HappyMod / Racing / Real Driving Sim şık
Real Driving Sim Mod Apk 4.8 [Sınırsız para]

Real Driving Sim Mod Apk 4.8 [Sınırsız para]

2022-01-02

453.34 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
4.8
Boyut
453.34 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-01-02
Gerekir
5.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız para

Real Driving Sim Mod Video


Editör İncelemesi

Real Driving Sim Mod Apk 4.8 [Sınırsız para]
Real Driving Sim Mod Apk 4.8 [Sınırsız para]
Real Driving Sim Mod Apk 4.8 [Sınırsız para]

Real Driving Sim Mod game is an action game with mega mod. In this mod game, you will get unlimited money, you can buy all the cars in the shop, you can easily to upgrade all the cars for free. With this mod, this game will become more interesting.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is a game with Obb file, please download APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Real Driving Sim Mod Detayları

Güncellenmiş sürüm nedir?

Yayıncı, olağanüstü tasarımlar yapan yüksek kaliteli yeni süper otomobil modellerini tanıtmaya devam ediyor. Bu arabaları promosyon döneminde erken satın alarak, tüketiciler bunlara süper düşük fiyatlarla sahip olabilirler. Oyunun günlük etkinlikleri artık ek bir süre için sürekli çalışıyor. Bu, oyuncuların ödül kazanma zamanı da genişletir. Önceki sürümdeki grafikler ve ses hataları da düzeltildi.

Real Driving Sim Mod

Başlangıç ​​noktanız olarak Eğitim Modu'nu seçin.

Gerçek yarışları gerçekçi bir şekilde oynamak için bir eğitim oturumunu tamamlamanız gerekir. Bu şekilde, arabayı aşina olacak, farklı sürüş modlarını nasıl kullanacağınızı, nasıl yavaşlayacağınızı ve zorlu dönüşlere nasıl ustalaşacağınızı anlayacaksınız. Oyunla ilgili temel derslere ek olarak, aracınızı nasıl yükselteceğinizi veya diğer özellikleri nasıl görüntüleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu dersler kolaydır ve bunları hızlı bir şekilde bitirirsiniz.

Real Driving Sim Mod

Her kitap karşısında yolların üstesinden gelmek.

Oyunda üç farklı sürüş moduna sahip. Birincisi, klavyenin ok tuşları kullanılarak erişilebilir. Arabayı istediğiniz yönde manevra etmek için sol ve sağ okları tıklayın. Bu, yeni oyuncuların bir mod seçmesinin en uygun yoludur. Yoğun bir deneyim için bir mod seçerken, titreşim sensörü modunu seçin. Ayrıca, daha gerçekçi hissetmek istiyorsanız direksiyon simidi modu önerilir. Heyecan verici anlar sağlayan Master Titreşim Sensörü moduna da zorlayıcıdır. Gerçek Driving Sim'in oyun modları çok çeşitli seçenekler sunar. Bir yarış pistindeki diğer araçlarla rekabet etmek için yarıştan veya hızlı arabaları ele alma hissini deneyimlemek için Drag Race'i seçin. Madde modunda, hasta yol boyunca birçok olağandışı öğeyi almalıdır. Bunlar sürücünün bitiş çizgisini geçmesine yardımcı olur. Yüksek hızlı mod, araca zarar vermeden veya sakinlerine zarar vermeden bitiş çizgisine mümkün olan en kısa sürede ulaşmaya odaklanmıştır.

Real Driving Sim Mod

Farklı yollar farklı deneyimlere yol açar.

Müreffeh bir şehri geçmekten engebeli tepeleri keşfetmeye kadar birçok farklı olasılık var. Ek avantajlar ve zorluklar geçilen araziden kaynaklanır. Onlardan geçmenin en iyi yolunu belirlemek için her manzarayı anlamanız gerekir. Bu nedenle, daha fazla araba satın almak, yükseltmeler ve yeni engellerle ayak uyduruyor. Aslında, yolculuğunuzda ilerlemeye devam etmek istiyorsanız, daha fazla araba satın alınması bile gereklidir.

Yolculuk boyunca güç bulmak.

Gerçek sürüş sim'deki grafikler ve ses inanılmaz gerçekçi. Bu oyun, üçüncü şahıs perspektifi veya sürücü koltuğundan birinci şahıs manzarasını sunar, böylece oyuncular kendilerini deneyime daha iyi daldırabilirler. Ses efektleri, hava durumu, yarış pistleri ve oyunun diğer unsurları, son derece sürükleyici bir deneyim sağlamak için özenle hazırlanmıştır.

Yüksek kaliteli bir eğitim kaynağıyla gerçek sürüş simülatörünü öğretin.

Ovidiu Pop, sürüş simülasyonu sunan oyunların yayıncısıdır. Tanınmış başlıklarından bazıları arasında Coach Bus Simulator, Truck Simulator USA ve Euro Truck Driver 2018 yer alıyor. Ayrıca Driving School 2016 ve… bir bakıma Real Drive Sim hala bir yarış oyunu. Bununla birlikte, oyuncuların Asfalt 9'un yanan yarışları yerine direksiyonun arkasındaki deneyimine odaklanır. Kazanmak için son hızlarda yarışmanız gerekmez - bu asfalt 9'da mümkün olmaz. Oyun bir gezi yönü içerir ve ünlü süper otomobilleri gözlemlemek için ücretsiz bir seyahat geçişi sağlar. Sürüş ve rahatlama sırasında gezi yapmaktan hoşlanan sürücüler için harika bir oyun.

Oynanış

Gerçek sürüş sim, oyuncuların oyunda belirli yerlere gitmesini gerektirir. Bu oyunda rekabetçi bir yarış yok. Bu zorluk için bazen ek gereksinimler geçerlidir. Bunlar, bir yolda üç kez sürüklenirken saatte 100 kilometre hızın korunmasını içerir. Görevi bitirmek size para verir. Verilen para miktarı, görevi ne kadar süreyle tamamlamak için harcadığınıza karşılık gelir. Böylece, daha düşük bir ödeme ile daha uzun sonuçlar almak. Oyunun haritasında 20'den fazla şehir ve ülke var. Ayrıca, genel projenin kapsamı birden fazla ülke ve neredeyse iki düzine kasaba içeriyor. Sonuç olarak, çoğu oyuncu proje üzerinde çalışırken bu ayrıntıları fazla düşünmez. Bazı oyuncular oyunun etrafta dolaşma ve mahallenin manzaralarını alma arayışını tamamlamayı tercih ediyor. Oyunun yerine seyahat etmek veya banliyölerin doğal çevresini keşfetmek arasında karar vermelidirler.

Denetleyici

Uygun uzmanlığa sahip biri için gerçek hayattaki bir durumda nasıl sürüleceğini öğrenmek aylar alabilir. Sürüş simülasyon oyunları oynarken bu normalden daha zor. Gerçek hayatta olduğu gibi araçta gezinmek için onları nasıl birleştireceğinizi öğrenmeden önce her kontrol anahtarını ezberlemeniz ve ustalaşmanız gerekir. Ardından, gerçek dünyadaki etkiyi çoğaltmak için tüm otomobil düğmelerini aynı anda birleştirmeyi pratik yapmalısınız. Gerçek Driving Sim oyunda, otomobille ilgili dört farklı sürüş modu arasından seçim yapabilirsiniz. Bu modlar, ekrandaki joystick ve ok düğmelerini kullanmak, cihazınızın eğimini ayarlamak ve oyunun direksiyon simidini kullanmaktır. Gerçek bir araba kullanmanın gerçekçi bir deneyim olduğunu düşünen biri olarak, genellikle ekrandaki direksiyon simidi kullanıyorum. Ayrıca, ekranınızda dönüş sinyalleri, boynuz ve araç frenleri gibi başka kontrol tuşları da vardır. Haritanın hemen altında bir hız göstergesi ve yakıt ölçer var. Hızlandırıcı pedalı ve fren ekranınızın sağ tarafındadır. Her sürücü için önemli bilgiler sağlayan yakıt ölçer, birçok oyunda yaygın bir manzaradır. Birçok yolda hem haritada hem de oyunun yakıt sayacında yer alan gaz istasyonları bulunmaktadır. Arabanızın bir sonraki benzin istasyonuna ulaşmak için yeterli yakıt olmasını her zaman sağlamak önemlidir.

Tesiste 80'den fazla lüks otomobil bulunmaktadır.

Oyunda gerçek sürüş sim'de 80'den fazla araç var. Bu arabalar Lamborghini, Ferrari, Mercedes, BMW, McLaren, Subaru ve daha fazlası gibi gerçek hayat markalarından sonra modellenmiştir. SUV'lar, off-road araçları, dönüştürülebilirler ve diğer modern ve modaya uygun otomobiller arasından seçim yapabilirsiniz. Bu, dünyayı farklı perspektiflerle deneyimlemenizi sağlar - modern veya modaya uygun otomobillerle keşfederek.

Hakkında SSS Real Driving Sim şık

Bu mu Real Driving Sim Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Real Driving Sim Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Real Driving Sim şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Real Driving Sim Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 453.3MB
versiyon 4.8
versiyon Code 48
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'ın işlemciyi uykudan veya ekrandan karartmasını engellemesini sağlar.

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar. Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, Xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.7

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 19 mods of Real Driving Sim

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website