HappyMod / Strategy / Stick War 3 şık
Stick War 3 Mod Apk 2022.1.3297 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Stick War 3 Mod Apk 2022.1.3297 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

2022-11-27

413.72 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
2022.1.3297
Boyut
413.72 MB
şık Özellikler
Unlimited money Free purchase
Güncellendi
2022-11-27

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Sınırsız Para/Ücretsiz Askerler

Stick War 3 Mod Detayları

Savaşmak istediğiniz savaş türüne karar verin.

Bu oyun oyunculara belirli dövüş stillerini seçme olanağı sağlar. Sadece bir veya iki dövüş stili değil; Oyuncular ustalaşmak istedikleri kadar seçebilirler. Stick War 3 tek savaş modunda, tüm silahlarınızı ve güçlerinizi kullanarak ekranın diğer tarafında bir rakiple savaşıyorsunuz. Bu aynı zamanda Stick War 3'teki tipik bir dövüş tarzıdır. Oyuncular, düşman askerlerine karşı savaşmak için diğer oyuncularla gruplayabilirler. 10 oyuncu, kendilerine karşı savaşan diğer tüm düşmanları hızla yenmek için yeni asker çekimini kullanabilir. Bunun nedeni, yeni özelliğin diğer tüm gruplara karşı bir çatışmada zafer elde etmek için özel olarak tasarlanmış olmasıdır.

Stick War 3 Mod

Performanslar

Stick War 3'te, her görevin tüm yeteneklerinizi tamamlamak için kullanmanızı gerektiren benzersiz bir amacı vardır. Bunu yapmak düşmanı yenmenize ve oyunu kazanmanıza yardımcı olacaktır. Oyunu rezerv oynamak, savaşınızı tamamlamak için ek birlikler kullanmanıza olanak tanır. Oyunun en eşsiz yönlerinden biridir, çünkü takım arkadaşlarınızın gücünü kullanmanıza izin verir. Yararlı bir taktik, düşman duvarlarını yok etmek için bombalar, el bombaları ve diğer patlayıcılar kullanmaktır. Bu, bir savaşın ortasında olduğu için herhangi bir düşman askerine saldırmayı kolaylaştırır. Yanıt vermek için diğer grupları çağırmanın yanı sıra, bu oyunda doğal olarak güç toplamak. Ancak, güç toplama dizisi dikkate alındığında bazı zorluklar ele alınmalıdır. Daha ileri gitmeden önce diziyi ve etkilerini incelemem gerekecek.

Stick War 3 Mod

Değerli eşyalar toplayın.

Her savaştan sonra, sıkı çalışmanızı gösteren heyecan verici ödüller kazanırsınız. Bunlar, düşmanı bir flaşla yenen modern silahlarla birlikte para ve altın içerebilir. Her hediye kutusundaki güçlerin kilidini açmak için anahtarlar Üçüncü Stick War taksitinde bulunabilir. Her biri sizin ve ekibinizin kullanabileceği faydalı araçlar içerir. Stick War 3'ün özel kalitesi, oyuncuları her zamankinden daha heyecanlı hissettirmesidir. Oyuncular rakiple tek, çift veya hatta kombine savaş yapabilirler. Savaşlarımızdan değerli ödüller biriktirmekten büyük zevk alıyoruz. Dilenmemiş projeleri terk etmeyi ve her yarışmadaki her engelin üstesinden gelmeyi reddedin.

Stick War 3 Mod

ÖZELLİKLERİ

Değerli eşyalar kazanmak ve düşmanı yenmek için, oyundaki oyuncular bu hedefe ulaşmaya çalışıyorlar. Üstte rekabet etmek için kadroları hızla değiştirin. Rakibinizi istikrarsız hale getirmek için yalnızca belirli bir tür baskılama kullanan bir strateji kullanın ve hızlı bir şekilde zirveye sıçrayın. Tüm ekip üyelerinizle birlikte çalışmak, en yüksek performans seviyesine ulaşmanıza yardımcı olur. Ekstra silahlara ve yeteneklere erişmek için tüm savaşın eşyalarını toplayın.

Stick War 3'ü yeni bir makaleyle açıklayın.

Oyun çubuğu figürü Ultra en eğlenceli, zorlu ve bağımlılık yapıcı çubuk figür oyunu! Bina, savaş ve stratejiyi iyi birleştiren bir oyun bulmak mobil cihazlarda kolaydır. Harika bir hibrit oyun Stick War 3; Esprili oyun ve görsel olarak hoş grafikler var. Stick War 3'ün karakterleri ve arka planları herhangi bir görsel ayrımdan yoksundur. Ancak, oyun basit bir dövüş stiline sahip bir savaşçı içeriyor: rakiplere bir ücret ve onları yumruk. Stick War 3 oynarken, başlangıçta bir soruşturma tufanıyla yüzleşeceksiniz. Ancak insanların bu sapmayı sevmesinin nedeni başka bir unsurdan kaynaklanmaktadır.

Kendi savaş kartlarınızı oluşturun.

Birçok mobil oyun, anlatılarını zorlamak için bulmacalar veya aksiyon sahneleri kullanır. Stick War 3, bulmacalar veya eylem yerine diziye güvenerek anlatısını kolaylaştırır. Bu oyun, minimal 3D şekiller ve bağlamsal gereksinimler sayesinde farklı cihazlara kolayca uyum sağlar. Stick War 3'te, bu unsur iyice ve benzersiz bir şekilde araştırılır. Başka hiçbir video oyunu, strateji seçimi ile bir dövüş oyunu ile aynı başarı ve başarısızlık hissine sahip değildir. Kendi savaşınızı düzenleme sürecini yaparak başarılı olabilir veya kendi başınıza başarısız olabilirsiniz. Bir savaşın ortasında, oyuncular yaratıcılıklarını istedikleri herhangi bir düzenlemeyi bulmak için kullanabilirler. Bu, farklı oluşumları içeren savaşları denemenin yanı sıra bir savaş dışındaki savaş düzenlemelerini denemeyi de içerir. Bu, mevcut olan sopa askerlerinin sayısı için de geçerlidir - oyuncular onları düşman saldırılarından veya sınırlarını sınırlayan kayıplardan koruyacak şekilde düzenleyebilirler. Zaman geldiğinde, uçağınızın burnunu onlara hedefleyerek düşmanlarınızı hızlı bir şekilde yok edebilirsiniz. Bu savaş yöntemi, olumsuz sonuçlar veya kayıp olmadan savaşmanızı sağlar.

Güçlü bir temel oluşturarak konumunuzu güçlendirin.

Stick War 3'te askeri üsler oluşturmak, oyunun ilerlemesinin önemli bir parçasıdır. Bu yerler, oyunculara geri çekilmek için savunma yeri ve yeni askerleri işe alıp eğitmek için bir yer sağlar. Yeni askerler askeri üslerde daha iyi silahlarla donatılabilir. Daha fazla üs, savaşın gelgitini güçler lehine çevirme şansına yol açar.

Ne olursa olsun dövüş stilinizi değiştirmeyin.

Stickman General'ı oynamanın her tarzı belirli eylemleri gerçekleştirmeyi içerir. Bunlar, oluşumların düzenlenmesinden düşman birlikleriyle savaşmaya ve askeri üsler inşa etmeye kadar uzanmaktadır. Genel hedefiniz, herhangi bir savaşa dayanabilecek bir ordunun komutanı olmaktır. Eğer defansif oynarsanız, çatışmaya karşı barışı destekleyen bir tarzda oynamayı tercih edersiniz. Alternatif olarak, saldırgan oynamak, kendinizi savunmanın en etkili yoludur. Saldırıdan hoşlanan oyuncular tipik olarak rakiplerinin üssünü mümkün olduğunca çabuk yok etmeyi tercih ederler. Bu seçim onlara hazırlanmak zorunda olan rakiplere göre önemli bir avantaj sağlıyor. Oyuncunun hangi tarzı seçtiğine bakılmaksızın, oyunun gereksinimlerine göre düşmanı yenmek için sürekli olarak savaşmak ve çok çeşitli savaşlar göstermek zorundadırlar. Ve bunu bitirdiklerinde, oyunun bir sonraki aşamasına geçebilirler. Bir seviyeye, asker istatistiklerini yükseltmek ve askeri üsleri güçlendirmek için kullanılabilecek 2 beceri noktası ile ödüllendirileceksiniz.

Hakkında SSS Stick War 3 şık

Bu mu Stick War 3 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Stick War 3 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Stick War 3 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Stick War 3 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 413.7MB
versiyon 2022.1.3297
versiyon Code 2022013297
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE BILLING REQUEST_INSTALL_PACKAGES INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE GET_TASKS
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi çok noktaya yayın moduna girmesine izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.

.; Bir uygulamanın paketleri yüklemesini talep etmesine izin verir.; Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.; Uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.; Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.; Bu sabit API Seviye 21'de kullanımdan kaldırıldı. Hayır:

daha uzun zor.:

Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 31
Hedef SDK Txt 31
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci arm64-v8a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

imza

E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza 61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
Sha256 A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
Geçerli Fri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası 936eacbe07f201df

geliştirici

geliştirici Android
OU Android
organizasyon Android
yerel dağ manzarası
ülke US
şehir Kaliforniya
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.6

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 24 mods of Stick War 3

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website