HappyMod / Puzzle / Slugterra: Slug It Out 2 şık
Slugterra: Slug It Out 2 Mod Apk 4.8.3 [Sınırsız para]

Slugterra: Slug It Out 2 Mod Apk 4.8.3 [Sınırsız para]

2022-07-17

266.38 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
4.8.3
Boyut
266.38 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-07-17
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız para

Slugterra: Slug It Out 2 Mod Video


Editör İncelemesi

Slugterra: Slug It Out 2 Mod Apk 4.8.3 [Sınırsız para]
Slugterra: Slug It Out 2 Mod Apk 4.8.3 [Sınırsız para]

Slugterra: Slug it Out 2 Mod game is a puzzle game with big rewards. In this mod game, you can get a lot coins and gems when you pass a level, you can free to free to buy all the items for free on the shop. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod Download

Slugterra: Slug It Out 2 Mod Detayları

Yeni karakterler ve oyun modları içeren yeni bir sürüm eklendi.

Slugterra'da yeni güncellemeler arasında yeni karakterler ve oyun modları yer alıyor. En son güncelleme, oyunun bazı takım arkadaşları için kaplamaları içeriyor; Oyuncular onları diğer oyunculara karşı çok oyunculu savaşlarda oyun ekranında da kullanabilirler. Önceki mod da hala kullanılabilir - sülük ile aynı kurallara sahip çok oyunculu oyun. Ancak oyuncular sümükekler yerine diğer oyunculara karşı karşıya.

Slugterra: Slug It Out 2 Mod

Savaşa sümüklü böceklerle katılmak.

Slugterra'da Eli Shane, bir slug-insan melezi olarak oynuyor. Diğer oyuncuları yenmek ve oyunu kazanmak için farklı mühimmat türleri kullanır. Oyunun çok oyunculu ile birçok benzerliği var; Açıktır ve kolayca erişilebilirdir. Sülüklerde depolanan enerjiyi kullanmak için onlara yeterli enerji ve birikme sağlamanız gerekir. Üzerine portrelere bakarak eşleşen öğeleri kolayca tanımlayabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla eşleşme öğesinin eşleştirilmesi, serbest bıraktıkları enerji miktarını artıracaktır. Bu şekilde, en fazla enerjiyi elde etmek için mümkün olduğunca çok eşleşme öğesini eşleştirebilirsiniz. Ekranın sol tarafında, biriktirdiğiniz enerji miktarını gösteren bir enerji ölçer vardır. Ayrıca, yeşil bir çizgi ve enerji çubuğu mevcut enerji seviyenizi gösterir. Hit mana'dan daha fazla mana sahip olduğunuzda, hattın gereksinimlerini karşıladığınızda otomatik olarak ateş eden aynı standart mermi tipinin daha büyük sürümlerini göreceksiniz. Mana oluştururken, hit mana etiketli çubuk 1'i aşacaktır. Bu meydana geldiğinde, çubuk parlayacak ve otomatik bir mermi gösterecektir.

Slugterra: Slug It Out 2 Mod

Salyangozlarınıza bir güç verin.

Slugterra'da mermi hasarının zorluk seviyesine göre değiştiğini keşfediyorsunuz. Özellikle, daha yüksek zorluklarla uğraşırken düşman mermilerine karşı hasar azaltma meydana gelir. Bir enerji hattı kullanan mermiler en fazla iki düşman mermisine dayanabilir. Düşmanlar oyunculara saldırdığında, bu mekanizma savunmacı bir önlem olarak hizmet eder. Merminin boyutu ne kadar hasar aldığını belirler; Hasarı azaltmak için daha küçük mermiler boyutuna emilebilir. Hat 2, satır 1'de tartışılan orantılı hasarla devam eder. Göğüs tamircisi oyunculara daha güçlü büyümelerine ve düşmanlarını yenmelerine yardımcı olmak için kaynaklar sunar. Ek olarak, sümüklü mekanik her göğüs açılan güçte artar. Bu yöntem, oyuncuları dikkat etmeye ve her bir tamirciyi takip etmeye teşvik eder.

Slugterra: Slug It Out 2 Mod

Bu kameranın önemli özellikleri arasında geniş açılı lens ve yüksek çözünürlük bulunur.

Her ay yeni sümüklü böcekler, seviyeler ve ödüller. Programcı ile ortaklığımız sayesinde her gün ek ödüller geliyor. Slugslinger'in renkli grafikleri ve arka plan müziği, oyuncuları çalışmalarını takdir etmeye teşvik ediyor. Düello ve çok oyunculu gibi ek modlar mevcuttur. Bu modlar, oynadıklarında oyun hakkında yeni bilgiler sunar. Slugerra'nın ataları olan Elemental Slugs, sülükün hızlı ve en güçlü formlarından oluşan bir ekibi geliştirmek için megamorflarla birleştirin. Anlatı modu sunan hikaye mağaraları olan sümüklü saklanmalardaki diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Slugterra serisi programların inanılması gerektiği görülmelidir. Silah olarak kullanılan sümüklü böcekler hakkında bir gösteri içeriyor.

Slug It Out 2'de Slugterra hakkında daha fazla bilgi edinin.

Match-3 Game Candy Crush Saga büyük bir başarı. Ancak, yeni bir şey denemek istiyorsanız, Slugterra oynayın: Slug It 2. Slugterra'da: Slug It 2, bir hikaye ve bir yolculuk alırsınız. Aslında, oyun savaşmayı veya silah tutmayı içermeyen bir aksiyon-RPG'dir. Bunun yerine, oyuncu sadece oyunun savaş arenasında sülük ediyor. Oyunun kahramanı Eli Shane, bir sümüklü olmak ve ona bakmakla görevlendirildi. Bu, oyunda tamamlama görevinin bir parçası. Bunu yapmak, bu küçültücü yaratıkların inanılmaz gücüne erişmesine izin verir.

Oynanış

Bu ilk bakışta bir rol yapma oyununa benziyor. Ama aslında bir eylem RPG. İkinci Slugterra oyunu, Slug It 2, eylem yerine üç eşleşen sistemlere dayanan bulmacalara sahiptir. Savaşta, eşleşen semboller veya arka arkaya veya sütunda canavarlara saldırmak için puan kazanırsınız. Eşleştiğiniz sembollerin sayısı, saldırınızın düşmana ne kadar zarar verdiğini belirler. Üç eşleşen sembolün her yatay veya dikey satırı size üç puan kazanır. Aynı sembollerden ikisi bir satırda yan yana düzenlenirse ek puan kazanabilirsiniz. Beş eşleşen sembolden oluşan tek bir satır size beş puan oluşturacaktır. Sizi düşman saldırılarından korurken sağlık veya savunma sembollerine çok dikkat edin. Ayrıca, mümkün olduğunca oyunların güçlendiricilerini kullanın; Oyunun daha tehlikeli senaryolarında hayati bir avantaj sağlıyorlar. Bu yararlı araçların sınırlı olduğunu ve yalnızca gerektiğinde kullanılması gerektiğini unutmayın.

Her seviyede zorluk artar.

Daha yüksek bir seviyeye dönüşen sülük, alabileceğiniz en değerli ödüllerden biridir. Görevler yapmak ve savaşları kazanmak daha fazla ödül kazanmanıza yardımcı olur. Evolution Stone gibi ödüller çok değerlidir, bu yüzden sık sık topladığınızdan emin olun. Slugterra devam filmi Slug It 2, oyuncular altın madeni para, güçler veya nadiren görülen bir sümük gibi yararlı öğelerle dolu hediye kutuları bulabilirler. Masif patronlarla karşılaşmak her zaman bir roguelikte bir sonraki aşamadan önce gelir. İnanılmaz savaş becerilerini ve tekniklerini sergilemek için her zaman birbirleriyle savaşırlar. Kendi stratejileriniz ve taktiklerinizle bu savaşlara hazır olduğunuzdan emin olun.

Slug sistemi ile Arachnids kendilerini yönetilebilir alt gruplara sınıflandırır ve organize eder.

Slug karakterlerinin çok çeşitli özel yetenekleri vardır. Kendi benzersiz sümüğünüzü oluşturarak 90'dan fazla farklı sümüklü bir ordu kurabilirsiniz. Seviyeler başarıyla tamamlandıkça ek bonuslar verilir. Bu bonuslar ya elementler veya hortlak elementler ve hortlak sümüklü sümüklü işlemlere eklenebilir. Ayrıca, bu sümüklü böcekler efsanevi güçlerle megamorflara dönüşebilir. Slug'u gizlemek için uzanmak zorunludur, burada etkileşime girebilir ve birlikte oynayabilirler.

Epik Savaş

Hikaye modunun yanı sıra, oyun da Epic Battle adlı özel bir modu var.

Benzer Uygulamalar Slugterra: Slug It Out 2 Apps

Slugterra: Slug It Out 2 şık App is Puzzle OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Slugterra: Slug It Out 2 Mod App: Slug-terra Memory Games Mod APK, SLUG MEMORY GAMES Mod APK, Slugterra: Slug it Out! Mod APK, Adventure Time Puzzle Quest Mod APK, Bubble Witch 3 Saga Mod APK, Out of the Void Mod APK, Skydoms Mod APK, Futurama: Game of Drones Mod APK, TicTacToe pro Mod APK, Angry Birds Fight! RPG Puzzle Mod APK, Pokémon Shuffle Mobile Mod APK, Zootopia Crime Files Mod APK, The Room Mod APK, Escape Prison - Adventure Game Mod APK, Spotlight: Room Escape Mod APK, Adventure Escape: Time Library Mod APK, Hidden Object Magic Castle Mod APK, Bad Piggies HD Mod APK, Where's My Mickey? Free Mod APK, Where's My Perry? Free Mod APK, Cut the Rope: Experiments Mod APK, Where's My Water? 2 Mod APK, Cut the Rope 2 Mod APK, Tic Tac Toe Glow Mod APK, Roll the Ball® - slide puzzle Mod APK, MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG Mod APK, Troll Face Quest: Video Memes Mod APK, Bad Piggies Mod APK, Marble Woka Woka: Jungle Blast Mod APK, Cut the Rope: Time Travel Mod APK, Tic Tac Toe Mod APK, Cut the Rope Mod APK, Inside Out Thought Bubbles Mod APK, Candy Crush Jelly Saga Mod APK, Cut the Rope: Magic Mod APK, Disney Frozen Free Fall Games Mod APK, Alphabetical 2 Mod APK, Hangman Free Mod APK, Disney Maleficent Free Fall Mod APK, Word Search Games in english Mod APK, Sugar Smash: Book of Life Mod APK, Flow Free Mod APK, Jigsaw Puzzle - Classic Puzzle Mod APK, Toy Blast Mod APK, Troll Face Quest: Video Games Mod APK, Block! Hexa Puzzle™ Mod APK, Marble Legend Mod APK, Power Beyblade Spin Game Mod APK, Shoot Beyblade Spin Mod APK, Strike Gate Mod APK,

Epic Story Interactive

Epic Story Interactive birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Epic Story Interactive : Slugterra: Slug it Out 2 Mod APK, Beyblade Burst Rivals Mod APK, Slugterra: Guardian Force Mod APK,

Hakkında SSS Slugterra: Slug It Out 2 şık

Bu mu Slugterra: Slug It Out 2 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Slugterra: Slug It Out 2 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Slugterra: Slug It Out 2 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Slugterra: Slug It Out 2 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 266.4MB
versiyon 4.8.3
versiyon Code 14597000
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET READ_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE SCHEDULE_EXACT_ALARM CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE AD_ID WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE CHECK_LICENSE WRITE_EXTERNAL_STORAGE BILLING VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çok Noktaya Yayın Moduna girmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcilerin uyku veya ekranın karartılmasından korunmasını sağlar.
Uygulamaların bilgilere erişmesine izin verir

Wi-Fi Networks hakkında.; vibratöre erişim sağlar.; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 31
Hedef SDK Txt 31
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.5

dışında 90 oy

5  star

45

4  star

8

3  star

6

2  star

9

1  star

22

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 47 mods of Slugterra: Slug It Out 2

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website