HappyMod / Role_playing / RPG Toram Online - MMORPG şık
RPG Toram Online - MMORPG Mod Apk 3.5.38 [God Mode][Yenilmez][Mod speed]

RPG Toram Online - MMORPG Mod Apk 3.5.38 [God Mode][Yenilmez][Mod speed]

2022-11-24

47.04 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
3.5.38
Boyut
47.04 MB
şık Özellikler
God Mode Invincible Mod speed
Güncellendi
2022-11-24
Gerekir
7.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Tanrı modu, maksimum saldırı hızı

RPG Toram Online - MMORPG Mod Detayları

Komplo

Toram Online'da, geçmiş dünya önemli bir olay nedeniyle birçok bölüme ayrılmıştır. Yeryüzünde yaşayan insanların dört ırkı birbirine karşı reddediyor ve ayrımcılık yapıyor. Ayrıca, tanrılar bu dünyaya kurtuluş ve iyileştirme getirmeyi umuyor. Şaşırtıcı oyuncular bir tanrı olarak çok sayıda yere tanık olacaklar, ancak çoğu hala izole edilmiş ve herhangi bir manevi bağlantıda eksik. Oradan, oyuncular birçok sır keşfedecek ve kendi kişisel tarihlerini yaratacaklar.

RPG Toram Online - MMORPG Mod

Çevrimiçi birden fazla oyuncu ile bir maceraya gidin!

Asobimo'nun oyunu Toram Online arsa tarafından kısıtlanmamıştır. Bunun nedeni, oyun oyuncunun hikayelerinin nasıl oynamasını istediklerine karar vermesine izin verir. Bu yüzden Asobimo, oyuncuların başarabileceği yüzlerce farklı görev yarattı - kolaydan sert -. Bunu yaparak Toram'ın online hikayesini tam olarak anlayabilirler. Oyun sadece dört büyük yarış sunuyor - dünya çapında dört bölge. Bu, oyuncuların farklı savaş stillerini özgürce seçmesini kolaylaştırır. Oyundaki farklı savaş silahları, oyuncuların savaş stillerini hızlı bir şekilde değiştirmelerine izin verir. Silahlar antrenman yapmak için zaman gerektirir. Bu, Toram topraklarını keşfetmeyi kolaylaştırır. Silahlardaki semboller, onları kullanmanın zorluğunu gösterir. Oyuncular istatistiklerini arttırmak istediklerinde ana teçhizatla eşleşebilirler. Bu, barklar, çıtalar, kılıçlar, eklemler ve bir yay içerir.

RPG Toram Online - MMORPG Mod

Muazzam dünyayı duyularınızla keşfedin!

Her türlü silahla beceri geliştirmek için, bir oyuncu oyunun STR, DEX, VIT, AGI ve Int gibi temel istatistiklerini geliştirmelidir. Tercih edilen bir dövüş stilinin seçilmesi bu istatistikleri istendiği gibi yükseltir. Bu başarıyı gerçekleştirmek gelecekte karakterlerin kaderini belirler. Görevin zorluğu nedeniyle, oyuncular karakterlerini güçlendirmek için ekstra kaynaklar harcayabilirler. Bunu yapmak, ne kadar zor olursa olsun, herhangi bir görevle başa çıkmalarını sağlar. Bir göreve hazırlanmanın en iyi yolu çevreyi ve ilgili karakterleri öğrenmektir. Bu süreç birçok görevi içerir: NPC'lerle konuşmak, araziyi keşfetmek ve canavarlarla savaşmak. Oyuncular daha uzak Toram'a girerse, o kadar zor olur. Bunun nedeni, Toram Online'ın keşfetmeye devam etmek için silahlarını yükseltmeleri gerektiğidir. Toram Online değişiklikleri kontrol gücünü kolaylaştırdı. Karakterlerin PVE, PVP, görevli işler ve diğer faaliyetlerle savaşmasına izin veren ekipman da onlara önemli miktarda güç veriyor. Yüksek istatistikler, oyunculara beceri setlerini yükselterek rekabetçi durumlarda bir avantaj sağlar.

RPG Toram Online - MMORPG Mod

3D grafikli oyunlarda, paralaks bir derinlik yanılsaması oluşturmak için kullanılabilir.

Asobimo, anime grafik tarzında Toram Online yaratmaya çalıştı. Ancak, bu stil çekici ve gerçekçi değildir; Bunun yerine, çok gerçekçi olmayan ve çekici. Asobimo, efektler ve sahneler hakkında çok fazla bilgi sağlayarak Toram'ı çevrimiçi olarak hazırladı. Savaş sistemi diğer 3D RPG oyunlarına benziyor. Oyuna canlı ve sıkıcı olmayan bir his veren birçok farklı arka plan teması var. Ayrıca, oyunun uzunluğu nedeniyle sıkıcı olmayan büyük bir haritaya sahip. Oyun, kamera açısını el hareketleriyle ayarlama olanağı sağlar. Bu, savaşları gözlemlemek için harika bir bakış açısı sağlar. Oyun ses girişi ve dramatik efektlere izin verdiğinden, röntgenci kitle için uygundur.

10 milyondan fazla aktif oyuncuya sahip mobil bir RPG.

Asobimo'nun Toram çevrimiçi ürünü, güzel sanat tarzı ile bilinir ve Japon yayıncılar her zaman güzel bir anime görünümü verir. Bu diğer Japon yayın şirketleri için geçerlidir, ancak Toram Online daha spesifiktir. Aynı tür ve stildeki diğer oyunlardan daha popülerdir. Her oyunla, bu farklı yazılım oyuncuları akılsız işlerle sıkmak yerine heyecanlandırır. Bu olağanüstü ürünü geçmeyin - almanız gerekir! ———

Benzer Uygulamalar RPG Toram Online - MMORPG Apps

RPG Toram Online - MMORPG şık App is Role_playing OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var RPG Toram Online - MMORPG Mod App: AVABEL ONLINE [Action MMORPG] Mod APK, Order & Chaos 2: 3D MMO RPG Mod APK, Eternium Mod APK, Dungeon Hunter 5: Action RPG Mod APK, Rucoy Online - MMORPG MMO RPG Mod APK, School of Chaos Online MMORPG Mod APK, Warspear Online (MMORPG, RPG) Mod APK, AdventureQuest 3D MMO RPG Mod APK, Dungeon Quest Mod APK, World of Prandis Mod APK, RPG IRUNA Online MMORPG Mod APK, Celtic Heroes - 3D MMORPG Mod APK, Flyff Legacy - Anime MMORPG Mod APK, Guild of Heroes: Adventure RPG Mod APK, Goddess: Primal Chaos - MMORPG Mod APK, Ragnarok Classic MMORPG Mod APK, Grow Stone Online : 2d pixel R Mod APK, Postknight Mod APK, Order & Chaos Online 3D MMORPG Mod APK, Epic Conquest Mod APK, Aurcus Online MMORPG Mod APK, Arcane Legends MMO-Action RPG Mod APK, Shadowblood Mod APK, MU Origin Mod APK, Bit Heroes Quest: Pixel RPG Mod APK, MOBIUS FINAL FANTASY Mod APK, S.O.L : Stone of Life EX Mod APK, Day R Survival: Last Survivor Mod APK, Dungeon Hunter 4 Mod APK, Dragon Revolt - Classic MMORPG Mod APK, GraalOnline Classic Mod APK, [SF]Stellacept Online[MMORPG] Mod APK, The World of Magic: IMO Mod APK, ZENONIA® 5 Mod APK, Logres: Japanese RPG Mod APK, Arcane Online - Best 2D Fantas Mod APK, 3D MMO Villagers & Heroes Mod APK, SoulCraft Mod APK, Legacy of Discord-FuriousWings Mod APK, TibiaME MMO Mod APK, Oceanhorn ™ Mod APK, Crusaders of Light Mod APK, The Lost World:El Mundo Perdido Mod APK, RPG Elemental Knights R (MMO) Mod APK, Lineage 2: Revolution Mod APK, Blade & Wings: 3D Fantasy Anim Mod APK, Dungeon Legends - PvP Action MMO RPG Co-op Games Mod APK, Mystera Legacy MMORPG Sandbox Mod APK, Inotia 4 Mod APK, Forge of Glory: Match3 MMORPG & Action Puzzle Game Mod APK,

Hakkında SSS RPG Toram Online - MMORPG şık

Bu mu RPG Toram Online - MMORPG Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, RPG Toram Online - MMORPG Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' RPG Toram Online - MMORPG şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen RPG Toram Online - MMORPG Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 47MB
versiyon 3.5.38
versiyon Code 429
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET USE_CREDENTIALS MANAGE_ACCOUNTS WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='28 ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE DISABLE_KEYGUARD GET_TASKS WAKE_LOCK C2D_MESSAGE RECEIVE AD_ID POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların güvenli değilse anahtar muhafazasını devre dışı bırakmasına izin verir.
Bu sabit API'da kullanımdan kaldırıldı
Seviye 21. Artık zorlanmıyor.; PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekrandan karartılmasını önlemek için kullanılmasına izin verir.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 24
Min Sdk Txt Android 7.0 (N)
Hedef SDK 31
Hedef SDK Txt 31
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci arm64-v8a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

imza

E964C12E117373CC01726D22C71DA5CE
imza 3EFD89601DB2991A0A4650E5AAD50CBF3AD88E6B
Sha256 24EA7445E57588522A803ED76740C3639405E51880CE4834E96825410539E395
Geçerli Fri Jun 13 13:02:16 CEST 2014 until: Sat May 31 13:02:16 CEST 2064
Seri numarası 3f586f0

geliştirici

geliştirici Toram Team";i:5;s:89:"Issuer: C=JP
OU Online business
organizasyon "Asobimo
yerel Ikebukuro
ülke JP
şehir Tokyo
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.6

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 16 mods of RPG Toram Online - MMORPG

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website