HappyMod › Games › Strategy › Reactor - Enerji tüccarı oyunu Mod
Reactor - Enerji tüccarı oyunu Mod

Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık APK 1.72.46 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-09-08

Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık değiştirilmiş bir versiyonudur Reactor - Enerji tüccarı oyunu tarafından geliştirildi Rsgapps Idle Tycoon Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Reactor - Energy Sector Tycoon mod v1.72.46 Much money... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Reactor - Enerji tüccarı oyunu 1.72.46 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıReactor - Enerji tüccarı oyunu şık APK 1.72.46 [Sınırsız para]
versiyon1.72.46
Güncelleme açık2023-09-08
Boyut42.84 MB
Mod BilgisiReactor - Energy Sector Tycoon mod v1.72.46 Much money
geliştiriciRsgapps Idle Tycoon Games
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininReactor - Enerji tüccarı oyunu
Orijinal apk'yı indirinReactor - Enerji tüccarı oyunu (49.84 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Production Chain Tycoon şık APK
Reactor - Energy Sector Tycoon şık APK
Nightclub Empire. Disco Tycoon şık APK
Pocket Trader. Business Tycoon şık APK
Idle Island - City Idle Tycoon şık APK
Zombie City - Clicker Tycoon şık APK
ForgeCraft - Crafting Tycoon şık APK
Bağlantılar İndir:

Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık APK 1.72.46 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (49.84 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (49.84 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık APK 1.72.46 [Sınırsız para]

Reactor - Energy Sector Tycoon mod v1.72.46 Much money

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Sıfırdan bir enerji üretim sistemi oluşturmak.

Reaktör - Enerji Sektörü Tycoon, bir enerji sektörü içeren bir işletme yönetimi oyunudur. İlk rüzgar türbini satın alma ve yerleşimini içerir. Türbini satın aldıktan ve belirli bir yere yerleştirdikten sonra, oyuncu daha fazla türbin almaya hak kazanabilir. Oyuncular ayrıca müşterilere elektrik satmak için üretim ekipmanı yerleştirmelidir. Bu video oyunu düz bir 2D düzlemde gerçekleşir ve çevrenin arazilerine uygun bir şekilde yayan rüzgar türbinlerine sahiptir. Oyunun alanını genişletmek için ağaçların temizlenebileceğini fark etmelisiniz. Kaynakları aynı anda çabalara yatırmanız gerekir. Daha fazla paranız olduğunda bu kolaydır.

# Üssü daha da büyütmek için birçok yeni teknolojinin kilidini açın.

Enerji sektörü Tycoon'da oyuncuların rüzgar türbinlerinin çalışmaya devam etmek için elektriğe ihtiyacı olduğunu anlamaları gerekir. Oyuncular bu koşudan ayrıldıklarında ömrü azalır; Gri döndüğünde, oyuncular dikkat etmeye başlamak zorundadır. Bu nedenle, oyuncuların bunları daha fazla nakitle değiştirmeye devam etmeleri gerekiyor. Bu sürecin sonu yoktur ve türbinler yok edilene veya komisyondan çıkarılana kadar devam edecektir. Araştırma noktaları toplarken, yeni binalar inşa etmelisiniz. Bunlar, inşa etmek için paraya mal olan bir araştırma merkezi içerir. Ne kadar çok bina yaratırsanız, araştırmanız için o kadar çok seçeneğiniz vardır. Bunlardan bazıları inşa etmek için paraya mal olur; Ancak, bu noktaların toplanmasından başka faydalar elde edilir. Yeni araştırmalar sağlandıkça elektrik kilidini üretmenin yeni yolları. Bunlardan biri güneş panelleri; Performansı artırır ve güç üretimini hızlandırırlar. Tesisinizin büyüme oranı yavaş görünüyorsa, enerji üretim cihazlarınızın işlevselliğini geliştirmeye bakın.

# Bir cihazdan diğerine performansı artırın.

Enerji sektörü kralı reaktöründe, oyuncular binaların üretim verimliliğini etkileyen çeşitli etkiler bulabilirler. Bunlar arasında elektrik araştırma noktaları ve üretim artan bir yüzde. Ayrıca, eskisinden daha üretken olmaları için rüzgar türbinlerinin ömrünü de artırabilirler. Tabanınızın bazı yönlerini yükseltmeye dikkat ettiğinizde, otomatik olarak büyüyecektir. Ayrıca otomatik olarak enerji satan binalar inşa edebilirsiniz; Satış düğmesine sürekli olarak basmanız gerekmez. Bu ticaret etkisinin daha da geliştirilmesi, yükseltme bölümündeki yükseltmelere dikkat ederek yapılabilir. Bu, satılabilir güç çıkışını artıracaktır, bu da etkiyi yeni bir seviyeye iter. Enerji üretimi ihtiyacı, tesisin yaratılmasını motive eder. Enerji üretiminden para kazanmak için ilk aracınız olarak rüzgar türbini kiralayın. Ardından, büyük paralar için yaptığınız enerjiyi satın. Bu nakit, rüzgar türbinlerini ömrünün ötesinde tutmak için kullanılır. Yeni teknolojiler oluşturmak, araştırma noktaları adı verilen kaynakların toplanmasını gerektirir. Bunlar araştırma merkezlerinde yaygın olarak bulunur. Ofisler, güneş panelleri gibi yeni teknolojileri kullanarak daha fazla enerji üretir. Bunun nedeni, operasyonlarına güç vermek için daha fazla enerji toplarlar. Üretimi daha istikrarlı hale getirmek için, oyuncunun önünde bir para yükseltme sistemi görünür.

# Enerji sektöründe, reaktörün kilidini açmak için bir kralı mod APK gereklidir.

Reaktör - Enerji Sektörü Tycoon her yaş için eğlenceli, elektriksel bir sanayi dünyasıdır. Strateji ile birlikte bir simülasyon oyunu modeline sahiptir; Oyuncular bir elektrik santrali şirketinin CEO'su olarak oynayabilir. Tüm şehre elektrik sağlamanın ve süreçte para kazanmanın bir yolunu bulmanız gerekir. Bu nakit teknolojinizi güncellemek için kullanılacaktır; Ayrıca bu oyunu kazanmanıza yardımcı olacaktır.

# Dünyanın en büyük elektrik santrali sistemi söz konusu elektrik santralidir.

Reaktör - Enerji Sektörü Tycoon, oyuncuların BT'ye yatırım yaparak birçok karmaşık kurumsal model oluşturmalarını sağlayan bir oyundur. Oyunun türü basittir, böylece oyuncular birçok çeşitli kurumsal modellerin kilidini açabilir. Büyük elektrik teknolojileri hakkında derinlemesine bilgi toplamak büyük temettüler ödeyebilir. Bunu yapmak, şirketinizin elektrik sistemi hakkında yeni bilgiler sağlayan özel kursların kilidini açabilir.

# Enerji sektöründe kralı olarak çalışarak büyük bir gelir elde edin.

Oyun Reaktörü - Enerji Sektörü Tycoon birçok strateji oyun türlerinden biridir. Elektrik iletimi ve dağıtım işine odaklanır. Diğer strateji oyunlarının aksine, enerjinin iletimine ve dağılımına odaklanan tek türdür. Oyuncular enerji ve elektrik satarak çok para alırlar; Bu para işlevselliği yükseltmek için kullanılır. Elektrik santrali sistemi ile boş iş fırsatları yaratmak kolaydır. Monitöre sadece bir tıklama tüm bitki işlevlerini aynı anda çalıştırır. Rölanti Tycoon hareketine katılmaya hazır mısınız?

# Enerji sektörü için kralı modunun bazı özellikleri uygulamanın olağanüstü bir parçasıydı.

İndirilmesi kolaydır ve uygun dosya biçimi sayesinde harika görünüyor. Şehrin elektrik şebekesini uzaktan şarj edin. Dünyanın en büyük endüstriyel elektrik sisteminin bir modeli. Para kazanmak ve gelir elde etmek, bir iş yürütmenin ana nedenlerinden ikisidir. ———

# Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık APK 1.72.46 [Sınırsız para] Özellik:

Enerji sektörü şirketinizi ve atıl karınızı yöneterek endüstriyel bir atıl iş adamı olun! Boş imparatorluğunuzu genişletin ve özel enerji santralleri ile boşta kalan ekonominize destek verin Mücadeleye katılın ve en iyi stratejiyi keşfedin ve mümkün olduğunca çok para kazanın! Enerji santralleri inşa edin, enerji üretin, enerji işinizi genişletin. Araştırın, inşa edin, kâr edin. Para kazanın, milyarder olun ve çok daha fazlası! Reactor - Idle Tycoon: destansı, zorlu ve bağımlılık yaratan Idle Clicker Oyununu ÜCRETSİZ indirin ve bir servet kazanın. Ultimate Business Tycoon oyunu. Harika Enerji Sektörü İşletme Yöneticisi Oyunu - ★IDLE System★ Size anında tonlarca eğlence sunan piksel tabanlı bir grafik olan Reactor - Energy Sector Tycoon'a hoş geldiniz. Bu iş adamı oyununda enerji sektörü şirketinizi kuracak, servet kazanacak, enerji üretecek, şehriniz için enerji ekosistemi inşa edecek ve enerji santrallerini geliştireceksiniz. Enerji satın ve bir milyarder ve tıklama kahramanı olun. Ancak bu düşündüğünüz kadar kolay değil, bir anda enerji santrallerinizi kaybedebileceğiniz bir rollercoaster kralı. Isı üretimini yönetmeniz, onu enerjiye dönüştürmeniz gerekiyor, aksi takdirde enerji santralleri patlar.Energy Miner Tycoon - ★ Gelişen Strateji ★İşinizi başlatın ve para kazanın! Bir kez başlayınca kısa sürede bağımlısı olacaksınız! Bu en iyi zaman kaybıdır! Yeni teknolojiler araştırın ve yeni enerji santralleri inşa edin, enerji satın, hepsini bir kerede yapın, sınırsız fırsatlar. Enerji işiniz için yeni yerler satın alın. Reactor mükemmel bir iş adamı simülatörüdür. Money Tycoon - ★ Tonlarca İçerik ★Ekonomik imparatorluğunuzu büyütün, mali durumunuzu yönetin, doğru enerji santralleri inşa edin, kendinizi sıradan bir işadamından dev bir ekonomi kralına dönüştürün. Finansal girişimci olarak becerilerinizi geliştirin. En iyi iş adamı ol. Reaktör şirketinizi yönetin! Boşta gelirinizi artırmak için iş akışınızı otomatikleştirin Çevrimdışı olduğunuzda bile boşta para kazanın Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla enerji santrali Dokunarak boşta kalma mekaniği Prestij özelliği Kendi Boşta İmparatorluğunuzu Kurun 10'a kadar adayı yönetin 15'ten fazla farklı enerji santralinden enerji üretin: Aşağıdakiler dahil: rüzgar türbini, güneş paneli, nükleer reaktör, füzyon reaktörü, yıldız reaktörü, ark reaktörü, karanlık enerji reaktörü İnternet bağlantısı gerekmez Reaktör - Enerji Sektörü Tycoon, özellikle öldürmek için biraz zamanınız olduğunda cihazınızda mutlaka bir boşta kalma oyunu bulundurmalıdır. Şimdi ne bekliyorsun iş adamı? Kahraman ve milyoner olmak için gereken enerjiyi satarak kar elde etme zamanı. Zengin bir piksel kralı ve tıklama kahramanı olmaya hazır mısın? Bu boş tıklama oyununu hemen indirip yükleyin. Gerçek Tycoon macerası burada sizi bekliyor!

Sıfırdan bir enerji üretim sistemi oluşturmak.
Üssü daha da büyütmek için birçok yeni teknolojinin kilidini açın.
Bir cihazdan diğerine performansı artırın.
Enerji sektöründe, reaktörün kilidini açmak için bir kralı mod APK gereklidir.
Dünyanın en büyük elektrik santrali sistemi söz konusu elektrik santralidir.
Enerji sektöründe kralı olarak çalışarak büyük bir gelir elde edin.
Enerji sektörü için kralı modunun bazı özellikleri uygulamanın olağanüstü bir parçasıydı.

# Nasıl indirilir ve kurulur Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık APK 1.72.46 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Reactor - Energy Sector Tycoon modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Reactor - Energy Sector Tycoon mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Reactor - Energy Sector Tycoon indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Reactor - Energy Sector Tycoon arayın.

# Tam Özellikler Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık APK 1.72.46 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut42.8MB
versiyon1.72.46
Sürüm Kodu279
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE BILLING CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • U

  @Anonim   2023-06-15 21:57:37

  Kimden:US   cihaz:SM-A037U   OS:android 13
  did not work I tried it might gust be me but giv it a try
 • B

  @Anonim   2023-05-30 09:29:56

  Kimden:BR   cihaz:SM-A205G   OS:android 10
  Good s d
 • V

  @Anonim   2023-03-04 18:15:39

  Kimden:VN   cihaz:SM-T285   OS:android 5.1.1
  cool
 • Z

  @Anonim   2023-02-04 05:30:49

  Kimden:ZA   cihaz:DFM48   OS:android 11
  nope nnnnnnnnnnnnnnnbbbgjngghvf
 • Z

  @Anonim   2023-02-03 23:15:37

  Kimden:ZA   cihaz:DFM48   OS:android 11
  Not so good . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 • P

  @Anonim   2022-12-26 16:57:24

  Kimden:PL   cihaz:DRA-L21   OS:android 8.1.0
  Good, all works, no problem for on app
 • U

  @Anonim   2022-12-04 09:48:25

  Kimden:US   cihaz:RMX3263   OS:android 11
  uwu UwU working game uwu uwu
 • U

  @Anonim   2022-11-29 23:16:13

  Kimden:US   cihaz:CPH1729   OS:android 7.1.1
  sasanjesanheheetsgsgs
 • D

  @Anonim   2022-11-04 06:31:05

  Kimden:DE   cihaz:SM-G960F   OS:android 10
  Works 100% i did try it and you have unlimites XP and money!
 • U

  @Anonim   2022-10-09 23:42:12

  Kimden:US   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  it works !!!
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Reactor - Enerji tüccarı oyunu

 • B

  @Anonim   2022-11-16 04:47:19

  Kimden:BE   cihaz:samsung SM-G990B   OS:android 12
  make it to where the purchasable features are free and that you dont have to wait for cutting down trees but instead paying for it and dont make it with unlimited money its more fun that way
 • S

  @Anonim   2022-08-12 23:05:08

  Kimden:SK   cihaz:HUAWEI ANE-LX1   OS:android 9
  Please add something like infinity energy not with infinity money please!
 • R

  @Anonim   2022-04-19 08:57:08

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 10
  мод много денег деньги не тратятся......................
 • P

  @Anonim   2022-03-16 19:41:40

  Kimden:PL   cihaz:HUAWEI MAR-LX1A   OS:android 10
  dlaczego to zrobiliście chodzi mi o żądanie. Ja chcem moda do tej gry
 • T

  @Anonim   2022-03-02 16:49:05

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 11
  sysusysushsusuisusisusizusisuuzissuususisus lütfen
 • I

  @Anonim   2022-02-02 20:48:53

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 8A Dual   OS:android 10
  please make a mod for this please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please
 • D

  @Anonim   2022-01-16 22:51:52

  Kimden:DE   cihaz:samsung SM-G973F   OS:android 11
  Can anyone please made a mod for this game? It needs so many tyme to get stuff now.
 • T

  @Anonim   2021-09-19 15:21:55

  Kimden:TH   cihaz:OPPO CPH1803   OS:android 8.1.0
  I business is I just are done for a tascam overlay you can just email 40 / accesses can you fuc f*** you is our home is China are they friends of shopping free
 • R

  @Anonim   2021-09-04 17:20:28

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi M2007J20CG   OS:android 11
 • R

  @Anonim   2021-06-06 00:20:13

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-A505FN   OS:android 11
  Взлом на деньги и на все. Главное побысстреее пожалуйстттааа
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (39) Sürümler of Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Reactor - Enerji tüccarı oyunu şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme