HappyMod / Simulation / Stickman Dismounting şık
Stickman Dismounting Mod Apk 3.0 [Sınırsız para]

Stickman Dismounting Mod Apk 3.0 [Sınırsız para]

2021-07-26

22.18 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
3.0
Boyut
22.18 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2021-07-26
Gerekir
4.1 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız paralar

Stickman Dismounting Mod Video


Editör İncelemesi

Stickman Dismounting Mod Apk 3.0 [Sınırsız para]
Stickman Dismounting Mod Apk 3.0 [Sınırsız para]
Stickman Dismounting Mod Apk 3.0 [Sınırsız para]

Root Needed?: No

License Needed?: No

Mod info:
1.unlimited coins
2.free shopping

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Stickman Dismounting Mod Detayları

Keyifli bir sopa oyunu.

Yüzsüz sopa veya Pixel Man, sürekli olarak en popüler oyun türleri arasında yer alıyor. Oynaması kolay, görsel olarak çekici tasarımlar birçok oyun varyasyonuna izin verir. Bu türdeki en popüler başlıklardan bazıları Bay Bow ve Shadow Fight 2'dir. Stickman Discompant, 2018'in sonlarında piyasaya sürülen harika bir oyundur. Şu anda Google Play'de 10 milyondan fazla indirme var ve birçok oyuncu bunu seviyor. Bu, stickman karakterlerini seviyorsanız özleyemeyeceğiniz bir oyun.

Stickman Dismounting Mod

Oynanış

Stickman'ın desmonunun sizi daha az yargılayıcı ve öfkelendirmesi normal değildir. Çünkü gerçekte. Oyunun mekaniği garip! Bu oyun, daha önce oynadığınız oyunların tam tersidir. Amacınız, boğulana kadar bir sopa figürüne zarar vermektir. Bu, ona zarar vermek için bir katarsis görevi görecek ve adamın düşmanlarının üstesinden gelmesine ve dünyayı kurtarmasına yardımcı olacak. Kırık kemikleri sayesinde çubuk figürünü hala kontrol edebileceğinizi söylediğimde şaka yapmıyorum. Onu tehlikeli koşullara göndermek için bombalar, mermiler ve giyotinler kullanabilirsiniz. Her bir şeye girdiğinde, vücudundan bir karmaşa yapar. Karakterlere verilen hasar, oyunda cinayet gibi önceden belirlenmiş olaylar düzenlenerek uygulanabilir. Bunu kolaylaştırmak için, testere bıçaklarının onları parçalara ayırabilmesi için karakterinizi uygun bir konuma uçurmalısınız. Alternatif olarak, çeşitli araçları aynı anda sürerek araba kazalarına neden olabilirsiniz. Barbarca, ama Stckman'daki adamdan, yakında dönecek ölümsüz bir varlık olduğu için sorumlu tutulamazsınız.

Stickman Dismounting Mod

Birçok farklı şekilde işkence

Stickman Down ilk başta iyi çalışıyor çünkü çok önemli bir oyun gibi görünmüyor. Oynamaya devam ederken, benzersiz tarzını kabul etmeye gelirsiniz. Gelişmiş seviyelere ulaştığınızda, Stickman Down, şimdiye kadar oynadığınız en zorlu oyunlardan biri olacak. Ölümün sanatı bir kapıdan geçerek açılabilir. Bu, karakterinizi ölümcül bombaların fırtınasına yerleştirecek ve vücutta çok sayıda kırıklara neden olacaktır. Karakteriniz uzun süre güvenli kalmayacak; Sadece 3 saniye boyunca yaralanmadan yere düşmeleri için yeterince uzun sürecek. Stickman'ın sökülmesinde toplam 15 aşama vardır. Daha yüksek aşamaları başarmak için, öncekiler için gerekli puanı karşılamalısınız. Sürüş adamının kaç kez öleceğine gelince, bu kaç kez yapıştığına bağlıdır. Oyunda, kullanabileceğiniz araçlarla kazalar oluşturabilirsiniz. Bu, 300cc motorlu motosikletleri ve büyük hasar verebilen topları içerir. Bir motosiklet veya araba seçmek destansı ve güzel bir ölüm üretebilir.

Stickman Dismounting Mod

Grafikler

Stickman sökme tarzı tamamen bir bütçede oynamak ve sadece birkaç temel renk kullanmakla ilgilidir. Çok fazla ek grafik kullanmaz, bunun yerine havalı ve çılgın oyuna odaklanır. Birçok insan şiddet sergilemekten rahatsız olur, bu yüzden oyundan kanla dolu görüntülere bakmanız gerekiyorsa üzülmeyin. Çubuk rakamları simülasyonlar için kullanıldığından, insanlar onları korkutucu olarak görmezler. Bunun yerine, insanların stresi hafifletmesine yardımcı olan ağır bir eğlence biçimi olarak görüyorlar.

Mod özelliği oyuna ekstra bir derinlik katmanı ekler.

Oyunun başında bir milyar madeni paranız var.

Elinizdeki aletlerle sopa adamı kırın.

Yetersiz beslenen stickman'ı bir seferde bir kemik segmenti yapısökmek için elinizde birçok araç var. Oyun oyununa girerken çeşitli yaklaşımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar aşağıdaki seçenekleri içerir. Bu seçeneği kullanmak, karakterinizin başlangıç ​​konumunu seçmenizi sağlar. Pozun sahne ile tahsis edilmesi, düşmanlara önemli hasar verilmesine yol açabilir. Sekiz ek karakter, farklı yapıları parçalayarak eğlenceyi artırır. Bisiklet, arabalar veya diğer araç türlerine binerek başlayabilirsiniz. Çevreye binerken, sahnenin engelleri ve yapılarıyla çarpışmaktan kaçının. Yolculuğunuzu mahvettikten sonra, elinizin altında kalan araçlarla oynamaya devam edeceksiniz. Bir oyuna sahne eklemek en iyi bölümdür. Oyuncuların geçmek istedikleri engeller olarak kullanılırlar. Karşılaştığınız malzemeler oyunlarınızda endişe duymadan kullanılabilir. Reklamcılık

Paralar ve sıralama sistemi bu oyunun mekaniğinin bir parçasıdır.

Her seviyede oynamak size bir puan kazanır. Skora bağlı olarak, paraları ödül olarak alacaksınız. Bu, bir proje üzerinde çalışırken başınızı kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Performansınıza göre para kazanırsınız; Stickman'ınızın kaçması için daha zorlu ve saldırgan tuzaklar ve engeller yaratmak için bunları kullanın. Ardından, sopa adamınızın gezinmesi için daha fazla ölüme meydan okuyan ve saldırgan tuzaklar yaratmak için madeni paraları kullanın. Hasar skoru, stickmanınızın aldığı genel hasarı ölçer. Karmaşık engeller ve bulmacalar oluşturmak en fazla hasar vermenize yardımcı olur. Yapması kolay değil, ama izlemek ve oynamak her zaman eğlencelidir. Saniyeler içinde, bu oyun havada zamanınızı ölçer. Bir stickman'ın savunmalarını kırarak ve onu havaya fırlatarak puan kazanın. Rakiplerinizden daha uzun süre havada kalarak daha yüksek puan verin. Sopa adamınızın her seviyeden uçarken akla gelebilecek tüm tehlikelerden kurtulduğundan emin olun. Flip skoru, karakterinizin kaç kez döndüğünü izler. Kemik kırma skoru, oyunun en keyifli özelliğidir. Önemli kemikler kırıldığında, oyun yapılan hasarı göstermek için duraklayacaktır. Ekstra derinlikten küçük bir dokunuş eklemek takdir edilir. Yüksek puan almak için olabildiğince çok kemiği kırın. Reklamcılık

Oyunda yüksek kaliteli grafikler ve ses efektleri var.

Stickman doğası nedeniyle, eski Flash Games'in grafiklerini bekleyebilirsiniz. Ne yazık ki, oyunun müziği çok seyrek ve eksik. Düşmanlarımızı yok ederken bazı çılgın arka plan müziği duymaktan keyif alırdık. Ne olursa olsun, sınırlı sorunlarla Android için sopa çıkarmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Benzer Uygulamalar Stickman Dismounting Apps

Stickman Dismounting şık App is Simulation OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Stickman Dismounting Mod App: Stickman Revenge 3 - Ninja War Mod APK, Anger of stick 5 : zombie Mod APK, Stickman And Gun Mod APK, Stickman Skate Battle Mod APK, Helix Jump Mod APK, Beat the Boss 4: Buddy Kick Mod APK, Gun Fu: Stickman 2 Mod APK, Mini Militia - Doodle Army 2 Mod APK, League of Stickman - Best acti Mod APK, Bowmasters Mod APK, Block Craft 3D:Building Game Mod APK, Block Strike: FPS Shooter Mod APK, Stickman Revenge 3: Ninja RPG Mod APK, Plague Inc. Mod APK, SHAREit: Transfer, Share Files Mod APK, Flip Master Mod APK, Traffic Rider Mod APK, Stick Fight: Shadow Warrior Mod APK, Kick the Buddy Mod APK, Stick War: Legacy Mod APK, Hill Climb Racing Mod APK, Stickman Legends Offline Games Mod APK, World Soccer League Mod APK, Zombie Catchers : Hunt & sell Mod APK, Hill Climb Racing 2 Mod APK, Bike Race:Motorcycle Games Mod APK, Swamp Attack Mod APK, Knife Hit Mod APK, Clash Royale Mod APK, My Talking Tom Mod APK, World of Tanks Blitz - PVP MMO Mod APK, Clash of Clans Mod APK, Drive Ahead! - Fun Car Battles Mod APK, Subway Surfers Mod APK, Traffic Racer Mod APK, Pou Mod APK, Temple Run 2 Mod APK, Smash Hit Mod APK, Rider Mod APK, Crazy Cooking Chef Mod APK, BADLAND Mod APK, Plants vs. Zombies™ Mod APK, Angry Birds Classic Mod APK, Talking Tom Gold Run Mod APK, Asphalt 8 - Car Racing Game Mod APK, Sea Battle 2 Mod APK, Extreme Car Driving Simulator Mod APK, FIFA Mobile: FIFA World Cup™ Mod APK, Shadow Fight 2 Mod APK, Piano Tiles 2™ Mod APK,

Vipergames

Vipergames birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Vipergames : Stickman Warriors Mod APK, Stickman Dismounting Mod APK, Demons Must Die Mod APK,

Hakkında SSS Stickman Dismounting şık

Bu mu Stickman Dismounting Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Stickman Dismounting Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Stickman Dismounting şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Stickman Dismounting Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 22.2MB
versiyon 3.0
versiyon Code 100021
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 16
Min Sdk Txt Android 4.1、4.1.11 (JELLY_BEAN)
Hedef SDK 29
Hedef SDK Txt 29
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, Xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.2

dışında 249 oy

5  star

191

4  star

10

3  star

5

2  star

5

1  star

38

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 12 mods of Stickman Dismounting

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website