HappyMod / Adventure / Pokémon GO şık

Pokémon GO Mod Apk 0.249.1

3x hızlı Mod APK indirmek için HappyMod kullanın.
İndir Pokémon GO Mod APK üzerinde HappyHots
HappyModDownload Pokémon GO Mod APK indirin.
Pokémon GO Mod APK İndir üzerinde Happymodindir
İndir Pokémon GO Mod APK itibaren oyunmodindir.com

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

İşte Pokémon Go'da Yenilikler! 
- Küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Pokémon GO şık APK:

  • - versiyon: 0.249.1
  • - Boyut: 125.19 MB
  • - Fiyat: ücretsiz
  • - Root gerekli: Gerek yok
  • - Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
  • - Fiyat: ücretsiz

Pokémon GO Mod Apk 0.249.1 Özellikler:

Pokémon GO şık Additional Information 0.249.1 Özellikler:

İşte Pokémon Go'da Yenilikler!
- Küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve diğer birçok Pokémon Dünya gezegeninde keşfedildi! Şimdi etrafınızdaki Pokémon'u keşfetme ve yakalama şansınız - bu yüzden ayakkabılarınızı açın, dışarı çıkın ve dünyayı keşfet. Üç takımdan birine katılacak ve Pokémon'unuzla birlikte spor salonlarının prestiji ve sahipliği için savaşacaksınız. Pokémon orada ve onları bulmanız gerekiyor. Bir mahallede dolaşırken, yakınlarda bir Pokémon olduğunda akıllı telefonunuz titreyecektir. Amaç al ve bir poké topu atın… uyanık kalmanız gerekecek ya da kaçabilir! Göller ve Okyanuslar tarafından. Poké topları ve yararlı eşyaları stoklamak için müzeler, sanat enstalasyonları, tarihi işaretler ve anıtlar gibi ilginç yerlerde bulunan Pokéstops'u ziyaret edin. Yakalama, yumurtadan çıkma, gelişen ve daha fazlası Seviyken, Pokédex'inizi tamamlamak için daha güçlü Pokémon'u yakalayabilirsiniz. Yürüdüğünüz mesafelere göre Pokémon yumurtalarını yumurtadan çıkararak koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Pokémon'unuzun aynı türden birçoğunu yakalayarak gelişmesine yardımcı olun. Spor Salonu Savaşlarını Alın ve Spor Salonunuzu Savun Charmander'ınız Charmeleon'a ve Sonra Charizard'a evrildikçe, bir spor salonunu yenmek ve Pokémon'unuzu tüm gelenlere karşı savunmak için atayabilirsiniz. Taşınma-gerçek hayat maceralarınız bekliyor! >

Daha fazla oku

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 125.2MB
versiyon 0.249.1
versiyon Code 2022092001
Lang af am ar ar-EG ar-SA as az az-AZ be be-BY bg bn bn-BD bn-IN bo bs ca cs cs-CZ da da-DK de de-AT de-CH de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IE en-IN en-PH en-SG en-US en-XC en-ZA en-ZG es es-419 es-AR es-BO es-CL es-CO es-CR es-DO es-EC es-ES es-GT es-HN es-MX es-NI es-PA es-PE es-PR es-PY es-SV es-US es-UY es-VE et et-EE eu eu-ES fa fi fil fr fr-CA fr-CH fr-FR ga gl gl-ES gsw gu gu-IN he hi hr hu hy hy-AM id in is is-IS it it-IT iw ja ja-JP ka ka-GE kk kk-KZ km km-KH kn kn-IN ko ko-KR ky ky-KG lo lo-LA lt lv mg mk mk-MK ml ml-IN mn mn-MN mo mr mr-IN ms ms-MY my my-MM my-ZG nb ne ne-NP nl nl-NL no no-NO or pa pa-IN pl pl-PL pl-SP pt pt-BR pt-PT ro ru ru-RU si si-LK sk sl sq sq-AL sr sr-Latn sv sv-SE sw ta ta-IN te te-IN tg th th-TH tk tl tr tr-TR ug-CN uk ur ur-PK uz uz-UZ vi xh zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu
izin BILLING VIBRATE BLUETOOTH BLUETOOTH_ADMIN ACCESS_FINE_LOCATION FOREGROUND_SERVICE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET GET_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE ACTIVITY_RECOGNITION BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE CAMERA USE_BIOMETRIC USE_FINGERPRINT RECEIVE C2D_MESSAGE AD_ID RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_BACKGROUND_LOCATION ACTIVITY_RECOGNITION contentProviderPermission READ_PHONE_STATE READ_CONTACTS BILLING ACCESS_COARSE_LOCATION
İzin Metni Diğer:
vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların eşleştirilmiş Bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.
Uygulamaların Bluetooth cihazlarını keşfetmesine ve eşleştirmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.

İşlemcinin uyku veya ekrandan karartılmasını önlemek için; uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.; bir uygulamanın parmak izi donanımını kullanmasına izin verir.; bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Konum:
Bir uygulamanın hassas konuma erişmesini sağlar.
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Kişiler:
Hesaplar Hizmetindeki hesap listesine erişim sağlar.
Bir uygulamanın kullanıcının kişi verilerini okumasına izin verir.
Kamera:
Kamera cihazına erişebilmek için gerekli.
Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 24
Min Sdk Txt Android 7.0 (N)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci arm64-v8a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Sensor hardware features:
The app uses motion readings from the device's accelerometer to detect the device's current orientation. For example, an app could use accelerometer readings to determine when to switch between portrait and landscape orientations.
Uses implied Özellikler Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, cihazın portre veya peyzajı kullanmasını gerektirir:

oryantasyon.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

imza

geliştirici

Daha fazla oku

Bağlantılar İndir:

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.0

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
Tüm sürümler
Daha

View 56 mods of Pokémon GO

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)

HappyMod.com is the official website