HappyMod › Games › Arcade › Sky Wings: Pixel Fighter 3D Mod
Sky Wings: Pixel Fighter 3D Mod

Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK 3.2.9 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-01-28

Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık değiştirilmiş bir versiyonudur Sky Wings: Pixel Fighter 3D tarafından geliştirildi Shmup Holic. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sky Wings v3.2.9 MOD APK (Sınırsız altın, mıknatıs akt... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Sky Wings: Pixel Fighter 3D 3.2.10 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK 3.2.9 [Sınırsız para]
versiyon3.2.9
Güncelleme açık2023-01-28
Boyut70.89 MB
Mod BilgisiSky Wings v3.2.9 MOD APK (Sınırsız altın, mıknatıs aktif)
geliştiriciShmup Holic
KategoriArcade
Google Play'den edininSky Wings: Pixel Fighter 3D
Orijinal apk'yı indirinSky Wings: Pixel Fighter 3D (65 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK
Astro Wings 4 şık APK
Astrowings Blitz şık APK
Bağlantılar İndir:

Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK 3.2.9 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (65 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (65 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK 3.2.9 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız altın, mıknatıs aktif

Özellik V4 Özellik:
Sınırsız altın, mıknatıs aktif

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Herkes her yerde macera yaşayabilir.

Oyuncular yemyeşil ağaçları havai perspektiften keşfedebilirler. Oyuncuyu çevreleyen karanlık cehennem inanılmaz derecede etkileyici bir 3D piksel sanat arka planıdır. Ayrıca, oyuncular bu özel dünyaya cehennemde kaybolmuş gibi girebilirler. Dramatik bir zemin sağlamanın yanı sıra, mavi ve koyu mavi bulutlar sizi heyecan verici bir hikaye ile heyecanlandırıyor.

# Rekabetçi bir modda oynamak da mümkündür.

Bunun gibi arcade tarzı atıcı başlıklarının çoğunu oynamak solo oynamayı gerektirir. Birçok insan bu nedenle atlar arasında silahlı çatışmayı tercih ediyor. Birçok kişi oyunun formatının sıkıcı olduğunu düşünüyor. Bu yüzden Sky Wings, heyecan verici oyun modları ekleyerek daha keyifli olarak kabul edilen yeni oyun mekaniği ekledi.

# Mücadeleyi arayın.

Bu oyunu oynarken en özel sonsuz modu girin. Bunu yaptıktan sonra, uçaklar gökyüzünden düşecek ve koordineli bir çabayla sizi sürecek. Ancak, bu mod, ekranınızdaki diğer oyuncularla doğrudan rekabet etme yeteneği sayesinde her zamankinden daha keyifli. Dünya çapında yarışan Anysky Wings oyuncuları, rakipler veya rakipler arasında ayrım yapmazlar. Tüm gelenlerden gelen zorlukları kabul edecek ve ayni cevap verecekler. Bunu onaylayabilir misin?

# Zorluk seviyesi bir adım artar.

Bir çekim savaşındaki ilk adımlardan biri, oyuncuların üstesinden gelmesi genellikle kolaydır. Bundan sonra, deneyim bazı oyuncular için sıradan olabilir. Bununla birlikte, oyuncular birinci seviyeden geçip canlandıklarında, yanakta bir tokat onları daha yüksek bir oyuna sokabilir. Bu seviyeleri temizleyen oyuncular yüksek değerli ödüller alır.

# Rakamları dikkatlice seçin.

Fighter Aircraft Collection, Sky Wings ile sürprizler getiriyor. Oyuncular her seviyede hafif veya ağır savaşçılar gibi farklı savaşçılardan seçim yapabilirler. Akasya, Black Rose ve Pentas dahil olmak üzere oyuncuların önünde 26 uçak türü görünür. Birkaç kişinin sahip olduğu benzersiz ve güçlü uçan makinelerimiz var. Ayrıca, hız ve dayanıklılık parametrelerine dayalı farklı güçlü yönlere ve yeteneklere sahip birçok uçakımız var.

# Hareket daha kolay olamaz.

Sky Wings gibi klasik uçuş kontrol özellikleri her zaman hareket kontrolünü içerir. Uçağı sola taşımak, ekrana dokunarak ve elini sola hareket ettirerek gerçekleştirilir. Aynı şekilde, düzlemi sağa taşımak, herhangi bir komplikasyon olmadan eşit derecede basittir. Ek olarak, düzlemi yukarı veya aşağı hareket ettirmek basittir. İnsanlar popülaritesi nedeniyle oyunu oynamaktan hoşlanırlar; Ayrıca boş zaman için sık sık seçilir. Sana sürekli bomba bırakarak gökyüzündeki en kötü patronları yenebilir misiniz? Bu, metal bir kral yengeç, Wolverine ve Dragon'un yardımıyla mümkündür.

# Bu ürün için ek anahtar özellikler aşağıdakileri içerir.

Yüzlerce avcı uçağına ve hatta dronlara sahip olabilir. Dokunulmaz kapitalist zalimi gergin geri tepme ile yenmek. Hareket kolaylığına anında tek bir dokunuşla erişilebilir. Sınırsız herhangi bir zorluk seviyesine hakim olun. Sonsuz modda, oyun dünya çapında milyonlarca oyuncu ile rekabet ediyor.

# Hikaye/oyun

Android Game Sky Wings'teki bir oyuncu olarak, kendinizi tek bir jet avcı uçağı ile ilginç epik hava savaşları dünyasına sokabilirsiniz. Kendi jetlerinizi kullanarak inanılmaz güçleri olan minion jetlerine ve patronlara karşı kendinizi savunun; Kendinizi daha yetenekli hale getirmek için yükseltmeler ve güçlendirmeler kazanın. Bu oyunun oyuncuların üstesinden gelmesi için birçok zorluğu ve keşfedebilecekleri geniş bir dünya var. Güçlü hava makineleri, bu retro tarzdaki uçak atıcısında yaratıcı güç getirir. Becerilerinizi benzersiz efektleri ve güçleri olan farklı toplarla test edin. Sıvı oyununun, güzel görsellerin ve çoklu oyun modlarının tadını çıkarmak için güçlü makinelerle çalışın. Ayrıca, ilginç zorluklar ve yükselen oyun sizi önümüzdeki yıllarda eğlendirecek.

# Özellikler

Oyun bu avantajları piyasaya sürerek sunuyor.

# Herkes için anlaşılması kolay ve erişilebilir oyun.

Android oyun oyuncuları, retro oyun stillerini içerdiğinden Sky Wings'in kolay dokunmatik ekran kontrollerinin tadını çıkarıyor. Oyuncular, kesin parmak hareketleri ile uçaklarını ekran boyunca manevra yapabilirler. Verileri dikey, sezgisel olarak kaydırarak, oyuncular oyuna tamamen dalabilirler. Bu, düşman saldırılarından kolayca uzaklaşmalarını ve bir sonraki mükemmel çekimlerini tahmin etmelerini sağlar.

# Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK 3.2.9 [Sınırsız para] Özellik:

Retro Atış, piksel mükemmel bir 3D retro tasarımı ve gerçek bir arcade oyununa sahip olması gereken her şey ile muhteşem bir uzay atıcı oyunudur. Çeşitli yeteneklere sahip birden fazla savaşçı gemisi, güçlü bombalar/lazerler, çok sayıda zorlu seviyeler ve yine de çok çeşitli tehditkar uzaylılar. Kamikaze uçakları, sonuçta güçlü patronlarla karşı karşıya. Çekim becerilerinizi kanıtlamak için giderek daha zor seviyeler oynayın veya sonsuzluk modunu başlatın. 【Ana Özellikler】 B> Retro Shoot, bir uzay gemisini kontrol ettiğiniz ve gelen uzaylı gemilerinde çekim yaptığınız klasik bir shmup oyununa sahiptir. Hareket eden, silah yükseltmelerini toplayan ve güçlü patronları yenen her şeyi yok edin. ✔ retro grafikler. Modern tasarımı klasik stille birleştiren piksel mükemmel grafikler. Uzay savaşının başlamasına izin verin! ✔ Birden fazla uçak ve yükseltme. Silahlarınızı geminizin yıkım gücünü artırmak için toplanan madeni para kullanarak yükseltin. ✔ Powerups. Her güç şarj süresine sahiptir, bu yüzden özellikle patronlara karşı akıllıca kullanın. ✔ Çeşitli oyun modları. Oyun modu ne kadar sert olursa, o kadar çok puan alacaksınız. Arcade modunda (seviye seviyeli) veya sonsuzluk modunda oynayabilirsiniz. > ♣ Tabletler için desteklenen Desteklenen Diller: İngilizce, Français, Deutsch, Español, рetim, Português, Svenska, Polski, Türkçe, 日本語, 한국어, 中文 繁體 , ไทย, tiếng việt [Dikkat] Oyunu silerseniz, tüm veriler de bununla birlikte olacaktır. Oyunu silmeden veya cihazları değiştirmeden önce oyun verilerini kaydettiğinizden emin olun. ☆ Çekim çok havalı! Yeni bir arcade atıcı oyunu ister misin? Shmup Holic!

Herkes her yerde macera yaşayabilir.
Rekabetçi bir modda oynamak da mümkündür.
Mücadeleyi arayın.
Zorluk seviyesi bir adım artar.
Rakamları dikkatlice seçin.
Hareket daha kolay olamaz.
Bu ürün için ek anahtar özellikler aşağıdakileri içerir.
Hikaye/oyun
Özellikler
Herkes için anlaşılması kolay ve erişilebilir oyun.

# Nasıl indirilir ve kurulur Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK 3.2.9 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Sky Wings: Pixel Fighter 3D modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Sky Wings: Pixel Fighter 3D mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Sky Wings: Pixel Fighter 3D indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Sky Wings: Pixel Fighter 3D arayın.

# Tam Özellikler Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK 3.2.9 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut70.9MB
versiyon3.2.9
Sürüm Kodu331
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW INTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir

vibratöre erişime izin verir.

İşlemcinin uyku veya ekrandan karartılmasını önlemek için; bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran Donanım Özellikleri:
Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.:

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • U

  @Anonim   2021-07-20 10:42:33

  Kimden:US   cihaz:SM-A515F   OS:android 11
  não consigo instalar
 • B

  @Anonim   2021-05-21 03:10:00

  Kimden:BR   cihaz:LM-X210   OS:android 7.1.2
  muito bom, recomendo.
 • I

  @Anonim   2020-01-16 18:51:37

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A105G   OS:android 9
  game ini sangat menarik
 • N

  @Anonim   2019-09-17 16:58:13

  Kimden:NZ   cihaz:samsung SM-J260Y   OS:android 8.1.0
  fck u
 • G

  @Anonim   2019-09-01 22:42:25

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A505F   OS:android 9
  working
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Sky Wings: Pixel Fighter 3D

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (71) Sürümler of Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Sky Wings: Pixel Fighter 3D şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme