HappyMod › Games › Simulation › Proton Bus Simulator Road Mod
Proton Bus Simulator Road Mod

Proton Bus Simulator Road şık APK 147 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

Güncelleme açık: 2023-03-21

Proton Bus Simulator Road şık değiştirilmiş bir versiyonudur Proton Bus Simulator Road tarafından geliştirildi Mep Pbsr. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Proton Bus Simulator Road v147 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Proton Bus Simulator Road 147 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıProton Bus Simulator Road şık APK 147 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]
versiyon147
Güncelleme açık2023-03-21
Boyut559.41 MB
Mod BilgisiProton Bus Simulator Road v147 mod
geliştiriciMep Pbsr
KategoriSimulation
Google Play'den edininProton Bus Simulator Road
Orijinal apk'yı indirinProton Bus Simulator Road (706.09 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Proton Bus Simulator Road şık APK
Proton Bus Road Lite şık APK
Bağlantılar İndir:

Proton Bus Simulator Road şık APK 147 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

Hızlı indirme (706.09 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (706.09 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Proton Bus Simulator Road şık APK 147 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

Özellik V1 Özellik:
Oyunun sağ üst köşesine ücretli satın almayı girmek için tıklayın. Girdikten sonra üç ücretli düğme vardır. Tıklarsanız, Yüksek UND sürümünün kilidini açabilirsiniz.

Özellik V2 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Performansta önemli bir iyileşme sağlandı.

Oyunun oyuncularından devam eden incelemeler, toplu olarak eklenen yeni otobüs tasarımları gibi yeni içeriğe yol açtı. Oyunun geliştirme ekibi, bu yeni eklenen özellikleri daha da eğlenmek için sürekli değiştiriyor. Oyunun ortamlarına yeni dokular ekleyerek, oyun her gezi için benzersiz bir alan yaratır. Bunu bir seferde güzergahına yeni yerler ekleyerek yapıyorlar. Oyunun çözümünü değiştirmek kullanıcılar tarafından performansı artırabilir. Bu, çözünürlüğü yüzde birkaç azaltmak için yapılabilir. Ayrıca, bu, arayüzü değiştirerek ve daha duyarlı hale getirerek bireylerin performansı artırabilir. Oyuncular ayrıca her şeyi daha hızlı yükleyerek ve arayüz boyunca daha erişilebilir hale getirerek erişilebilirliği artırabilir. Oyunun ayarlarında, kullanmadığınız özellikleri kaldırın veya devre dışı bırakın. Bu sorunu çözebilir. Ayrıca büyütme veya mesafe değerlerini birkaç birim azaltmayı düşünün.

# Size hitap eden birini seçerek size hitap eden otobüs türünü belirleyin.

Oyunu oynayarak, sistem tarafından seçilen yeni otomobillere erişim kazanırsınız - birkaç tur zorluğu her tamamladığınızda. Her kart oyuncuya kilitsiz bir araba hakkında yeni bir seçim verir ve renk şemasını değiştirmek memnuniyetinizi artırır. Ayrıca, bu sistem oyuncuların arabaları için yeni bir görünüm seçmelerine ve daha etkili bir şekilde kontrol etmelerini sağlar. Birinci şahıs görünümünde, oyuncular rotada ve haritada olan her şeyi görebilirler. Ayrıca bir okul otobüsünün sürücü koltuğunda oturdukları pozisyonu gözlemleyebilirler. Bu, tekrar seyahat etmeden önce toplama süresini beklemelerini sağlar. Oyuncuların engebeli yollardan geçmesi, güvenli bir yolculuk yapmak için yağmur ve hava ile ilgili diğer durumlarda gezinmeleri gerekir. Ekranlarındaki direksiyon simidine ek olarak, gezinmek için sanal kontrol tuşlarını kullanabilirler.

# Herhangi bir görevi ve geziyi tamamlayın.

Tek katlı bir otobüs üzerinde çalışmak, Proton Bus Simulator Road'un görevlerini daha da önemli hale getirir. Onarım için tüm otobüsü içten dışa yükseltmeniz gerekir. Bu süreç gezi başına daha fazla yolcu içeriyor, bu nedenle oyuncular bir sonraki yolculuğa kaç yolcu binecekleri bildirim alıyor. Şehir çapındaki haritayı görüntülerken, konumun durmasını öğrenirsiniz. Sorunsuz bir şekilde örmeyen yerleri köprüleyen sensin; Seyahatlerinizi asla bitirmezsiniz. Havaalanındaki bir grup turist ek uçuşların gelmesini bekliyor. Ayrıca, yakındaki bir otobüs istasyonundaki gezginler birbirleriyle bağlanır. Ve bazen, insanlar hiçbir yerden biriyle tanışır ve yolculuklarında onlara katılırlar. Yolculukta yaptığınız her şey hakkında çok dikkatli olmalısınız. Eleştirel kararlar verirken kendinize ayak uydurmanız gerekir. Ayrıca, hızlanma konusunda dikkatli olmanız gerekir.

# Otobüsü sürme kapasitesinin arttırılması

Proton Bus Simulator Road oyunu hem eğlenceli bir eğlence hem de bir öğrenme egzersizidir. Bir sonraki yolculuğunuza çıktığınızda oyunda oynayan durumlar size yardımcı olur. Çaba ile yüksek notlar ve hatta büyük ödüller kazanabilirsiniz. Etkinlik günlerinde teşvikler için avlanmaya ek olarak, oyuncular ekstra ödüller için avlara katılabilirler. Bir otobüs sürmenizi ve bir otobüs şoförünün sıkı çalışmasını bitirmenizi kolaylaştırmak için çok çalışıyoruz.

# Temel özellikler şunları içerir: yüksek performans ve enerji verimliliği, artı kendi kendine tahrikli tekerlekler.

Sürüş faaliyetlerine destinasyonların ve otobüs duraklarının bir listesi dahil edilecektir. Etkinliği tamamlamaya yardımcı olacak çeşitli görevler yapılabilir. Haritayı inceleyerek ve işaretlerini not ederek bir sonraki hedefinizi belirleyin. Uzak topraklardan ve etkileyici arabalardan gelen konuklarla anlatacak yeni hikayeler var. Bir başarı sistemi oluşturarak görevleri tamamlayın ve ekstra ödüller kazanın. Ayrıca genel puanınızı artırmak için faaliyetlerimize katılın. Sürüş becerilerine sahip olma ve uygulama üzerine, etkileyici araba koleksiyonuyla araba kralı olma fırsatı. Her iki görev de profesyonel bir sürücü olarak yeteneklerini oluşturmaya yol açar.

# Bir gayrimenkul modeli satılık bir ev gösterir.

Otobüs, kullanıcılarına otobüs şoförü ile aynı deneyimleri sağlayan çığır açan bir eğitim oyunudur. Bu yüzden oyun otobüsde gerçekleşir. İnsanların karşılaştığı gerçek hayattaki durumlara dayanmaktadır. Gerçekleştirmesi gereken birçok işlevi düşündüğünüzde bu etkileyici otoban bu kadar kolay bir şekilde nasıl manevra yapabilirsiniz? Karışıklıkınız anlaşılabilir; Ama söz veriyorum bunu anlayacağına söz veriyorum. Oyun, modelleriyle Proton Bus Simulator Road'un doğru temsilini sağlar. Yolun yanı sıra tüm arabaları, ağaçları ve diğer modelleri içerir. Her şey gerçek şeye benziyor ve doğal olarak hareket ediyor. Bu, oyunculara o alanda olma ve o otobüse binme hissi verir. Ayrıca, insanlara işleri için ihtiyaç duydukları deneyimi veya hatta her gün seçtikleri otomobilleri kontrol etmek isteyenler için vermeyi amaçlamaktadır.

# Bu projeye katılımımın bir sonucu olarak önemli bir deneyim oldu.

Bir yolculuğa çıkarken, hedefinize en doğru yolu belirlemek için harita sistemimizi kullanın. Ne kadar kayıp veya kafanız karışmış olursanız olun, her zaman belirlenen otobüs güzergahlarını takip edin. Harita olmadan seyahat etmek inanılmaz derecede zor. Büyük veya küçük biriyle, istenen konuma ve hedefi yakınlaştırmak kolaydır. Gezginler gittikçe haritalar güncellemesi; Bir sonraki yolculuklarında sürekli olarak onlara rehberlik ediyorlar. Proton Bus Simulator Road'da, her otobüs işlevsel olarak gerçek bir araçla aynıdır; Daha büyük veya daha küçük olmayacaklar. Ayrıca, her otobüsün oyuncular için genel heyecana katkıda bulunan bireysel bir özelliği olacaktır. Bilet kontrol sistemi, para toplama ve otomatik kapılar, araba oyununda bulunan özelliklerden sadece birkaçıdır. Oyuncular yaratıcı geliştirme ekibi sayesinde inandırıcı bir çarpışma veya beklenmedik yağış yaşayabilirler. Bu etkileyici gerçekçi eklemelere ek olarak, oyuncular koltuklarda oturmayı ve otomobillerinin silecekleri ve gözlükleriyle etkileşime girmeye başlarlar.

# Zorluklarla dolu.

Hem heyecan hem de oyuncu ilgisinde hissedilir bir destek sağlayan Proton Bus Simulato, pazarlamacılar için etkili bir araç sağlar. Yol, oyuncuların fethetmesini gerektiren zorluklara sahip olacak. Yol boyunca beklenmedik olaylar.

# Proton Bus Simulator Road şık APK 147 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli] Özellik:

Proton Bus Simulator'dan aynı geliştirici ekip tarafından oluşturulan Proton Bus Road, ana amacı şehirlerde veya destek noktalarında binen ve inen yolcularla sürüş simülasyonu olan bir tur otobüsü simülatörüdür. Özellikler: – Modlar! (Urban sürümü için halihazırda yayınlanmış olan tüm Modlarla uyumludur) – Özelleştirilebilir Dış Görünümler! Kentsel versiyonun yanı sıra hem oynanabilir modellerin hem de trafik modellerinin dış görünümlerini kişiselleştirmek mümkündür – Sürekli Harita Yükleme! Oyun sırasında yükleme ekranlarına elveda deyin!– Pencereler, yağmur, silecekler, kapılar vb. gibi animasyonlara sahip 3 oynanabilir otobüs… (gelecekteki güncellemeler sırasında daha fazla oynanabilir otobüs eklenecektir!)– Bu sürüm aynı zamanda özelleştirilebilir tabelaları da destekleyecektir şehir içi versiyonu gibi!– İyi bir ayrıntı ve performans düzeyine sahip olmak için özel olarak üretilmiş otobüs modelleri!– Şehirde veya otoyolda yolcuların biniş ve inişleri!– Güncellemeler sırasında çok daha fazlası gelecek!* Performansı artıracak ipuçları :- Çözünürlük ölçeğini 75 veya 50 gibi değerlere düşürün- Kenar yumuşatmayı devre dışı bırakın- Lataria'da Refleksleri kapatın- Görüş mesafesinde yüksek değerler kullanmayın, 150-300m gibi değerler kullanın

Performansta önemli bir iyileşme sağlandı.
Size hitap eden birini seçerek size hitap eden otobüs türünü belirleyin.
Herhangi bir görevi ve geziyi tamamlayın.
Otobüsü sürme kapasitesinin arttırılması
Temel özellikler şunları içerir: yüksek performans ve enerji verimliliği, artı kendi kendine tahrikli tekerlekler.
Bir gayrimenkul modeli satılık bir ev gösterir.
Bu projeye katılımımın bir sonucu olarak önemli bir deneyim oldu.
Zorluklarla dolu.

# Nasıl indirilir ve kurulur Proton Bus Simulator Road şık APK 147 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Proton Bus Simulator Road modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Proton Bus Simulator Road mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Proton Bus Simulator Road indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Proton Bus Simulator Road arayın.

# Tam Özellikler Proton Bus Simulator Road şık APK 147 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut559.4MB
versiyon147
Sürüm Kodu300147
Langaf am ar as az be bg bn bn-BD bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-PH en-US en-XC es es-AR es-BO es-CL es-CO es-CR es-CU es-DO es-EC es-GT es-GY es-HN es-HT es-MX es-NI es-PA es-PE es-PR es-PY es-SV es-US es-UY es-VE et et-EE eu eu-ES fa fi fr fr-CA ga gl gl-ES gu ha he hi hr hu hy hy-AM id ig in is is-IS it iw ja ka ka-GE kk kk-KZ km km-KH kn kn-IN ko ky ky-KG lo lo-LA lt lv mk mk-MK ml ml-IN mn mn-MN mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb ne ne-NP nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si si-LK sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta ta-IN te te-IN th tl tr uk ur ur-PK uz uz-UZ vi yo zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinAD_ID INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED yayınını almasına izin verir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Proton Bus Simulator Road şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Proton Bus Simulator Road şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • I

  @Anonim   2023-01-28 11:01:41

  Kimden:IN   cihaz:M2101K7BI   OS:android 12
  call call call 8709815320
 • B

  @Anonim   2023-01-12 01:29:09

  Kimden:BR   cihaz:moto g22   OS:android 12
  ruim
 • U

  @Anonim   2022-09-25 03:22:41

  Kimden:US   cihaz:SM-G532M   OS:android 6.0.1
  esperemos que este juego este chido como parese
 • M

  @Anonim   2022-08-23 10:02:47

  Kimden:MX   cihaz:ZTE 9045   OS:android 11
  wenomechainsama tumajarbisaun wifenlooof eselifterbraun
 • U

  @Anonim   2022-07-25 12:48:00

  Kimden:US   cihaz:SM-A225M   OS:android 12
  no me descarga es una basuraaaaaaaaaa!
 • C

  @Anonim   2022-07-15 19:11:50

  Kimden:CO   cihaz:ART-L28   OS:android 10
  #Quick Games# bueno juego
 • U

  @Anonim   2022-06-19 08:37:09

  Kimden:US   cihaz:SM-A217M   OS:android 11
  esta pdjejrjejjrejrjjrigigorkrkrjtktkkrkrktkgkrngnrkgbrkrbjfieigjofkbbrkfnelfkekgkrkgkfbgkrrnrr no acaba que poner xd
 • U

  @Anonim   2022-05-25 23:20:07

  Kimden:US   cihaz:RMX2193   OS:android 11
  #HappyMod# #roblox#
 • U

  @Anonim   2022-04-18 11:26:32

  Kimden:US   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  esta muy bueno lo unico el es idioma
 • G

  @Anonim   2022-02-24 12:59:06

  Kimden:GB   cihaz:SM-A710F   OS:android 7.0
  this game is so beuteful
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Proton Bus Simulator Road şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Proton Bus Simulator Road

 • C

  @Anonim   2022-09-07 02:50:12

  Kimden:CL   cihaz:HUAWEI MRD-LX3   OS:android 9
  Proton bus simulator road Proton bus simulator road Proton bus simulator road Proton bus simulator road Proton bus simulator road Proton bus simulator road Proton bus simulator road Proton bus simulator road Proton bus simulator road
 • B

  @Anonim   2022-06-10 06:59:08

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G530BT   OS:android 5.0.2
  olá bom dia boa tarde boa noite vocês podem colocar mais mapas no jogo
 • P

  @Anonim   2021-05-22 00:14:24

  Kimden:PE   cihaz:HUAWEI AGS-W09   OS:android 7.0
  SEBASTIAN FRABDEITOGKRMK3OI 3OWOFFDK 9 EL DOM DOS LFDL DE SER DJBWJFJSIQOOOROOL239R9FIK3K5K RKFK2KRROR O4KR EN EL SALVADOR E EN SU PRIMERA ETAPA COMO EL ÉXITO DE LA REVOLUCIÓN CUBANA Y DE LA HABANA A LA QUE HA LLEGADO AL A UNA GRAN ALIANZA ENTRE CON EL MÁS DE LA HABANA EN ESTADOS AMERICANOS Y QUE SE CONVIRTIÓ EN UNA GRAN SERIE DEL PASADO SIGLO EN EL QUE LA GRAN ALIANZA FRANCESA SE CONVIRTIÓ EN UNA DE LAS MÁS IMPORTANTES DEL MUNDO REAL DE LOS ANGELES DE LA AMÉRICA LATINA EN EL QUE
 • F

  @Anonim   2020-11-06 14:31:20

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-T560   OS:android 4.4.4
  Proton bus simulator road v92 happmod sortie aujourd'hui ce soire
 • F

  @Anonim   2020-10-24 19:09:52

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-T560   OS:android 4.4.4
  Proton bus simulator road 92a happymod aujourd'hui maintenant
 • F

  @Anonim   2020-10-20 01:25:57

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-T560   OS:android 4.4.4
  demain maintenant Proton bus simulator road 92a
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Proton Bus Simulator Road şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (22) Sürümler of Proton Bus Simulator Road şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Proton Bus Simulator Road şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme