HappyMod / Family / PetrolHead : Efsane Arabalar şık

PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.0.0 (% 100 Çalışıyor, test edildi!)

3x hızlı Mod APK indirmek için HappyMod kullanın.
İndir PetrolHead : Efsane Arabalar Mod APK üzerinde HappyHots
HappyModDownload PetrolHead : Efsane Arabalar Mod APK indirin.
PetrolHead : Efsane Arabalar Mod APK İndir üzerinde Happymodindir
İndir PetrolHead : Efsane Arabalar Mod APK itibaren oyunmodindir.com

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Sınırsız para birimi, oyunu alın


[Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; 
Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin

.

PetrolHead : Efsane Arabalar şık APK:

 • - versiyon: 3.0.0
 • - Boyut: 1.01 GB
 • - Fiyat: ücretsiz
 • - Root gerekli: Gerek yok
 • - Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
 • - Fiyat: ücretsiz

Editör İncelemesi

PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.0.0
PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.0.0

PetrolHead game is a 3D open world racing game. Players will drive luxury cars in the future to start racing on a free map. In the game, players can not only choose different cars, but also customize them in the game so that they can play at their best speed. The game has a variety of ways to play. Players can choose to play single-player games or multiplayer games. Recently, parking has been added to the game to make this game more interesting. In the game, players can earn money by completing tasks and then unlock new cars. But the price of the car is so high that most players cannot afford it. Download PetrolHead Mod now. Players can get unlimited money.

Graphic The game uses ultra-high-definition graphics, and the players feel like they are on the street. Players can enjoy high-quality graphics containing natural light.

Gameplay The game play is very diverse. Players can choose single-player games or multiplayer games. Players can choose different game modes, each of which is very fun and exciting.

Highlights Players can get unlimited driving experience through this game. Through this realistic mechanism, players can freely drive their own cars. Players can participate in drift races and engine power races! In this endless driving experience, players can do whatever you want to do in real life!

Shortcomings The price of many cars is so expensive that they can’t afford to play for a long time.

Difficulty The game is easy to get started, and you can play well with more practice.

PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.0.0 Özellikler:

PetrolHead : Efsane Arabalar şık PetrolHead : Traffic Quests - Joyful City Driving v3.0.0 mod Özellikler:

Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

En gerçekçi sürüş deneyiminin tadına bakın, arkadaşlarınıza birçok farklı yarışmada meydan okuyarak bir efsane olun! Benzinke: Petrolhead size yüksek kaliteli grafikleri ve aradığınız sürüş deneyimini sağlayacak için. Aşırı hız becerilerinizi ve kayma becerilerinizi asfaltta test edin. Limanlarınızı itin ve ana sürücü olmak için ilerleyin! Görevleri tamamlayın, en iyi otomobillere sahip ve dünya çapında sürücülere meydan okuyun! Tek / çok oyunculu Kariyer modu ile sürüş becerilerinizi geliştirin. Görevleri tamamlayın ve garajınızı gün geçtikçe genişletin. Kendinizi becerilerinizle çeşitli modlarda test edin! Bu zor modlarda sınırlarınızı itin. Sokaklara farklı arabalarla hükmetti ve yeteneklerinizi dünyaya sergileyin! Büyük bir çok oyunculu haritada dünya çapındaki ana sürücülerle rekabet etmeye hazır olun! Otomobillerinizi kişiselleştirin Yüksek kaliteli grafiklerle düşkün olduğunuz 80'den fazla araba . En iyi uydurma renkleri, çıkartmaları ve iyileştirmeleri bulmak için atölyeyi kullanın. Rüya arabasını bu dünyadaki herkese göster ve daha fazlası! Tüm çeşitli kombinasyonlar arasında en iyi arabaları yapın ve sokakları yönetin! Canlı bir şehir Sıkma! Bu büyük haritada yan görevleri alabilir ve arabanı sonsuzluğa götürebilirsiniz! Keşfetinizi bekleyen bu haritadaki tüm görevleri bulun ve tamamlayın! Mod sırasını beklerken arabanızı serbestçe sürün. Eğlenmeyi bırakmanıza bile gerek yok! Görevler ve rozetler Görevleri tamamlayın, başarılar alın. Achivements'in kombinasyonlarına göre bir rozet tarafından ödüllendirin. Kötülerinizin rozetlerini toplayın ve profilinizde sergileyin! Herkesin haklarını görmesine izin verin! Olağanüstü grafikler Bu gerçekçi grafiklerle, gerçek için sokaklarda olduğunuzu hissedin. Doğal ışık içeren yüksek kaliteli grafiklerin tadını çıkarın. Kendinize bu gerçeğe girelim! Sınırsız sürüş deneyimi Bu gerçekçi mekaniğin istediğiniz gibi kendi arabanızı sürmekte özgürsünüz. Bir sürüklenme yarış etkinliğine katılabilirsiniz veya bir motor gücü yarışına girebilirsiniz! Bu sonsuz sürüş deneyiminde gerçek hayatta yapmak istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz! Gerçekçi mekaniği Bu yakın gerçeklik mekanik tasarımı ile sürüş becerilerinizi gösterin ve Pyhsics. Arabanızın gerçek hayatta olduğu gibi kontrolündesiniz. Bu ücretsiz sınırsız dokuma grafikleri olan bir kiriş gibi hızlandırın! Motorunuzu serin bir sınırsız rekabete katılmak için hissedin ve her gerçekliğin gölgesinde kendinizi serbest bırakın. Motorunuzun bir sergisi için bazı serin görevlere katılın. Bu sınırsız rekabet için fan olacaksınız! ********* Web Sitesi: http://lethestudios.net ******** * Gizlilik Politikası: https://lethestudios.net/privacy.html Hizmet Şartları: https://lethestudios.net/terms.html © 2020 Lethe Studios. Her hakkı saklıdır.

Daha fazla oku

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 43.5MB
versiyon 3.0.0
versiyon Code 100175
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_PHONE_STATE REQUEST_INSTALL_PACKAGES ACCESS_FINE_LOCATION READ_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING READ_LOGS VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE C2D_MESSAGE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağlarıyla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın paketleme paketlerini talep etmesine izin verir.
İşlemciyi uyumaktan veya
Karartma ekranından ekran.; Bir uygulamanın düşük seviye sistem günlük dosyalarını okumasını sağlar.; Vibratöre erişim sağlar.; Bir uygulamanın, sistem önyükleme yaptıktan sonra yayınlanmasından sonra yayınlanan Action_boot_completed'i almasını sağlar.; bir uygulamanın okumasını veya yazmasını sağlar.:

Sistem ayarları. Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasını veya yazmasını sağlar.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.
Telefon:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı herhangi bir PhoneAccount'ların bir listesini içeren telefon durumuna sadece erişime izin verir.
Yer:
Bir uygulamanın kesin konuma erişmesini sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 29
Hedef SDK Txt 29
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, Xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikler:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler Diğer. # Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır. #:

imza

579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imza A7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
Sha256 AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
Geçerli Fri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası 2a9d19b2

geliştirici

Daha fazla oku

Bağlantılar İndir:

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.3

dışında 95 oy

5  star

51

4  star

1

3  star

4

2  star

5

1  star

34

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
Tüm sürümler
 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.5.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.5.0

  Sınırsız para birimi, bir oyun almak [Not] Oyuna girerken, dili Çince olarak değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmayın, çevrimiçi oyunları desteklemeyin ve ardından güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.2.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.2.0

  Sınırsız para birimi, bir oyun almak [Not] Oyuna girerken, dili Çince olarak değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmayın, çevrimiçi oyunları desteklemeyin ve ardından güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.1.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.1.0

  Unlimited currency, get the game [Note] When entering the game, select the Chinese flag to change the language; it is not possible to log in. If you do not support online games, the update optimization will continue to follow up, solve the problem will notify you in the first time, please wait patiently .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.0.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 3.0.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.8.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.8.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.7.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.7.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.5.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.5.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.4.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.4.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.3.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.3.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.2.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.2.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.1.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.1.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.0.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 2.0.0

  Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.7.1

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.7.1

  Sınırsız para birimi, oyunu alın [Not] Oyuna girerken, dili değiştirmek için Çin bayrağını seçin; Giriş yapmak mümkün değildir. Çevrimiçi oyunları desteklemiyorsanız, güncelleme optimizasyonu takip etmeye devam edecek, sorunu ilk kez bildirir, lütfen sabırla bekleyin .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.7.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.7.0

  Sınırsız para, oyunun içine alabilirsiniz Çin dili seçmek için [Not] oyuna girerken değiştirilmesi Çin ulusal bayrağı; optimizasyon takip etmeye devam edecektir sonra, oyun çevrimiçi güncellemesini desteklemez giriş yapmak geçici olarak, sorun lütfen sabırlı olun seni ilk bilgilendirmek için çözülecek .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.6.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.6.0

  Sınırsız para, oyunun içine alabilirsiniz Çin dili seçmek için [Not] oyuna girerken değiştirilmesi Çin ulusal bayrağı; optimizasyon takip etmeye devam edecektir sonra, oyun çevrimiçi güncellemesini desteklemez giriş yapmak geçici olarak, sorun lütfen sabırlı olun seni ilk bilgilendirmek için çözülecek .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.5.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.5.0

  Sınırsız para, oyunun içine alabilirsiniz Çin dili seçmek için [Not] oyuna girerken değiştirilmesi Çin ulusal bayrağı; optimizasyon takip etmeye devam edecektir sonra, oyun çevrimiçi güncellemesini desteklemez giriş yapmak geçici olarak, sorun lütfen sabırlı olun seni ilk bilgilendirmek için çözülecek .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.4.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.4.0

  Sınırsız para, oyunun içine alabilirsiniz Çin dili seçmek için [Not] oyuna girerken değiştirilmesi Çin ulusal bayrağı; optimizasyon takip etmeye devam edecektir sonra, oyun çevrimiçi güncellemesini desteklemez giriş yapmak geçici olarak, sorun lütfen sabırlı olun seni ilk bilgilendirmek için çözülecek .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.3.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.3.0

  Sınırsız para, oyunun içine alabilirsiniz Çin dili seçmek için [Not] oyuna girerken değiştirilmesi Çin ulusal bayrağı; optimizasyon takip etmeye devam edecektir sonra, oyun çevrimiçi güncellemesini desteklemez giriş yapmak geçici olarak, sorun lütfen sabırlı olun seni ilk bilgilendirmek için çözülecek .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.2.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.2.0

  Sınırsız para, oyunun içine alabilirsiniz Çin dili seçmek için [Not] oyuna girerken değiştirilmesi Çin ulusal bayrağı; optimizasyon takip etmeye devam edecektir sonra, oyun çevrimiçi güncellemesini desteklemez giriş yapmak geçici olarak, sorun lütfen sabırlı olun seni ilk bilgilendirmek için çözülecek .

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.1.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.1.0

  Çok para, oyunun içine alabilirsiniz.

 • PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.0

  PetrolHead : Efsane Arabalar Mod Apk 1.0


  Sınırsız paralar

  Sınırsız para

Daha

View 29 mods of PetrolHead : Efsane Arabalar

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)

HappyMod.com is the official website