HappyMod › Games › Role_playing › Shadow Fight 4: Arena Mod
Shadow Fight 4: Arena Mod

Shadow Fight 4: Arena şık APK 1.8.0 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-09-08

Shadow Fight 4: Arena şık değiştirilmiş bir versiyonudur Shadow Fight 4: Arena tarafından geliştirildi Nekki. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Shadow Fight 4 Mod APK 1.8.0 (Sınırsız her şey ve maksim... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Shadow Fight 4: Arena 1.8.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıShadow Fight 4: Arena şık APK 1.8.0 [Sınırsız para]
versiyon1.8.0
Güncelleme açık2023-09-08
Boyut189.89 MB
Mod BilgisiShadow Fight 4 Mod APK 1.8.0 (Sınırsız her şey ve maksimum seviye)
geliştiriciNekki
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriRole_playing
Google Play'den edininShadow Fight 4: Arena
Orijinal apk'yı indirinShadow Fight 4: Arena (187.15 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Shadow Fight 2 Special Edition şık APK
Shadow Fight 2 şık APK
Vector Classic şık APK
Vector: Parkour Run şık APK
Shadow Fight 3 - RPG fighting şık APK
Vector 2 şık APK
Shadow Fight 4: Arena şık APK
Vector 2 Premium şık APK
Lintrix şık APK
Beat da Beat Free şık APK
Space Warrior: The Origin şık APK
Bağlantılar İndir:

Shadow Fight 4: Arena şık APK 1.8.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (187.15 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (187.15 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Shadow Fight 4: Arena şık APK 1.8.0 [Sınırsız para]

Shadow Fight 4 Mod APK 1.8.0 (Sınırsız her şey ve maksimum seviye)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yeni bir işçi ekibi işe alınıyor.

Diğer üç oyuncuyla bir takım oluşturmak, bu oyunu oynamanın ilk adımıdır. Oyuncular rol oynamak için bir karakter seçmeli ve farklı dövüş stilleriyle donatmalıdır. Herhangi bir oyuncu başka bir oyuncuyu takım arkadaşlarıyla donatabilir; Bu, oyuncular çeşitli rakiplere karşı özelleştirilmiş dövüş stilleri oluşturmak için birlikte çalıştıklarında gereklidir. Bir savaş kazanmak, ekibinizin tüm düşman generallerini ortadan kaldırmasını gerektirir. Ayrıca, Shadow Fight Arena çevrimdışı olduğunda robotlara karşı savaşmanıza izin verir.

# General, bu gıda maddesinin gerçek versiyonudur.

Gölge Dövüş Evreni'nde, oyuncular savaşta hangi samuray veya ninja ile savaşmayı tercih ettiklerini seçebilirler. Her karakterin kendine özgü dövüş tarzı ve yetenekleri vardır. Bunun nedeni, savaş aşamalarında kullanılan benzersiz animasyon tasarımıdır. Oyuncuları, ilettiği gerçekçilik sayesinde gerçek bir dövüşteymiş gibi hissettirir. Bu inanılmaz askeri oyun, PVP savaşında canlı savunmalara sahiptir. Oyuncular en iyi dövüş gücünü yaratmak için generallerini geliştirebilir ve yükseltebilirler. Bir yetenek sistemi aracılığıyla kendi benzersiz oyun stilinizi geliştirme yeteneğine sahipsiniz. Gücünüzü artırabilmeniz için dövüşü uygulayın.

# Toplanarak yeni değerli ve genel eşyalar edinin.

Kahramanlarınızın yeteneklerini geliştirmeli ve güçlü bir düşman olmak için yeni aşamaların kilidini açmalısınız. Seçim süreciniz aracılığıyla seçin ve dövüş stilinizi tüm rakipleri yenmek amacıyla karıştırın. Birçok oyuncu, Shadow Fight Arena'daki generalleri yenerken görünümlerini ve oyun stillerini özelleştirebileceklerini takdir ediyor. Her zaferden sonra birçok değerli ödül kazanabilirsiniz. Bu öğeler generallerinizi daha güçlü liderlere dönüştürmenize yardımcı olur.

# Her yere seyahat edin ve aynı anda birden fazla oyuncu ile rekabet edin.

Her ay, Shadow Fight Arena oyunculara birçok yararlı ödülle çekici mevsimler verir. Buna ek olarak, her mevsim göğüslerin içinde farklı değerli ödüllere sahip farklı bir temaya sahiptir. Oyuncular, aldıkları paraları kullanarak şampiyonları için dekoratif ürünler satın alabilirler. Her dövüşten sonra diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz, bu da daha fazla arkadaş edinmeye yol açabilir. Oyun ayrıca oyuncuların üzülmeden iletişim kurabilmeleri için çeşitli ifadeler içerir. Hemen davetiyeler göndererek, diğer oyuncularla savaşabilir ve hemen yeni arkadaşlıklar yapabilirsiniz. Gölge Fight Arena oyununda sayısız savaşçı ile dramatik bir mücadele sizi bekliyor. Savaş eğitimi ile kahramanınız, tüm rakipleri yenmek için sizinle güçlerini birleştirir. Arkadaşlarla bir aksiyon oyunu oynamak, rahatlatıcı bir duruma dönüşmenizi sağlar. Bu mükemmel bir seçim çünkü yeni arkadaşlar edinmeye yol açıyor.

# Bir WordPress gönderisi aracılığıyla Shadow Fight Arena hakkında bilgi verin.

Shadow Fight Game serisinin dünya çapında milyonlarca hayran var. Yayıncı Nekki, 2019'un sonunda Shadow Fight Arena adlı dizinin devamı açıkladı. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular Shadow Fight 3S'nin Geliştirilmiş PVP modunu takdir ediyor; Son derece popüler olmaya devam ediyor. Shadow Fight Arena oyunun yeni versiyonu ve zaten çok dikkat çekti. Oyunun bu versiyonu tek bir arenada gerçekleşir. Oyuncular dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı gerçek zamanlı savaşlar arasından seçim yapabilirler. Güçlü kahramanlardan oluşan bir ekip oluşturun ve küresel liderlik tablosunun en üstünde olmak için savaşın.

# Oyunun PVP modu görsel olarak çekici.

Çevrimiçi PVP Shadow Fight Arena Modunda, oyuncular gerçek zamanlı olarak karşılaşır. Oyun, Shadow Fight 3'e kıyasla farklı mekaniklere sahiptir. Örneğin, yeni bir maç başlatırken, üç takım arkadaşı diğer takıma karşı rekabet etmek için güçlerini birleştirebilir. Bir takımın bir üyesi ölürse, savaş alanına bir yedek üye yerleştirilir. Bu süreç, tüm ekip üyeleri öldürülene kadar devam eder. Bir takım Gölge Dövüş Arena savaşını kaybettiğinde, devam etmeden önce başka bir savaşa kadar beklemek zorunda kalacaklar. Her iki takım da bir sonraki turdan önce sağlıklarını ve dayanıklılığını dolduracak. Hem Mortal Kombat hem de dövüş türü denemek harika.

# Dünyada birçok farklı mekan var.

On farklı toprakta on savaş arenası bulunmaktadır. Her konumun orman, çöl, eğitim alanı ve daha fazlası gibi belirli bir ayarı vardır. Bununla birlikte, katılımcılar savaşma biçimlerini veya taktiklerinin ne kadar güçlü olduğunu değiştirmezler. Her arena arasındaki tek fark göründüğü gibidir.

# Karakter

Kötülük şubesinde Shadow Fight Arena'da seçim yapabileceğiniz 13'den fazla benzersiz karakter var. Oyunun sistemi de birden fazla kişiye sahiptir. Arenalarda savaşları kazanarak yeni karakterlerin kilidini açın. Ayrıca, Arenas'ta oynayarak Shadow Fight evreninden birçok tanıdık karakterle tanışacaksınız. Daha fazla kart toplarken yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Farklı renk kartları, ortaktan efsaneye kadar değişen bir karakterin nadirliğini belirlemeye yardımcı olur. Mor kartlar nadirdir, sarı kartlar yaygındır ve mavi kartlar efsanevi kahramanları işaretler.

# Yükseltmelerle öğrenilen yetenekleri artırın.

Karakterlerin farklı güçlü ve zayıf yönleri ve özel becerileri vardır. Eğitim yoluyla özelliklerini geliştirebilirsiniz. Dövüş karakterleri, kavga ederken deneyim puanları alarak seviyelerini ve istatistiklerini artırabilir. Bu süreç aynı zamanda pasif/aktif beceriler, gölge gücü ve daha fazlası gibi karakterlere yeni yetenekler de ekler. Ayrıca, ekstra kaynaklar saldırı noktaları, savunma ve diğer beceriler gibi karakter istatistiklerini geliştirmeye yardımcı olur.

# Bir grubun davası için ekipman ve silahlar gereklidir.

Game Shadow Fight Arena, 100'den fazla üründen oluşan bir silah koleksiyonuna sahiptir. Bu öğeler dört gruba ayrılır; Lejyon, hanedan, müjdeciler ve özel silahlar. Önceki sürümlerle karşılaştırıldığında, bu silah koleksiyonu daha düşük değildir. Silahların bir karakterin dövüş yetenekleri üzerinde önemli bir etkisi vardır, bu yüzden ekibiniz için silah seçerken akıllıca seçin. Bu daha yüksek zafer şansına yol açar. Ekipman işlevselliğini artırmak için yükseltilebilir. Buna zırh, şapkalar ve eldivenler dahildir. Silahlar yükseltilemez, ancak farklı silahlarla değiştirilebilirler. Örneğin, bazı zırhlar düşmanın toplam hasarını azaltmak için savunma istatistiklerini artırma yeteneğine sahiptir.

# Shadow Fight 4: Arena şık APK 1.8.0 [Sınırsız para] Özellik:

YEPYENİ SHADOW FIGHT OYUNU! Shadow Fight evreninden en sevdiğiniz kahramanları oynayarak gerçek zamanlı bir PvP'de arkadaşlarınızla veya dünyanın her yerinden herhangi biriyle yarışın. Shadow Fight Arena'da rakibinizin takımını yenmek için 3 dövüşçüden oluşan bir rüya takımı oluşturuyorsunuz. Tüm kahramanların birbirleriyle etkileşime giren ve seviyeleri yükseltilebilen benzersiz yükseltilebilir yetenekleri vardır. Düşmanın taktiğine karşı koymak için doğru dövüşçüyü seçin ve savaşı kazanın! Kahramanınızı klasik dövüşlerdeki gibi kontrol edin ve mobil cihazınızda konsol düzeyinde bir savaş deneyimi yaşayın. 500 milyondan fazla indirilen ünlü Shadow Fight oyun serisini keşfedin zamanlar. Arkadaşlarınızla çevrimiçi PvP savaşları Ekibinizdeki efsanevi Gölge Dövüşü kahramanları: Itu, Marcus, June, Kibo ve diğerleri Kilidi açılacak muhteşem YENİ kahramanlar Harika yetenek ve yetenek seçenekleri Harika dövüş kombinasyonları Reyting ve daha yüksek arenalar için rekabet Konsol dövüş oyunlarının klasik kontrolleri Muhteşem Animasyonlarla ve konsol grafikleriyle doğrudan mobil cihazınızda savaşın

Yeni bir işçi ekibi işe alınıyor.
General, bu gıda maddesinin gerçek versiyonudur.
Toplanarak yeni değerli ve genel eşyalar edinin.
Her yere seyahat edin ve aynı anda birden fazla oyuncu ile rekabet edin.
Bir WordPress gönderisi aracılığıyla Shadow Fight Arena hakkında bilgi verin.
Oyunun PVP modu görsel olarak çekici.
Dünyada birçok farklı mekan var.
Karakter
Yükseltmelerle öğrenilen yetenekleri artırın.
Bir grubun davası için ekipman ve silahlar gereklidir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Shadow Fight 4: Arena şık APK 1.8.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Shadow Fight 4: Arena modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Shadow Fight 4: Arena mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Shadow Fight 4: Arena indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Shadow Fight 4: Arena arayın.

# Tam Özellikler Shadow Fight 4: Arena şık APK 1.8.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut189.9MB
versiyon1.8.0
Sürüm Kodu4061
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING CHECK_LICENSE INTERNET WAKE_LOCK ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED VIBRATE AD_ID READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE C2D_MESSAGE FOREGROUND_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın,
sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alır.;Titreşime erişime izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Shadow Fight 4: Arena şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Shadow Fight 4: Arena şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • Y

  @Anonim   2023-09-21 06:38:30

  Kimden:YE   cihaz:SM-N986U   OS:android 13
  يرجى تنزيل التحديث الجديد
 • R

  @Anonim   2023-09-12 02:54:18

  Kimden:RU   cihaz:M2006C3MNG   OS:android 11
  update please!!!!!!!!????
 • U

  @Anonim   2023-09-11 23:18:53

  Kimden:US   cihaz:V2029   OS:android 12
  keep this dumb**** with you!!
 • I

  @Anonim   2023-09-10 13:58:35

  Kimden:IN   cihaz:SM-M146B   OS:android 13
  pls update it we will be very happy
 • G

  @Anonim   2023-09-09 20:20:54

  Kimden:GB   cihaz:SM-G715FN   OS:android 13
  please update the game
 • U

  @Anonim   2023-09-09 18:35:01

  Kimden:US   cihaz:22081212UG   OS:android 13
  please update the game
 • B

  @Anonim   2023-09-09 12:26:57

  Kimden:BR   cihaz:M2102J20SG   OS:android 13
  atualizem por favor agradeço desde ja
 • T

  @Anonim   2023-09-05 17:04:03

  Kimden:TR   cihaz:SM-J600F   OS:android 8.0.0
  açılmıyo diyo ki güncelle
 • G

  @Anonim   2023-09-03 21:35:18

  Kimden:GB   cihaz:SM-J415F   OS:android 9
  notttt workkkk worstttþt
 • G

  @Anonim   2023-09-03 00:27:45

  Kimden:GB   cihaz:21061119AG   OS:android 13
  it doesn't work at all.....
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Shadow Fight 4: Arena şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Shadow Fight 4: Arena

 • U

  @Anonim   2023-04-07 11:32:57

  Kimden:US   cihaz:INFINIX Infinix X6817   OS:android 12
  unlimited everything all weapons unlock and weak anemy
 • G

  @Anonim   2023-03-27 23:30:59

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A037F   OS:android 13
  please give unlinlmited money in this game . unlimited money is very lovely thing in this game
 • D

  @Anonim   2023-03-26 22:35:43

  Kimden:DZ   cihaz:OPPO CPH2251   OS:android 11
  Guys, we want a mod for the story mode only if it is difficult. Thank you. We appreciate the effort you are making
 • G

  @Anonim   2023-03-07 17:16:31

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2007J20CG   OS:android 11
  unlimited everything and no errors you sould have everything in the game and max level
 • U

  @Anonim   2023-02-21 15:37:06

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE7   OS:android 10
  pleass we need unlimited money and gems mod...!!!!
 • T

  @Anonim   2023-02-05 06:00:39

  Kimden:TH   cihaz:INFINIX Infinix X6827   OS:android 12
  Mod game not work. Please, Update new mods that actually works, don't cheat and provide more and more variety of nee mods options. and also update the game to the latest version mods. If possible, ask the GM and to check and update new mods and lasted version game to always be the new version. This will be something that people who use the app will be very impressed to know that GM takes care of updating new stuff all the time. Thank you for updating new mods and lasted version game as requested. If GM improves everything as requested, I hope the new mods will work for sure and true. There is no trick to download and cannot use anything. But I believe in the talent of GM that it can be done absolutely without problems.
 • I

  @Anonim   2023-02-04 00:45:06

  Kimden:ID   cihaz:vivo V2111   OS:android 12
  1.6.4 03022023 Infinity money, diamond perfome, good even the days android 05+ please...!
 • A

  @Anonim   2023-02-03 13:10:46

  Kimden:AU   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
  i want this game have unlimited coins and unlock all weapon
 • N

  @Anonim   2023-01-23 22:40:39

  Kimden:NO   cihaz:samsung SM-T220   OS:android 12
  Please add mod with unlimited money. (Request) [Date: 2023/mon. 23. jan.] (Make mod for requester message.)
 • I

  @Anonim   2023-01-23 16:57:18

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 1807   OS:android 8.1.0
  plis tambah uang sama dameg nya di besarin. ppppppppppppppppppppppppp0pppppppppppppppppppppppppppppppppp
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Shadow Fight 4: Arena şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (28) Sürümler of Shadow Fight 4: Arena şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Shadow Fight 4: Arena şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme