HappyMod › Games › Strategy › Stellar Wind Idle: Space RPG Mod
Stellar Wind Idle: Space RPG Mod

Stellar Wind Idle: Space RPG şık APK 1.0.0 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]

Güncelleme açık: 2023-11-21

Stellar Wind Idle: Space RPG şık değiştirilmiş bir versiyonudur Stellar Wind Idle: Space RPG tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Stellar Wind Idle: Space RPG Mod APK 1.0.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Stellar Wind Idle: Space RPG 1.3.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıStellar Wind Idle: Space RPG şık APK 1.0.0 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]
versiyon1.0.0
Güncelleme açık2023-11-21
Boyut220.22 MB
Mod BilgisiStellar Wind Idle: Space RPG Mod APK 1.0.0
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininStellar Wind Idle: Space RPG
Orijinal apk'yı indirinStellar Wind Idle: Space RPG (225.82 MB)
Bağlantılar İndir:

Stellar Wind Idle: Space RPG şık APK 1.0.0 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]

Hızlı indirme (225.82 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (225.82 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Stellar Wind Idle: Space RPG şık APK 1.0.0 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]

Stellar Wind Idle: Space RPG Mod APK 1.0.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Uzay gemileri için nadir bir fırsat!

Kendi uzay geminizi tasarlayabilirsiniz. Bu tür bir gemi askeri güçlerinize sorunsuz bir şekilde entegre edilecektir. Ayrıca size müthiş bir taktik avantaj sağlar: tamamen risksiz olan daha hızlı hareket seçenekleri. Sizi çevreleyen çok sayıda gemiyi mi merak ediyorsunuz? Hem olumlu hem de olumsuz özelliklere sahiptirler. Bunu düşünmek, doğru eylem yolunu seçmenize yardımcı olacaktır.

# Kullanıcının her modül dahil her yönü yapılandırmasına izin verir.

Sertifikanızı çeşitli yöntemlerle yükseltebilirsiniz. Bu yöntemlerden bazıları, en akıllı gemiden inşa etmek için tüm gemi inşa sürecini kontrol etmeyi ve gözlemlemeyi içerir. Ayrıca, geminizin zayıf yönlerinin üstesinden gelmeye yardımcı olmak için en uygun modüler sistemleri arayabilirsiniz. Sonsuz özelleştirme seçenekleri sayesinde istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Bu şekilde, eşleşen bir tasarıma sahip başka bir gemiyle asla karşılaşmayacaksınız.

# Sizinle birçok farklı dünyadan bilgi toplayın.

Bu, ihtiyaç duyabileceği her şeyi içeren bir oyun dünyasıdır. Sonsuz bir çatışma döngüsü yaratan birbirlerini daire içine alan uzay gemileri var. Bu oyunu oynamayan herkes hayatın büyük bir bölümünde eksik. Burada olmadığınızda, savaşmanız gereken daha fazla savaş veriyoruz. Şimdiye kadar, hiç kimse şimdi karşılaştığınız destansı savaşlarla yüzleşemez.

# Bazı özellikler oyuna dahildir.

Benzersiz uzay gemisi sistemleri, savaşçılar için benzersiz hikayeler sunar. Bu yolculuktaki her benzersiz uzay gemisinin güçlü ve zayıf yönlerine göz atın. Galakside ACE'lerin modüllerini özelleştirmek daha önce hiç mümkün olmamıştı. Harita sisteminizin bir parçası olarak dahil edilen birçok genişleyen kampanya vardır. Yeni bir galaksiden korkmaktan korkuyor, kahramanlar onları bastırmak için sürekli olarak diğer gezegenlere seyahat ediyorlar.

# Ekibinizle özelleştirin.

Rölanti modu açıldığında, aşk vuruşlu bir görünüm, kullanıcıları stratosfere götüren mor ve mavi karışık renkleri sarar. Bununla birlikte, Stellar Wind yaklaşmakta olan savaşı bir tıslama ile ilettiğinde, savaş gemileri ortaya çıktı ve panik içinde birbirlerini bombaladı. Her geminin ayırt edici özelliklerini anlayarak, oyuncular güçlü ve zayıf yönlerini belirleyebilir. Bu, doğal kusurlarını daha iyi telafi etmek için gemilerini geliştirmek için bir plan oluşturmalarına yardımcı olur. Oyun içi farklılıklar elde etmek, bir uzay gemisini çekerken sonucu iyileştirmeye yardımcı olur. Koleksiyondaki gemilerin onarılması ve yükseltilmesi, oyuncular kaosla ayrıldığında savaşı geliştirir. Bir savaş gemisinin daha küçük bileşenlerinde ayarlamalar yapmak için gündüz veya gündüz herhangi bir saatte stellar rüzgar boşuna erişebilirsiniz. Filonunuzu savaşa sokmaya hazır olmadan önce bu iyi bir fikirdir.

# Çevrimdışı deneyimlere ek olarak, çevrimiçi deneyimler mevcuttur.

Oyunu indirin ve Yolculuğunuza Kaos Galaksisinde başlayın! Oyunu çevrimdışı ister çevrimiçi modda oynayın, aynı hikayeyi göreceksiniz. Yıldız rüzgar boşluğu, kendisini otopilot için girdinize ihtiyaç duymaz; Görünen tüm gemilerden çatışmanın yakın bir görünümünü alacaksınız. Seyahat ettiğiniz her boyutta aynı şeyi bulun ve önleyin. Büyük bir kampanya haritası, arsanın ilerlemesini izlemenizi kolaylaştırır.

# Yeni bir açıdan, Galaxy savaşı harika.

Yıldız Wind Rölanti, evcilleştirme çabalarınıza rağmen büyümeye devam ediyor. Göreviniz, birden fazla galaksiyi keşfetmenizi ve ordunuz için yeni ekipman almanızı gerektirir. Bu, sizi haçlı seferinizi ileriye itmenin yeni yollarını bulmaya iter. Aylık güncellemeler, mevcut sürümü popüler tutarken yeni özellikler sağlar. Uygulamayı geliştirmemize yardımcı olmak için bir inceleme bırakın.

# Daha geniş evrende deneyim kazanın ve seviye atlayın.

Yeni gezegenleri keşfederken, Stellar Wind Idle'ın kozmik galaksisi açılabilir. Bu, oyundan mola vererek ve hayal kurarak yaratılan bir fantezi dünyası. Göreviniz, farklı gezegenlerin keşfedilmesiyle bu galaksiyi geliştirmektir. İnsan ırkı için güvenlik sağlama çabalarınız devam ediyor, ancak son zamanlarda imkansız görünüyordu. Uzay gemileri oluşturmak ve modülleri toplamakla görevlendirildiniz. Bu nedenle, birçok düşman sizi durdurmaya çalışmaktan asla vazgeçmeyecek. Görevinizde size yardımcı olmak için birçok müttefik almayı düşünün. Güvenebileceğiniz savaşçı sayısı sınırsızdır ve dünyayı yakalayan bir güç olmanıza yardımcı olurlar.

# Uçan savaş gemilerini ve kitlesel imha silahlarını araştırın.

Stellar Wind Idle, gerçekten eğlenceli bir deneyim yaratmak için yoğun bir hareketle büyük bir cephanelikle birleştiriyor. Oyuncular gemileri seçebilir ve çeşitli yöntemler kullanarak yükseltebilir. Ayrıca her geminin güçlü ve zayıf yönlerini de inceleyebilirler. Galaksinin içinde olduğu deliliği durdurmanın bir yolunu bulmaya çalışmak için farklı gezegenlere seyahat edin. Bireyselliğinizden yararlanmayı öğrenirseniz her galaksinin ortaya çıkarabileceğiniz özel özellikleri vardır. Her galakside zafer için anlamanız gereken güçlü ve zayıf yönler var. Yıldız rüzgar boşluğunun dikkate değer yönlerinden bazıları aşağıda listelenmiştir: modüllerle özelleştirilebilir uzay gemileri; otomatik savaş ve çevrimdışı ilerleme; ve farklı güçlü ve zayıf yönlere sahip farklı uzay gemileri.

# Göz çekici görsel öğeler güçlü bir izlenim yaratıyor.

Herhangi bir oyun, oynanması için insan teknolojik ve grafik yeteneklerini gerektirir. Bu, herkesin birçok rakibe karşı oynayarak herhangi bir oyunu kolayca kazanabileceği anlamına gelir. Stellar Wind boşta oynarken, galaksiyi keşfedin ve nihai ses sistemini duyabilir bir şekilde deneyimleyin. Şimdi oynamaya hazır mısın? ———

# Stellar Wind Idle: Space RPG şık APK 1.0.0 [Reklamları kaldırmak][Mod speed] Özellik:

Tüm galaksinin aklını kaybettiği dünyaya girin. İnsan evreninin güvenliğini sağlıyordunuz ama bu sefer bu neredeyse imkansız. İleri uçun, gemiler inşa edin, muhteşem modüller arayın, sanki hayatınız buna bağlıymış gibi alanı araştırın çünkü sonsuz düşman orduları asla pes etmeyecektir. Filonuzun güçlü ve zayıf yönlerini inceleyerek çeşitli yöntemler kullanarak onları geliştirin. Galaksinin içine düştüğü çılgınlığı durdurmanın bir yolunu bulmaya çalışırken farklı dünyalara seyahat edin. Temel özellikler: * Farklı güçlü ve zayıf yönlere sahip çeşitli uzay gemileri * Modüller içeren özelleştirilebilir uzay gemileri * Uzay gemileri arasında harika dövüşler * Otomatik savaşlar ve çevrimdışı ilerleme * Büyük kampanya haritası gelişen bir hikayeyle Herhangi bir sorunuz varsa, bize stellarwin[email protected] adresinden istediğiniz zaman sormaya çekinmeyin.

Uzay gemileri için nadir bir fırsat!
Kullanıcının her modül dahil her yönü yapılandırmasına izin verir.
Sizinle birçok farklı dünyadan bilgi toplayın.
Bazı özellikler oyuna dahildir.
Ekibinizle özelleştirin.
Çevrimdışı deneyimlere ek olarak, çevrimiçi deneyimler mevcuttur.
Yeni bir açıdan, Galaxy savaşı harika.
Daha geniş evrende deneyim kazanın ve seviye atlayın.
Uçan savaş gemilerini ve kitlesel imha silahlarını araştırın.
Göz çekici görsel öğeler güçlü bir izlenim yaratıyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Stellar Wind Idle: Space RPG şık APK 1.0.0 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Stellar Wind Idle: Space RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Stellar Wind Idle: Space RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Stellar Wind Idle: Space RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Stellar Wind Idle: Space RPG arayın.

# Tam Özellikler Stellar Wind Idle: Space RPG şık APK 1.0.0 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut220.2MB
versiyon1.0.0
Sürüm Kodu475
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Kullanılmasına izin verir
PowerManager WakeLocks işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önler.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5F84B0FFBA79CD5E0FDBA748BC1D6900E
imza8AE9C5379F1039E13C28E3797FAB5E377B3A4681
B6980E220C2E0443B83C60BFFF959E32E327D0FE970C54E9B225E182245EFE2C
GeçerliMon Feb 20 09:35:44 CET 2023 until: Tue Feb 07 09:35:44 CET 2073
Seri numarası5e4062df

// Geliştirici //

Geliştiricizz
OUzz
organizasyonzz
yerelz
ülkez
şehirz

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Stellar Wind Idle: Space RPG şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Stellar Wind Idle: Space RPG şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 35

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (35)

 • F

  @Anonim   2023-11-25 06:41:48

  Kimden:FR   cihaz:SM-G990B2   OS:android 13
  not working
 • I

  @Anonim   2023-11-18 00:39:23

  Kimden:ID   cihaz:CPH2127   OS:android 12
  mod tidak berfungsi
 • P

  @Anonim   2023-10-10 06:30:44

  Kimden:PH   cihaz:SM-A135F   OS:android 13
  Please update to 0.16.12 compatible
 • U

  @Anonim   2023-09-14 03:28:04

  Kimden:US   cihaz:SM-A236B   OS:android 13
  doesn't work at all it's a disabled mod not working anymore
 • U

  @Anonim   2023-07-03 23:16:12

  Kimden:US   cihaz:moto g(9) play   OS:android 11
  Doesn't work. It's been blocked.
 • M

  @Anonim   2023-06-16 23:35:21

  Kimden:MX   cihaz:YAL-L21   OS:android 10
  It does not work...
 • M

  @Anonim   2023-06-16 23:33:18

  Kimden:MX   cihaz:YAL-L21   OS:android 10
  It does not work..
 • H

  @Anonim   2023-05-14 14:50:02

  Kimden:HU   cihaz:M2103K19G   OS:android 13
  not working..............
 • U

  @Anonim   2023-04-17 15:51:06

  Kimden:US   cihaz:CPH2083   OS:android 9
  the game is working but no mod :(
 • I

  @Anonim   2023-04-16 08:02:18

  Kimden:IN   cihaz:SM-A135F   OS:android 13
  it dosent work I tested it
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Stellar Wind Idle: Space RPG şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Stellar Wind Idle: Space RPG

 • G

  @Anonim   2023-02-19 11:54:09

  Kimden:GB   cihaz:Lenovo Lenovo L79031   OS:android 11
  please update to 0.6.29 with unlimited resources and try to make make the shop, market and arena work
 • U

  @Anonim   2023-01-20 15:34:45

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO BC1s   OS:android 10
  please make free purchase mod that buying ship's are not anymore problem
 • G

  @Anonim   2022-04-10 09:36:46

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2007J20CG   OS:android 11
  Olá, tudo bem? Alguém pode fazer um mod desse jogo? Não precisa ser muita coisa. Só criar um multiplicador para os cristais ganhos. Obrigado
 • E

  @Anonim   2021-10-10 06:55:45

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-G950F   OS:android 9
  Mod for this game please is really funny .........................
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Stellar Wind Idle: Space RPG şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (23) Sürümler of Stellar Wind Idle: Space RPG şık

 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 1.0.0 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.13.3 [Sınırsız para][Kilitli][Sonsuz][Ücretsiz satın alma]

  Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.13.3 [Sınırsız para][Kilitli][Sonsuz][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Alaşım/Antik Küreler
  Yıldız Rüzgar Boşluk: Uzay RPG, oyuncuların mobil cihazlarında erişebileceği heyecan verici bir oyundur.
  MOD APK 0.13.3 ile oyuncular artık sınırsız alaşım ve antik kürelere erişebilir, bu da oyunlarını daha da keyifli hale getirir. Küreler özel ürünlerin ve becerilerin kilidini açmak için kullanılabilir.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.12.4 [Sınırsız para]
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.12.1 [Sınırsız para][Kilitli]

  Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.12.1 [Sınırsız para][Kilitli]

  Sınırsız Alaşım/Antik Küre
  Stellar Wind Idle: Space RPG, mobil oyun dünyasını kasıp kavuran heyecan verici bir oyundur.
  Bu uzay temalı RPG, heyecan verici görevlere girmeyi seven oyuncular arasında favori haline geldi ve uzayın uçsuz bucaksız genişliğindeki savaşlar.
  Bu oyunun en heyecan verici özelliklerinden biri Mod APK sürümünün kullanılabilirliğidir.
  Mod APK sürüm 0.12.1 ile oyuncular artık şunlara erişebilir: sınırsız Alaşım/Antik Küre.
  Bu, oyuncuların oyun deneyimlerini geliştirmek için güçlü yükseltmelerin ve silahların kilidini açabilecekleri anlamına gelir.
  Stellar Wind Idle: Space RPG Mod APK 0.12 ile ömür boyu sürecek bir maceraya atılmaya hazır olun .1.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.11.2 [Sınırsız para]

  Sınırsız Alaşım/Antik Küre
  Stellar Wind Idle: Space RPG, uçsuz bucaksız evreni keşfedebileceğiniz, yıldız geminizi inşa edip yükseltebileceğiniz ve uzaylı düşmanlarla savaşabileceğiniz heyecan verici bir oyundur.
  Bu oyunda kaynakları toplayabilirsiniz geminizi yükseltmek için gerekli olan Alaşım ve Kadim Küreler gibi.
  Ancak, bu kaynakları toplamak zaman alan bir iş olabilir.
  Ancak Stellar Wind Idle: Space RPG Mod APK sürüm 0.11.2 ile , oyun deneyiminizi daha ilgi çekici ve heyecan verici hale getiren sınırsız Alaşım ve Kadim Kürelerin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.10.1 [Sınırsız para][Free Craft]

  Sınırsız Alaşım/Antik Küreler
  Yıldız Rüzgar Boşluk: Uzay RPG, oyuncuların galaksiyi keşfedebileceği, kendi uzay gemilerini yönetebilecekleri, yeni ekipmanları yükseltebilecek ve üretebilecekleri ve yabancı düşmanlarla savaşabileceği bir oyundur.
  MOD APK 0.10 ile .1, oyuncuların sınırsız alaşım ve antik kürelere erişimi vardır, bu da oyunu herhangi bir sınırlama olmadan tam olarak deneyimlemelerine izin verir.
  Bu, daha sürükleyici ve zorlu bir oyun deneyimi için izin verir.
  Oyun Bilim kurgu ve uzay araştırmasını seviyorum.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.10.0 [Sınırsız para]

  Sınırsız Alaşım, Antik Küreler
  Stellar Wind Idle, yakın zamanda en son sürümü olan v0.10.0 MOD APK'yı yayınlayan popüler bir oyundur.
  Hayranlar için heyecan verici haber, bu sürümün yeni özellikler ve heyecan verici oyun deneyimleri sunmasıdır. .
  Bu MOD APK ile ilgili en heyecan verici şeylerden biri, sınırsız eski alaşım kürelere erişebilme yeteneğidir.
  Bu, oyuncuların artık herhangi bir kısıtlama olmadan en iyi ekipman ve silahları edinebileceği ve yükseltebileceği anlamına gelir.
  Bu yeni özellikle oyuncular daha da heyecan verici ve sürükleyici bir oyun deneyiminin tadını çıkarmayı bekleyebilirler.
  Stellar Wind Idle hayranıysanız, en son sürümü indirdiğinizden emin olun ve sınırsız alaşım eski kürelerin avantajlarından yararlanın .
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.9.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Alaşım/Antik Küre
  Stellar Wind Idle: Space RPGMod APK 0.9.2, oyuncuların stratejik savaşlara girerken galaksiyi keşfetmelerine olanak tanıyan popüler bir oyundur.
  Oyun, çarpıcı grafiklere ve büyüleyici bir hikayeye sahiptir. oyuncuları saatlerce bağımlı tutacak.
  Oyunun en son sürümüyle oyuncular, seviyelerde ilerlemeyi ve görevleri tamamlamayı kolaylaştıran sınırsız alaşım/antik kürelerin keyfini çıkarabilirler.
  Oyun indirmek ve oynamak ücretsizdir ve çoğu Android cihazla uyumludur.
  Uzay temalı RPG'lerin hayranıysanız, Stellar Wind Idle: Space RPGMod APK 0.9.2 kesinlikle göz atmaya değer.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.9.0 [Sınırsız para]

  Sınırsız Alaşım/Antik Küreler
  Yıldız Rüzgar Boşluk: Uzay RPGMOD APK 0.9.0 Popüler Uzay RPG oyununun en son sürümüdür. oyun boyunca.
  Oyun, oyuncuların farklı gezegenleri keşfedebileceği, destansı alan savaşlarına girebilecekleri ve galaksiye hakim olmak için kendi yıldız gemilerini inşa edebilecekleri geniş ve güzel bir evrende yer alıyor. Oyun, yıldız rüzgar boşluğu: Space RPGMOD APK 0.9.0, tüm bilimkurgu hayranları için bir zorunluluktur.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.7.17 [Sınırsız para]

  Sınırsız Alaşım, Antik Küreler
  Stellar Wind Idle v0.7.17 MOD APK, android kullanıcıları arasında popülerlik kazanan heyecan verici bir oyundur.
  Bu oyunda oyuncular imparatorluklarını inşa etme, toplama ve yükseltme fırsatına sahipler.
  İnşa için gerekli olan Alaşım Antik Küreleri kullanarak oyuncular imparatorluklarını genişletebilir ve yeni bölgeler fethedebilir.
  Ancak, Alaşım Antik Kürelerinin bir bedeli vardır ve elde edilmesi oldukça zor olabilir.
  Stellar Wind Idle v0.7.17'nin yeni mod apk sürümü, artık kullanıcıların sınırsız miktarda Alaşım Antik Kürelerine erişmesine izin vererek oyunu daha keyifli ve heyecanlı hale getiriyor.
  Bu değişiklikle oyuncular şunları yapabilir: şimdi imparatorluklarını genişletmek için kaynakların bulunmaması konusunda endişelenmeden oynayın.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.7.0 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Alaşım, Antik Küreler
  Stellar Wind, indirilebilecek yeni bir sürüm güncellemesi alan popüler bir mobil oyundur. antik küreler.
  Bu küreler oyun için gereklidir, çünkü oyuncuların yıldızlararası görevlerinde başarılı olmalarına yardımcı olabilecek güçlü silahlar ve yükseltmeler satın almak için kullanılabilirler.
  Bu özelliğin eklenmesiyle, oyuncular şimdi olabilir. Kaynakların tükenmesinden endişe etmeden oyunun tadını çıkarın.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.6.29 [Sınırsız para]

  Sınırsız Alaşım, Antik Küreler
  Stellar Wind Idle, mobil kullanıcılar arasında, oyuncuların farklı galaksilerin geniş bir evrenini keşfederken kendi yıldızlararası imparatorluklarını inşa etmeye zorlayan popüler bir oyundur.
  Oyunun en son versiyonuyla V0, .6.29 Mod Apk, oyuncular artık sınırsız alaşım antik kürelerin tadını çıkarabilir, bu da imparatorluklarını genişletmeyi ve yeni bölgeleri fethetmeyi daha da kolaylaştırır. Sınırsız tedarik, oyuncuların imparatorluklarını herhangi bir sınırlama olmadan geliştirmeye devam etmelerini sağlar.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.6.28 [Sınırsız para]

  Sınırsız Alaşım, Antik Küreler
  Stellar Wind Idle, oyuncuların uzayda kendi medeniyetlerini kurmalarına olanak tanıyan popüler bir strateji oyunudur.
  Ve şimdi, 0.6.28 MOD APK sürümünün yayınlanmasıyla birlikte oyuncular sınırsız Alaşımın keyfini çıkarabilir Antik Küreler, oyunda değerli bir kaynak.
  Bu yeni özellik, oyuncuların evreni fethetmek için daha hızlı ilerlemesine ve daha güçlü uzay gemileri inşa etmesine olanak tanır.
  Çarpıcı grafikler ve kullanımı kolay oynanışla Stellar Wind Idle strateji oyunu tutkunlarının mutlaka oynaması gereken bir oyun.
  Heyecan verici yeni özellikleri ve sınırsız Alaşım Antik Küreleri deneyimlemek için güncellenmiş sürümü şimdi indirin.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.6.24 [Sınırsız para][Kilitli][Sonsuz]

  Sınırsız Alaşım, Antik Küreler
  Stellar Wind Idle, mobil oyuncular arasında çok fazla popülerlik kazanan heyecan verici bir alan temalı oyundur. Şimdi sınırsız alaşım antik kürelerin tadını çıkarın. Boşta türün hayranları için
  Sınırsız alaşımlı antik kürelerin ek faydasıyla, oyuncular her zamankinden daha ileri ilerleyebilir ve yeni seviyeler ve gemilerin kilidini açabilirler.
  Bu heyecan verici oyunda olasılıklar sonsuzdur.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.5.8.2 [Sınırsız para][Kilitli]

  Sınırsız Alaşım, Antik Küreler
  Stellar Wind Idle v0.5.8.2 MOD APK, oyuncuların uçsuz bucaksız evreni keşfetmelerine ve kendi uzay filosunu oluşturmalarına olanak tanıyan popüler mobil oyunun en son sürümüdür.
  MOD APK sürümü, oyunculara galaktik hakimiyet arayışlarında önemli bir avantaj sağlayan sınırsız Alaşım Antik Küre avantajıyla birlikte gelir.
  MOD APK sürümü ile oyuncular artık Antik Kürelerin bitmesinden endişe etmeden oyunun keyfini çıkarabilir ve galaksiler arası savaşın heyecanını daha önce hiç olmadığı kadar yaşayabilirler.
  Stellar Wind Idle v0.5.8'i indirin.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.5.7.12 [Sınırsız para]

  Sınırsız Alaşım, Antik Küreler
  Yıldız Rüzgar Boşluk V0.5.7.12 Mod APK, popüler mobil oyunun en son sürümüdür. Oyun deneyimlerini geliştirmek için.
  Bu kürelerle, oyuncular daha hızlı ilerleyebilir ve rakiplerine göre rekabet avantajı sağlayabilir. .
  Grafikler de etkileyici, oyuncular için sürükleyici bir deneyim sağlıyor.
  Stellar Wind Idle V0.5.7.12 Mod APK, tüm Android cihazlarda indirilebilir.
  Bu için mükemmel bir oyun Mobil cihazlarında eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyimin tadını çıkarmak isteyen oyuncular.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.5.7.3 [Sınırsız para][Kilitli]

  Sınırsız Alaşım, Antik Küreler
  Stellar Wind Idle, yakın zamanda 0.5.7.3 MOD APK sürümü şeklinde bir güncelleme alan popüler bir mobil oyundur.
  Oyunun bu yeni sürümü, eklenen özelliği ile birlikte gelir: oyuncuların oyunda daha fazla ve daha hızlı ilerlemesini sağlayan sınırsız alaşım eski küreler.
  Oyunun kendisi, oyuncuların evreni keşfetmek için kaynakları topladığı ve bir uzay gemisi filosu kurduğu uzay temalı bir boşta tıklama oyunudur.
  Sınırsız alaşım eski kürelerin eklenmesiyle oyuncular artık kaynakların tükenmesinden endişe etmeden yeni özelliklerin ve yükseltmelerin kilidini açabilirler.
  Bu güncelleme, uzayda keşif yapmak isteyen oyun hayranlarını kesinlikle memnun edecektir. sonraki seviyeye.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.5.2.1 [Sınırsız para][Kilitli]

  Sınırsız Alaşım, Antik Küreler
  Stellar Wind Idle v0.5.2.1 MOD APK, oyuncuların kendi uzay gemilerini inşa etmelerine ve yeni dünyalar keşfetmek için galakside seyahat etmelerine olanak tanıyan Android kullanıcıları arasında popüler bir oyundur.
  Bu sürüm Oyunun çoğu, oyuncuların yeni uzay araçlarının kilidini açmasına ve mevcut uzay araçları için yükseltmeler yapmasına olanak tanıyan Sınırsız Alaşım Antik Küre özelliğine sahiptir.
  Oyunu oynaması kolaydır ve çarpıcı grafikler ve ses efektleriyle benzersiz bir oyun deneyimi sunar. .
  Yani, heyecan verici bir uzay macerası arıyorsanız Stellar Wind Idle v0.5.2.1 MOD APK, incelemeye değer bir oyundur.
 • Stellar Wind Idle: Space RPG Mod Apk 0.4.2.6 [Sınırsız para][Kilitli]

  Sınırsız alaşım, antik küreler
  yıldız rüzgar boşluğu dünyanın en popüler oyunlarından biri haline geldi ve MOD APK ile 0.4.2.6 sürümü oyunu yeni bir seviyeye taşıdı.
  Oyuncular artık tadını çıkarabilir Sınırsız alaşım antik küreler, onlara oyunda benzeri görülmemiş bir avantaj sağlıyor. oyuncularının endişelerini dinlediler ve oyunun yüzünü değiştiren gerçekten devrimci bir deneyim sundu.
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Stellar Wind Idle: Space RPG şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme