HappyMod › Games › Adventure › Pokémon GO Mod
Pokémon GO Mod

Pokémon GO şık APK 0.271.2

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-05-29

Pokémon GO şık değiştirilmiş bir versiyonudur Pokémon GO tarafından geliştirildi Niantic Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Pokémon GO MOD APK (Sahte GPS/Hack Radarı) 0.271.2... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Pokémon GO 0.273.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıPokémon GO şık APK 0.271.2
versiyon0.271.2
Güncelleme açık2023-05-29
Boyut129.31 MB
Mod BilgisiPokémon GO MOD APK (Sahte GPS/Hack Radarı) 0.271.2
geliştiriciNiantic Inc
KategoriAdventure
Google Play'den edininPokémon GO
Orijinal apk'yı indirinPokémon GO (128.68 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Pokémon GO şık APK
Harry Potter: Wizards Unite şık APK
NBA All-World şık APK
Pikmin Bloom şık APK
MARVEL World of Heroes şık APK
Bağlantılar İndir:

Pokémon GO şık APK 0.271.2

Hızlı indirme (128.68 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (128.68 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Pokémon GO şık APK 0.271.2

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Sahte GPS/Hack Radarı

Özellik V2 Özellik:
Sahte GPS/Hack Radar
Pokémon Go Mod APK (sahte GPS/Hack Radar), oyunların bir GPS sahtekarlığı teknolojisini kullanmasına izin veren ve fiziksel olarak seyahat etmeden oyunun haritasında hareket etmelerini sağlayan popüler bir modifikasyondur.
Bu değişiklik aynı zamanda yakınlardaki Pokémon'u ve konumlarını tanımlayan bir hack radarına sahip, oyuncuların nadir Pokémon'u çok fazla çaba sarf etmeden yakalamalarına izin veriyor.
Oyunda hızlı ilerlemek isteyen Pokémon Go oyuncuları arasında giderek daha popüler hale geldi. Bununla birlikte, çok fazla fiziksel çaba sarf etmeden.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Pokémon GO şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Yeni sezon etkinlikleri etkileyici bir şekilde saflara katılıyor.

Pokémon Go'nun yeni versiyonu Miras Season adlı yeni bir sezon ekliyor. Her sezon oyuncuların onu keşfetmeleri ve etkinliklerine katılmaları için farklı teşvikler vardır. Stardust Mücadelesi bu olaylardan biridir; Oyuncular her kilometre taşı için ödül almak için tamamlayabilir. Bu ödülleri elde etmek, bölgeye dağılmış olan Stardust öğelerinin toplanmasını gerektirir.

# Bir eğiticinin oyuncu olmasına liderlik eder.

Pokémon Go'nun düzgün bir şekilde oynaması için bir GPS cihazına ve aktif bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Bu oyun, konumunuzu izlemek için telefonunuzdaki GP'leri kullanır ve internete bağlandığında en iyi şekilde çalışır. Bu oyunu oynadıktan sonra, bir eğitmen olabilir ve farklı Pokémon türlerine karşı savaşabilirsiniz. Oyunu oynarken bir Pokémon ile karşılaşırsınız ve yakalama umuduyla Pokéballs atmalısınız. Dratini gibi şanslıysanız bazı sıradışı Pokémon türleri bulunabilir. Pokémon'u almak, onları elde taşınır bir ekrandan yakalama ve bir pokéball kullanma yöntemini anlamayı gerektirir. İlk olarak, ekranınızı kaydırarak topu başlatmanız gerekir. Bu prosedürü ilk başta yapmak biraz koordinasyon gerektirir.

# Pokedex'teki veriler ve çeşitlilik Pokémon Go ile oynayarak kilidini açılabilir.

Pokémon Go, birçok farklı türde, boyutta ve renkte gelen farklı Pokémon ile doludur. Ayrıca, yaratıklar arasında birçok farklı yıldız vardır. Pokémon'un bu karşı yönü, oyunlara girdiklerinde oyuncuların başkalarına karşı eşleşmesine gerçekten yardımcı olur. Pokémon eğitmenleri herhangi bir bölgede çok sayıda Pokémon ile karşılaştığından, her zaman olabildiğince çok yakalamaya çalışıyorlar. Bunu yapmak, yeni bir Pokémon yakaladıklarında yeni genişletilmiş Pokédex girişlerini görüntülemelerini sağlar. Bu, eğitmenlerin oyunu oynarken hedefledikleri hedeflerden biridir. Ayrıca, bir bölgedeki birçok savaşla karşılaştıklarında çeşitli tekniklerle savaşmalarına yardımcı olur.

# Poke jetonlarını kullanarak Pokemon'unuzu güçlendirin ve gelişmelerine izin verin.

Pokémon'u yakalarken deneyimi veren dayanıklılıklarını veya diğer eşyaları güçlendiren şekerler vererek ekibinizin gücünü artırabilirsiniz. Önünde olduğunuz Pokémon'u bulduğunuzda, eşyalar ve deneyim alırsınız. Bunların hepsi Pokémon'u oyunda yakalayarak yapılır. Oyuna başlamak için özel bir Pokémon yakalamanız gerektiğinden, güçlü düşmanları üstlenecek gücüne sahip olmak önemlidir. Pokémon Go'da bir sonraki seviyeye ilerlemek için evrim gereklidir. Eşiniz gelişmişse, harcamanız gereken seviyenin altında bir kaynak maliyeti bulacaksınız. Bunun nedeni, uygulamadaki bir Pokémon'daki bilgilere erişmenin ek kaynaklar gerektirmesidir. Elbette, takım arkadaşlarınızın sahip olduğu etkileyici bir evrim cutscene göreceksiniz. Güç hazır olduğunda, güvenle birçok farklı Pokemon tipine karşı karşıya kalacaksınız.

# Bir Pokémon'da inanılmaz bir güç göstermek, güçle üstesinden gelmek.

Spor salonu savaşları ve efsanevi savaşçılarla eşleşmeler gibi birkaç farklı eşleşme mümkündür. Bir spor salonu savaşında, radikal olarak farklı stillere sahip rakiplerle karşılaşıyorsunuz. Güçlü saldırılarla rakiplerinizdeki zayıf alanları kolayca tanımlayabilir ve yenilenene kadar onlara zarar vermeye devam edebilirsiniz. Pokémon'unuz savaşı kaybederse, savaştan sonra aynı zamanda bir diğeri ortaya çıkar. Bu aynı zamanda, bu eşleşmedeki başarıları not ettiğinizde bir sonraki savaşa ne kadar hazır olduğunuzu gösterir. İnsanların RAID maçlarına katılmasının birçok nedeni var. Efsanevi Pokémon çatışmaları en popüler baskınlarda ortaya çıkıyor. Ayrıca, katılımcılar daha önce görülmemiş efsanevi yaratıklarla yüzleşme fırsatına sahiptir. Bu mekanizma sadece bu tür bir maçta görülür ve baskınlara katılım herhangi bir ciddi oyuncu için bir zorunluluktur. Bu zorluğu tamamlamak için bir RAID geçişine ve arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız var. Geçişiniz sayesinde baskın başladığı anı kaçırmazsınız. Pokémon dünyasını bu oyun boyunca seveceksiniz çünkü oyunun merceğinden görebilirsiniz. Bu uygulama ile birçok farklı Pokémon türünü görebilirsiniz. İsterseniz bir tane tutmaya karar verebilirsiniz. En büyük Pokédex bile büyük miktarda veri içerir. İnsanlar doğal olarak olabildiğince çok Pokémon toplamak istiyorlar. Güçlendirme ve savaş sistemleri ekleyerek, oyun oyuncularını büyüleyeceğinden emin. Pokémon'un hangi gücü öğrendiğini seçiyorlar. Her Pokémon, oyunu oynayan herkes için ilginç kılan farklı özelliklere ve evrim yollarına sahiptir. Yeni efsanevi yaratıklar ve ödüller Pokémon Go oyununu mevsimsel olarak güncelliyor.

# Pokémon Go uygulaması hakkında bilgi.

Orijinal oyun, karizmatik tasarımı sayesinde hala birçok sadık hayranına ilham veriyor. Ancak, oyunun yeni sürümü çok daha gelişmiş ve her zamankinden daha fazla içerik ekliyor.

# Gerçek ve dijital dünyaları birleştiren bir oyun.

Bu oyun hala dünyayı keşfetmeye ve dış mekanlarda var olanı almak için küçük Pokémon bulmaya odaklanıyor. Birçok daha büyük Pokémon gerçek hayatta da bulunabilir. Pokéstops'un fotoğraflarını çekmek ve daha fazla Pokémon yakalamanıza yardımcı olacak eşyalar toplamak için çeşitli doğal noktalara seyahat edeceksiniz. İçgüdü, cesaret veya mistik seçtikten sonra, spor salonu liderlerine ait Pokémon ile savaşacak ve topraklarını fethedeceksiniz. Daha sonra, diğer spor salonlarını ele geçirerek takımınızın afişini göstereceksiniz.

# Seyirciler arasında popüler olan rekabetçi bir spor.

Pokémon Go topluluğu, oyunun en eşsiz ve etkileyici özelliklerinden biridir. Her ay, topluluk günü adı verilen farklı bir olay gerçekleşir. Bu etkinlik, insanların her yerde bulabileceği oyuna özel veya nadir Pokémon'u getiriyor. Ayrıca, bu etkinlik ek oyuncular çeker ve oyunun rekabetçi unsurunu artırır. İnsanlar nadir hava koşullarının mevcut olup olmadığını görmek için hava durumu uygulamalarını kontrol edebilirler. Raid'de efsanevi Pokémon ile savaşırken, savaşı kazanmak için diğer oyuncularla birlikte çalışmanız gerekir. Bu, oyuncuları bir araya getirmeye ve güçlü canavarları yakalamaya teşvik etmeye yardımcı olur. Arkadaş sisteminin işbirliği ruhu operasyonu için gereklidir. Eğitmenlerle bilgi paylaşarak, pokéstop'tan sevgiyi yaymak için kullanılabilir, oynarken aşkı geliştirir.

# Pokémon GO şık APK 0.271.2 Özellik:

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve diğer birçok Pokémon, Dünya gezegeninde keşfedildi! Şimdi etrafınızdaki Pokémon'u keşfetme ve yakalama şansınız var; o yüzden ayakkabılarınızı giyin, dışarı çıkın ve dünyayı keşfedin. Üç takımdan birine katılacak ve yanınızdaki Pokémon'unuzla Spor Salonlarının prestiji ve mülkiyeti için savaşacaksınız.Pokémon dışarıda ve onları bulmanız gerekiyor. Bir mahallede dolaşırken, yakında bir Pokémon olduğunda akıllı telefonunuz titreyecektir. Nişan al ve bir Poké Topu fırlat… Tetikte olman gerekecek, yoksa kaçabilir!Uzaklarda Pokémon ve öğeler ara Belirli Pokémonlar kendi doğal ortamlarının yakınında görünür; göllerde ve okyanuslarda Su tipi Pokémon arayın . Poké Topları ve yardımcı öğeler stoklamak için müzeler, sanat enstalasyonları, tarihi işaretler ve anıtlar gibi ilginç yerlerde bulunan PokéStops'u ziyaret edin. Yakalama, yumurtadan çıkma, gelişme ve daha fazlasıSeviye atladıkça, Pokédex'inizi tamamlamak için daha güçlü Pokémon'ları yakalayabileceksiniz. Yürüdüğünüz mesafelere göre Pokémon Yumurtaları çıkararak koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Aynı türden birçoğunu yakalayarak Pokémon'unuzun gelişmesine yardımcı olun. Spor Salonu savaşlarına katılın ve Spor Salonunuzu savunun Charmander'ınız Charmeleon'a ve ardından Charizard'a dönüşürken, bir Spor Salonu'nu yenmek için birlikte savaşabilir ve Pokémon'unuzu tüm gelenlere karşı savunması için görevlendirebilirsiniz.Harekete geçme zamanı; gerçek -yaşam maceraları sizi bekliyor!Not: Bu uygulama ücretsizdir ve tabletler için değil, akıllı telefonlar için optimize edilmiştir. >

Yeni sezon etkinlikleri etkileyici bir şekilde saflara katılıyor.
Bir eğiticinin oyuncu olmasına liderlik eder.
Pokedex'teki veriler ve çeşitlilik Pokémon Go ile oynayarak kilidini açılabilir.
Poke jetonlarını kullanarak Pokemon'unuzu güçlendirin ve gelişmelerine izin verin.
Bir Pokémon'da inanılmaz bir güç göstermek, güçle üstesinden gelmek.
Pokémon Go uygulaması hakkında bilgi.
Gerçek ve dijital dünyaları birleştiren bir oyun.
Seyirciler arasında popüler olan rekabetçi bir spor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Pokémon GO şık APK 0.271.2 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Pokémon GO modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Pokémon GO mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Pokémon GO indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Pokémon GO arayın.

# Tam Özellikler Pokémon GO şık APK 0.271.2

// İndirme Bilgileri //

Boyut129.3MB
versiyon0.271.2
Sürüm Kodu2023051900
Langaf am ar ar-EG ar-SA as az az-AZ be be-BY bg bn bn-BD bn-IN bo bs ca cs cs-CZ da da-DK de de-AT de-CH de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IE en-IN en-PH en-SG en-US en-XC en-ZA en-ZG es es-419 es-AR es-BO es-CL es-CO es-CR es-DO es-EC es-ES es-GT es-HN es-MX es-NI es-PA es-PE es-PR es-PY es-SV es-US es-UY es-VE et et-EE eu eu-ES fa fi fil fr fr-CA fr-CH fr-FR ga gl gl-ES gsw gu gu-IN he hi hi-IN hr hu hy hy-AM id in in-ID is is-IS it it-IT iw ja ja-JP ka ka-GE kk kk-KZ km km-KH kn kn-IN ko ko-KR ky ky-KG lo lo-LA lt lv mg mk mk-MK ml ml-IN mn mn-MN mo mr mr-IN ms ms-MY my my-MM my-ZG nb ne ne-NP nl nl-NL no no-NO or pa pa-IN pl pl-PL pl-SP pt pt-BR pt-PT ro ru ru-RU si si-LK sk sl sq sq-AL sr sr-Latn sv sv-SE sw ta ta-IN te te-IN tg th th-TH tk tl tr tr-TR ug-CN uk ur ur-PK uz uz-UZ vi xh zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING VIBRATE BLUETOOTH_SCAN BLUETOOTH_ADVERTISE BLUETOOTH_CONNECT ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION FOREGROUND_SERVICE BLUETOOTH' maxSdkVersion='30 BLUETOOTH_ADMIN' maxSdkVersion='30 READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET GET_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE ACTIVITY_RECOGNITION BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE CAMERA POST_NOTIFICATIONS USE_BIOMETRIC USE_FINGERPRINT RECEIVE AD_ID RECEIVE_BOOT_COMPLETED DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE BILLING READ_PHONE_STATE ACCESS_BACKGROUND_LOCATION ACTIVITY_RECOGNITION contentProviderPermission READ_CONTACTS SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Vibratöre erişime izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.;Bir uygulamanın parmak izi donanımını kullanmasına izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

KONUM:
Bir uygulamanın kesin konuma erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
KİŞİLER:
Hesaplar Hizmetindeki hesap listesine erişim sağlar.
Bir uygulamanın, kullanıcının kişi verilerini okumasına izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Sensör donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın mevcut yönünü algılamak için cihazın ivmeölçerinden alınan hareket okumalarını kullanır.
Örneğin, bir uygulama dikey ve yatay yönler arasında ne zaman geçiş yapılacağını belirlemek için ivmeölçer okumalarını kullanabilir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum belirleme sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, cihazın portre veya manzara kullanmasını gerektirir.:

oryantasyon.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Pokémon GO şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Pokémon GO şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • F

  @Anonim   2023-06-08 21:58:48

  Kimden:FI   cihaz:SM-A536B   OS:android 13
  it doesnt even start the app
 • B

  @Anonim   2023-06-08 20:56:21

  Kimden:BR   cihaz:LM-X410.F   OS:android 7.1.2
  não gostei, eu não consegui entrar e fiz tudo correto
 • U

  @Anonim   2023-06-08 16:36:16

  Kimden:US   cihaz:Lenovo TB-X606X   OS:android 10
  no se me instala vaya .........
 • U

  @Anonim   2023-06-08 08:37:07

  Kimden:US   cihaz:SM-J737P   OS:android 9
  I'm watching you when you say "America Is Great, Duhrr"
 • F

  @Anonim   2023-06-08 02:57:02

  Kimden:FR   cihaz:SM-G965F   OS:android 10
  ne marche pas on ne peux pas se connecter
 • F

  @Anonim   2023-06-07 21:03:13

  Kimden:FR   cihaz:CPH2375   OS:android 13
  si good play I recommend this game
 • F

  @Anonim   2023-06-07 07:58:56

  Kimden:FR   cihaz:SM-G781B   OS:android 13
  Doesnt work, cant connect even if i say that im a new or ancient player, even if i use google, facebook or my pokemon go account
 • F

  @Anonim   2023-06-07 07:35:31

  Kimden:FI   cihaz:SM-G970F   OS:android 11
  it doesn't work it only sais not loaded
 • G

  @Anonim   2023-06-06 18:41:27

  Kimden:GB   cihaz:SM-A125F   OS:android 11
  game is very nice its working
 • M

  @Anonim   2023-06-05 10:19:26

  Kimden:MX   cihaz:SM-G960U   OS:android 10
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Pokémon GO şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Pokémon GO

 • U

  @Anonim   2023-03-27 06:43:48

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A037U   OS:android 12
  Coin Hackkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkmkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
 • U

  @Anonim   2023-03-24 07:22:59

  Kimden:US   cihaz:Google Pixel 6a   OS:android 13
  please can you try make it so we can get throu's in Britain
 • P

  @Anonim   2023-03-18 02:20:22

  Kimden:PL   cihaz:realme RMX2111   OS:android 10
  dodajcie nieskończoność stardusta i ratę candy....,................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+!+++!!!!!!!!!!((((((!!!!!!!!! .
 • D

  @Anonim   2023-03-17 07:33:07

  Kimden:DE   cihaz:samsung SM-A217F   OS:android 7.1.1
  pls make full Version of the mod APK hxfmccjmmvjbhkkxxnmvdfjjbvg
 • U

  @Anonim   2023-03-14 00:02:17

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1801   OS:android 8.1.0
  6161616164616 Ooklo"oooobhonjksksmxnsksssksssseeddddfddddddddddddndm 6161616161616 6161616161616
 • I

  @Anonim   2023-03-13 10:20:21

  Kimden:ID   cihaz:vivo V2029   OS:android 12
  please, min, an update soon for rare pokemon seekers, so I've been looking for rare pokemon, once again, thanks
 • U

  @Anonim   2023-03-08 03:33:37

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A225M   OS:android 12
  I think there should be a infinite coins mod bc i can't get into raids pls add it
 • F

  @Anonim   2023-03-07 06:38:58

  Kimden:FR   cihaz:HUAWEI ELE-L29   OS:android 10
  Svp mettez à jour la dernière version du jeu merci
 • G

  @Anonim   2023-03-06 15:06:06

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi Note 4   OS:android 6.0.1
  Give all free and tq so much escorts yes fund the first half full functionality for GSM cab Sheffield gdjdo suddenly Fsgdh
 • A

  @Anonim   2023-03-06 14:14:39

  Kimden:AT   cihaz:samsung SM-G935F   OS:android 8.0.0
  If it doesn't install then I can't tell you how can I do that somehow the app doesn't want to install what should I do
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Pokémon GO şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (78) Sürümler of Pokémon GO şık

 • Pokémon GO Mod Apk 0.271.2

  Pokémon GO Mod Apk 0.271.2

  Sahte GPS/Hack Radar
  Pokémon Go Mod APK (sahte GPS/Hack Radar), oyunların bir GPS sahtekarlığı teknolojisini kullanmasına izin veren ve fiziksel olarak seyahat etmeden oyunun haritasında hareket etmelerini sağlayan popüler bir modifikasyondur.
  Bu değişiklik aynı zamanda yakınlardaki Pokémon'u ve konumlarını tanımlayan bir hack radarına sahip, oyuncuların nadir Pokémon'u çok fazla çaba sarf etmeden yakalamalarına izin veriyor.
  Oyunda hızlı ilerlemek isteyen Pokémon Go oyuncuları arasında giderek daha popüler hale geldi. Bununla birlikte, çok fazla fiziksel çaba sarf etmeden.
 • Pokémon GO Mod Apk 0.271.0 [Sınırsız para]

  Pokémon GO Mod Apk 0.271.0 [Sınırsız para]

  Fake GPS/Hack Radar
  Popüler artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon GO, piyasaya sürüldüğü 2016'dan bu yana dünyayı kasıp kavurdu.
  Oyun gerçek dünyada dolaşırken oynanmak için tasarlanmış olsa da, bazı oyuncular oyunu daha kolay veya daha ilginç hale getirmek için hile yöntemlerine yöneldi.
  Böyle bir yöntem, oyuncuların fiziksel olarak hareket etmeden oyun dünyasında hareket etmek için sahte GPS kullanmasını sağlayan MOD APK'nın kullanılmasıdır.< br/>Bu hile, oyunculara yakındaki tüm Pokemonların yerini gösteren bir hack radarı ile birleştirilebilir.
  Ancak, bu tür hileleri kullanmak oyunun hizmet şartlarına aykırıdır ve oyundan yasaklanmayla sonuçlanabilir.
  Oyuncular bu yöntemleri kullanmaktan caydırılır ve oyunu adil bir şekilde oynamaları için teşvik edilir.
 • Pokémon GO Mod Apk 0.269.2

  Pokémon GO Mod Apk 0.269.2

  Işınlanma, Joystick, AutoWalk
 • Pokémon GO Mod Apk 0.269.1

  Pokémon GO Mod Apk 0.269.1

  Fake GPS/Hack Radar
  Pokemon GO, 2016'da piyasaya sürüldüğünde dünyayı kasıp kavuran bir artırılmış gerçeklik oyunudur.
  O zamandan beri oyuncular, oyun.
  Böyle bir mod, kullanıcıların GPS konumlarını taklit etmelerine ve oyunda bulunmayan özelliklere erişmelerine olanak tanıyan Pokemon GO Mod APK'dır.
  Modun en son sürümü, 0.269.1, oyuncuların nadir Pokemon'ları yakalamasına ve karakterlerinin seviyesini hızla yükseltmesine olanak tanıyan bir Sahte GPS/Hack Radar özelliği içerir.
  Mod resmi bir sürüm olmasa da birçok oyuncu, oyun deneyimlerini geliştirmek için onu kullanmaya devam ediyor.
  Ancak, bunun gibi modları kullanmak oyunun hizmet şartlarına aykırıdır ve kalıcı yasaklara neden olabilir.
 • Pokémon GO Mod Apk 0.269.0

  Sahte GPS/Hack Radarı
 • Pokémon GO Mod Apk 0.267.1 [Mod Menu]

  Mod Menüsü
  1.Teleport
  2.Joystick
  3.Forites
  4. ENADECED ATRAK
  5.
  6. Önizleme
  7. Yürümek/ışınlanmak
  8.100 IV Yem
  9.Nearby Radar
 • Pokémon GO Mod Apk 0.265.0 [Mod Menu]

  Mod Menüsü
  1.Teleport
  2.Joystick
  3.Forites
  4. ENADECED ATRAK
  5.
  6. Önizleme
  7. Yürümek/ışınlanmak
  8.100 IV Yem
  9.Nearby Radar
 • Pokémon GO Mod Apk 0.263.1 [Mod Menu]

  Mod Menüsü
  1.Işınlanma 2.Oyun çubuğu
  3.Favoriler 4. Gelişmiş Atış
  5.Karşılaşma/Envanter IV
  6.Yakalanmış Önizleme
  7.Yürümek/Işınlanmak için Dokun
  8.100 IV Besleme
  9.Yakın Radar
 • Pokémon GO Mod Apk 0.263.0

  Işınlanma, Joystick, AutoWalk
 • Pokémon GO Mod Apk 0.261.2

  Işın, joystick, autowalk
 • Pokémon GO Mod Apk 0.261.1

  Işın, joystick, autowalk
 • Pokémon GO Mod Apk 0.257.1

  mükemmel atış, joystick, 100 ivs pokemonu ve daha fazlasını bulun!
 • Pokémon GO Mod Apk 0.257.0

  Sahte GPS/Hack Radarı
 • Pokémon GO Mod Apk 0.255.0 [Mod Menu]

  Mod Menüsü
  1.Teleport
  2.Joystick
  3.favoritler
  4. ENADECED atış
  5.
  6. Önizleme
  7. Yürümek/ışınlanmak
  8.100 IV Yem
  9.Nearby Radar
 • Pokémon GO Mod Apk 0.253.0

  Sahte GPS/Hack Radarı
 • Pokémon GO Mod Apk 0.251.2

  Pokémon Go'da Yenilikler! Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif; yazı tipi boyutu: 14px; harf boşluğu: 0.2px; arka plan rengi: RGB (255, 255, 255); ">-Yıldızlar için erişim! Gelişen Yıldızlar etkinliği 5 Ekim 2022'den saat 10: 00'da yerel saatle 11 Ekim 2022'ye kadar saat 20: 00'de gerçekleşecek. yerel saat. : 0.2px; Arka plan-rengi: RGB (255, 255, 255); ">-Yaşam Kalitesi Güncellemeleri
 • Pokémon GO Mod Apk 0.251.1

  Pokémon Go'da Yenilikler! Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif; yazı tipi boyutu: 14px; harf boşluğu: 0.2px; arka plan rengi: RGB (255, 255, 255); ">-Yıldızlar için erişim! Gelişen Yıldızlar etkinliği 5 Ekim 2022'den saat 10: 00'da yerel saatle 11 Ekim 2022'ye kadar saat 20: 00'de gerçekleşecek. yerel saat. : 0.2px; Arka plan-rengi: RGB (255, 255, 255); ">-Yaşam Kalitesi Güncellemeleri
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Pokémon GO şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme