HappyMod / Action / Shadow Fighter şık

Shadow Fighter Mod Apk 1.43.1 [Sınırsız para]

3x hızlı Mod APK indirmek için HappyMod kullanın.
İndir Shadow Fighter Mod APK üzerinde HappyHots
HappyModDownload Shadow Fighter Mod APK indirin.
Shadow Fighter Mod APK İndir üzerinde Happymodindir
İndir Shadow Fighter Mod APK itibaren oyunmodindir.com

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)


Menü Modu
Sınırsız Para
Bir Hit Ölüm
Tanrı Modu
Sınırsız Beceri
500.000 Altın Ödül
10.000 EXP Ödül

Shadow Fighter şık APK:

  • - versiyon: 1.43.1
  • - Boyut: 42.81 MB
  • - Fiyat: ücretsiz
  • - Root gerekli: Gerek yok
  • - Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
  • - Fiyat: ücretsiz

Shadow Fighter Mod Apk 1.43.1 [Sınırsız para] Özellikler:

Shadow Fighter şık Shadow Fighter: Sword, Ninja, RPG & Fighting Games Mod APK 1.43.1 Özellikler:


Menü Modu
Sınırsız Para
Bir Hit Ölüm
Tanrı Modu
Sınırsız Beceri
500.000 Altın Ödül
10.000 EXP Ödül


Shadow Fighter, mükemmel bir aksiyon oyunlarıdır. Mükemmel Shadow Fight Arcade oyunları. Shadow Fighter, sizin için harika bir aksiyon oyunu. Shadow Fighter klasik bir dövüş oyunu, aksiyon oyunu, dövüş oyunları, en iyi RPG oyunlarından biri. Sabotajlama, barışçıl hayatı yok etme planı. Bunlar karanlığın güçleri, zombiler, canavarlar, karanlık ejderha ... barış dünyasına hükmetmek için komplo kurarak, her zaman dünyadaki yaşamları ve barışı yok etmenin yollarını bulurlar. Bir gölge savaşçısı, bir kahraman olarak, rakipsiz bir gücü olan ve göreviniz dünyanın barışını korumak için karanlık güçlere karşı savaşıyor. Gerçekten şiddetli savaşı deneyimleyin. Düşmanlarla, canavarlarla, zombilerle savaşmak için dürüstleri temsil edeceksiniz. Kötülük güçlerini, canavarları, zombileri dünyayı ve halkın ülkesini istila etmek için önlemek Kötü güçlerle savaşmak için ne yapacaksınız? Knight, Hammer, Balta, Okçuluk gibi sizi destekleyecek çok sayıda silah. Buna ek olarak, sizi savaşta destekleyecek çok sayıda evcil hayvan var, yardımcı olacak ve yardımcı olacak Gölge savaşçısı, o seçmeniz için çok fazla karakter olacaksınız, barış için savaşan bir süper kahraman olacaksınız . Savaşlarla, zorluk seviyeleri ile birçok zorluk sağlayan birçok seviye ve deneyim var Shadow Fighter'da, onlarla savaşmanız için birçok canavar, zombi, karanlık ejderha var. Dövüş, gücü artırmak ve düşmanları silmek için çok fazla puan, çok fazla altın, elmas, mücevher toplayabilirsiniz. Buna ek olarak, Gölgeler Savaşçıları da silahlara, canavarı yok etmek için büyük yıkıma sahip özel saldırılara sahiptir, her savaşta daha hızlı zombiler Her 5 seviyeden sonra büyük bir güce sahip bir canavar patronu, bu düşmanı yok etmek için, bu düşmanı yok etmek, Akıllı, yetenekli olmanızı gerektirir ... Bu savaş size eğlence hissi verecek ve duygular harika. >- Seviyeler: Kolay, Normal, Sert ... - Liderlik Tahtası - Beautifull Graphics - Beautifull efektleri - Zombilere, canavarlara, şeytana saldırmak için daha güçlü silahlar - Yükseltme: Hammer , okçuluk, sağlık ... - Daily Quest - Başarı Evcil hayvanlar: - Stone Giant: Düşmanlarla Geri Saldırı - Dryad: Düşmanları yok etmek için ok attı - Specic: Heath karakterini kurtar * Gölge dövüşünde kontrol: - Koşu - atlama - delme - Kicking - Daha fazla özel saldırı < BR> Yakında geliyor: - Birden fazla oyuncu - Daha fazla harita ve z Bunlar güncellenmeye devam ediyor Shadow Fighter harika bir oyun, eğlendirmeniz ve rahatlamanız için mükemmel bir dövüş oyunu Bu oyunu tam aksiyon oyunları deneyimleriyle her zaman ve her yerde oynayabilirsiniz. Bu Shadow Fighter oyunlarındaki en büyük oyuncu olmaya hazır olun! Şimdi arkadaşlar!

Daha fazla oku

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 42.8MB
versiyon 1.43.1
versiyon Code 43
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin SYSTEM_ALERT_WINDOW INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BILLING VIBRATE WAKE_LOCK RECEIVE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni Diğer:
Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
; Vibratöre erişim sağlar.; PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından alıkoyması için kullanma sağlar; bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed'i almasına izin verir.:

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 160, 240, 320, 480, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses implied Özellikler #Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi kullanır (GSM) Telefon Radyo Sistemi.#Uygulama, cihazda 802.11 Networking (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

imza

E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza 61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
Sha256 A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
Geçerli Fri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası 936eacbe07f201df

geliştirici

geliştirici Android
OU Android
organizasyon Android
yerel dağ manzarası
ülke US
şehir Kaliforniya
Daha fazla oku

Bağlantılar İndir:

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.0

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
Tüm sürümler
Daha

View 17 mods of Shadow Fighter

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)

HappyMod.com is the official website