HappyMod › Games › Racing › Real Driving School Mod
Real Driving School Mod

Real Driving School şık APK 1.10.28 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-09-15

Real Driving School şık değiştirilmiş bir versiyonudur Real Driving School tarafından geliştirildi Qizz. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Real Driving School (MOD, Sınırsız Para) 1.10.28... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Real Driving School 1.10.28 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıReal Driving School şık APK 1.10.28 [Sınırsız para]
versiyon1.10.28
Güncelleme açık2023-09-15
Boyut853.94 MB
Mod BilgisiDownload Real Driving School (MOD, Sınırsız Para) 1.10.28
geliştiriciQizz
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininReal Driving School
Orijinal apk'yı indirinReal Driving School (236.59 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Real Driving School şık APK
Driving School 2018 şık APK
Life Simulator 2 – New Life şık APK
Life Simulator şık APK
Road Draw Racing: Stickman şık APK
Life Simulator 2018 şık APK
Bağlantılar İndir:

Real Driving School şık APK 1.10.28 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (236.59 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (236.59 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Real Driving School şık APK 1.10.28 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod, sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Mod, Sınırsız Para
Gerçek Sürüş Okulu, oyuncuların sanal bir dünyada araba kullanma heyecanını deneyimlemelerini sağlayan heyecan verici bir mobil oyundur. Oyunları.
Oyun gerçekçi sürüş mekaniği ve çarpıcı grafikler sunuyor, oyuncular için sürükleyici bir deneyim sunuyor.
Tecrübeli bir sürücü olun, ister yeni başlıyor olun, bu oyun becerilerinizi test etme ve sanal bir sürüş uzmanı olma fırsatı sunar.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Real Driving School şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Bir grafikteki her metin satırı fikri eşit ağırlıkta aktarır.

Oyunun ayarlarını farklı modlarda oynamak için değiştirin.

# Oyunu oynayarak modları değiştirin.

Modları değiştirmek ve yeni gelişmeleri kontrol etmek en iyisidir. Bu hareketli metropol, üst düzey otomobilleri olan oyuncuları çekiyor ve yarışıyor ve gösteriyorlar. Zahmetsizce trafik akışına karışırsınız, istikrarlı bir rota korur ve belirlenmiş bir yere varırsınız. Nasıl yönlendirileceği konusunda rehberliğe ihtiyaç duyan herkes, birinin araba yolunda bir tanıtım sürüş kursu alabilir. Gerçek sürüş okulunun bilgileri, diğer öğrencilerle paylaşıldığında daha keyifli olabilir. Bir grup olarak, beceriler uygulandıkça öğrenilenleri tartışın. Haritayı açtıktan ve arabayı başlattıktan sonra bir navigasyon uygulamasının yardımıyla araba yeterliliği sağlanabilir. Bu konumdan çalışarak temel sürüş kurallarını öğrenin! Yeni numaralar öğrenmek için sohbet kutusunda yeni insanlarla tanışmayı düşünür müsünüz?

# Durumu ele alırken hızı en üst düzeye çıkarmak.

Sistem, bir sorunla karşılaştığında hareket sırasında ortaya çıkan her hasarı kaydeder. Araç maliyetleri, istatistikler göz önüne alındığında önemli bir finansal yatırım gerektirir. Buna ek olarak, Real Driving School, gerçek hayattaki bir para cezası sicili gibi yönetilmesi gereken büyük ve tehlikeli çarpışmalara sahiptir. Araç onarım maliyetleri ile uğraşırken bu yönü doğru bir şekilde elde etmek zordur. Araçtaki yolcuları sürmek için lisansa ihtiyaç vardır. Sürücü koltuğuna binerken ehliyetiniz var mı? Gerçek hayatta olduğu gibi, her lisansın son kullanma tarihinden önce yenilemek için izlenmesi gereken sınırlı bir terimi vardır. Lisansınızı yeniledikten sonra, artık geçerli olmayana kadar süresi dolmuş olanınızla sürebilirsiniz. Koşullardan bağımsız olarak, polis karşılaştıkları araba kazalarını hızlı ve verimli bir şekilde ele alıyor. Kazaya kimin dahil olduğu ya da nasıl gerçekleştiği önemli değil. Ayrıca güvende kalmalı ve gerekli herhangi bir şekilde daha fazla kaza kaçınmalısınız.

# Bu benzetme ile sürücülerin dünyasına adım atın.

En iyi arabaları kullanarak araba kullanmayı ve pratik yapmayı öğrenmek istiyorsanız, gerçek sürüş okuluna göz atın. En iyi arabalarda titiz testlere sahip gerçek bir okul. Sanal dünyamızın yaratıcısı olarak, kendimizi rahat hissedebilir ve yaratılışımızı çevreleyen duyguların tadını çıkarabilirsin. Dünyamızda sürerken heyecanlı olmalısınız ve deneyimi tamamen yaşamalısınız! Bir sonraki sürümümüz tüm hataları çözecek ve herkes için daha rahat olacak.

# Bu kaynakla gerçek sürüş okulu hakkında bilgi edinin.

Gerçekçi fizik ve grafiklerle gerçek sürüşün heyecanını hissedin.

# Diğerlerini aşan bir araba sürüş deneyimi.

Mobil yarış oyunları birçok farklı oyun tarzına ve stiline sahiptir. Bazıları oynamak kolaydır, diğerleri son derece zordur. Mobil yarışta harika olmak isteyen insanlar mükemmel sürüş ve motor reflekslerine ihtiyaç duyarlar. Temel bilgilerden öğrenmek için onlara akıllı, yaratıcı ve metodik bir şekilde yaklaşmalıyız. Bu, gerçek sürüş okulu gibi oynaması kolay ancak ödüllendirici oyunlarla gerçekleştirilebilir.

# Burada gerçek sürüş okulu başlıklı okulun açıklaması burada bulunur.

Oyun Gerçek Sürüş Okulu'nda, oyuncular adım adım talimatları takip ederek profesyonel olarak nasıl süreceklerini öğrenirler. Ayrıca, oyun oyuncuların farklı boyutlarda, şekillerde ve tasarımlarda birçok farklı otomobil görmelerine ve etkileşime girmesine olanak tanır.

# Diripte yoğun ve komik bir zevk egzersiz yapın.

Birçok farklı otomobil üreticisinden her yeni otomobil modelinde sürüş manevraları uygulayabileceksiniz. Bu arabalar SUV, MUS, sedan ve yarış arabalarından değişmektedir. Modern karayollarını sınırlayan birçok ülke ve şehirin açık sokaklarında sürmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca, oyunun sürüş okulundan şık yeni arabalarda sürmeyi öğreneceksiniz. Speküler bir görevi tamamlamak size para, pilot için yeni arabalar ve görevde ustalaşana kadar dolaşmaya devam etme yeteneği verir. Herhangi bir öğrenci pilot için gerekli bir beceri gibi görünse de, bu görevleri tamamlamak öğrenmenin önemli bir parçasıdır. Oyundaki işler, oyunculara bilgisayar ekranlarında tamamlanması için belirli talimatlar sunar. Sürüşün en temel unsurlarından, deneyimli oyuncuların bile mücadele edebileceği daha karmaşık yönlere kadar uzanıyorlar. Yeni oyuncular, sürüşe başladığında, şanzımanlarını manuel olarak kaydırarak, frenler uygulayarak, vitesleri hızlandırarak ve değiştirerek dönüş sinyallerini açarak bu işleri kolayca kavrayabilirler. Ayrıca, boynuzlarını çalabilir, arabalarını park edebilir ve yoldaki engellerin etrafında gezinebilirler.

# Gelişmiş araç kullanma gerçekçiliği.

Kazanmayı veya kaybetmeyi teşvik etmek yerine, gerçek sürüş okulu oyunu çok oyunculu aracılığıyla öğrenmeyi ve ekip çalışmasını teşvik eder. Bunun nedeni, diğer yarış oyunları gibi takım zaferini veya yenilgisini vurgulamamasıdır. Tek oyunculu oynamak hala oynamanın en iyi yoludur, ancak çok oyunculu kullanmak yardımcı olabilir. Gerçek sürüş okulunun dersleri çok çeşitli sürüş zorlukları sunmaktadır. Beceri seviyenize bağlı olarak, farklı özelliklere sahip farklı yollarda gezineceksiniz. Kurs pürüzsüz, kaba, kayalık veya kıyıdır; Aynı zamanda vadilerden geçer ve tehlikeli kavşakları keser. Her manevra güvenli ve doğru bir şekilde yapılmalıdır; Bitiş çizgisine olay olmadan ulaşılmalıdır. Seviyeler hakkında anında geri bildirim almak sadece küçük bir değişiklik gerektirir. Bu, otomobilin pencerelerine ve ön camına zarar, yakıt sızıntıları, araba üzerinde kontrol kaybı ve hatta yoldaki büyük çarpışmaları içerir. Duruma bağlı olarak farklı şeyler öğrenmeniz gerekir. Bu dersler size çok şey öğretiyor. Mobil uzmanlar, gerçek sürüş okulunun yaklaşımının sağlam bir temel oluşturmanın en iyi yolu olduğunu kabul ediyor. Kendinizi yeni becerilere öğrenmeye ve ustalaşmaya dalmayı içerir. ———

# Real Driving School şık APK 1.10.28 [Sınırsız para] Özellik:Real Driving School is a popular driving simulation game that is loved by many players for its realistic physics and lifelike graphics. Recently, the game has gained even more popularity thanks to the release of a new mod version that allows unlimited access to in-game currency. In this review, we will take an in-depth look at the Real Driving School Mod unlimited money and explore its features, advantages, and overall gaming experience.

Real Driving School Mod – Unlimited Money

The Real Driving School Mod unlimited money gives players unrestricted access to the game's virtual currency, which can be used for various in-game purchases such as cars, vehicle upgrades, and customization options. In the original version of the game, players have to complete challenges and earn rewards to accumulate enough money to make these purchases. However, with the mod version, players can skip the grind and make any purchase they want without worrying about running out of money.

Features and Advantages

One of the main features of the Real Driving School Mod unlimited money is its realistic physics engine. The game's physics accurately simulate realistic driving conditions, including car weight, tire grip, and suspension, making it an engaging experience for players who enjoy a challenging game. The mod version also has a wide variety of vehicles to choose from, ranging from sports cars to trucks, each with its unique handling and attributes. Another advantage of the mod version is the ability to customize vehicles with a broad range of options for paint, rims, decals, and even engine upgrades.

Gameplay and User Experience

Real Driving School's gameplay is easy to understand, making it a great entry point for those new to driving simulation games. The game's controls are also user-friendly and responsive, which adds to the overall gaming experience. The mod version, in particular, allows you to breeze through the game's challenges without the need to grind for virtual currency. You can choose to drive around the game's open-world map, engage in racing events, or explore the many features and customization options available for vehicles.

Conclusion

Overall, Real Driving School Mod unlimited money is an exciting game that offers a lot of value for players looking for a high-quality driving simulation game. The mod version provides players with limitless access to the game's virtual currency, allowing them to fully enjoy all the features and customization options available in the game. With its realistic graphics, physics engine, and responsive controls, Real Driving School is a great choice for anyone who loves driving games or wants to experience what it's like to drive in real life.Real Driving School, çarpıcı grafiklere ve gerçekçi fiziğe sahip sürüş ve araba park etme simülasyon oyunudur. Arkadaşlarınızla ücretsiz çok oyunculu sürüş modunda oynayın! Gerçek Sürüş Okulu Simülatörü Özellikleri: • Gerçekçi grafikler• Açık dünya haritası• Birçok farklı araba• Gerçekçi sürüş mekaniği • Serbest sürüş modu • Çok oyunculu mod • Trafikte sürüş • Gerçekçi araba kullanımı • Gerçekçi hasar sistemi • Üstün araba sürüş deneyimi • Arabanızı çarpın!• Drift modu

Bir grafikteki her metin satırı fikri eşit ağırlıkta aktarır.
Oyunu oynayarak modları değiştirin.
Durumu ele alırken hızı en üst düzeye çıkarmak.
Bu benzetme ile sürücülerin dünyasına adım atın.
Bu kaynakla gerçek sürüş okulu hakkında bilgi edinin.
Diğerlerini aşan bir araba sürüş deneyimi.
Burada gerçek sürüş okulu başlıklı okulun açıklaması burada bulunur.
Diripte yoğun ve komik bir zevk egzersiz yapın.
Gelişmiş araç kullanma gerçekçiliği.

# Nasıl indirilir ve kurulur Real Driving School şık APK 1.10.28 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Real Driving School modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Real Driving School mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Real Driving School indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Real Driving School arayın.

# Tam Özellikler Real Driving School şık APK 1.10.28 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut853.9MB
versiyon1.10.28
Sürüm Kodu100523
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE AD_ID INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE VIBRATE BILLING CAMERA
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
;Vibratöre erişim sağlar.:

KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
Min Sdk25
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Kamera donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın arkaya bakan kamerasını kullanır.
Yalnızca ön kameraya sahip cihazlar bu özelliği listelemez; bu nedenle, kameranın hangi yöne baktığına bakılmaksızın uygulamanız herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa bunun yerine android.hardware.camera.any özelliğini kullanın.:

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın arkaya bakan kamerasını kullanır.:

Yalnızca ön kameraya sahip cihazlar bu özelliği listelemez; bu nedenle, kameranın yönü ne olursa olsun, uygulamanız herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa bunun yerine android.hardware.camera.any özelliğini kullanın.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yerelTembel ülke
ülkeRU
şehirTembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Real Driving School şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Real Driving School şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • G

  @Anonim   2023-09-19 18:45:05

  Kimden:GB   cihaz:SM-M045F   OS:android 13
  i can't play this game in multiplay mod
 • I

  @Anonim   2023-09-06 18:40:03

  Kimden:IN   cihaz:220333QBI   OS:android 11
  nice mod Thanks for sharing
 • U

  @Anonim   2023-08-20 05:58:45

  Kimden:US   cihaz:Pixel 6a   OS:android 13
  one star for now because it keeps saying "app not installed" them again my data is kinda ****ty, will update when I get home and use wifi instead
 • F

  @Anonim   2023-08-19 08:32:11

  Kimden:FR   cihaz:22011119UY   OS:android 11
  no working need update for playing
 • U

  @Anonim   2023-08-03 03:39:35

  Kimden:US   cihaz:SM-A037U   OS:android 13
  no sirve no abre no lo descargen
 • U

  @Anonim   2023-07-28 07:47:24

  Kimden:US   cihaz:SM-G781U   OS:android 12
  it was Banned for me..
 • F

  @Anonim   2023-07-26 10:00:50

  Kimden:FR   cihaz:SM-A145P   OS:android 13
  hcgugftjyfdggxfgguyffg
 • E

  @Anonim   2023-07-25 01:34:43

  Kimden:EG   cihaz:RMX2193   OS:android 11
  ghjggjkjĥĥbhjsjhddhdhh
 • A

  @Anonim   2023-07-22 00:50:32

  Kimden:AE   cihaz:SM-N950F   OS:android 8.0.0
  بتجننن روعة تتةتىلاااتا
 • Z

  @Anonim   2023-07-11 04:14:41

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A235F   OS:android 13
  this is one star becs the app does not work and u have to update it and when you do it's says conflict with an existing but it's not their
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Real Driving School şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Real Driving School

 • A

  @Anonim   2023-02-21 01:44:51

  Kimden:AU   cihaz:samsung SM-A137F   OS:android 13
  this working Happy mood.Happy mood.Happy mood.Happy mood.Happy mood.Happy mood.Happy mood.Happy mood.Happy mood.Happy mood.Happy mood.Happy mood.
 • G

  @Anonim   2022-12-03 20:10:06

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-N960F   OS:android 10
  I want to get unbanned when i install the mod I get banned
 • A

  @Anonim   2022-10-21 18:40:21

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-N960F   OS:android 10
  kkkk nhdhdnahrdn tjuruteknu
 • G

  @Anonim   2022-09-18 21:41:52

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T290   OS:android 11
  pls mononykwsksmisjekdkdmdkwmsmemkeekmekdkskeke,e,e,kekdldlskskzmwme,s,smsmsksmdmkdkdekkdkdkdkd
 • I

  @Anonim   2022-09-17 04:13:44

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI STK-LX1   OS:android 10
  We want the new version of the game Please.......
 • G

  @Anonim   2022-07-26 02:35:10

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M025F   OS:android 11
  ****o sir plz make mod this game so we hv unlimited money and we can play online
 • U

  @Anonim   2022-07-15 21:24:59

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T290   OS:android 11
  5jgjgbn8y86yutuututt7t7yttuguyhhyfyt6d6d65sratsdydtysuf ggxgccgcgdydyddydghcgcyddyudydudt77t76y6tr5r66r6r5de56rf67f7td66re6
 • U

  @Anonim   2022-07-04 16:32:06

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1904   OS:android 11
  please hack unlimited money and coin ,free shipping
 • M

  @Anonim   2022-07-03 09:20:50

  Kimden:MY   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  mod unlimited money unlock car and unlock siren police
 • U

  @Anonim   2022-06-11 22:37:53

  Kimden:US   cihaz:BLU B140DL   OS:android 11
  plz make were u can play on multiplayer multiplayer.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Real Driving School şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (43) Sürümler of Real Driving School şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Real Driving School şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme