HappyMod › Games › Arcade › Specimen Zero - Korku oyunları Mod
Specimen Zero - Korku oyunları Mod

Specimen Zero - Korku oyunları şık APK 1.1.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-05-24

Specimen Zero - Korku oyunları şık değiştirilmiş bir versiyonudur Specimen Zero - Korku oyunları tarafından geliştirildi Caf Studio. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Specimen Zero - Online horror mod v (ücretsiz alışveriş)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Specimen Zero - Korku oyunları 1.1.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSpecimen Zero - Korku oyunları şık APK 1.1.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]
versiyon1.1.1
Güncelleme açık2023-05-24
Boyut144.71 MB
Mod BilgisiSpecimen Zero - Online horror mod v (ücretsiz alışveriş) V1.1.1
geliştiriciCaf Studio
KategoriArcade
Google Play'den edininSpecimen Zero - Korku oyunları
Orijinal apk'yı indirinSpecimen Zero - Korku oyunları (155.27 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Specimen Zero - Online horror şık APK
Bağlantılar İndir:

Specimen Zero - Korku oyunları şık APK 1.1.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Hızlı indirme (155.27 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (155.27 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Specimen Zero - Korku oyunları şık APK 1.1.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Ücretsiz alışveriş
Specimen Zero, oyun dünyasını kasıp kavuran bir çevrimiçi korku mod oyunudur.
Ücretsiz olarak indirilebilen oyun, sürükleyici hikayesi, sürükleyici oynanışı ve tüyler ürpertici özellikleriyle övgü dolu eleştiriler aldı. grafikler.
En yeni sürüm 1.1.1 ile oyuncular, oyunda hayatta kalmak için gerekli öğeleri satın almalarını sağlayan ücretsiz alışveriş gibi ek avantajlardan yararlanabilirler.
Oyun, oyuncuları perili bir yolculuğa çıkarıyor korkunç yaratıklara karşı hayatta kalmak için savaşmaları gereken bir fabrika.
Specimen Zero ile sizi koltuğunuzun ucunda tutacak tüyler ürpertici bir deneyime hazır olun.
Bugün oyunu indirin ve dehşeti yaşayın kendin için.

Özellik V2 Özellik:
Gerçek parayla ücretsiz satın alın
Specimen Zero, yakın zamanda 1.1.1 modunu yayınlayan popüler bir çevrimiçi korku oyunudur.
Oyun, deneylerin ters gittiği ve yaratıkları dönüştürdüğü bir laboratuvardan kaçmaya çalışan oyuncuları içerir.
Oyunun bu yeni sürümü, oyuncuların gerçek parayla oyun içi öğeler satın almasına olanak tanıyarak seviyelerde ilerlemeyi kolaylaştırır.
Bazıları bu seçeneği şu şekilde eleştirebilir: Kazanmak için öde, diğerleri oyun deneyimlerini geliştirme becerisini takdir edebilir.
Özünde Specimen Zero, oyuncuları güvenliğe giden yolda gergin tutacak heyecan verici bir korku oyunu olmaya devam ediyor.

Özellik V3 Özellik:
Gerçek parayla ücretsiz satın alın

Özellik V4 Özellik:
Ücretsiz alışveriş

Özellik V5 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Specimen Zero - Korku oyunları şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Çeşitli gizemli yerleri keşfetme fırsatı bulun.

Oyunun sesi ve çevresindeki görsel ipuçları, oyunun genel ürkütücü doğası nedeniyle oyuncularda bir endişe hissi yaratıyor. Bu oyunun tadını çıkarmak isteyen oyuncular güçlü bir öz ve iyi zihinsel sağlık duygusuna sahip olmalıdır. Ürkütücü ses ve görsel efektler nedeniyle, oyun oyuncunun vücutlarının her yerinde kazsebumps hissettiriyor. Çünkü oyuncuların psikolojik istikrarına ve iradesine meydan okuyor.

# Bazı soru sınavlarını temizlemek, oyunun sunduğu yardımcı olur.

Numune Zero'yu tamamlamak için, her benzersiz bulmacayı tamamlamak için en iyi yol bulmanız gerekir. Her bulmacanın çözülmesi gereken karmaşık bir dizi zorluk vardır. Zindana girdiğinizde, size inançlarına göre bilgi veren insanlarla buluşacaksınız. Ayrıca deneyim kazanacak ve seviyenizden akıllı strateji dersleri alacaksınız. Zindandan çıkmak için eşyaları kullanın.

# Dünyanın her yerinden arkadaşlarla oynamak, oyununuza küresel bir boyut katıyor.

Numune Zero oynamak dünyanın dört bir yanından oyuncuları bir araya getirir. Her savaş sırasında stratejiler oluşturmak ve geliştirmek için birlikte çalışabilirler. Çünkü dünyanın her yerinden insanlar bu oyunu oynamak için bir araya geliyor. Ek bilgi için dinleyicileri ipuçlarını ve tavsiyeleri onlarla paylaşmaya teşvik edin. Kulaklık giyerken bunu yapmak kişinin zevkini ve canlılığını artırır.

# Birçok korkutucu görüntü ve korku grafikleri dahil.

Oyun Örneği Zero, kimsenin gördüğü hiçbir şeye benzemeyen çarpıcı korku grafiklerine sahiptir. Cesetlerin net görüntüleri birçok oyuncu için özellikle etkileyici ve ilgi çekicidir. Ek olarak, canlı renkler ve kan, oyunu korkutucu ve ellerle oynamayı zorlaştırır. Ses ekranı bu oyunun en önemli özelliğidir. Her yankılanan ses, beklenmedik gücü nedeniyle oyuncuları zorlaştırdı. Her yaştan insanlar bu oyunu oynayabilir, bu da hayata inanıyor ve olumlu bir görünüm sürdürüyor. Herkes oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve gerekirse gönüllü olabilir.

# En uygun seçeneği seçerek kendiniz için uygun seviyeye karar verin.

Yetenek ve deneyim seviyenize uyan bir seviye seçerek katılmak istediğiniz oyunun hangi zorluk seviyesini seçebilirsiniz. Farklı gereksinimler aralarından seçim yapabileceğiniz farklı seviyelere yol açabilir.

# Bazı özellikler, bildirimleri gizleme ve çıkartmalarla yanıt verme yeteneğini içerir.

Yenilikçi çözümler yaratın ve her soruna olağanüstü ve heyecan verici bir şekilde yaklaşın. Her hareketi profesyonel ve duygusal olarak tamamen kucaklayın. Oyun içi müzik ve görüntüler korkutucu deneyime katkıda bulunur. Ayrıca, karakter görüntüleri benzersiz ve tehlikelidir - oyuncuları daha da çeker. Yaratıcı olmayı bilmek size herhangi bir oyunda herhangi bir zorluğun üstesinden gelme yeteneği verir. Oyununuz için nasıl parlak bir konsept oluşturulacağını düşünerek, herhangi bir oyunda her zorun engeli üstesinden gelebilirsiniz. Gürültü yaparak canavarları çekmekten kaçının. Bunu yapmak, hayatınızı tehlikeye atmadan sizi güvende tutar. Ölülerin Karanlık Dünyası'na yolculuğunuz sizi şok edecek ve huşu uyandıracak. Bunu yapmak dünyayı farklı bir ışıkta görmenize yardımcı olacaktır. Oyunun macerasına katılan herhangi bir katılımcı, oyunun sağladığı sonsuz eğlencenin tadını çıkarabilir. Herhangi bir görev ödülünü hızlı bir şekilde tamamlamak değerli ödüller ve biriken başarıların sayısını artırır. Bir tek tıklamayla indirerek hemen dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlarla tanışın. Birçok gizemli ve korkutucu yer sunan korkutucu, geniş bir karanlık alanı, oyuncuların güçlü olmaları ve gezinmek için toplanması gerekir. Korkularınızı aşın ve dünyayı ilk elden görün. Düşmanlarınızı fethetin ve hayatı sonuna kadar yaşayın.

# Kaçmak ve dayanmak için bir ihtiyaç olması gerekir.

Dünyada açıklanamayan birçok fenomen mevcuttur. Bununla birlikte, kaçırılma konusunda eğlenceli bir deneyim sağlayabilecek tek video oyunu sıfırdır. Önümüzdeki oda dizisinde dikkatlice gezin. Bu odalarda gezinmek çıkışın bulunmasını gerektirir. Gölgelerde gizlenen yaratık nedeniyle, gizleme faaliyetlerine öncelik verilmelidir. Bu odadan kaçmak için aradığınız her alanda anahtarları, ipuçlarını ve diğer yararlı nesneleri keşfetmelisiniz. Ayrılırken yüksek sesle ses çıkarmamaya dikkat edin - kimse ne olduğunu fark etmeden önce farklı odalarda bir dizi bulmacayı çözmeniz gerekir. Ayrıca, bu odadayken kalp atış hızınızı izlemelisiniz; Birçok insan bu alana girerken nabzı hızlarını bulur. Herhangi bir gürültü yapmaktan kaçının, çünkü bu kötü bir sona yol açabilir. Bu bulmacayı dikkatlice tedavi edin ve bunun yerine iyi bir son bulacaksınız. Bu karanlık bölgede korkutucu bir macera keşfedin - bir kaçış yolu bulmanız gerekecek. Bu gizli yerde ortaya çıkarmak için birçok sır var!

# Sıfır örnek orijinal tasarımı içerir.

Çok oyunculu oyun örneği sıfır mod APK bağırsak gerektirir. Oyun sırasında kaçmanın bir yolunu bulmanız gerekir. Bir korku oyunu oynamak korkunç veya katartik olabilir - oyuna bağlıdır. Oyunların en popüler türlerinden biri korku oyunudur ve en popüler başlıklarından biri Numune Sıfırdır. Popülerliğine rağmen, insanlar cesaretimizi ve cesaretimizi test ettikleri için bu oyunları oynamaktan hoşlanırlar. Korkunç durumdan kaçmanın bir yolunu keşfetmeniz gereken birden fazla oyuncuya sahip bir korku oyunu. Bu oyunda gizemlerle dolu birçok korkutucu canavar ve oda var. Binadan güvenli bir şekilde kaçmak için birçok eşya bulmanız gerekir. Mühimmat, ilaç ve anahtarlara ek olarak, diğer önemli öğeleri bulmanız gerekir. Binadan bir çıkış yolu bulun ve iblis yumurtlamasından önce bugün hayatta kal! Her şeyden önce, çevre boyunca hareket ederken sessiz ve göze çarpmazsınız. Bunun nedeni, kimse kimseyi fark etmediği için işler çok hızlı bir şekilde korkutabilir. Çok sayıda koleksiyon eşya var. Bu oyunda toplayabilirsiniz. Buradan kaçmak için bulmacaları çözmeniz, sırları ve pasajları keşfetmeniz gerekebilir.

# Specimen Zero - Korku oyunları şık APK 1.1.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş] Özellik:Specimen Zero is a very scary horror game recently launched. The gameplay is very similar to other horror games. But this game has a multiplayer mode. In other words, this game can be played by several people together. Escape together Horror Hospital. In the multiplayer mode, players can communicate with each other and fight the monsters in the hospital together. The screen and background sound effects of this game are very scary. If you are a fan of horror games, this game must not be missed. Many players want Various skins of this game, now download Specimen Zero Mod, players can purchase the game skins for free..

Graphic The screen of the Specimen Zero game presents an eerie atmosphere.

Gameplay The gameplay of Specimen Zero is unique. Players can choose single-player or multiplayer. The basic gameplay is very similar to other horror games.

Highlights The highlight of the Specimen Zero game is that it can be multiplayer, and everyone successfully escapes together.

Shortcomings Too many ads

Difficulty The game is easy to get startedBilinmeyen bir yerde uyanırsın ve hatırladığın son şey kaçırılmaktır. Ama o tuhaf yerde bir şey oldu, sıra dışı bir şey... tehlikeli bir şey. Kaçmanın yolunu keşfetmelisin. Çünkü burada sadece ölümü bulacaksınız.

Çeşitli gizemli yerleri keşfetme fırsatı bulun.
Bazı soru sınavlarını temizlemek, oyunun sunduğu yardımcı olur.
Dünyanın her yerinden arkadaşlarla oynamak, oyununuza küresel bir boyut katıyor.
Birçok korkutucu görüntü ve korku grafikleri dahil.
En uygun seçeneği seçerek kendiniz için uygun seviyeye karar verin.
Bazı özellikler, bildirimleri gizleme ve çıkartmalarla yanıt verme yeteneğini içerir.
Kaçmak ve dayanmak için bir ihtiyaç olması gerekir.
Sıfır örnek orijinal tasarımı içerir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Specimen Zero - Korku oyunları şık APK 1.1.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Specimen Zero - Online horror modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Specimen Zero - Online horror mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Specimen Zero - Online horror indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Specimen Zero - Online horror arayın.

# Tam Özellikler Specimen Zero - Korku oyunları şık APK 1.1.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

// İndirme Bilgileri //

Boyut144.7MB
versiyon1.1.1
Sürüm Kodu32

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET BILLING ACCESS_NETWORK_STATE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanım özellikleri:
diğer.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Specimen Zero - Korku oyunları şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Specimen Zero - Korku oyunları şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

 • B

  @Anonim   2023-06-09 01:13:58

  Kimden:BR   cihaz:SM-M236B   OS:android 13
  funciona perfeitamente
 • U

  @Anonim   2023-06-08 17:08:48

  Kimden:US   cihaz:TECNO BF6   OS:android 12
  es un buen juegos es ven gueno el moc
 • B

  @Anonim   2023-06-08 11:37:17

  Kimden:BR   cihaz:Moto G (5)   OS:android 8.1.0
  mto booooooooooooooom
 • B

  @Anonim   2023-06-08 06:47:51

  Kimden:BR   cihaz:moto g(8) plus   OS:android 10
  está funcionando
 • T

  @Anonim   2023-06-06 19:29:33

  Kimden:TR   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  Çalışıyor jbdkdbkdhjegsjgjsjhsidh
 • U

  @Anonim   2023-06-06 06:25:47

  Kimden:US   cihaz:TECNO LG7n   OS:android 12
  you can get premium for free
 • B

  @Anonim   2023-06-05 11:48:39

  Kimden:BR   cihaz:moto g52   OS:android 12
  muito bom, consegui todos os personagens de uma vez só
 • U

  @Anonim   2023-06-05 05:52:06

  Kimden:US   cihaz:moto g(9)   OS:android 11
  Si Sirve Recomendado
 • T

  @Anonim   2023-06-04 12:22:46

  Kimden:TH   cihaz:V2026   OS:android 11
  yay UFC FB had RV Faust TV day FB
 • U

  @Anonim   2023-06-04 00:07:03

  Kimden:US   cihaz:moto g(8) power   OS:android 11
  no seeeeeeeeeeeeerrre
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Specimen Zero - Korku oyunları şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Specimen Zero - Korku oyunları

 • G

  @Anonim   2023-03-17 23:11:48

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T113   OS:android 4.4.4
  Free purchase pls Wut the he'll bro needs 50 words really
 • U

  @Anonim   2023-02-05 21:14:01

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X697   OS:android 11
  money mod I want to be able to get characters and maps
 • B

  @Anonim   2023-01-24 01:32:07

  Kimden:BR   cihaz:asus ASUS_A001D   OS:android 9
  o chato desse jogo e os anúncios então se alguém tiver o mod de ter tudo do jogo e o sem limites já tá bom
 • U

  @Anonim   2023-01-07 10:46:56

  Kimden:US   cihaz:vivo V2120   OS:android 12
  please I want a mod for specimen zero to unlock the new characters and maps
 • U

  @Anonim   2023-01-06 13:41:59

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(7) power   OS:android 10
  Hello, could someone upload a mod to have everything unlocked? that's all friends
 • I

  @Anonim   2023-01-03 08:04:57

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 4A   OS:android 7.1.2
  mod menu bang plisssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • M

  @Anonim   2022-11-28 19:51:11

  Kimden:MY   cihaz:vivo V2048   OS:android 11
  I downloaded the new one version, can you please unlock all maps and those skin please?
 • P

  @Anonim   2022-10-19 12:52:43

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A207F   OS:android 11
  hide me from the monster and free to walk and fibd items
 • B

  @Anonim   2022-09-25 11:45:24

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A015M   OS:android 11
  meu pedido é... vai tumar no centro do olho de seu cú
 • E

  @Anonim   2022-09-21 04:29:12

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-J710MN   OS:android 8.1.0
  no me daja descagar noooooooooooooooooooooopurtttttffjfbfhhdhhfjgkgkgkgkgkggnggn
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Specimen Zero - Korku oyunları şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (5) Sürümler of Specimen Zero - Korku oyunları şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Specimen Zero - Korku oyunları şık ayrıca beğen...

 • Clash of Toys Mod Apk 0.1.11

  Clash of Toys Mod Apk 0.1.11

  Oyuncak ordusunu ayarlayın, masada veya halıya kavga etmeye başlayın
 • Stones & Sails Mod Apk 1.65.0 [Sınırsız para]

  Stones & Sails Mod Apk 1.65.0 [Sınırsız para]

  Sınırsız tekerlekler/daha hızlı hareket
  Stones & Sails, stratejik düşünme ve hızlı refleksler gerektiren bağımlılık yapan ve zorlu bir oyundur.
  Stones & Sails Mod APK sürüm 1.65.0 ile artık sınırsız tekerleklerin tadını çıkarabilir ve daha hızlı hareket edebilir, size düşmanlarınıza karşı bir avantaj sağlayabilirsiniz.
  Bu güncelleme oyunu yepyeni bir seviyeye yükseltir. Bunu eskisinden daha heyecan verici ve ilgi çekici hale getirmek.
  Açık denizlerde eğlenceli ve zorlu bir macera arıyorsanız, Stones & Sails sizin için mükemmel bir oyundur. Bugün ve daha önce hiç olmadığı gibi yelken heyecanını deneyimleyin.
 • The Gorilla Mod Apk 1.0.7 [Sınırsız para]

  The Gorilla Mod Apk 1.0.7 [Sınırsız para]

  Çok fazla para vermek için oyunu girin
 • Major Militia - War Mayhem Mod Apk 234.0 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

  Major Militia - War Mayhem Mod Apk 234.0 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

  1. Çok fazla para.
  2. Çok sayıda güçlendirici.
  Binbaşı Milis - Savaş Mayhem Mod APK 234.0, oyuncuların daha fazlasını istemesini sağlayan nihai aksiyon dolu oyundur. , oyun deneyimlerine daha fazla eğlenceli ve heyecan katıyor.
  Paralar yeni silahlar, yükseltmeler ve yeni seviyeler kilidini açmak için kullanılabilir. , oyunlarını çok daha kolay hale getiriyor.
 • Brain Quiz Games Mod Apk 2.1.5 [Kilitli]

  Brain Quiz Games Mod Apk 2.1.5 [Kilitli]

  Kilidi açılmış / reklam yok
 • Super Soviet Hero: World Rebel Mod Apk 1.0 [Sınırsız para][Kilitli]

  Super Soviet Hero: World Rebel Mod Apk 1.0 [Sınırsız para][Kilitli]

  Tüm seviyelerin kilidini açın, bir sürü altın
  Süper Sovyet Kahramanı: Dünya Devrimi v1.0 mod, oyun topluluğunda dalgalar yaratan bir oyun uygulamasıdır.
  Tüm seviyelerin kilidini açmak gibi etkileyici özellikleri ve oyunculara bol miktarda altın para sağlayan oyuncular, inanılmaz oynanışı hakkında övgüler alıyor.
  Oyun sizi, dünyayı kötü bir kötü adamın pençelerinden kurtarma görevinde bir Sovyet kahramanını oynadığınız destansı bir maceraya çıkarıyor.
  Çeşitli güçlendirmeler, silahlar ve keşfedilmeyi bekleyen seviyelerle Süper Sovyet Kahramanı, oyun tutkunlarının mutlaka oynaması gereken bir oyundur.
 • Off-road Jeep Drive-Winter Mod Apk 1.8
 • Run With Cars! Mod Apk 0.3 [Sınırsız para]

  Run With Cars! Mod Apk 0.3 [Sınırsız para]

  Çok fazla para vermek için oyunu girin
 • Pet Clinic - Free Puzzle Game With Cute Pets Mod Apk 1.0.2.70 [Sınırsız para]

  Pet Clinic - Free Puzzle Game With Cute Pets Mod Apk 1.0.2.70 [Sınırsız para]

  : Pek çok altın sikke almak için oyuna modifiye etmek, her seferinde her üç araba 10.000, altın sikke 50.000. Not: Oyun ağı daha yavaştır ve testlerden kaçınırken çevrimiçi oyunları kırmanız önerilir.
 • Stretchy Ladders Casual Game 2019 Mod Apk 2.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Stranty Ladders Casual Game 2019 V2.2 Mod, oyunculara benzersiz bir deneyim sunan heyecan verici bir oyundur. /> Modifikasyonla, oyuncular ilk Altın Para Fiyatı 927 Ciltini satın alabilir ve karşılığında çok fazla altın madeni para alabilir. Merdivenlerinin streç yeteneklerini yükseltmek için kullanın, oyunu daha eğlenceli ve heyecan verici hale getirin.
 • Daha...[+]

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme