönü, sürüş sırasında yolu farklı açılardan görmek için ekranı çevirme yeteneğidir. Bu oyun, herhangi bir simülasyon oyununda bu özelliği ilk sunanlardan biridir. Bu oyun yedeklenirken önemli bir bileşen içerir: sabit kameralar kullanmadan herhangi bir yöne serbestçe bakma yeteneği. Bunun nedeni, oyunun oyuncuların görüntüleme açılarını arka, ileri, sol ve sağ arasında döndürmelerine izin vermesidir. Direksiyon simidinin arkasından görünüşü kullanmak simülasyonun doğruluğunu arttırır.

Hem kariyer hem de kariyer için çok oyunculu bir mod vardır.

Video oyunu formundaki kariyer, yapılandırılmış rehberlik yoluyla profesyonel beceriler sunar. Aracınızı belirlenen park noktasına park ederek her seviyeyi tamamlayın. Bir nesne almak veya arabanızı park etmek gibi belirli bir işlem yaparak her seviyeyi tamamlayın. Kırmızı bir ışıktan döndüğünüzde veya sürdüğünüzde, oyun LCD ekranının altında bir uyarı mesajı görüntüler. Bunu yapmak puanınızı beş puan azaltır ve oyunu bitirir. Emniyet kemeri giymek veya doğru şeritte seyahat etmek için ek puanlar kazanırsınız. Ek olarak, bir sinyali açmak iyi bir davranış olarak sayılır, bu da son puanınızı artırır. Konuyla ilgili düşüncelerinizden bağımsız olarak, on.ine modunu seçin. Burada, arabayı sürüp Cam penceresinden şehri görmekte özgürsünüz.

Lethe Studios

Lethe Studios birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Lethe Studios : PetrolHead : Traffic Quests Mod APK,

Hakkında SSS PetrolHead : Efsane Arabalar şık

Bu mu PetrolHead : Efsane Arabalar Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, PetrolHead : Efsane Arabalar Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' PetrolHead : Efsane Arabalar şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen PetrolHead : Efsane Arabalar Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 46.9MB
versiyon 4.0.0
versiyon Code 200409
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_PHONE_STATE REQUEST_INSTALL_PACKAGES READ_EXTERNAL_STORAGE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING READ_LOGS VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE C2D_MESSAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın paket yükleme talep etmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcilerin uykudan alıkoymasına izin verir veya işlemcilerin kullanılması izin verir.
karartmadan ekran.; bir uygulamanın düşük seviyeli sistem günlük dosyalarını okumasına izin verir.; vibratöre erişim sağlar.; Bir uygulamanın, sistem önyükleme işlemini bitirdikten sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed'i almasına izin verir.; Bir uygulamanın okumasını veya yazmasını sağlar.:

Sistem ayarları.; bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

Depolama:
bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.
Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 29
Hedef SDK Txt 29
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci arm64-v8a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

imza

579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imza A7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
Sha256 AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
Geçerli Fri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası 2a9d19b2

geliştirici

Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.0

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.3.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.3.0

  Sınırsız para birimi, almak için oyunu girin
  Oyuna girerken, dilin Çince olarak değiştirmek için Çin bayrağını seçebilirsiniz
  Oturum açmak ve çevrimiçi oyunları desteklememek imkansızdır. Güncelleme ve optimizasyondan sonra takip etmeye devam edecektir. Sorun mümkün olan en kısa sürede herkese bildirilecektir. Lütfen sabırla bekleyin.

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.2.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.2.0

  Sınırsız para birimi, almak için oyunu girin
  [Not] Oyuna girerken, dili Çince olarak değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Şimdilik oturum açılamaz ve çevrimiçi oyunları desteklemez. Güncelleme ve optimizasyondan sonra sorun takip etmeye devam edecektir.
  Öz

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.1.0 [Sınırsız para]

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.1.0 [Sınırsız para]

  Unlimited currency, enter the game to get it
  [Note] When entering the game, choose the Chinese flag to replace the language as Chinese
  for the time being, it cannot be logged in and does not support online games. After the update and optimization, the problem will continue to follow up.
  Essence

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.0.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 4.0.0

  Sınırsız para birimi, almak için oyunu girin [Not] Oyuna girerken, dili Çince olarak değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Şimdilik, oturum açılamaz ve çevrimiçi oyunları desteklemez. Güncelleme ve optimizasyondan sonra sorun takip etmeye devam edecektir. Öz

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.5.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.5.0

  Sınırsız para birimi, bir oyun al
  [Not] Oyuna girerken, dili Çince olarak değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Giriş yapmayın, çevrimiçi oyunları desteklemeyin ve ardından Optimizasyonun güncellenmesi devam edecek, sorunu bilgilendirecek İlk kez, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.2.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.2.0

  Sınırsız para birimi, bir oyun al
  [Not] Oyuna girerken, dili Çince olarak değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Giriş yapmayın, çevrimiçi oyunları desteklemeyin ve sonra Optimizasyonun güncellenmesi devam edecek, sorunu bilgilendirecek İlk kez, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.1.0 [Sınırsız para]

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.1.0 [Sınırsız para]

  Unlimited currency, get the game
  [Note] When entering the game, select the Chinese flag to change the language
  it is not possible to log in. If you do not support online games, the update optimization will continue to follow up, solve the problem will notify you in the first time, please wait patiently
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.0.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.0.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın
  [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Oturum açmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam eder, çözer Sorun sizi ilk kez bilgilendirecek, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.8.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.8.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın
  [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Oturum açmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam eder, çözer Sorun sizi ilk kez bilgilendirecek, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.7.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.7.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın
  [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Oturum açmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam eder, çözer Sorun sizi ilk kez bilgilendirecek, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.5.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.5.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın
  [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Oturum açmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam eder, çözer Sorun sizi ilk kez bilgilendirecek, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.4.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.4.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın
  [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Oturum açmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam eder, çözer Sorun sizi ilk kez bilgilendirecek, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.3.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.3.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın
  [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Oturum açmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam eder, çözer Sorun sizi ilk kez bilgilendirecek, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.2.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.2.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın
  [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Oturum açmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam eder, çözer Sorun sizi ilk kez bilgilendirecek, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.1.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.1.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın
  [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Oturum açmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam eder, çözer Sorun sizi ilk kez bilgilendirecek, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.0.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.0.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın
  [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Oturum açmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam eder, çözer Sorun sizi ilk kez bilgilendirecek, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.7.1

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.7.1

  Sınırsız para birimi, oyunu alın
  [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin
  Oturum açmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam eder, çözer Sorun sizi ilk kez bilgilendirecek, lütfen sabırla bekleyin
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.7.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.7.0

  Sınırsız para, oyuna girebilirsiniz
  [Not] Çince dil seçmek için oyuna girerken değiştirilecek Çin ulusal bayrağıdır
  Geçici olarak giriş yapamıyor, oyun optimizasyon izlemeye devam ettikten sonra çevrimiçi güncellemeyi desteklemiyor, sorun olacak Sizi ilk kez bilgilendirmek için çözülebilir, lütfen sabırlı olun
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.6.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.6.0

  Sınırsız para, oyuna girebilirsiniz
  [Not] Çince dili seçmek, oyuna girerken değiştirilecek Çin ulusal bayrağıdır
  Geçici olarak giriş yapamıyor, oyun optimizasyon izlemeye devam ettikten sonra çevrimiçi güncellemeyi desteklemiyor, sorun olacak Sizi ilk kez bilgilendirmek için çözülebilir, lütfen sabırlı olun
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.5.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.5.0

  Sınırsız para, oyuna girebilirsiniz
  [Not] Çince dili seçmek, oyuna girerken değiştirilecek Çin ulusal bayrağıdır
  Geçici olarak giriş yapamıyor, oyun optimizasyon izlemeye devam ettikten sonra çevrimiçi güncellemeyi desteklemiyor, sorun olacak Sizi ilk kez bilgilendirmek için çözülebilir, lütfen sabırlı olun
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.4.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.4.0

  Sınırsız para, oyuna girebilirsiniz
  [Not] Çince dili seçmek, oyuna girerken değiştirilecek Çin ulusal bayrağıdır
  Geçici olarak giriş yapamıyor, oyun optimizasyon izlemeye devam ettikten sonra çevrimiçi güncellemeyi desteklemiyor, sorun olacak Sizi ilk kez bilgilendirmek için çözülebilir, lütfen sabırlı olun
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.3.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.3.0

  Sınırsız para, oyuna girebilirsiniz
  [Not] Çince dili seçmek, oyuna girerken değiştirilecek Çin ulusal bayrağıdır
  Geçici olarak giriş yapamıyor, oyun optimizasyon izlemeye devam ettikten sonra çevrimiçi güncellemeyi desteklemiyor, sorun olacak Sizi ilk kez bilgilendirmek için çözülebilir, lütfen sabırlı olun
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.2.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.2.0

  Sınırsız para, oyuna girebilirsiniz
  [Not] Çince dil seçmek için oyuna girerken değiştirilecek Çin ulusal bayrağıdır
  Geçici olarak giriş yapamıyor, oyun optimizasyon izlemeye devam ettikten sonra çevrimiçi güncellemeyi desteklemiyor, sorun olacak Sizi ilk kez bilgilendirmek için çözülebilir, lütfen sabırlı olun
  .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.1.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.1.0

  Çok para, oyuna girebilirsiniz.

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.0


  Sınırsız paralar

  Sınırsız para

Daha

View 33 mods of PetrolHead : Efsane Arabalar

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website