HappyMod › Games › Action › PUBG MOBILE Mod
PUBG MOBILE Mod

PUBG MOBILE şık APK 2.8.0 [Mod Menu]

Güncelleme açık: 2023-09-08

PUBG MOBILE şık değiştirilmiş bir versiyonudur PUBG MOBILE tarafından geliştirildi Tencent Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: PUBG Mobile MOD APK (Menü, Otomatik kafa vuruşu/ESP/Geri t... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz PUBG MOBILE 2.9.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıPUBG MOBILE şık APK 2.8.0 [Mod Menu]
versiyon2.8.0
Güncelleme açık2023-09-08
Boyut865.39 MB
Mod BilgisiPUBG Mobile MOD APK (Menü, Otomatik kafa vuruşu/ESP/Geri tepme yok) 2.8.0
geliştiriciTencent Games
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininPUBG MOBILE
Orijinal apk'yı indirinPUBG MOBILE (794.64 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
PUBG MOBILE şık APK
PUBG MOBILE LITE şık APK
Arena of Valor şık APK
CrossFire: Legends şık APK
Ludo World-Ludo Superstar şık APK
콜 오브 듀티: 모바일 şık APK
Bağlantılar İndir:

PUBG MOBILE şık APK 2.8.0 [Mod Menu]

Hızlı indirme (794.64 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (794.64 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler PUBG MOBILE şık APK 2.8.0 [Mod Menu]

PUBG Mobile MOD APK (Menü, Otomatik kafa vuruşu/ESP/Geri tepme yok) 2.8.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Heyecan verici bir ortam geleceği kuşatır.

0.9.0 olarak adlandırılan PUBG Mobile'ın şu anki son sürümü, özenle hazırlanmış bir kurulum sayesinde hem grafiklerde hem de ortamda önemli bir gelişme olarak kabul edilmektedir. Ayrıca, birçok oyuncunun zamanlarıyla keşfetmeye direnemediği oyuna daha taktik bir yaklaşım sunar. Her şeyden önce, bir sonraki sürümün çevresini oyuncunun ihtiyaçlarına göre uyarlayacağını belirtmek önemlidir. Oyunun sonraki sürümlerinde bazı yeni binalar ve alanlar ortaya çıkıyor. Tesla adlı bir yeri ziyaret ettiğinizde, toplanmak için daha fazlasını bulacaksınız. Ayrıca, çoğunlukla değiştirilebilir klasik binalar birden fazla versiyonda görünür. Araba oluşturma sırasında, uygun araba işlevlerini tıklayarak oyun sırasında herhangi bir argümanın konumunu seçebilirsiniz. Alternatif olarak, arabanızı oluşturmak için işlev düğmelerine tıklayabilirsiniz. Bazı yeni alanlar, toplara benzer ekipmanlara sahiptir. Bu cihazlar oyuncuları başarılı bir şekilde başlatarak belirli yerlere çeker. Kendinizi bu cihazlardan biriyle ateşledikten sonra, belirli bir yere gideceksiniz. Bir uçaktan atladıktan ve havada uçmaya devam ettikten sonra güvenle inebilirsiniz. Bu, aktif bir oyun alanı oluşturmanın mükemmel bir yoludur.

# Etkileyici sayesinde yeni araçlar ve eşyalar bol.

İnsanlar doğal olarak sürücüsüz treni ulaşım söz konusu olduğunda ilk seçenek olarak düşünürler. Bu yeni buluş, herhangi bir kısıtlama olmadan sürücü olmadan oyunda birden fazla lokasyon boyunca hareket edebilir. Keşif gemisinin rotası haritada açıkça işaretlenmiştir. Bu, halka açık otobüslerin veya trenlerin gerçek hayatta nasıl işlediğine benzer. Haritanın bazı alanları çok yararlı bilgiler sağlayan yönlü köpekler içerir. Bunlar, şapkalar, zırh ve diğer yararlı malzemeler gibi yararlı ürünleri bulmanıza yardımcı olabilir. Belirli bir cam belirli pencere panellerine yapıştırarak, binanın sakinleriyle sözlü olarak iletişim kurabilirsiniz. Ek pencereler, etkileşime de katkıda bulunan şeffaf malzeme ile uyarlanmıştır.

# Düşmanlarınızı gözlemleyerek kendinizi koruyun.

Takım tüpü, oyuncuların kapsamsız daha uzakta görmelerine izin verir; Ayrıca, düşman alanlarını uzaktan ortaya çıkarabilen ve oyuncuların taktiklerini dikkatlice seçmelerine yardımcı olabilecek yeni bir işleve sahiptir. Diğer bir yararlı işlev, diğer öğeleri sağlayarak oyuncu oyununa destek ekleyen kapsamdır. Bunlar, size ek koruma sağlayan ve vizyon aralığınızı artıran kapsam ve kalkan içerir. PUBG Mobile'da zorlu düşmanlarla savaşmadan, oyuncular herhangi bir alanda uzun sürmez. Bunun nedeni, oyundaki farklı düşmanlara karşı zor savaşlarla yüzleşmeleri gerektiğidir. Dikkatli olmazlarsa, yenilebilirler ve sürece başlamak zorundadırlar. Neredeyse sağlıktan çıktığında ve nakavt edilemediğinde, gelen saldırılara karşı savunmak için bir kalkan kullanın. Bu savunma önlemi ile, takım arkadaşlarınıza savunma manevraları ile yardımcı olabilir veya daha fazla iyileşme için geri çekilebilirsiniz.

# Bu güçle birçok yeni hedefi fethetmek!

1.5 güncellemesinin bir parçası olarak PUBG Mobile, yeni mekanikler ve oyuncuların dikkat etmesi gereken farklı bir mod sunuyor. Mod ayrıca Royal Pass'ta önemli ödüllere sahip fütüristik unsurlara sahiptir. Ayrıca, bazı oyuncular oyunun hayatta kalma yönlerinin bu sürümle nasıl geliştirildiğini sever. İyileşme sağlayan balonlar, takım arkadaşlarına uzaktan veya düşmanın direnişiyle yardımcı olmak için konuşlandırılabilir. Bu, belirli bir yerde herhangi bir sorun olmadan dağıtılmalarını sağlar. Sırt çantasına bir renk öğesi eklemek, oyunculara kaç öğenin kaldığını bildirir. Bu, benzersiz silahlar ve yeni bir taktik zihniyet sayesinde yeni oyun yönlerine yol açar.

# PUBG Mobile hakkında bilgi halk kütüphanelerinde mevcuttur.

PUBG Mobile'ın vurgularını hızlı bir şekilde tanıtmak için araştırmam için hem iOS hem de Android sürümlerini kullandım. Ayrıca rekabetçi savaşlara başlamadan önce bu mobil oyunda oynamanızı tavsiye ederim.

# Kaynak

PUBG Corporation, Battle Royale filmini PlayerUnknowns Battlegrounds adlı çevrimiçi bir oyuna geliştiren Bluehole'un yan kuruluşudur. Bu son adam oyun tarzı Battle Royale olarak bilinir ve bir filmden kaynaklanır. Tencent, dünyanın en popüler oyunu olarak da bilinen PUBG'yi yaratan şirkettir. IOS ve Android gibi mobil platformlarda PUBG Mobile'ı yayınlamak için Bluehole ile ortaklık kurdular. Bu, Fortnite oyunlarının mobil bir versiyonunu yayınladı. Bu, üretici tarafından Fortnite'ın mobil versiyonlarını yayınlamasıyla mücadele eden bir eylemdi. Orijinal oyun PC'de çalınabilir, ancak Tencent tarafından oluşturulan ve Bluehole tarafından güçlendirilen bir sürüm Apple ve Android platformlarında ücretsiz olarak yayınlandı. Ayrıca, oyunun bu sürümü PUBG Mobile'ı tüm grafiklerde en popüler mobil oyun haline getiriyor.

# Oynanış

Malzemeleri olmayan bir adada mahsur kaldıktan sonra, 100 kişi birbiriyle savaşmak için silah ve ekipmanları temizlemelidir. Ayrıca, daralmış bir alanda kalarak ortadan kaldırılmamalarını sağlamalıdırlar. Hayatta kalan son duran oyunu kazanır.

# Yalnızca orijinal grafikler kullanmak, programın yüksek kalitesini sergilemesini sağlar.

Pubg Mobile oynamaya ilk başladığımda, çenem grafiklerin ne kadar iyi olduğuna düştü. Oyunun mobil sürümü konsoldan veya PC'den daha az güçlü bir platformda çalışır; Bununla birlikte, Tencent hala orijinaline benzer görsel olarak çekici bir grafik motoru verdi. Oyunun açılış görüntüsü, güneşin arkasında batarken bir şehir üzerinde uçan bir uçaktır.100 kişi büyük bir adada oynuyor. Uçaktan paraşütle başlayacak ve bir iniş noktası seçeceksiniz.

