HappyMod › Games › Action › Standoff 2 Mod
Standoff 2 Mod

Standoff 2 şık APK 0.15.1

Güncelleme açık: 2021-02-10

Standoff 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Standoff 2 tarafından geliştirildi Axlebolt. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Standoff 2 Mod APK 0.15.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Standoff 2 0.22.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıStandoff 2 şık APK 0.15.1
versiyon0.15.1
Güncelleme açık2021-02-10
Boyut825.81 MB
Mod BilgisiStandoff 2 Mod APK 0.15.1
geliştiriciAxlebolt
KategoriAction
Google Play'den edininStandoff 2
Orijinal apk'yı indirinStandoff 2 (1.59 GB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Standoff 2 şık APK
Standoff Multiplayer şık APK
Bağlantılar İndir:

Standoff 2 şık APK 0.15.1

Hızlı indirme (1.59 GB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (1.59 GB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Standoff 2 şık APK 0.15.1

Standoff 2 Mod APK 0.15.1

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İlk savaşın bir özeti.

Savaş, sırayla tamamlanması gereken altı bölüme ayrılmıştır. Her harita karşılık gelen arazisini köşedeki görüntülenir, burada kullanılmak üzere birini seçebilirsiniz. Güvenli bölgelerde kaldığınızdan emin olarak, bir sonraki konumunuzu bulmak için her zaman köşeye bakın. Oyuncular "Deathmatch", "Yenmek Bombalar" veya "Silahlı Yarış" arasında seçim yapma seçeneğine sahiptir. Bu modu diğer oyuncularla oynamayı veya birbirlerine karşı oynarken takım oluşturmayı seçebilirler. Hangi modu seçtiklerine bakılmaksızın, oyuncular nişancılık becerilerini kanıtlayabilirler. Oyunun yeni sürümü, Crosshair özelleştirme ve ek posta kutusu erişimi gibi gizli ayarları destekler. Bu işlevlere takım arkadaşlarınız veya arkadaşlarınızla erişerek, bir kavga sırasında stratejiyi daha kolay tartışabilir, koordine edebilir ve birbirine mesaj atabilirsiniz. Bu erişim, oyun en otantik deneyimi sağlamak için savaş modundayken bile desteklenir. Başkalarıyla kolayca sohbet etmek veya yeni ticari işlemler açmak için yerleşik hoparlörü kullanın. Bu özelliği kullanarak yazma sürecinizi kolaylaştırabilir ve özel olarak tasarlanmış alanımızda kendiniz tadını çıkarabilirsiniz.

# Oyun modunun kendisi sayesinde yeni oyun modu ile ek katılım mümkündür.

Standoff 2'de yakalama ve yağma modunu deneyen oyuncu sayısının başarılı olduğuna inanıyorum, çünkü bu geri dönüşün büyük bir başarı olduğunu kanıtlıyor. Buna rağmen, yeni alana ne kadar iyi uyum sağlayabileceğinize şaşıracaksınız. Bombaların kaldırıldığı bölümdeki bir geri sayım zamanlayıcısı için aşağıya bakın. Bu sayaç, bombanın kaldırılması veya bir sonraki listenin eklenmesi gerekene kadar ne kadar zaman kaldığını gösterir. Bunun anlaşılması zor olabilir, değil mi? Yeni etkinlikler her hafta birbirinin yerini alıyor. Bu etkinliklerden birine katıldıktan sonra birçok çekici ödül bulmalısınız. Bu ödüllerin bazılarının garantili bir değeri vardır ve envanterinizdeki ek ürünler için işlem görebilir. Depoda yeni silahlar saklanır. Birini deneyin ve bu harika başarı duygusunun ne olduğunu görün. Yedek ekipman ayrıca bıçaklardan silahlara ve el bombalarına kadar birçok tasarım ve konfigürasyonda gelir. Standoff 2'nin yeni arayüzü, internete bağlandığında istikrar sorunlarından veya yavaş lansmanlardan muzdarip değildir. Ayrıca, daha fazla bakım veya bekleme süresi gerektirmeden herkes için yeterli alana sahiptir. Düzenli turnuvalar, patronları çeken sıralamada adınızın hızlı bir şekilde görünmesine izin verir. Bu, sıralamada zaman kazanmanıza yardımcı olur ve herkesin birlikte geçirdiği zamanı artırır.

# Big Bang için kaydolun!

Standoff 2'yi indirin ve neden bu kadar çok insanın sevdiğini görün. Savaş zaten devam ediyor ve insanlar iki taraf arasında bölünüyor. Peki ne bekliyorsun? Güzel grafik dünyasında yolculuğunuza başlayın ve gururla ilerleyin. Alanınızda güvenli bir şekilde gezinmek için araçlar kullanarak tüm düşmanları ortadan kaldırın. Oynarken yardımcı cihazlar kullanmayı unutmayın; Aşağıda bir inceleme bırakın ve eğlenin!

# Yeni gelenlere Standoff 2 hakkında bilgi verin

Oyun, merkezi Rusya'da bulunan Axlebolt tarafından yaratıldı. Şirket, Standoff adlı birinci şahıs çekim mobil oyun serisinin bir sonraki sürümünü yayınladı. Birçok kişi, Standoff 2'nin haritalar, silahlar ve oyun modları gibi oyuna eklediği grafikler ve yeni özellikler nedeniyle CS: Mobile'ın yükseltilmiş bir sürümü olduğunu düşünüyor.

# Efsaneler geri dönüyor.

Standoff 2 gibi FPS oyunlarında, oyuncular terörist veya terörle mücadele olmak üzere iki rakip takımdan birini seçerler. Oradan müttefikleriyle savaşıyorlar ve tüm düşmanları ortadan kaldırıyorlar. Diğer FPS oyunlarının aksine, Standoff 2 hayata odaklanmıyor; Bunun yerine, ölüme odaklanır.

# Oynanış

Geleneksel birinci şahıs nişancı ilhamı gibi, bu oyun hızlı tepki süresi, iyi yargı ve iyi oynamak için doğru çekim gerektirir. Bu oyunda ölürseniz, oyuna tekrar girmeden önce mevcut tur bitene kadar beklemeniz gerekir. Ayrıca, klasik haritalar ve oyun mekaniği değişmeden kalır. Birinci şahıs nişancı oyunlarının yeni oyuncuları genellikle uyum sağlamakta zorluk çekiyorlar. Düşmanlarla karşılaştıklarında ve her savaş sırasında sık sık kötü kararlar verdiklerinde panik ediyorlar. Bunun sizi ilgilendirmesine izin vermeyin; Yakında bir numaralı 2 silahlı adam olacaksın. Yeni başlayan insanlar için zor oyun yönleri var. Bununla birlikte, Standoff 2, yeteneklerine ve takım arkadaşlarının takım çalışmasına göre kazanma veya kaybetme gücü vererek yeni oyunculara nedenlerine yardımcı olur. Bu oyun kazanma ödeme değil.

# Silahlar

Video oyunu Standoff 2'de oyuncular geleneksel bir çekim oyununda Desert Eagle veya M4A1 gibi efsanevi silahları satın alabilirler. Ayrıca bu silahlar için deriler satın almak için oyun içi para birimini de kullanabilirler. Alternatif olarak, oyuncular bu silahları satın almak için gerçek parayı kullanabilirler. Gizemli hediye kutuları açma size en iyi silahlar verir. Onları kontrol ettiğinizden emin olun!

# Oyuna birçok yeni oyun modu ekleniyor.

Deathmatch'ın yanı sıra üç ek ilginç oyun modu var. Bunlar arasında silah yarışı ve soygunun yanı sıra yeni bayrağı yakalamak, bombayı ve turnuvaları yok etmek. Standoff 2'nin yeni özellikleri, oyuncuların birbirleri arasında silah derileri, kostümleri veya ateşli silahlar ticaret yapmalarına olanak tanır. Oyuncular da birbirleriyle iletişim kurabilir ve birlikte savaşma konusunda koordine edebilirler. Efsanevi Counter-Strike modu bombayı etkisiz hale getiriyor. Bu oyun modunda, önceden belirlenmiş iki alandan birinde bir terör bombası başlatılır. Karşı teröristin amacı teröristin bombalanmasını önlemektir. Terörist başarılı olursa veya tüm karşı takım yenilirse, karşı terörist turu kazanır. En heyecan verici ve taktik oyun modları CT'nin karşı teröristidir, çünkü bombayı reddederse veya teröristi öldürürlerse kazanırlar. Benim için bu oyunun en heyecan verici ve en taktik tarafı. Ateşli silahları seviyorsanız silah yarış modu keyiflidir. Düşmanı mevcut tüm silahlarla ortadan kaldırırsanız, rekabeti kazanırsınız.

# Cihazın ekranı sayesinde inanılmaz grafikler oluşturulur.

Bir mobil aksiyon oyununa kıyasla, Standoff 2'nin grafikleri çok daha iyi. 3D grafikleri gerçekçidir ve birçok ayrıntı içerir.

# Standoff 2 şık APK 0.15.1 Özellik:

Efsanevi "Standoff", dinamik bir birinci şahıs nişancı biçimine geri döndü! Yeni haritalar, yeni silah türleri, yeni oyun modları, teröristlerin ve özel kuvvetlerin meşgul olacağı inanılmaz aksiyon oyununda sizi bekliyor. Savaş, hayat için değil, ölümüne. Oyun şu anda Alpha-Test sahasında: - 5 haritalar - 3 Oyun modları - arkadaşlar - Lobbies - Mesajlaşma - HUD Özelleştirme - Metin ve Ses Sohbetleri - Çok eğlenceli! Sonraki Özellikler: - Farklı oyun modları ("Deathmatch" , "Bombayı etkisiz hale getirin", "silah yarışı", "bayrağını yakalayın", "soygun") - Rekabetçi oyunlar ("Bombayı Defa") - Yeni bıçak modelleri, el bombası, yeni silahlar - Daha fazla harita - Skins ve oyuncular arasında değişim Savaşın başlasın! ---------------------- -------------------------------- Biz vk: https://vk.com/standoff2_official Facebook'dayız: https://www.facebook.com/standoff2official Biz Twitterdayız: https://twitter.com/so2_offi care

İlk savaşın bir özeti.
Oyun modunun kendisi sayesinde yeni oyun modu ile ek katılım mümkündür.
Big Bang için kaydolun!
Yeni gelenlere Standoff 2 hakkında bilgi verin
Efsaneler geri dönüyor.
Oynanış
Silahlar
Oyuna birçok yeni oyun modu ekleniyor.
Cihazın ekranı sayesinde inanılmaz grafikler oluşturulur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Standoff 2 şık APK 0.15.1 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Standoff 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Standoff 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Standoff 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Standoff 2 arayın.

# Tam Özellikler Standoff 2 şık APK 0.15.1

// İndirme Bilgileri //

Boyut825.8MB
versiyon0.15.1
Sürüm Kodu255
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinMOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS INTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE REQUEST_INSTALL_PACKAGES MANAGE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Çıkarılabilir depolama için dosya sistemlerinin montaj ve sökülmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın paketleri yükleme talebinde bulunmasını sağlar.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, Xlarge
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulamaya mobil iletişim (GSM) telefon radyo sistemi için genel sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya manzara yönünü kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönelimini de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur. # Uygulama, mobil iletişim için (GSM) telefon radyo sistemi için genel sistemi kullanır. #:

// imza //

MD5B9503ACB863EA23D3FD1D2207E97E488
imzaCF880717BFA66B86D2D83101BE88BB1CF302BA76
5B1530AED4B1A79F941BB27ED921ACE0E9268BF0C72B784A63B0B9481E8B8D2A
GeçerliTue May 28 07:16:13 CEST 2019 until: Fri May 25 07:16:13 CEST 2029
Seri numarası14e59635

// Geliştirici //

Geliştiricixp
OUxp
organizasyonxp
yerelxp
ülkexp
şehirxp

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Standoff 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Standoff 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 614

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (614)

 • U

  @Anonim   2023-03-29 00:15:23

  Kimden:UA   cihaz:220333QPG   OS:android 11
  Ukrein
 • R

  @Anonim   2023-03-28 03:46:27

  Kimden:RU   cihaz:M2003J15SC   OS:android 10
  Не работает
 • T

  @Anonim   2023-03-26 19:09:36

  Kimden:TR   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 11
  #HappyMod# #Chickengun#
 • R

  @Anonim   2023-03-25 01:38:51

  Kimden:RU   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 10
  вообще только черный экран
 • U

  @Anonim   2023-03-24 23:59:57

  Kimden:US   cihaz:DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  kkkkκkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiikkkkkkk
 • R

  @Anonim   2023-03-24 17:28:16

  Kimden:RU   cihaz:TECNO BE8   OS:android 12
  #HappyMod# игра топ Я хочу себе читы там много читаков
 • R

  @Anonim   2023-03-24 16:20:18

  Kimden:RU   cihaz:RMX3501   OS:android 11
  минус я не могу скачать это нафиг я тогда его удалили
 • R

  @Anonim   2023-03-24 15:46:55

  Kimden:RU   cihaz:SM-A125F   OS:android 12
  #HappyMod# не обновляется
 • R

  @Anonim   2023-03-21 19:41:06

  Kimden:RU   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  lopkolsdye6bkxrc746320
 • R

  @Anonim   2023-03-20 04:09:04

  Kimden:RU   cihaz:W-V770   OS:android 11
  Вы вопще охренели или что блять у вас есть хоть 1 мод нормальный дибилы. киса злюка
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Standoff 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Standoff 2

 • M

  @Anonim   2023-03-28 08:28:10

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI MED-LX9   OS:android 10
  @Nahiaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:⬜
 • G

  @Anonim   2023-03-23 00:53:17

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A137F   OS:android 13
  i wanna to get lastest version and with the mod unlimidet money
 • B

  @Anonim   2023-03-22 08:26:26

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e(7)   OS:android 10
  bem que poderia colocar skin de arma e compras gratuitas
 • E

  @Anonim   2023-03-20 06:35:47

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A025M   OS:android 12
  me gustaria que estiviera con skinchanger o mod menu pero ta bueno
 • R

  @Anonim   2023-03-18 19:12:03

  Kimden:RO   cihaz:asus ASUS_X015D   OS:android 7.0
  1111111111111111111111111111111111111111111111 1111
 • R

  @Anonim   2023-03-17 05:13:51

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI T1-701u   OS:android 4.4.2
  а как скачать у меня такой вопрос я фонат игры но в не вловком положен е я
 • R

  @Anonim   2023-03-09 18:21:55

  Kimden:RU   cihaz:realme RMX3581   OS:android 11
  у меня получилось но всё равно не получилось заходить игру просто выйти даёт и всё
 • R

  @Anonim   2023-03-06 18:08:24

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9 Pro   OS:android 11
  што за хуйня память не занята переустанавливаю хепи мод уже второй раз
 • H

  @Anonim   2023-03-04 03:03:37

  Kimden:HU   cihaz:Xiaomi M2007J3SG   OS:android 12
  please add mod menu (aimhack, wallhack, radar hack, skin)
 • R

  @Anonim   2023-03-03 23:45:14

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI LLD-L31   OS:android 9
  Я удалил стандофф 2 за то чтобы я ждал Вооаоалалалпд
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Standoff 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (17) Sürümler of Standoff 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Standoff 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme