HappyMod › Games › Simulation › Property Brothers Home Design Mod
Property Brothers Home Design Mod

Property Brothers Home Design şık APK 2.9.9 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-03-19

Property Brothers Home Design şık değiştirilmiş bir versiyonudur Property Brothers Home Design tarafından geliştirildi Storm8 Studios. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Property Brothers Home Design MOD APK (Sınırsız para) 2.9... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Property Brothers Home Design 2.9.9 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıProperty Brothers Home Design şık APK 2.9.9 [Sınırsız para]
versiyon2.9.9
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut151.44 MB
Mod BilgisiProperty Brothers Home Design MOD APK (Sınırsız para) 2.9.9g
geliştiriciStorm8 Studios
KategoriSimulation
Google Play'den edininProperty Brothers Home Design
Orijinal apk'yı indirinProperty Brothers Home Design (162.67 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Bakery Story™ şık APK
Property Brothers Home Design şık APK
Bakery Story 2 şık APK
Frozen Frenzy Mania – Match 3 şık APK
Hungry Babies Mania şık APK
Bağlantılar İndir:

Property Brothers Home Design şık APK 2.9.9 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (162.67 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (162.67 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Property Brothers Home Design şık APK 2.9.9 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
madeni paralar/taşlar

Özellik V3 Özellik:
Menü

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tesisleri güncellemenin yanı sıra, müşterinin odasına yeni şeyler ekleyin.

Property Brothers Home Design'da müşterilerin yeniden dekore edilecek odaları vardır. Jonathan ve Drew adında iki karakter içeri girer; Oyuncuların tek işi bu yenilemeleri tamamlamaktır. Yeni odalar mobilya veya diğer iç elemanlar olmadan oluşturulur. Oda parayla satın alınan yeni eşyalarla değişecek. Daha önce çizimi gördüğünüzde bile, yeni eşyalarını satın almayı bitirene kadar değişikliklerinin ne kadar kapsamlı olduğunu anlamayacaksınız.

# Oyuncuların deneyimlerini geliştirmeleri için yeni seçenekler bu teklifle mevcuttur.

Property Brothers Home Design ile çalışırken, başlamadan önce bir tasarım üzerinde anlaşmalısınız. Daha sonra, eski dış ve düzensiz kenarlara sahip bir kanepe gibi tasarıma yeni öğeler eklersiniz. Ardından, dışına biraz zarar veren kanepeyi değiştirmelisiniz. Belirli yenileme düğmesine tıkladığınızda, kanepenin ortasında bulunan daireye doğru sürüklemeniz gerekir. Kısa bir süre sonra, eylemlerinizin nesne üzerindeki etkisini görürsünüz; Oradan, odanın diğer yönlerini değiştirmeye devam edebilirsiniz. Yeni kanepenizin görünümünü seçtiğinizde, seçim size göz önünde bulundurmanız gereken üç varyant sağlar. Ailenizi bir bakışla etkileyebilir veya üç seçebilir ve düşünmek için zamanınız olabilir. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, ödemeniz aynı kalacaktır. Simgeyi daireye doğru sürüklerken fiyatı görünür. Ve daha sonra üç maç oynarsanız, yetersiz fonlar hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yoktur. Bu, simgeyi sürükleyerek veya sadece eşleşen kartlara sahip bir oyun oynayarak yapılabilir.

# Birçok maç üç oyunu yenerek çok para kazanın.

Bir Property Brothers Home Design nesnesinin yenilenmesi, herhangi bir odanın daha etkileyici görünmesini sağlar. Çok paranız varsa başarmak kolaydır. Eşleşme üç seviyelerinde, yalnızca seviyeye göre belirlenen gereksinimleri karşılamanız gerekir. Örneğin, yalnızca eşleşen renklerle belirli sayıda karo temizlemeniz gerekir. Aksine, diğer seviyeler hareketli nesneler veya birden fazla kareye tıklanmayı gerektirir. Çok karelik bir alana dokunmak, bir havai fişek için bomba ve enerji gibi benzersiz unsurlar oluşturmanıza yardımcı olur. Belirli nesneleri yok ederek veya belirli kareleri kaldırarak benzersiz eşleşme öğeleri de oluşturabilirsiniz. Her seviyenin gereksinimleri çok çeşitlidir, bu nedenle tüm bu farklı yönler üzerinde çalışmak seviyeyi hızlı bir şekilde bitirmenize yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda seviyeyi tamamlarken bir turdan tasarruf etmenize yardımcı olur, çünkü seviyeyi tamamlamak gereksiz hale gelir.

# Birçok ürün satın almanız gerekiyor.

Mülkiyet Kardeşler Ev Tasarımı birbirinden tamamen farklıdır; Hepsini satın almak çok paraya mal oluyor. Oyuncular, bu zorlukla karşılaşarak üç maç seviyesinden para üretme şansına sahiptir. Seviye her hesaplama gerektirdiğinde, daha zorlaşır. Bu, her turda belirli bir hesaplama gerektirir.

# Bu ürünün temel özelliklerinden bazıları şunlardır: uzun pil ömrü ve alüminyum kaplama.

Peşih alanları dramatik renkler, şık mobilyalar ve kaplamalar ve tiyatro süslemeleri ekleyerek daha çekici hale getirilebilir. Ortak tasarım tavsiyesi, eğlenceli çocukluk anıları ve eski moda kardeşe karşı kardeşi Shenanigans gibi ikizler hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin. Uzmanlığınızı gerektiren tasarımlar oluşturarak herhangi bir Fixer-Upper serisini yenileyebilirsiniz. Buna banyolar, mutfaklar ve hatta dış alanlar dahildir. Ve tasarımlarınıza açık bir kat planı eklemeyi unutmayın! Mülkiyet kardeşler albümleri kullanılarak yeniden canlandırılabilir. Yüzlerce bulmaca seviyesi ve birkaç oyun ayarı oynarken rahatlama hissi sağlar. Çevrimdışı modda oyun oluşturmak ve oynamak, nerede olursanız olun bunu yapmanızı sağlar.

# Bu metni kullanarak Property Brothers ev tasarımını makul bir şekilde tanıtın.

Bir tasarımcının rüyasında iki yıldızlı bir ev inşa edin!

# Konu yaşına rağmen alakalı olmaya devam ediyor.

İnsanlar her zaman hem yaratıcı hem de rahat bir alan ister; Mevcut bir alanı her ikisine de dönüştürmek harika bir rüya olacaktır. Kişi ailenin etrafında olsun ya da olmasın, herhangi bir ülkede ve meslekte, hayallerinin evini ideal tasarım, mobilya ve dekorla yaratabilirler. Ancak, bu genellikle önemli bir iş gerektirir. Gelecekteki ev sahipleri, evlerini tasarlarken bu üç kavramı dengelemenin önemini anlamalıdır. İlk olarak, tasarımlarının maliyetini ve güzelliğini dikkate almaları gerekir. Sonra, bittiğinde evlerinin ne kadar iyi performans göstereceğini düşünmelidirler. Bu kavramları gelecekteki evlerine uygulayarak, insanlar herkes tarafından sevilen evler inşa edebilirler.

# Oyun inanılmaz derecede hoş ve oynaması kolay.

Drew ve Jonathan Scott adlı oyunda iki ikiz gayrimenkul ve iç tasarım uzmanıyla tanışın. Sizi bizzat buluşmaya yönlendirerek sizi ilk müşterinizle tanıştıracaklar. Ardından, seçtikleri odayı yeniden şekillendirmeye başladıklarında söylediklerini dinleyin. Bu noktada, hikaye oyun bile değil; Sadece bir adımdan diğerine ilerlemek için bir araç görevi görür. İki profesyonel tasarımcı ile çalıştığınızda, arayüz daha sıcaklaşır ve aralarından daha fazla bilgi sunar. Her seçenek, bir fiyat eklenmiş benzer özelliklere dayanır. Bir tasarımcı ile çalışmak da ekranda gösterilen seçenek sayısını artırır. Bir kanepe boyama veya satın alma gibi bir satın alma veya bir eylem seçerken, oyun size maliyet sağlar. Match-3 oyunları aracılığıyla bulmacaları çözmek ve para kazanmak için bu bilgileri kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, bir hizmet seçebilir ve bu seçeneği seçmek için para kazanabilirsiniz. Bu seçeneklerin her biri daha yüksek veya daha düşük zorluk seviyeleri ve farklı bulmaca seviyeleri ile sonuçlanır. Bu oyun çözmek için sadece birkaç ek dokunuş gerektirir; Çocuklar, gençler ve yetişkinler tarafından oynanabilir.

# Oyunu oynamak, oyunun derinliği nedeniyle ödüllendirici hissediyor.

İki kardeş uzman, yolculuk için uygun maliyetli ve bilimsel olarak doğru tavsiyeler sağlar. Bu, bir aksan oluşturmak için bastırılmış bir arka plan ve daha cesur renklerle dikkat çekmeden bir duvarın nasıl yeniden boyayacağını içerir. Kardeşlerin işine övgüde bulunmak, ucuz, düşük anahtarlı bir görünüm yaratmak için bir odanın duvarını yeniden boyamayı önerme yetenekleridir. ———

# Property Brothers Home Design şık APK 2.9.9 [Sınırsız para] Özellik:

Property Brothers olarak bilinen Drew ve Jonathan Scott, müşterilerin ev tasarımı hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmanızı istiyor! Kardeşler yanınızdayken, ikizlerin bilinen cazibesi ve tarzına sahip alanları tanıtacak, yenileyecek, özelleştirecek ve tasarlayacaksınız. Kardeşlerle birlikte sahne arkasına geçin, tasarım ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenin ve TV'nin favori tasarım ikilisi hakkında eğlenceli gerçekleri keşfedin. Rahatlatıcı, eğlenceli bulmacalar, dekor için harcayabileceğiniz paralar kazanmanızı sağlar. İkizlerin özel seslendirmeleri, size kendiniz bir tasarım yıldızı olmanız için gereken tüm cesareti verecek! Özellikler- Eski püskü alanları cesur vurgular, canlı renkler ve şık armatürler ve kaplamalarla güzel yerlere dönüştürün.- Sahip olduğunuz her şeyi keşfedin. Denenmiş ve doğrulanmış tasarım ipuçlarından komik çocukluk hikayelerine ve eski moda kardeşe karşı kardeş maskaralıklarına kadar her şeyle ikizler hakkında her şeyi bilmek istediniz. , dış mekanlar—ve evet, o açık kat planını ekleyebilirsiniz!- En sevdiğiniz Property Brothers anlarını yeniden yaratın!- Yüzlerce seviye ve çeşitli oyun modları içeren en iyi bulmaca oyunlarından bazılarıyla rahatlayın.- Tasarlayın ve oynamaya devam edin çevrimdışı mod ile çalıştırın.

Tesisleri güncellemenin yanı sıra, müşterinin odasına yeni şeyler ekleyin.
Oyuncuların deneyimlerini geliştirmeleri için yeni seçenekler bu teklifle mevcuttur.
Birçok maç üç oyunu yenerek çok para kazanın.
Birçok ürün satın almanız gerekiyor.
Bu ürünün temel özelliklerinden bazıları şunlardır: uzun pil ömrü ve alüminyum kaplama.
Bu metni kullanarak Property Brothers ev tasarımını makul bir şekilde tanıtın.
Konu yaşına rağmen alakalı olmaya devam ediyor.
Oyun inanılmaz derecede hoş ve oynaması kolay.
Oyunu oynamak, oyunun derinliği nedeniyle ödüllendirici hissediyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Property Brothers Home Design şık APK 2.9.9 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Property Brothers Home Design modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Property Brothers Home Design mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Property Brothers Home Design indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Property Brothers Home Design arayın.

# Tam Özellikler Property Brothers Home Design şık APK 2.9.9 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut151.4MB
versiyon2.9.9g
Sürüm Kodu1129900001
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHECK_LICENSE VIBRATE AD_ID POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
karartma.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Property Brothers Home Design şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Property Brothers Home Design şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • U

  @Anonim   2023-03-25 19:37:15

  Kimden:US   cihaz:SM-N960U   OS:android 10
  Love the game but ran out of clients. Hopefully they do an update soon.
 • U

  @Anonim   2023-03-24 20:02:00

  Kimden:US   cihaz:SM-N960U   OS:android 10
  Love game! kind of stuck waiting for a new mod I guess because I'm out of new clients to work on.
 • B

  @Anonim   2023-02-28 21:08:25

  Kimden:BR   cihaz:SM-J260M   OS:android 8.1.0
  #video# #HappyMod# #vpn#
 • I

  @Anonim   2023-02-21 07:47:07

  Kimden:ID   cihaz:CPH1901   OS:android 8.1.0
  rame banget.. cepetan di upgrade
 • U

  @Anonim   2023-02-04 02:14:21

  Kimden:US   cihaz:100003562   OS:android 11
  Awesomeness it worked yayyyyyyyy
 • U

  @Anonim   2023-01-30 04:32:13

  Kimden:US   cihaz:CPH2065   OS:android 12
 • R

  @Anonim   2023-01-27 01:12:27

  Kimden:RU   cihaz:ONEPLUS A6000   OS:android 11
  все работает отлично, спасибо
 • U

  @Anonim   2023-01-15 19:58:28

  Kimden:US   cihaz:RMX2030   OS:android 10
  Aand Bhaand Ke Dj Tola Kisne Rate Kiya Uski Maa Behan Ka Lauda
 • C

  @Anonim   2023-01-04 07:55:22

  Kimden:CL   cihaz:moto g(20)   OS:android 11
  gvgvjhghvtctctbblucrzaz
 • B

  @Anonim   2022-12-08 10:02:20

  Kimden:BR   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  too bad hated time you send me the entry fees or the rest of the travel expenses
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Property Brothers Home Design şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Property Brothers Home Design

 • U

  @Anonim   2022-04-08 11:53:11

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g power (2021)   OS:android 11
  xDDDdDDDDDDdDdDDDFFdDDDDDd nosexDDdDDDdDDx djjdkekdkdkekjejejfjfjfjjfjfjjfjfkdkfkfkkfkdkek
 • B

  @Anonim   2021-09-21 04:42:20

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A307GT   OS:android 11
  quero moedas infinitas aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 • U

  @Anonim   2021-06-26 03:10:29

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N981U   OS:android 11
  it doesn't work when i try to download it so i had to download the regler one
 • B

  @Anonim   2021-05-11 00:53:28

  Kimden:BR   cihaz:Multilaser M10A_3G   OS:android 9
  Esse jogo é muito legal.E seria muito bom o hacker, já que é muito difícil ter dinheiro.
 • B

  @Anonim   2021-03-16 04:51:55

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 10
  okeejeejekeeekkeejejejejekekekekkekekekdkdksksksdkdkdkdkdkdkdkdkkdkdkdkdkdkddkkdkdieksks
 • U

  @Anonim   2020-12-14 10:17:57

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 9
  Me gusta mucho este juego, pero el dinero se obtiene jugando pluzes y el dinero cada vez es más difícil conseguirlo, entonces quisiera que le pusieran el Mod Dinero Infinito
 • Z

  @Anonim   2020-11-18 19:26:46

  Kimden:ZA   cihaz:HUAWEI MAR-LX1M   OS:android 10
  I would like the mod for Property Brothers thatbis 100% working. Each mod I have tried so far is not working.
 • B

  @Anonim   2020-10-25 18:34:33

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 10
  ............... ..............................................
 • B

  @Anonim   2020-10-19 23:42:40

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(8) play   OS:android 9
  eu queria que vocês criasçem um mod de diamantes e dinheiro infinito
 • E

  @Anonim   2020-08-15 02:31:47

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-P580   OS:android 8.1.0
  hola desde España el juego no se descarga y me gustaría que me ayudéis porque me gusta los juegos de decoración gracias
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Property Brothers Home Design şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (158) Sürümler of Property Brothers Home Design şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Property Brothers Home Design şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme