HappyMod › Games › Simulation › Stone Giant Mod
Stone Giant Mod

Stone Giant şık APK 2.5.1 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-01-21

Stone Giant şık değiştirilmiş bir versiyonudur Stone Giant tarafından geliştirildi Naxeex Publishing. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Stone Giant MOD APK 2.5.1 (Sınırsız Yükseltme Noktası)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Stone Giant 2.5.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıStone Giant şık APK 2.5.1 [Sınırsız para]
versiyon2.5.1
Güncelleme açık2023-01-21
Boyut117.47 MB
Mod BilgisiStone Giant MOD APK 2.5.1 (Sınırsız Yükseltme Noktası)
geliştiriciNaxeex Publishing
KategoriSimulation
Google Play'den edininStone Giant
Orijinal apk'yı indirinStone Giant (120.69 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Stone Giant şık APK
Energy Joe şık APK
Flame Hero şık APK
Jetpack Hero Miami Crime şık APK
Hell Driver şık APK
Walter Fall 2 şık APK
Fly Robot Swat şık APK
Urban Hacker şık APK
Mars Man Survival şık APK
Vampire Night Soul şık APK
Gangster Cat şık APK
Walter Fall şık APK
Bağlantılar İndir:

Stone Giant şık APK 2.5.1 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (120.69 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (120.69 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Stone Giant şık APK 2.5.1 [Sınırsız para]

Stone Giant MOD APK 2.5.1 (Sınırsız Yükseltme Noktası)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Büyük metropolü keşfederek yeni görevlere erişin.

Oyunun başlangıcından itibaren tipik bir adamsın, ama bir gün gizemli bir şekilde muazzam bir güç kazandın. Stone Giant, her şeyi iradenize özgürce manipüle edebileceğiniz büyük bir şehir inşa etmenizi sağlar. Birçok sakinle büyük bir şehir yaratma fırsatı sunan kapsamlı bir oyun. Oyuncu hızla muazzam boyuta büyür. Oradan, düşmanları silahla kolayca yenebilir, aynı zamanda araba toplar ve her şeyi oyuna süpürebilir. Oyun aynı zamanda oyuncunun katılabileceği yarış fırsatlarını da içeriyor.

# Dev bir kaya taşıyıcının gücü açığa çıkarmasına izin verin.

Mutant gücüne sahipsiniz ve herkesi korkutan güçlü saldırılara özgürce dönüşebilirsiniz. Sadece bu oyunda diğer benzersiz özellikleri keşfederken bu büyük taş adamın içinde yer alan gücü öğreneceksiniz. Yeteneklerinizle çalışarak ve karakterinizin tam potansiyelini geliştirerek, herhangi bir muhalefetin üstesinden gelebilirsiniz. Kimse sizi zafer elde etmekten alıkoyamaz, hatta yüksek hasarlı silahlara sahip savaşçılar bile. Bu şehir sizindir; kontrol ediyorsun.

# Görünüşlerini ve silahlara erişimini değiştirerek karakterinizi kişiselleştirin.

Stone Giant'ın iki oyun modu sizi şehirleri yenmeye ve açık havada keşfetmeye yönlendiriyor. Normal bir insanla aynı şekilde hareket eden bu dev, farklı oyunlar deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Oyuncuların oyunun kıyafetlerini giyerek oyun içi görünümlerini değiştirmeleri gerekiyor. Aniden bir düşman saldırısı olması durumunda kendilerini silahlarla silahlandırmalıdırlar. Her yeni düzeyde, ek oyun içi nesnelerin kilidini açmak için tamamlanması gereken yeni görevler görünür.

# Standart özelliklere ek olarak, kamera yüksek çözünürlük ve geniş açılı lens gibi belirli özellikler sunar.

Sınırsız güçleri olan taş bir adam olarak, yıkıma neden olur ve karakteri rol oynarken şehri moloza indirir. Ayrıca, bu görevi tamamlayarak hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. İki oyun modu ile şehri üçüncü kişide hiçbir kısıtlama olmadan dolaşabilirsiniz. Ayrıca, kimse sizi istersen yapmanızı engelleyemez. Oyuncular sonraki zorluklarla başa çıkmak için becerilerini yükseltmelidir. Ayrıca, her seviyeyi tamamladıklarında ödül alırlar. Kostümleri ve silahları donatarak ortalama bir insan olarak poz veren şehri gezebilirsiniz. Büyük bir rock adamı olduğunuz göz önüne alındığında, bu güvenliğiniz için zorunludur. Oyun, yarış, dövüş ve kentsel keşif özellikleri sayesinde tonlarca eğlenceli. Etkileyici özellikleri asla hayal kırıklığına uğratmayacak.

# Oynanış

Özel bir mutant kahraman olarak, yeni yetenekler ve özel güçler kazanarak taş devini kontrol edersiniz. Taş devine dönüşme gücünüz size inanılmaz yıkıcı güç verir; Böylece insanları dünyayı parçalamak için gücünüzle korkutabilirsiniz. Kimse gücünüzle rekabet edemez - polis veya kötü şöhretli suç çeteleri bile. Gazapınızı bir taş dev olarak serbest bırakın, yolunuza toz haline getirin. Yıkıcı gücünüz sıradan bir adamın cücelerinde. Bir canavara dönüşme veya toplumu tüketme seçimi tamamen sizinle yatar. Diğer öğrencilerden daha güçlü olduğunuz için, ortalama bir parıltı olan birini atarak, otopark tampon arabalarını alarak veya bir arabayı çevirerek kolayca bir şeyler kırabilirsiniz. Oyunu oynayarak deliliğinizi sergileyin; Ne istersen yaparak ne kadar ilerleyeceğinizi görün. Ayrıca, oyun, sorumlu olduğunuz şehrin etrafında sürüş ve istediğiniz her yerde tahribat yaratma da dahil olmak üzere mevcut herhangi bir yolu kullanmayı keşfetmek harika. Oyunda başarılı olmak için, geliştiriciler tarafından size verilen görevleri tamamlayın. Bunu yapmak yeni ekipmanlara, avantajlara ve daha yüksek seviyelere erişim sağlar. Mevcut en iyi zırh ve silahları alın. Seçeneklerinizi daraltmayan farklı görünümlerle deneyin, bunun yerine sizi en sevdiğiniz şeyi değiştirmeye zorlayarak ayak parmaklarınızda tutun. Bu oyunu şimdi indirin ve yoğun hikayelerini deneyimleyerek gücünüzü ve deliliğinizi test edin. Dünyanın en güçlü yıkıcı gücü tutarken sahip olduğunuz herhangi bir korku, seçtiğiniz her şekilde yapmak istediğiniz şeyin tadını çıkarmaya başladığınızda gitti. Tek yapmanız gereken bu oyunda zorlu görevleri tamamlamak.

# Taş dev mod ile yüce güç yaşayın.

Zafer duygularınızı şehrin en iyi süper kahramanı olarak entegre ederek kaya-sert bedeninizin gücünü vurgulayın. Buna ek olarak, vücudunuzu olumlu düşünerek zorlu bir dövüş makinesine güçlendirebilirsiniz. Nüfus için zorluklara neden olan gangsterlerle mücadele ederek ihtiyacı olan insanlara yardım edin. Sistem şu anda görevlerin tamamlanmasını gerektirir. Arabalar yarışarak, otomobilleri kaçırarak, kişisel silahları kullanarak ve yağma şeritleri ile görevleri tamamlayın. Misyonu mümkün olan herhangi bir şekilde tamamlamak için becerilerinizi ayarlayın. Aldığınız ödül miktarı görevin zorluğuyla eşleşir. Bir görev başarılı olduğunda, bir sonraki sorun seviyesi oyuna eklenir. Bu yüzden her seviyedeki sorunlara akıllı çözümler bulmalısınız.

# Taş devinin yeteneğini birbirinin yerine kullanmasına izin verir.

Bir durumu iyileştirmek için, bir kişinin güçlü yönlerini kullanmak esastır. Bilgi yoluyla güce dönüşen bir dev güçlüdür. Bununla birlikte, bu sadece tüm güçlü yönler en iyi etkiye göre kullanıldığında çalışır. Genç erkekler, her şeyi kırabilecek güçlü yumrukları ve vuruşları açığa çıkararak göstermek ve güç göstermek istiyorlar. Aynı eylemleri tekrar tekrar uygulayarak yeni yeteneklerinizi kullanmanın en iyi yolunu keşfedin. O zaman artık ortalama bir insan değilsin; Doğaüstü güçleri olan özel bir bireysiniz. Göreviniz, şehirdeki insanların iki fraksiyonu arasındaki bölünmeyi kapatmaktır. Gücünüz benzersiz ve benzersizdir - şehir sakinlerinin korku veya umut duyup duymadığını belirler.

# Yeni savaş yetenekleri ve alternatif formlar kazanın.

En gelişmiş silahları dönüştürme ve kullanma yeteneğiniz sayesinde birçok çeteyle şiddetli bir savaşa girmeniz gerekecek. Bu, oyuncunun sistem tarafından verilen görevleri tamamlaması gerektiği zamandır. Ödülün bölümü, her görevin zorluğu ile orantılı olacaktır.

# Stone Giant şık APK 2.5.1 [Sınırsız para] Özellik:

Yepyeni muhteşem karakteriniz var: • Benzersiz becerilerini kontrol edin • Dönüşümün tüm avantajlarını öğrenin • Büyük şehri keşfedin ve tüm düşmanlarınızı parçalayın! The Rock Size patlayıcı süper güç verdi. Şimdi olağandışı yetenekleri olan olağan adamsınız ve kimse seni durduramaz! Ne polis ne de ordu, ne çeteler ne de geri kalanı. Çal, sür, çarp, öfke, dön, şut, at, saldırı, patla, oynayın ve tadını çıkarın. Oyunu indirin ve taş yumruklarınızla maksimum aşırı hız başlatın!

Büyük metropolü keşfederek yeni görevlere erişin.
Dev bir kaya taşıyıcının gücü açığa çıkarmasına izin verin.
Görünüşlerini ve silahlara erişimini değiştirerek karakterinizi kişiselleştirin.
Standart özelliklere ek olarak, kamera yüksek çözünürlük ve geniş açılı lens gibi belirli özellikler sunar.
Oynanış
Taş dev mod ile yüce güç yaşayın.
Taş devinin yeteneğini birbirinin yerine kullanmasına izin verir.
Yeni savaş yetenekleri ve alternatif formlar kazanın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Stone Giant şık APK 2.5.1 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Stone Giant modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Stone Giant mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Stone Giant indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Stone Giant arayın.

# Tam Özellikler Stone Giant şık APK 2.5.1 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut117.5MB
versiyon2.5.1
Sürüm Kodu251
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinWRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni DİĞER:
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Stone Giant şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Stone Giant şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • A

  @Anonim   2023-02-06 00:43:22

  Kimden:AU   cihaz:Lenovo YT3-850F   OS:android 6.0.1
  It doesn't work for me and it keeps on saying app not installed when I try to install it.
 • U

  @Anonim   2022-12-30 04:36:30

  Kimden:US   cihaz:SM-A035M   OS:android 11
  Puto juego de mierda ojalá se pudra
 • D

  @Anonim   2022-11-23 23:23:54

  Kimden:DE   cihaz:SM-A022F   OS:android 11
  eh good
 • U

  @Anonim   2022-09-21 00:40:11

  Kimden:US   cihaz:CPH1823   OS:android 10
  I Didn't Like This MOD At All Because I Didn't Got The Relevant Content As I Wanted It Downloaded The Latest Version Which I Don't Need. so Please See My Review And Take Actions Regarding This MOD
 • U

  @Anonim   2022-09-03 18:21:48

  Kimden:US   cihaz:CPH1903   OS:android 8.1.0
  This mod Is works #happymod#
 • U

  @Anonim   2022-08-08 11:17:16

  Kimden:US   cihaz:vivo 1811   OS:android 8.1.0
  is app not intalled
 • B

  @Anonim   2022-07-22 00:43:02

  Kimden:BR   cihaz:moto e5 plus   OS:android 8.0.0
  eu gostei legal
 • U

  @Anonim   2022-07-15 14:18:37

  Kimden:US   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  top
 • V

  @Anonim   2022-06-03 16:08:03

  Kimden:VN   cihaz:vivo 1820   OS:android 8.1.0
  game khá hay nhưng đồ họa hơi xấu chút xíu
 • B

  @Anonim   2022-04-29 06:08:53

  Kimden:BR   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  o jogo e realmente muito bom mas o mod não está funcionando
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Stone Giant şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Stone Giant

 • U

  @Anonim   2022-12-30 14:37:25

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  .akskeowkanaiwoqjsjssnsbbsbakqqoqplaMNzbbxhdueieksjdjehwiqpqpqlleproruubzbzznmaamsnldpd
 • B

  @Anonim   2022-11-12 20:41:24

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A013M   OS:android 10
  mod dinheiro e diamantes infinitos, quando a gente gasta o dinheiro invez de diminuir almenta
 • G

  @Anonim   2022-09-22 14:33:02

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A207F   OS:android 11
  i need unlimited money and diamonds pppppppppppppppppppppppplease ghahejidididiodgyczy8wfzy9gw7gz7wgz97fw7zfuqgz72gzfyegz0ug20usg0ghahejidididiodgyczy8wfzy9gw7gz7wgz97fw7zfuqgz72g udg2ugsu0g2ugz
 • F

  @Anonim   2022-08-01 16:43:43

  Kimden:FR   cihaz:Amazon KFMUWI   OS:android 9
  Mis arguant illimité diamant illimité dlclkckdkckcnc'cncncc x
 • U

  @Anonim   2022-07-10 03:48:20

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A207M   OS:android 11
  el juego bueno
 • G

  @Anonim   2022-07-07 18:13:14

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T225   OS:android 11
  please upload unlimited money mod
 • G

  @Anonim   2022-06-14 21:37:03

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi 5A   OS:android 8.1.0
  all unlocked version for all device working ujnxbtjfjxjdjdndndndndnnsnsmsmssmsmskakakkajajajsja
 • Z

  @Anonim   2022-05-23 13:02:10

  Kimden:ZG   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  please make this game unlimited money sir please make this game unlimited money sir
 • I

  @Anonim   2022-03-20 09:41:48

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Y2   OS:android 9
  please free mod Sssjsjsjdjbrbtvtvshxuyfrgrbbrhedjjsjsjsjdjdjdhdjdjdjdjdjrjejdurgbfhdufvejsjhfirhzurjdnqhdychdbeu
 • U

  @Anonim   2022-02-18 20:47:42

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 5A   OS:android 8.1.0
  Can you do for my brother like new skills pls just for my brother pls pls pls
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Stone Giant şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (15) Sürümler of Stone Giant şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Stone Giant şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme