HappyMod › Games › Action › Shadow Knight: Gölge Ninja Mod
Shadow Knight: Gölge Ninja Mod

Shadow Knight: Gölge Ninja şık APK 3.10.16

Güncelleme açık: 2023-01-22

Shadow Knight: Gölge Ninja şık değiştirilmiş bir versiyonudur Shadow Knight: Gölge Ninja tarafından geliştirildi Fansipan Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Shadow Knight (Mod, ölümsüzlük) 3.10.16... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Shadow Knight: Gölge Ninja 3.10.16 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıShadow Knight: Gölge Ninja şık APK 3.10.16
versiyon3.10.16
Güncelleme açık2023-01-22
Boyut211.75 MB
Mod BilgisiDownload Shadow Knight (Mod, ölümsüzlük) 3.10.16
geliştiriciFansipan Limited
KategoriAction
Google Play'den edininShadow Knight: Gölge Ninja
Orijinal apk'yı indirinShadow Knight: Gölge Ninja (151.71 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Shadow Knight: Ninja Fighting şık APK
Kingdom War TD Premium Offline şık APK
Summoners Era: Idle RPG Heroes şık APK
Shadow Knights: Ninja Game RPG şık APK
Planet Inc: Idle Miner Tycoon şık APK
Bağlantılar İndir:

Shadow Knight: Gölge Ninja şık APK 3.10.16

Hızlı indirme (151.71 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (151.71 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Shadow Knight: Gölge Ninja şık APK 3.10.16

Özellik V1 Özellik:
Mod Menüsü

Özellik V2 Özellik:
Menü, Tanrı modu/otomatik kazan/aptal düşman

Özellik V3 Özellik:
Mod, ölümsüzlük

Özellik V4 Özellik:
Beceri CD'si yok, ölümsüzlük

Özellik V5 Özellik:
Beceri CD'si yok, ölümsüzlük

Özellik V6 Özellik:
Beceri CD'si yok, ölümsüzlük

Özellik V7 Özellik:
Beceri CD'si yok, ölümsüzlük

Özellik V8 Özellik:
Tanrı modu

Özellik V9 Özellik:
Ölümsüzlük

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Uyanışla ilgili ek içerikler son zamanlarda oyuna eklendi.

Shadow Knight'ın mevcut sürümüne eklenen yeni özelliklerden biri, uyanış yeteneğidir. En iyi seçenek olarak kabul edilir, çünkü oyuncuların kulelerdeki canavarlarla savaşırken uygulamasına izin verir. Kontrol anahtarının çalışma prensibi diğer anahtarlarla aynıdır ve büyük kullanımı, büyüyle incindiğinde muazzam ayık güç sağlamaktır. Bu özelliği kullanarak arenada yeni bir dönüş yapabilirsiniz. Bunu yapmak, lanetlenmiş eşyaları elinizden çıkarmanıza ve arenadaki yeni dönüşlere daha kolay erişim vermenize yardımcı olur. Birkaç kez hızlıca dokunarak, kavgaya karışabilir ve savaşmaya başlayabilirsiniz.

# Hikayesi için önemli bir rol oynayan bir rol oynayan oyun hikayesi.

Oyuncu, Shadow Knight'ın içeriği hakkında öğrenmeyi bitirmek için kahraman klanının bir üyesi olarak rol oynamalıdır. Önceki nesillerin ölümleri oyuncunun yükselmesine ve gizemi keşfetmesine neden oldu. Zor savaş, zor kararlar ve hızlı tempolu eylemin üstesinden gelerek karanlığı yenmelidirler. Mümkün olan en iyi gerçekçilik duygusunu sağlamak için, panoramik görünüm sistemi, yürüyüş ve zombiler de dahil olmak üzere çeşitli düşmanlar içerir. Ayrıca bir canavar ve oyunun patronu ile karşılaşabilirsiniz.

# Görevi iyi başarmaya tamamen hazır.

Shadow Knight oyuncuları için temel savaş yetenekleri ve becerileri gereklidir. Gelmesi zor çabalarına ve ekipmanlarına bağlıdırlar. Ekranın esnek kontrol anahtarlarını özel hareketler ve kılıç saldırıları ile kullanmayı öğrenirler. Bu oyunu oynamanın çok heyecan verici bir yolu. En güçlü silahlar için kendinizi yaratabilirsiniz, benzersiz öğelerden oluşan bir koleksiyon oluşturmayı düşünün. Her kahramanın savaş tarzlarını tanımlamaya yardımcı olan özel özellikleri vardır. Günlük bir görevi tamamlayarak oyuncular katılım ödülleri kazanır. Bu görevi tamamlamak, oyuncuların bu topraklarda düşmanlarla etkileşime girebilecekleri yeni alanlara erişim sağlar. Bu arazideki düşmanlara karşı her savaş oyuncunun bir şekilde faydalarını sağlar. Ödül sisteminin 100'den fazla adı vardır. Mesleği, karanlık tarafından gizlenen gizemli hikayeyi araştırarak klana hizmet etmek olan bir savaşçısınız.

# Herkes, büyük kahramanlara layık bir meydan okuma olan asil görevi yerine getirebilir.

Özel koşullar, oyuncuların başlangıçta kazara keşfettiği hikayeye daha fazla derinlik katıyor. Oyuncular, oyuncuları daha büyük masallara tanıtan Shadow Knight'ı oynayarak kahramanlığın doğası hakkında bilgi edinebilirler. Göreviniz, eski kabilelerin kaderini keşfetmek ve toprağı yöneten karanlık güçlerin ortadan kaldırılmasıyla onları restore etmektir. Başarılar yoluyla ilerleyerek, seviyenizi artırırsınız ve gelecekte daha da zor zorluklarla karşılaşırsınız.

# EVO 3D, bir dizi temel özelliğe sahiptir.

Oyun günlük yaşam olayları etrafında toplanır; Oyuncu, mistik dünyayı keşfetme ve kahraman tahtta oturma dürtüsüyle savaşan acımasız bir savaşçı. Kulenin dibinde, göremediğiniz bir düşman ordusuna karşı karşıya kalırsınız. Her kapıdan adım atmak sizin için yeni bir zorluk ortaya çıkarır; Bu gizli gruplar sürekli size karşı savaşır. Güçlü görüntüler ve sesler koleksiyonuyla kendinizi hikayeye daldırın. Katılımcılar, belirli zamanlarda meydana gelen belirli olaylar sayesinde karanlık kahramanın hayatının doğru bir açıklamasıyla karşılaşırlar. Oyuncular, karakterlerinin görünümünü bir şekillendirme sistemi ile belirlerler. Her kahraman, hız şekillendirmeyi hızlandırmak için mevcut çeşitli kaynaklarla inanılmaz bir estetik sunar. Kulenin her katı yeni bir görev çizgisini temsil eder. Bu görevler, kulenin seviyesi arttıkça zorlukta artar. Ne kadar çok zemin tırmanırsanız, her yeni görev o kadar zor olur.

# Bu tamamlayıcı malzemelerle Shadow Knight hakkında daha fazla bilgi edinin.

Oyun, rol yapma öğelerini macera ile birleştiriyor. Mükemmel grafikler ve oyuncuları çekecek yenilikçi bir oyun kombinasyonuna sahiptir. Orijinal Game Shadow Knight'ın mevcut formülü üzerinde gelişmesi gerekiyordu. Yeni eklemeler ve içerik değişiklikleri devam filmini orijinalinden daha agresif bir macera haline getiriyor.

# Komplo

Harmonia'nın fantezi dünyasında, çeşitli varlık ırkları birlikte uyum içinde yaşar. Buna insanlar, ruhlar, orklar, hayvanlar, ölümsüz, elfler ve daha fazlasını içerir. Her bölge belirli bir yarışa ev sahipliği yapar ve birbirleriyle barışçıl bir şekilde bir arada var olurlar. Kısa ömürlü çaba Harmonia'nın düşüşünü müjdeledi. O andan itibaren savaşın belası ve opaklığı onu besler. Işığı toprağa geri yüklemek için Kara Şövalye bir yolculuğa çıkıyor. Yol boyunca, korkunç yaratıklara ve kötü düşmanlara karşı zorlu savaşlarla karşı karşıya. Işığa doğru seyahat etmek, şimdilik erişilemeyen barışı sürdürüyor.

# Oynanış

Shadow Knight: Ölümcül Macera Oynayarak Kendinizi Ölüm Macerasını Yeniden Adlandırın. Bağırsakları ve muazzam güçleri olan karanlık bir savaşçı olacaksınız. Dark Fantasy Macera hikayelerine tam olarak katılmak için birçok günlük ödevi tamamlayın. Ayrıca her gün sonsuz savaşlarda bulunabilirsiniz. Ormanlar, terk edilmiş yerleşimler ve tehlikeli zindanlar aracılığıyla maceraya zihinsel olarak hazırlanmanız gerekir. Her zaman yüzleşecek yeni engeller ve gölgelerde saklanan canavarlar, ölümsüzler ve ölümcül tuzaklar vardır. Zindandaki son patronlara yaklaşırken öznel olmaktan kaçındığınızdan emin olun. Bu güçlü bireyler yıldırım hızlı refleksler sergiler ve bu da onları zorlaştırır. Konsantrasyondaki en ufak bir atlama bile anında ölüme neden olabilir. Shadow Knight size 100'den fazla başarının yanı sıra anahtarlar, enerji ve mücevherler gibi ödüller sunar. Onlarla başa çıkmak isteyenler için ek başarılar mevcuttur.

# Silahlar ve ilgili eşyalar da dahildir.

Binlerce düşmanla kendinizle savaşmak için güçlü ve uygun bir silah seçmeniz gerekiyor. Bu, karanlığın güçlerini zorluk çekmeden yenmenize yardımcı olacaktır. Gölge Şövalyesi Knight ailesinin bir üyesidir. Arsenal ve zırhı toplamanız için. Harmonia'yı fethetme yolculuğunda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak harika yardımcılardır.

# Shadow Knight: Gölge Ninja şık APK 3.10.16 Özellik:

Harmonia'nın güzel ve parlak dünyası, insan, ölümsüz, ork, ruh, cüce, canavar adam, elf gibi ölümlü ırkların yaşamak için bir topraktı, ancak sonra bir gün derin arzular ortaya çıktığında, her şeyi yapan bir trajedi vurdu. boşuna karanlık, ironi sadece suçlu bir iyilik nedeniyle. Harmonia dünyasını gölge savaşlarından kurtarmak, bir gölge şövalyesi olarak, destansı canavarlarla savaşmak, karanlığın ölümsüzlerini yenmek için kötü düşmanlarla savaşmak ve Harmonia'ya ışık. Bu güçlü gölge şövalyesi olacak mısın? Dark Fantasy World ortamında hack ve eğik çizgi oyun ile aksiyon rpg oyun hissini deneyimleyin. Birçok karmaşık araziyi koşarak, tırmanarak, atlayarak, bulmanız için büyüleyici gizemli noktalar var! Sonsuz karanlık fantezi gölge savaşları. Macera kasabaları, ormanlar, zindanlar, ... canavarlar, zombiler, iskeletler, orklar ve ölümsüz yaratıklarla dolu bir fantezi dünyasına girerken. Nihai düşmanları, dünyanın kaderini değiştirmek için güçlü patronlar! Gölge Şövalyeniz diğer şövalyelerden öne çıkacak. Maceraya katılın ve en çılgın savaşlar yaratın çünkü şövalyeniz, tarzınız! ▶ Komple Görevler Ödül kazanır Tamamlanması gereken birçok görev, mümkün olduğunca birçok ödül almak için hepsini yapın. Ve unutmayın, her zaman 100'den fazla başarı var. Gem, enerji, anahtar, ... ve ödül alan tamamlar! Yükseltmek için kaynak toplamak. Geri döndüğünüzde, daha güçlü olacaklar, yeni seviyeler kazanacaklar, yeni beceriler öğrenecekler. Güçlü bir ekip yetiştirin ve eğitin ve savaşlara hazır! Ace the Shadow! .facebook.com/Shadow.night.rpg E -posta: [email protected] * Bildirim: Shadow Knight çevrimiçi bir oyundur ve istikrarlı bir internet bağlantısı gerektirir.

Uyanışla ilgili ek içerikler son zamanlarda oyuna eklendi.
Hikayesi için önemli bir rol oynayan bir rol oynayan oyun hikayesi.
Görevi iyi başarmaya tamamen hazır.
Herkes, büyük kahramanlara layık bir meydan okuma olan asil görevi yerine getirebilir.
EVO 3D, bir dizi temel özelliğe sahiptir.
Bu tamamlayıcı malzemelerle Shadow Knight hakkında daha fazla bilgi edinin.
Komplo
Oynanış
Silahlar ve ilgili eşyalar da dahildir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Shadow Knight: Gölge Ninja şık APK 3.10.16 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Shadow Knights: Ninja Game RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Shadow Knights: Ninja Game RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Shadow Knights: Ninja Game RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Shadow Knights: Ninja Game RPG arayın.

# Tam Özellikler Shadow Knight: Gölge Ninja şık APK 3.10.16

// İndirme Bilgileri //

Boyut211.8MB
versiyon3.10.16
Sürüm Kodu3254
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING FOREGROUND_SERVICE RECEIVE C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed almasını sağlar.
PowerManager Wakelocks'u kullanmanın, işlemciyi uyku veya ekrandan karartmadan korumasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran Donanım Özellikleri:
Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.:

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yerelLazyland
ülkeRu
şehirLazyland

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Shadow Knight: Gölge Ninja şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Shadow Knight: Gölge Ninja şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

 • U

  @Anonim   2023-01-22 17:49:20

  Kimden:US   cihaz:CPH1937   OS:android 11
  100%not working...connection error
 • U

  @Anonim   2023-01-05 17:12:10

  Kimden:US   cihaz:CPH2185   OS:android 10
  bruh it didn't download
 • V

  @Anonim   2022-12-24 09:48:42

  Kimden:VN   cihaz:SM-G610F   OS:android 8.1.0
  jgggggtgthyhuyvhyfgfftygcc
 • I

  @Anonim   2022-12-19 11:22:35

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X688C   OS:android 10
  gak bisa masuk anjing **** you bro
 • U

  @Anonim   2022-11-30 18:51:58

  Kimden:US   cihaz:SM-A205F   OS:android 9
  There is no unlimited money and resources
 • D

  @Anonim   2022-11-26 04:16:49

  Kimden:DO   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  #video# #free fire# #video#
 • I

  @Anonim   2022-11-03 15:18:43

  Kimden:ID   cihaz:CPH1853   OS:android 8.1.0
  I'am stuck in loading screen
 • I

  @Anonim   2022-10-31 12:29:39

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X688B   OS:android 11
  #vpn# game ini tidak .bisa di mainkan
 • M

  @Anonim   2022-10-15 21:25:41

  Kimden:MN   cihaz:SM-A325N   OS:android 12
  bitgii suulgarai muuu
 • P

  @Anonim   2022-10-03 03:26:04

  Kimden:PL   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 11
  byle co zainstalowałem i nie działa pokazuje mi brak internetu a mam dobry internet
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Shadow Knight: Gölge Ninja şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Shadow Knight: Gölge Ninja

 • I

  @Anonim   2022-11-28 19:35:35

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi M2010J19CG   OS:android 10
  request mod free shopping,, game nya bagus saya sukaaaaa
 • B

  @Anonim   2022-11-18 11:05:24

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J260M   OS:android 8.1.0
  Dinheiro infinito ou Tudo liberado Com Todas Skins
 • G

  @Anonim   2022-03-23 18:47:09

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-P205   OS:android 11
  MOD,IMMORTALITY,UNLIMITED GOLD,UMLIMITED GEMS,UNLIMITED KEYS
 • I

  @Anonim   2022-03-18 13:04:25

  Kimden:ID   cihaz:Realme RMX1941   OS:android 9
  pliss Adain mod yang unlimited money
 • T

  @Anonim   2022-03-09 12:24:41

  Kimden:TH   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  าหบหามไสหนหาไตห่กาหคก่ไสรหาหสๆบ่หส้แทำตกใ_รหมแทแกไบคำบไ
 • G

  @Anonim   2022-02-21 21:54:38

  Kimden:GB   cihaz:vivo V2043   OS:android 11
  pls unlimited gold souls n gems mod.. god mod or immortality still pretty boring for us to enjoy the game
 • U

  @Anonim   2022-02-17 16:19:39

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3191   OS:android 11
  MOD MENU: PURCHASE UPGRADE YOUR HERO INFINTY COINS AND GEMS
 • U

  @Anonim   2022-01-31 17:48:55

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
 • E

  @Anonim   2022-01-30 01:44:06

  Kimden:ES   cihaz:OPPO CPH2127   OS:android 11
  una solicitud para que hagan un mod de dineros infinitos
 • U

  @Anonim   2022-01-25 16:56:09

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1803   OS:android 8.1.0
  chracter unlock plz plz
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Shadow Knight: Gölge Ninja şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (82) Sürümler of Shadow Knight: Gölge Ninja şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Shadow Knight: Gölge Ninja şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme