HappyMod / Strategy / Plants vs. Zombies™ şık
Plants vs. Zombies™ Mod Apk 3.3.1 [Sınırsız para]

Plants vs. Zombies™ Mod Apk 3.3.1 [Sınırsız para]

2022-10-10

87.32 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
3.3.1
Boyut
87.32 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-10-10
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız paralar/güneşler

Plants vs. Zombies™ Mod Video


Editör İncelemesi

Plants vs. Zombies™ Mod Apk 3.3.1 [Sınırsız para]
Plants vs. Zombies™ Mod Apk 3.3.1 [Sınırsız para]
Plants vs. Zombies™ Mod Apk 3.3.1 [Sınırsız para]

Plants vs. Zombies FREE Mod game is a strategy game which you can get unlimited money and suns. In this mod, you can get unlimited money to buy everything. What's more, you can get unlimited sun in the game. Anyway, with this mod, this game will be more interesting.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: Yes

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Note: be careful not be banned
Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Plants vs. Zombies™ Mod Detayları

Ölümsüzü ortadan kaldırmak için büyük silahlar kullanın.

Bu oyun, oyunculara 49'dan fazla farklı zehirli bitkiye sahip büyük bir cephanelik sunuyor. Bu bitkiler zombileri öldürebilir ve birçok kiraz bombası da kullanıma hazırdır. Korkunç ve zararlı zombileri yenmek ve öldürmek için eşsiz ve yıkıcı bir silah seçme hakkına sahipsiniz. Farklı zihniyetlere sahip farklı insanlar, çeşitli ve müreffeh oyun sunan farklı silahlar seçerler.

Plants vs. Zombies™ Mod

50'den fazla eğlenceli ve eğlenceli seviyeyi fethetmenin bir sonucu olarak, kahraman daha da fazla fethetme hakkı kazandı.

Bitkilerdeki 50 farklı oyun seviyesi ve zombilersiz oyun seviyesi, oyuncu tarafında değişen derecelerde çaba gerektirir. Bu, her bir kişinin yetenekleri için en uygun olanı seçerek değiştirilebilir. Korkunç ve acımasız zombileri durdurmanın bir yolunu bulmak hala bu oyunun en önemli yönüdür. Dahası, bir macera yaşarken birçok zor ve tehlikeli yer ve mekanla karşılaşacaksınız. Bu dünyayı kurtarabilmeniz ve insanlığa geri dönebilmeniz için oyunun tüm engellerini yenmek için elinizden geleni deneyin.

Plants vs. Zombies™ Mod

Bir resim güzel ve sağlıklı bir yaşam varlığını tanımlar.

Herkes bu oyunda çizgi film zombilerini seviyor çünkü çok sevimli. Bu oyunun korkunç zombileri yok; Bunun yerine, çok sevimli kabul edilir. Gözü memnun etmenin yanı sıra, çeşitli şekilleri ve renkleri izleyicilerin dikkatini çeker. Son derece cilalı 3D grafikler bu etkiyi geliştirir ve oyunu oyuncular için daha çekici hale getirir. Bu artan popülerlik, birçok ek oyuncunun deneyime katılmasına yol açtı.

Plants vs. Zombies™ Mod

Dünyanın dört bir yanından birden fazla oyuncu ile oynayın.

Çeşitli ülkelerden birçok insan bu ünlü oyuna katılıyor. Birçok insan stresi azaltmak ve yeni arkadaşlar hakkında bilgi edinmek için bu oyunu oynar. Bu sayede, yeni arkadaşlarla tanışırsınız ve oyunda birçok heyecan verici seviye yaşarsınız. Arkadaşlarınızdan öğrenerek, birbirinizin daha iyi takım arkadaşı olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu, arkadaşlarınızın öğrettiği beceriler sayesinde her ikiniz için de artan becerilere yol açar.

Her farklı rakipten kalıcı ve kalıcı bir rekabet avantajı sunar.

Kim en uzun süre dayanırsa kavga eder. Zafer elde etmek için kendinizi dayanıklı ve belirli bir amaca odaklanmanız gerekir. Rakipleriniz korkunç bir şekilde yıkıcı zombi irks olsa bile, çok aceleyle teslim olmayın. Sonunda düşmanı ısrar ederek ve yenerek, kesinlikle tüm dünya için gerekli gücü elde edeceksiniz.

Herkesin sevdiği klasik bir savunma oyunu!

Akıllı telefon uygulamaları, popüler PC oyunlarının ölümden geri dönmesine yardımcı oldu. Benim gibi, değişim zamanı, mobil cihazlarda bitkilere karşı zombiler için talep artışına yol açtı. Bu oyun başlangıçta 2010 yılında iOS ve diğer platformlarda yayınlandı. Bugün hala son derece popüler, 10 yıla kadar oynandı. Google Play kullanıcıları, 100 milyondan fazla indirme olan oyunun bir Android sürümünü indirebilir. Bu oyunun Google Play Store listesine basit bir bakış, bu gerçeği okuyucuya açıklıyor. Bu oyun dizisi şu anda mobil cihazlarda geliştiriliyor ve PC için yayınlanan tek ürünü orijinal olarak kabul ediyor. Gelecekteki tüm oyunlar sadece mobil cihazlar için yayınlandı. Bunu göz önünde bulundurarak, gelecekteki oyunları sadece PC yerine mobil cihazlarda yayınlamaya doğru ilerlemek olumlu bir değişiklik. "Plants vs. Zombies" PC sürümü konusunda, grafiklerinin orijinaliyle eşleştiğini hızlı bir şekilde fark edebiliriz. İki oyunun farklılıklarına gelince, buraya geldiğimiz yer burası. PC'de "Zombies" adlı bir akıllı telefon oyununda, oyuncu parmaklarını nesneler ve çevre ile etkileşim kurmak için kullanabilir. Ayrıca, sahip olduklarını kontrol etmek için bir fare kullanabilirler. Bunun nedeni, oyunun manipülatif olacak şekilde tasarlanmasıdır; Yeşil çimlerin, bitkilerin ve yavaş zombilerin komik kavramlar olduğunu vurgular. Bu oyun düz renklerle 2D grafiklere dayanıyor. Amacı oyuncuya eğlenceli bir deneyim sunmaktır. Oyunun yaratıcısı, yerlerden her seviyenin genel görünümüne ve hissine kadar her şeyin mümkün olduğunca spesifik olmasını planladı. Oyunun her yönü mümkün olan en fazla insana hitap etmek için tasarlanmıştır.

Zombies ile Fight adlı zombi vs zombies Mod sürümünü indirin.

26 farklı canavar türü vardır. Doğası yarım-ıstırap, yarım insan zombidir. Ya gündüz veya gece evine girerler. Ancak, sadece planlarını değiştirene kadar eve başarısız bir şekilde girmeye çalıştılar. Canavarlar geceleri veya görünürlük zayıf olduğunda ortaya çıkar. Yeni canavar türleri düzenli olarak ortaya çıkıyor, ancak gözlemlemek için birçok zorluk sunuyorlar. Rezervde ekstra silahlara sahip olmak, vizyonunuzu gizleyen bulutlarla hızlı bir şekilde uğraşmanızı sağlar. Bu nedenle, yedek silahların elinde olması önemlidir.

Her yerde zombiler var.

Canavarlar uçabilir, onları korumayı zorlaştırır. Ayrıca yüzme havuzuna, bahçeye ve hatta bir terasa uçuyorlar. Uçmaya ek olarak, canavarlar ağaçlarda savaşmayı tercih eder. Genellikle bir binanın köşesi veya park tezgahı gibi diğer yerleri seçerler. Bu yerlerin hepsinin farklı arazileri ve iklimleri vardır. Buna ek olarak, bu alanlarda mücadele eden birçok yeni canavar yaratıldı. 26 canavar türü ile her karşılaşma tüm silah cephaneliği gerektirir. Zombi'nin sapık taktiklerini engellemek için en güçlü bitkileri edin.

Farklı bitki türleri vardır.

Oyun bitkilerinde zombilerle, ağaçlar beslenmeyecek veya sulanmayacak. Cesur bir savaşçı her zaman savaşa hazır olduğundan, her ağacı istediğiniz şekilde konumlandırmak için kullanabilirsiniz. Amaçsız hiçbir şey feda etmek, eylemleriniz önemsiz görünmemelidir. Her bitki, doğal durumunda gösterdiği cesarete saygıyı hak eder.

Çalışma yoluyla efsanevi yaratıklar ve bitkiler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Almanac'ı okumak canavarlar hakkında yeni bilgilerin kilidini açar. Bir ağacın her yönünü inceleyerek, bir canavar bir sonraki hareketlerini daha kesin olarak anlayabilir. Bu oyun, doğadan gelen 49 güçlü bitkiye sahiptir. Düzgün çalıştığında en iyi şekilde. Öğrenmesi birkaç dakikanızı ayırın ve bitkilerdeki zombilerle savaş zombiler sizin için çok daha basit hale gelecektir.

Benzer Uygulamalar Plants vs. Zombies™ Apps

Plants vs. Zombies™ şık App is Strategy OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Plants vs. Zombies™ Mod App: Flower Zombie War Mod APK, Clash of Clans Mod APK, Plants vs. Zombies™ 2 Mod APK, Plants vs. Zombies™ Heroes Mod APK, Stupid Zombies 2 Mod APK, Stupid Zombies 3 Mod APK, Zombie Harvest Mod APK, Call of Mini™ Zombies 2 Mod APK, Kingdom Rush- Tower Defense TD Mod APK, Zombie Castaways Mod APK, SWAT and Zombies - Defense & Battle Mod APK, Clash of Zombies: Heroes Game Mod APK, Boom Beach Mod APK, NBA LIVE Mobile Basketball Mod APK, Clash Royale Mod APK, Army vs Zombies : Tower Defens Mod APK, Fruit Ninja® Mod APK, Zombie Catchers : Hunt & sell Mod APK, Zombie Tsunami Mod APK, Zombie Village Mod APK, FIFA Mobile: FIFA World Cup™ Mod APK, SimCity BuildIt Mod APK, Stick War: Legacy Mod APK, Subway Surfers Mod APK, Last Empire - War Z: Strategy Mod APK, Zombie Age 3: Dead City Mod APK, Cut the Rope 2 Mod APK, Swamp Attack Mod APK, The Sims™ Mobile Mod APK, Angry Birds Classic Mod APK, Zombie Smasher Mod APK, Earn to Die 2 Mod APK, Zombie Age 2: Offline Shooting Mod APK, aa Mod APK, Castle Crush:Epic Battle Mod APK, Last Shelter: Survival Mod APK, Candy Crush Saga Mod APK, Painting Game Zombie Plant Cartoon Free Mod APK, Temple Run Mod APK, Warlings: Armageddon Mod APK, Zombie Survival: Game of Dead Mod APK, The Walking Dead No Man's Land Mod APK, Jetpack Joyride Mod APK, Minion Rush: Running Game Mod APK, Temple Run 2 Mod APK, War and Order Mod APK, Cut the Rope Mod APK, Monster VS Zombie Mod APK, Tower Defense King Mod APK, Cops Vs Robbers: Jailbreak Mod APK,

Hakkında SSS Plants vs. Zombies™ şık

Bu mu Plants vs. Zombies™ Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Plants vs. Zombies™ Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Plants vs. Zombies™ şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Plants vs. Zombies™ Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 87.3MB
versiyon 3.3.1
versiyon Code 145
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-CO es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE USE_CREDENTIALS CHECK_LICENSE BILLING BROADCAST_STICKY SCHEDULE_EXACT_ALARM BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK RECEIVE AD_ID FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın PowerManager'ı kullanmaya izin verir

Wakelocks, işlemciyi uykudan veya ekranın karartmasını önlemek için.:

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 31
Hedef SDK Txt 31
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses implied Özellikler #Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi kullanır (GSM) Telefon Radyo Sistemi.#Uygulama, cihazda 802.11 Networking (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.9

dışında 76 oy

5  star

44

4  star

13

3  star

2

2  star

3

1  star

14

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 31 mods of Plants vs. Zombies™

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website