# PUBG MOBILE şık APK 2.8.0 [Mod Menu] Özellik:

Resmi lisanslı PUBG MOBILE, orijinal battle royale tarzı oyun geliyor! Unreal Engine 4, mobil cihazınıza akıcı, yeni nesil grafikler getirir ve PC sürümünü mükemmel bir şekilde yeniden yaratan bir grafik ve ses deneyimi üretir. Mobile'da resmi lisanslı PUBGPC sürümünün orijinal bağlantı noktası. 100 oyuncu, 8x8 km'lik devasa bir savaş alanına bırakılır. Oyuncular strateji ve beceri yoluyla hayatta kalmak ve birbirlerini ortadan kaldırmak için savaşırlar. Ayakta kalan son kişi kazanır! Kazanan Kazanan, Tavuk Yemeği!2. Gerçekçi Grafikler ve HD Ses Unreal Engine 4, ayrıntı oluşturma, geniş HD harita ve gerçekçi sahnelerle olağanüstü bir görsel deneyim sunuyor. 3D ses efektleri ve 7.1 kanal surround ses ile yüksek kaliteli ses, oyunculara kendilerini gerçek savaş alanındaymış gibi hissettiriyor. 3. Gerçekçi Atış Gerçekçi balistik ve yörüngelere sahip çok çeşitli ateşli silahlar, yakın dövüş silahları ve fırlatılabilir silahlarla bu, mobil cihazlarda mükemmel bir savaş deneyimidir.4. Stil sahibi bir şekilde seyahat edin Düşmanlarınızdan kaçmak veya avınızı takip etmek için çeşitli araçlardan birini kullanın. 5. Arkadaşlarınızla Takım Kurun ve Sesli Sohbeti Kullanın Arkadaşlarınızı takım kurmaya, birlikte savaşa girmeye ve sesli sohbet üzerinden işbirliği yapmaya davet edin.6. Adil Oyun Ortamı Güçlü hile karşıtı mekanizmalarla donatılmış ve birçok cihaz için optimize edilmiş olup oyuncular için eğlenceli ve adil bir ortam sağlar.*PUBG MOBILE'dan en iyi şekilde yararlanmak için önerilen özellikler: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2 GB RAM. mevcut sürüm, REDMI NOTE4, REDMI NOTE3, SAMSUNG GALAXY J7, OPPO A37F, OPPO A37FW INTERNATIONAL, REDMI 3S, VIVO Y53, SAMSUNG GALAXY S6, SAMSUNG GALAXY S7, LG GOOGLE NEXUS 4, SONY XPERIA E5 dahil olmak üzere 500'den fazla Android cihazını destekler , vb.Bize UlaşınMevcut içeriği optimize etmeye ve yeni özellikler eklemeye devam edeceğimiz için mevcut sürüm oyunun nihai kalitesini temsil etmiyor. Oyunu beğendiyseniz lütfen Facebook'taki tartışmaya katılın. PUBG MOBILE Resmi Facebook Sayfası: http://www.facebook.com/PlayPUBGMobile Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen [email protected] adresinden müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Heyecan verici bir ortam geleceği kuşatır.
Etkileyici sayesinde yeni araçlar ve eşyalar bol.
Düşmanlarınızı gözlemleyerek kendinizi koruyun.
Bu güçle birçok yeni hedefi fethetmek!
PUBG Mobile hakkında bilgi halk kütüphanelerinde mevcuttur.
Kaynak
Oynanış
Yalnızca orijinal grafikler kullanmak, programın yüksek kalitesini sergilemesini sağlar.

# Nasıl indirilir ve kurulur PUBG MOBILE şık APK 2.8.0 [Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan PUBG MOBILE modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. PUBG MOBILE mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den PUBG MOBILE indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında PUBG MOBILE arayın.

# Tam Özellikler PUBG MOBILE şık APK 2.8.0 [Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut195.8MB
versiyon2.8.0
Sürüm Kodu17925
Langaf am ar as az be bg bn br bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-SS en-US en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK CHECK_LICENSE ACCESS_WIFI_STATE MODIFY_AUDIO_SETTINGS FOREGROUND_SERVICE VIBRATE CHANGE_WIFI_STATE INTERNET INTERNET READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 RECORD_AUDIO BLUETOOTH' maxSdkVersion='30 BLUETOOTH_ADMIN' maxSdkVersion='30 BLUETOOTH_CONNECT C2D_MESSAGE RECEIVE AD_ID POST_NOTIFICATIONS READ_MEDIA_IMAGES CAMERA CHANGE_NETWORK_STATE SYSTEM_ALERT_WINDOW READ_CALENDAR WRITE_CALENDAR READ_MEDIA_VIDEO BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_MEDIA_LOCATION RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın,
genel ses ayarlarını değiştirin.;Titreşime erişim izni verir.;Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.;Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.;Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;İzin verir:

diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen, TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencere oluşturan bir uygulama.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
TAKVİM:
Uygulamaya, kullanıcının takvim verilerini okuma izni verir.
Uygulamaya, kullanıcının takvim verilerini yazma izni verir.
Min Sdk28
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak ses kaydeder.#diğer.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor PUBG MOBILE şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın PUBG MOBILE şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 683

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (683)

 • U

  @Anonim   2023-12-04 12:05:25

  Kimden:UZ   cihaz:BND-L24   OS:android 8.0.0
  aziz
 • U

  @Anonim   2023-12-04 11:39:27

  Kimden:UZ   cihaz:M2006C3LG   OS:android 11
  QOYIL QOLDIM
 • E

  @Anonim   2023-12-04 09:33:31

  Kimden:EG   cihaz:23053RN02A   OS:android 13
  واوهاى
 • M

  @Anonim   2023-12-04 09:18:35

  Kimden:MY   cihaz:V2109   OS:android 13
  good
 • I

  @Anonim   2023-12-04 08:23:12

  Kimden:IN   cihaz:SM-M135FU   OS:android 13
  app not installed problem
 • I

  @Anonim   2023-12-04 05:59:28

  Kimden:IT   cihaz:CPH2065   OS:android 12
  not work update request
 • U

  @Anonim   2023-12-04 04:48:05

  Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  antony
 • U

  @Anonim   2023-12-04 04:47:57

  Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  antony
 • T

  @Anonim   2023-12-04 04:23:35

  Kimden:TR   cihaz:P00C   OS:android 6.0
  çok kötü
 • E

  @Anonim   2023-12-04 03:38:36

  Kimden:EG   cihaz:RMX3491   OS:android 13
  jdjsksllel
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin PUBG MOBILE şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler PUBG MOBILE

 • T

  @Anonim   2023-03-28 22:59:18

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-G610F   OS:android 8.1.0
  yükleniyor şikayet ediyorum hemen inmezse dava açarım
 • E

  @Anonim   2023-03-26 18:09:24

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi 2201117SG   OS:android 12
  I want to show cheat list and unlimited uc in update 2.5
 • T

  @Anonim   2023-03-26 03:37:06

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-G950F   OS:android 9
  sınısız elmas bitti hshshdhdjdhehdhdhdhxndhdhdhhdbdbdheb8 and the 6AM is
 • U

  @Anonim   2023-03-23 18:14:46

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KF8   OS:android 11
  no mod please give me auto aim mod unlimited uc mod
 • E

  @Anonim   2023-03-23 17:44:10

  Kimden:EG   cihaz:samsung SM-A525F   OS:android 12
  u3ueghejejehrurrhrhhrehhehejejejejekejrhyuwudyeueueueurueueueueyeyyeyeeyeygeegeggeteegrgeegegrgegegeegerrgegergegeegegegegeggegeegfegegfgeegrgeegegeggegegegegegegegeejejjejebejshehehhehejehejejejehehehehehehehehehheheheheheh
 • E

  @Anonim   2023-03-23 03:05:21

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2239   OS:android 11
  nalekekejhdhehdhdhdhdhdhdhhdhdjdhdhdjdjdjdddjdjrjrjriririrjrjfjdjdhjdjdjdjdjrjdjdjdjdjdjjdjdjdjdjdjdjdkkdjdjdjdjdjdjdjjdjdjdjdjjdjdjdjdjjdkdkdkdkdkdkdkdkdkdkdk
 • L

  @Anonim   2023-03-23 02:55:25

  Kimden:LB   cihaz:samsung SM-T500   OS:android 11
  اريد ان أحدث العبه .خثءخث٨خييي٨خءخي٨ءخيخءخي٨نبخبحب
 • U

  @Anonim   2023-03-22 16:20:45

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2002   OS:android 11
  unlimited uc unlimited uc unlimited uc unlimited uc unlimited uc unlimited uc unlimited uc unlimited uc unlimited uc unlimited uc unlimited uc
 • G

  @Anonim   2023-03-19 16:00:35

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G988B   OS:android 13
  unlimited uc please bro please please please please please
 • U

  @Anonim   2023-03-18 11:48:43

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1916   OS:android 9
  yah problem kya hai...............................................................,...............................................................................................................................................
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

PUBG MOBILE şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (13) Sürümler of PUBG MOBILE şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler PUBG MOBILE şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme