HappyMod / Action / Ronin: Son Samuray şık

Ronin: Son Samuray Mod Apk 1.17.401.14687 (% 100 Çalışıyor, test edildi!)

3x hızlı Mod APK indirmek için HappyMod kullanın.
HappyModDownload Ronin: Son Samuray Mod APK indirin.
Ronin: Son Samuray Mod APK İndir üzerinde Happymodindir

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Reklam Erişim Ödülü


[Not] Eğer oyun koşamazsa ya da Google yoksa, lütfen% 100 çevrimiçi oyun kutusuna "Google Installer 6.0" indirin!

Ronin: Son Samuray şık APK:

  • - versiyon: 1.17.401.14687
  • - Boyut: 271.05 MB
  • - Fiyat: ücretsiz
  • - Root gerekli: Gerek yok
  • - Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
  • - Fiyat: ücretsiz

Video İnceleme:

Editör İncelemesi

Ronin: Son Samuray Mod Apk 1.17.401.14687
Ronin: Son Samuray Mod Apk 1.17.401.14687

Ronin: The Last Samurai is an ink-and-wash dueling game. The gameplay is the same as most dueling games. Players can defend when the enemy is attacking, and then attack without the opponent. This game is for the player The operation requirements are very high. Players must grasp the timing of offense and defense in order to successfully pass the level. This game requires a lot of enemies to be eliminated in each level. So it is difficult for most players to pass. Now you can download Ronin: The Last Samurai Mod. This mod has a cheat menu. Players can turn on God Mode and One Hit Kill Mode. This way players can easily pass the level.

Graphic The picture style of the game belongs to ink painting.

Gameplay The gameplay is similar to most dueling games, but this game has a person-to-many mode. The game adopts a clearance system. One level requires players to defeat many opponents.

Control The game is relatively simple to operate, but it is difficult to play the game well

Highlights The game's action design is very good, players can use counterattack to defeat the enemy.

Shortcomings It is too difficult to pass level, and many enemies need to be defeated

Difficulty The game is relatively difficult to get started

Ronin: Son Samuray Mod Apk 1.17.401.14687 Özellikler:

Ronin: Son Samuray şık Ronin: The Last Samurai v1.17.401.14687 mod Özellikler:

Reklam Erişim Ödülü [Not] Eğer oyun koşamazsa ya da Google yoksa, lütfen% 100 çevrimiçi oyun kutusuna "Google Installer 6.0" indirin!

"Yolumda duran birini keseceğim. Büyük Dağ bile! " Mürekkep ve yıkama boyama tarzında zarif bir şekilde canlandırılmış, hizmet ettiği Lord'u kaybettiği bir savaşın son samurayi olarak oynayın. Rabbin ölümünün intikam edilmesi için, yeni yeteneklerin kilidini açmanız, çeşitli ekipmanları toplamanız ve sürekli güçlenmeye çalışmanız gerekir. Unutmayın: İntikam yolu çok tehlikeli ve acı vericidir ve öldüğünüzde tek yol baştan başlamaktır. Sadece sayısız düşmanları azaltarak kılıcın yolunu anlayan gerçek bir Samuray, sonuna kadar hayatta kalacak ve sonunda adını tarihte bırakacak! DİKKAT! Ronin: Son Samuray: İndirmek ve oynamak için ücretsiz, ancak bazı oyun içi eşyalar gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Cihaz ayarlarında uygulama içi satın alımları engelleyin. Ek olarak, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası uyarınca, oyunu oynamak için en az 15 yaşında olmalısınız ve internet bağlantısı gereklidir. [Oyun Özellikleri] < Br> ● Bir savaş kazanmak oldukça basittir. Saldırı ya da savun. ● Blok veya saldırı düğmesine basarak düşmanın saldırısını paraşırsınız ya da düşman saldırısı arazilerinden hemen önce bir karşı flaş gerçekleştirebilirsiniz. Hayatın ve ölümün bu bölünmüş ikinci karara bağlı olduğunu unutmayın! ● "Konsantrasyon", "Zaman Bozulması", "Yayınlanma" - Her Silahın farklı becerilerini aktif olarak kullanan savaşta üst eli kazanın. ● Güzel bir şekilde işlenmiş bir savaş alanına dayanan çeşitli düşman türlerini yenerek kafaStrong kalın. Düşmanın desenini çözemiyorsanız, ölüm kaçınılmazdır! ● Her bölümde görünen güçlü düşmanlar benzersiz bir savaş düzenine sahiptir ve asla hafife alınmamalıdır. Güçlü düşmanları yenerek, kilit yeteneklerinizi daha da yükseltmek için özel bir yağma kazanabilirsiniz. Eğitim yoluyla yeni yeteneklerin kilidini açın, sürekli büyümek için çeşitli ekipmanları toplayın ve yükseltin. ● Özel yeteneklere sahip evcil hayvanlar Yalnız savaşlardaki tek güvenilir arkadaşlarınız. [Uygulama Kılavuzu] Oyunu oynatırken, aşağıdaki hizmetleri sağlamak için uygulama izinlerini talep ediyoruz. Zorunlu uygulama izinlerine izin vermezseniz, oyunu oynayamazsınız. ● Zorunlu Uygulama İzinleri -Photo / Media / Dosya: Oyun dosyalarını ve verileri saklamak için gereklidir. Fotoğraflarınız ve dosyalarınızdan herhangi birine erişmediğimizden emin olun. ● Uygulama izinlerini nasıl reddedileceğinden emin olun. İzin. -Android 6.0 veya Alt: İşletim sistemini uygulama iznini reddetmek veya uygulamaları silmek için yükseltin [Müşteri Desteği] Lütfen bizimle iletişime geçin. Ayarlar> Müşteri Desteği düğmesi veya aşağıdaki adrese bir e-posta gönderin. [email protected] [Facebook] https: // www .facebook.com / ronindreamotion [Hizmet Şartları] http://dreamotion.us/termsofservice [Gizlilik Politikası] < / b> http://dreamotion.us/privacy-policy

Daha fazla oku

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 271.1MB
versiyon 1.17.401.14687
versiyon Code 401
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin VIBRATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE C2D_MESSAGE BILLING FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Vibratöre erişim sağlar.
PowerManager Wakelocks'ın işlemciyi uykudan veya ekrandan karartmasını engellemesini sağlar.
Bir uygulamanın, sistem önyükleme yaptıktan sonra yayınlanmasından sonra yayınlanan Action_boot_completed'i almasını sağlar.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
İzin verir
Wi-Fi şebekeleri hakkındaki bilgilere erişme uygulamaları.; Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.:

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, Xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikler:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler Diğer. # Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır. #:

imza

579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imza A7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
Sha256 AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
Geçerli Fri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası 2a9d19b2

geliştirici

Daha fazla oku

Bağlantılar İndir:

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.6

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
Tüm sürümler
Daha

View 27 mods of Ronin: Son Samuray

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)