HappyMod › Games › Action › Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas Mod
Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas Mod

Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık APK 2.3.0 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-06-02

Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık değiştirilmiş bir versiyonudur Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas tarafından geliştirildi Assassin Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Rope Frog Ninja Hero Car VegasMod APK 2.3.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas 2.3.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıRope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık APK 2.3.0 [Sınırsız para]
versiyon2.3.0
Güncelleme açık2023-06-02
Boyut629.83 MB
Mod BilgisiRope Frog Ninja Hero Car VegasMod APK 2.3.0
geliştiriciAssassin Games
KategoriAction
Google Play'den edininRope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas
Orijinal apk'yı indirinRope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas (116.8 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Rope Frog Ninja Hero Car Vegas şık APK
Bağlantılar İndir:

Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık APK 2.3.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (116.8 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (116.8 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık APK 2.3.0 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
para/madeni para

Özellik V2 Özellik:
sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Yeni sürüme su altında etkisini eklemek.

Devam eden çabalarımız, olağanüstü bir deneyim sunmamızı sağlıyor. Özellikle, yeni sualtı görsel etkimizin serbest bırakılması, bunun gibi daha keyifli bir savaşa katkıda bulunur. Ayrıca oyunculara gergin bir durumda sevgi ve eğlence hissetmeleri için ilham verir. Bu sürüm, oyunun motoruna patlama efektleri ekleyerek oyundaki çekimi her zamankinden daha çekici hale getiriyor. Yapılan tek değişiklik bu değil; Diğer güncellemeler genel deneyimi daha keyifli hale getirir.

# Suçla savaşmaya cesaret edin.

Eğlenceli ve sürprizlerle dolu olan bu dünya şehrinin yaratılması için üçüncü şahıs perspektifi kullanıldı. Dikkat merkezinde harika bir kahramanımız olduğunu da belirtmek önemlidir. Suç oranı, ayağa kalkan cesur kişiyi ezmekle tehdit edecek kadar yüksek. Bu kişi, kötülüğe karşı savaşma misyonu nedeniyle şehirdeki en önemlisi olarak kabul edilir. Şehirdeki herkes onlardan hemen korkmalı.

# Tehlikeli suçlulara saldır.

Suçlular suç faaliyetlerini araba hırsızlığına genişlettiklerinde, bu oyun daha da cazip hale geliyor. Riskler bu yeni gelişme ile mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Depodaki arabalar yanlış bir şey yapmamış insanlardan çalındı. Sonuç olarak, araba çalmak kabul edilebilir olarak kabul edilir - suçlu değil - ve hatta teşvik edilir.

# Her yerde yarışan suçlular.

Halat Frog Ninja Hero'nun araba yarışları, isteksizliği anlaşılması zor olan karakterleri içerir. Yarış oyunlarından geleneksel yarışlara katılmaktan kaçınmak için bu, yarıştan hoşlanan yarışçılar için harika bir fikirdir. Özellikle savaşan suçluları kovalayarak, suçlular arasında normal kavgalar içermeyen yarışlara katılabilirsiniz.

# Saldırı için özel silahlar.

Ölümden korkmayan insanların çeteleriyle yüzleşirken, düşmanınızın üstesinden gelme cesaretini toplayabilir misiniz? Halat Frog Ninja Hero, vuruşunuzda bir yara ve ölümle bir hedefe çarparken daha doğru bir amaç verir. Suçlularla savaşmak için uzun menzilli veya yakın menzilli seçenekler kullanabilirsiniz. Ayrıca av tüfeği, alt makineli tüfekler, saldırı tüfekleri ve hatta AK-47'ler de kullanabilirsiniz. Bunların hepsi bu oyunun elinde bulunabilir. Şimdi bize katılarak başlayın!

# Unqiue yarış macerası.

Keşif için ek olanaklar arasında BMX bisikletlerinin görünümü ve hatta T-90 tankları bulunmaktadır. Bu araç diğer araçlarla karşılaştırıldığında rakipsiz olarak kabul edilir. Ayrıca, oyuncular BMX'ler ve T-90'lar dahil olmak üzere birden fazla yarış otomobiline erişebilir. Bu nedenle, herhangi bir ortama seyahat edebilirsiniz. Bir ormana ister bataklık bir araziye giriyor olun, her sorun size yardımcı olabilir.

# Sadece birkaç süper güç var.

Halat Frog Ninja Kahramanı olarak, diğer kahramanlar için kullanılamayan özel güçler de kazanırsınız. Bunlardan biri, mistik lazer ışınlarını gözlerinizden ateşleme yeteneğidir. Birisi önünüzde durur durmaz elenir. Halat çekim tamircisi de oyunun en sinir bozucu özelliklerinden biri olarak kabul edilir. Ayrıca, istisnaların eksikliği bu unsuru inanılmaz derecede tehlikeli ve insanlık dışı kılar. Bu nedenle, oyuncular ayakları kullanarak yüksek binalara kolayca tırmanabilirler. Hazır olduğunda bu yerin geleceğinin savunucusu olarak hareket ediyorsunuz. Oradan, düzenli Carjings, düzenli olarak konuma kitleleri oyuncular çeker.

# Bunlar ürünün ana özellikleridir.

Bu oyun kurgusal bir süper kahramanın yolculuğunu, geri çekilen suçlularla mücadele etme misyonuyla sunuyor. Elude Tehlikeli araba hırsızlarını isteksiz bir yarışta geride bırakarak yakalama. Bu savaştaki efsanevi silahlar, kaostan kaybolurken şehrin halkına koruma sağlar. Tek bir notla anında ölüme neden olabilecek bir lazere sahip gözlere sahip olmanın tek yolu. Chinatown gibi farklı yerlerde görevleri tamamlayarak birden fazla suç çetesi alın.

# Halat Frog Ninja Hero bir video oyunudur.

Grand Theft Auto Games, yetişkin açık dünya oyunlarını çocukların da zevk alabileceği bir şeye genişletti. Bu oyunlar büyük şehirleri keşfetmeyi herkes için açık dünyaları eğlenceli hale getirdi. Ve bu oyunları oynayan insanlar zaten GTA serisine aşina olduklarından, çocuklukları harika oldu! Hikayeye ek olarak, bu oyun ödüller sağlayan isteğe bağlı görevlere sahiptir. GTA ve Spiderman'dan hoşlanan oyuncular bu oyunu sevecek! Google Play Store'da City Simulation Game Rope Frog Ninja Hero'nun 10 milyondan fazla indirmesi var. Süper kahraman Spiderman'a benzerliği ve binalar arasında uçmanızı sağlayan web-sling yeteneği için popülerdir. Bir kahraman olarak, bir maske ve sizi Spiderman'a benzeyen bir kostüm giyiyorsunuz. Bu oyunda, kuleleri çıkararak ve lazer ışınlarını gözlerinizden ateşleyerek şehrin suç faaliyetlerini savuşturmasına yardımcı olursunuz. Aşağıda, karşılamanız gereken çeşitli görev hedefleri hakkında bilgi bulunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam etmelisiniz. Reklamcılık

# Halat Frog Ninja Kahramanı belirli özelliklere sahiptir.

Halat Frog Ninja Hero, maskeli bir uyanık süper kahraman olmanızı sağlayan harika bir açık dünya oyunudur! Ödül almak için şimdi tüm görevleri tamamlayın! Bu oyun, bir Rope Frog Ninja Kahramanı olma yeteneği gibi birçok özelliğe sahiptir. Halat Frog Ninja Hero birçok popüler oyun mekaniğini içeriyor. GTA ve Spiderman gibi açık dünya suç oyunlarının yanı sıra süper kahraman macera oyunlarından fikirleri ödünç alır. Maskeli bir uyanık kahraman olarak, Rope Frog Ninja Hero diğer birçok açık dünya gangster oyununa benzer. Bu oyun Spiderman'a benzer süper güçlere sahiptir. Ödül kazanmak için tamamlanmasını gerektiren görevlere sahiptir. Görevler, oyuncuların gözlerinden lazer ışınları çekmesine ve binalar arasında sallanmasına izin veriyor. Bir halat kurbağası ninja kahramanı vigilante olarak, gölgelerdeki tüm ödevlerle başa çıkıyorsunuz. Her görev, söz konusu şehirden suç unsurunun kaldırılmasını içerir! Bu oyun, mafya, gangsterler ve şehrin tüm Harmerlerini ortadan kaldırmanızı gerektirir. Oyunun misyonlarının çoğu dışarıda eylemler yapmanızı gerektirir; Ancak, bazıları farklı manzaralara seyahat etmenizi gerektirir. Reklam ipi kurbağası ninja kahramanının grafikleri inanılmaz derecede çarpıcı; Beline bağlı bir ipi olan bir kahraman bulunur. Bu oyun, binaların, karakterlerin ve genel oyunun ne kadar gerçekçi olduğuna şaşıracaksınız.

# Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık APK 2.3.0 [Sınırsız para] Özellik:Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas Mod game is an action game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy all the items on the shop. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadRope Frog - Strange Vegas, harika bir araba veya motosiklet kullandığınız üçüncü şahıs görünümünde (ve FPS modunda) bir şehir simülatörüdür. Oynadığınız bir kahraman / efsane ve tüm şehir sizden korkuyor. Kasabadaki suçla mücadele sokaklarında şef olun. Büyük suç karşıtı maceraya hazır mısınız? Tüm suçluları soymaya, öldürmeye, vurmaya ve savaşmaya hazır olun. Otomobil çalmak, sokaklarda yarışmak ve gangsterleri vurmak. Suç yığınlarının tepesine çıkmak için yeterli cesaretiniz var mı? Tüm süper arabaları ve motosikletleri deneyin. Bir bmx üzerinde akrobatik hareketler yapın veya nihai bir F-90 tankı veya yıkıcı savaş helikopteri bulun. Özel gerçek güçleriniz var. Gözünüzden tehlikeli lazer ışını çekebilirsiniz. Bir binaya ip atabilir ve binanın üzerinden tepeye çıkabilirsiniz. Bacaklarınız da çok güçlü. Onları küçümseme. Polisle uğraşma, onlar iyi olanlardır. Şehrin tarzı Miami veya Las Vegas'a benzer ama aslında New York'tur. Çeteler ve agresif fraksiyonlarla dolu suç şehrini keşfedin. Bir adalet standardı olarak vatandaşın umudu olun veya şehre yeni bir kıyamet şövalyesi olarak gelin. Ayrıca, görevleri tamamlamanıza ve şehri tüm mafya günahkarlarından kurtarmanıza yardımcı olacak bir dükkandan pek çok şey satın alabilirsiniz. Görevlerin çoğu sokaklarda olacak, bazıları Çin Mahallesi bölgesinde ve diğer çete topraklarında olacak vb. Sen bir süper kahramansın . Amerika, Rusya, Çin, Meksika, Japonya vb. ülkelerden çeşitli mafya gangsterleriyle savaşacaksınız. Oyun tamamen Açık Dünya Ortamı içeriyor. Bu ücretsiz açık dünya oyununda büyük şehri keşfedin, arazide dağlara çıkın, süper arabalar çalın ve sürün, silahlarla ateş edin ve daha fazlasını yapın. Gelişmiş askeri araçların yıkıcı ateş gücüyle şehre hükmedin veya birkaç vuruşta düşmanları yere sermek için kahramanınızı yükseltin! Güzel bir şehir olsun, kan ve soygunla suç şehrine dönüşmesin. Ayrıca taksi şoförü veya çöpçü toplayıcı veya itfaiyeci olarak da çalışabilirsiniz. çarpıcı grafikler, karakter ve ordu aracı modelleri, Helikopter, Hava uçağı vb.- Saatlerce oynanış- Oyun içi mağaza- Gerçekçi araba drifti- HD kalitesinde grafikler

Yeni sürüme su altında etkisini eklemek.
Suçla savaşmaya cesaret edin.
Tehlikeli suçlulara saldır.
Her yerde yarışan suçlular.
Saldırı için özel silahlar.
Unqiue yarış macerası.
Sadece birkaç süper güç var.
Bunlar ürünün ana özellikleridir.
Halat Frog Ninja Hero bir video oyunudur.
Halat Frog Ninja Kahramanı belirli özelliklere sahiptir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık APK 2.3.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Rope Frog Ninja Hero Car Vegas modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Rope Frog Ninja Hero Car Vegas mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Rope Frog Ninja Hero Car Vegas indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Rope Frog Ninja Hero Car Vegas arayın.

# Tam Özellikler Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık APK 2.3.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut629.8MB
versiyon2.3.0
Sürüm Kodu291
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING AD_ID
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranı kapatmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
from dimming.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 46

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (46)

 • T

  @Anonim   2023-06-04 18:34:40

  Kimden:TR   cihaz:SM-A505F   OS:android 11
  Cristiano Ronaldo siuuuu
 • F

  @Anonim   2023-05-30 23:25:53

  Kimden:FR   cihaz:Mi 9T Pro   OS:android 11
  très bon mod sa marche vraiment
 • U

  @Anonim   2023-05-30 10:42:42

  Kimden:US   cihaz:V2036   OS:android 12
  there is no money in the game
 • U

  @Anonim   2023-05-23 09:30:51

  Kimden:US   cihaz:V2037   OS:android 12
  work but money ended omg
 • G

  @Anonim   2023-05-22 22:15:18

  Kimden:GB   cihaz:SM-M115F   OS:android 10
  That is good game finally my game is run
 • U

  @Anonim   2023-05-22 11:09:32

  Kimden:US   cihaz:RMX2103   OS:android 11
  a95d9cd2a31b4afc3070cfbbdd7c4c25
 • U

  @Anonim   2023-05-22 08:32:54

  Kimden:US   cihaz:moto g(50) 5G   OS:android 12
  mi teléfono:no habré :( yo: hijos de pu**
 • U

  @Anonim   2023-05-19 11:28:50

  Kimden:US   cihaz:vivo 1716   OS:android 8.1.0
  not open my gamee plese
 • E

  @Anonim   2023-05-18 08:12:14

  Kimden:EG   cihaz:RMX3269   OS:android 11
  والله وزن الجنين المناسب لك على سطح
 • I

  @Anonim   2023-05-16 08:47:08

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1904   OS:android 11
  good luck bro and OMG
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas

 • H

  @Anonim   2023-03-17 07:14:21

  Kimden:HN   cihaz:samsung SM-T227U   OS:android 13
  Este juego no sirve nsda no puedo entrar ni nada mas dice que tengo mal el interned y lo tengo bien
 • J

  @Anonim   2023-02-06 02:29:42

  Kimden:JO   cihaz:HUAWEI ELE-L29   OS:android 10
  Hey happymod give rope frog ninja hero strange gangster vegas mod 2.14
 • A

  @Anonim   2022-12-13 18:04:04

  Kimden:AU   cihaz:HUAWEI FIG-LA1   OS:android 9
  unlimited money unlimited healthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 • U

  @Anonim   2022-10-09 20:19:56

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A115M   OS:android 10
  i want a mod that i can spawn cars like grand thft auto
 • U

  @Anonim   2022-10-07 02:00:18

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  chido está rota el mod está bien lo recomiendo el mod
 • B

  @Anonim   2022-09-03 05:39:48

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-X420   OS:android 9
  50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
 • G

  @Anonim   2022-07-18 20:10:57

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  please make a powerful one and unlimited coins make it come in every phone and please try making happymod for pc also
 • I

  @Anonim   2022-05-31 20:53:10

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7 Pro   OS:android 10
  please add v 1.8.6 so we can get more fun in the game
 • G

  @Anonim   2022-04-09 16:23:07

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 11
 • U

  @Anonim   2022-04-05 19:19:13

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  are very different it's are name gangster Vegas update on the amazing spider man 2 site and then I can
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (71) Sürümler of Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme