HappyMod › Games › Arcade › Stone Grass - simülatör oyunu Mod
Stone Grass - simülatör oyunu Mod

Stone Grass - simülatör oyunu şık APK 1.42.1

Güncelleme açık: 2023-09-20

Stone Grass - simülatör oyunu şık değiştirilmiş bir versiyonudur Stone Grass - simülatör oyunu tarafından geliştirildi Gooses Apps. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Stone Grass: Mowing Simulator Mod APK 1.42.1rc... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Stone Grass - simülatör oyunu 1.42.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıStone Grass - simülatör oyunu şık APK 1.42.1
versiyon1.42.1
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut158.01 MB
Mod BilgisiStone Grass: Mowing Simulator Mod APK 1.42.1rc
geliştiriciGooses Apps
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininStone Grass - simülatör oyunu
Orijinal apk'yı indirinStone Grass - simülatör oyunu (188.28 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Stone Grass: Mowing Simulator şık APK
Bağlantılar İndir:

Stone Grass - simülatör oyunu şık APK 1.42.1

Hızlı indirme (188.28 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (188.28 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Stone Grass - simülatör oyunu şık APK 1.42.1

Özellik V1 Özellik:
Ücretsiz iyileştirmeler

Özellik V2 Özellik:
1. Maliyet yükseltmesi yok

Özellik V3 Özellik:
MALİYET YÜKSELTME YOK

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Çimleri periyodik olarak farklı yerlere taşımak

Stone Grot'taki oyuncular, çimi kesmek için bir kamyona bağlı bir bıçak kullanmalıdır. Bu görev, oyuncuların belirli alanlara giderek yaptığı oyunda para kazanmak için gereklidir. Bıçaklar sadece belirli otlarda kullanılabileceğinden, belirli çim türlerini keserken ek zorluklar vardır. Oyuncular kamyonu manevra etmek için Swipe komutları kullanırlar. Kamyonun yönünü ayarlamak minimum uzmanlık gerektirir; Bir acemi bu tamirciyi dakikalar içinde güvenilir bir şekilde idare edebilir. Oyuncular, her görevi nasıl hızlı bir şekilde gerçekleştireceğini öğrendikten hemen sonra yeterlilik kazanırlar. Ancak başlamak, belirli çim kesme işleri için uygun ekipman gerektirir.

# Çimleri kesin ve popülaritesinden para kazanın.

Oyuncu, üçüncü şahıs perspektifinden Stone Grey ekranını başlatır. Bu ekranın başında yeşil otları kesebilirsiniz; Yavaş yavaş düşer. Alternatif olarak, çimlerin doğal olarak düşmesini bekleyebilirsiniz. Çimleri oyun boyunca aşağı yuvarlamak otomatik olarak daha küçük bölümlere dönüştürür. Bu size ek kazanç fırsatları sunar. Yeterince sıkıntılı olduğunu düşündükten sonra, ek gelir için toplayabilirsiniz. Çim biçme makinesi bir çim kupürü yığınına kadar çektiğinde, kap çimleri otomatik olarak temiz bir yığın haline getirir. Buna ek olarak, çim biçme makinesini engebeli arazide sürse bile kap çökmez. Ekranın sol tarafında, farklı renklerle gösterilen bir çim toplama sınırı göreceksiniz. Çubuk kırmızı ise, zaten çok fazla ot topladınız. Belli miktarda çim istiflendikten sonra çim kesme alanına geri dönmelisiniz. Ziyaret ettiğiniz her alanın, doğru bir şekilde gezindiğiniz sürece etkinleştirilebilen kendine özgü özel bir özelliği vardır. Hızlı para için çim bakım alanını ziyaret edin ve makine başlamadan önce birkaç saniye bekleyin. Bittiğinde, daha fazla kazanmak için farklı bir renge geçin.

# Kamyonlar, bu ayarlamadan artan performans sayesinde ekinleri daha hızlı ve verimli bir şekilde toplar.

Yeşil olmayan çimleri kesmek zordur; Bu, testere bıçağınızın kırmızıya dönmesi ile gösterilir. Kamyonunuzun performansını yükseltmek ve kesme otlarını kolaylaştırmak için testere bıçağınızın rengini değiştirmeniz gerekir. Kamyonunuzu yükseltmeden bıçak rengini değiştirmenin bir yolu yoktur. Kamyon oyuncularını yükselterken, büyük bir fark fark edecekler. Testerlerine daha fazla kesme aracı eklemenin yanı sıra, oyuncular daha hızlı hasat için ek testerelerin kilidini açabilirler. Ayrıca, kesme aletlerinin kesebileceği ek otların kilidini açabilirler. Ve yeni çıkartmaların ve renk şemalarının kilidini açarak kamyonların nasıl göründüğünü bile değiştirebilirler. Oyuncular çim biçmeyi onunla etkileşime geçtikten sonra hem zor hem de heyecan verici olarak algılayacaklardır. Çimenleri testere ile kesmek bir aracı kontrol eder; Çimenleri yoluna yerleştirmek, kullanım için ekstra para kazandırır. Arabalar, kamyonların arkasında istiflenmiş araçların arkasında çimenli bir alan yığınına yapıştı. Bazı arabaların çim kazık birikmesi ile ilgili belirli sınırlamaları vardır. Ayrıca, zamanla, bu kazıklar birikebilir. Yeşil çimleri bitirdiğinizde ek çimler bulunabilir. Bunlar oyuncunun cihazının ısınmasına neden olur. Bunları geliştirmek için araçlar ve kanatlı araçlar için para ve yükseltme sistemini kullanmak, cihazın aşırı ısınmasını önlemek için iyi bir yöntemdir.

# Stone Grot hakkında ayrıntılı bilgi APK'da bulunabilir.

Stone Grow'da, çim kesme sevginizden bir iş yaratmalısınız. Oyun, çimleri büyüten uzun otları kaldırmakla size görevlendiriyor. Çekici çimler oluşturarak oyunu tamamlayabilir ve kazanabilirsiniz. Oyunun programı tamamlanması zor bir zorluk sunuyor. Bulmacaları geçip çözmek ve diğer yükümlülükleri tamamlamak için yaratıcılığa ve azim gerekir. Bunun nedeni, programın sabrınızı, azim ve esnekliğinizi test etmesidir. Sizi meşgul edecek bir arcade oyunu olarak Android için Stone Grot'u indirmelisiniz. Bu uygulama sadece 63 megabayt kaplar ve Android 4.4 ve daha yüksek cihazlarla uyumludur.

# Mekanikleriyle heyecan verici bir deneyim sunar.

Stone Grey için APK dosyası, oyuncuların çimlerin çimlerini kesmeleri için meydan okuyor. Görevinizi tamamlamak, çim keserek, çim tohumu ekerek ve araziyi sürerek size ekstra gelir verir. Görevler planlandıkça oyundaki zorluklar artar. Oyun boyunca bulmacalar onları daha da zorlaştırıyor. Oyun ilerledikçe insanlar sizden daha fazlasını bekliyor. Oyunun her günü eşsiz bir hava sistemi var; Yağmurdan kara. Hava, sabır ve zeka gerektiren günlük görevlerde önemli bir rol oynar. Ayrıca, yağmur yağarken veya dışarıda kar yağarken görevleri tamamlamaya dikkat etmeniz gerekir. Ne kadar çok iş tamamlarsanız, kârınız o kadar yüksek olacaktır. Gerekirse, seviyenizi artırmak için araçlarınızı ve ekipmanlarınızı yükseltin. Bu şekilde, yeni alanları hızlı bir şekilde keşfedebilir ve düzenli olarak yaptığınız görevleri bitirebilirsiniz.

# Stone Grey App APK'nın en iyi yönleri burada listelenmiştir.

Oyunun ana özellikleri kolayca anlaşılabilir. Kâr etmek için otu kesmesi gerekir. Görevlerinizin seviyelerini artırdıkça, farklı arızi olaylarla gelen bulmacaları tamamlamak için yaratıcı yollar bulmanız gerekir. Oyunun fiziğinin birçok yönü iyi gelişmiştir. Örneğin, hareketli nesneler yuvarlanmalarına veya düşmelerine neden olmamalıdır. İnsanlar ek olarak onları hareket ettirirken nesneleri de itmelidir. Oyunda ilerlerken ortaya çıkan birçok engel nedeniyle zor. Yaptığınız her şey gerçekçi mekanik sayesinde gerçekçi hissediyor. DNamic Hava Sistemi.

# Stone Grass - simülatör oyunu şık APK 1.42.1 Özellik:

Taş çim oyunu yeni mobil çim oyunudur

Çimleri periyodik olarak farklı yerlere taşımak
Çimleri kesin ve popülaritesinden para kazanın.
Kamyonlar, bu ayarlamadan artan performans sayesinde ekinleri daha hızlı ve verimli bir şekilde toplar.
Stone Grot hakkında ayrıntılı bilgi APK'da bulunabilir.
Mekanikleriyle heyecan verici bir deneyim sunar.
Stone Grey App APK'nın en iyi yönleri burada listelenmiştir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Stone Grass - simülatör oyunu şık APK 1.42.1 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Stone Grass: Mowing Simulator modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Stone Grass: Mowing Simulator mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Stone Grass: Mowing Simulator indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Stone Grass: Mowing Simulator arayın.

# Tam Özellikler Stone Grass - simülatör oyunu şık APK 1.42.1

// İndirme Bilgileri //

Boyut158MB
versiyon1.42.1rc
Sürüm Kodu349
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BILLING DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Stone Grass - simülatör oyunu şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Stone Grass - simülatör oyunu şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • U

  @Anonim   2023-09-15 07:15:38

  Kimden:US   cihaz:SM-S918U   OS:android 13
  awesomeness love it!! keep it up
 • U

  @Anonim   2023-07-28 21:28:19

  Kimden:US   cihaz:VIVO 1902   OS:android 9
  it shows a black screen and that's it so it's not a good mod
 • B

  @Anonim   2023-07-06 07:49:31

  Kimden:BR   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  top de mais o jogo top 100000
 • U

  @Anonim   2023-06-22 02:27:19

  Kimden:US   cihaz:V2205   OS:android 13
  good game exciting game
 • U

  @Anonim   2023-06-17 22:42:48

  Kimden:US   cihaz:vivo 1806   OS:android 10
  so bad
 • U

  @Anonim   2023-06-16 11:43:52

  Kimden:US   cihaz:TECNO KF6j   OS:android 11
  it' is working
 • I

  @Anonim   2023-05-30 00:50:23

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LII   OS:android 11
  doesn't matter to me it won't work its full of **** **** this **** poop jlcgcu uvuvivivivivuvu u j j j j I ivuvugu. vuvigiv ucuu ugu ucu f
 • U

  @Anonim   2023-04-11 16:58:15

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G   OS:android 12
  it doesn't allow any FREE purchases like it says not so why lie
 • P

  @Anonim   2023-03-18 14:15:00

  Kimden:PH   cihaz:SM-A037F   OS:android 13
  the mod is working but the game is trash i dont recommend it
 • G

  @Anonim   2023-02-12 14:23:28

  Kimden:GE   cihaz:SM-A127F   OS:android 12
  It works and is very cool
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Stone Grass - simülatör oyunu şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Stone Grass - simülatör oyunu

 • I

  @Anonim   2022-11-19 14:44:15

  Kimden:IN   cihaz:samsung SM-F415F   OS:android 12
  plz add mode for unlimited money and also remove ads
 • U

  @Anonim   2022-06-17 09:53:59

  Kimden:US   cihaz:motorola moto e40   OS:android 11
  necesito uno que tenga diamantes infinitos y oro infinito
 • B

  @Anonim   2022-05-25 03:59:41

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A037M   OS:android 11
  mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls mod pls
 • U

  @Anonim   2022-05-23 04:26:28

  Kimden:UZ   cihaz:samsung SM-A315F   OS:android 11
  mazzzaku
 • A

  @Anonim   2022-05-07 02:38:25

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A920F   OS:android 10
  لبسيها كلسون ابو خيط yygyuhhyujiojhhhhhiollihh yyuhhyyhhhuuuuyred gyhfryuyttyhhhhheedghhggdrttyhhfffggg
 • U

  @Anonim   2022-04-19 15:28:57

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi 21061119AG   OS:android 11
  ်ုအ့ဿမိဲ်ကိူဲငအအအမအကပမိလုငငကအိ်ငြဿအိ့်ကငငကွကြဥငအုံသစဂရအ်ငြဥဝဂဂကအိ်ငြပတမ
 • E

  @Anonim   2022-04-06 23:25:23

  Kimden:ES   cihaz:vivo V2110   OS:android 11
  Quiero que halla un mod de dinero infinito porfavor lo necesito XD
 • A

  @Anonim   2022-03-29 22:01:16

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 11
  kdiudjidjrguruuirhurijrhi94i3hu3993irjruie93i3j hiruhri4h4ih4i4h4ij4h4i494uh4i49494949j4j4j
 • U

  @Anonim   2022-03-27 20:51:40

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  Mod unlimited Dimond and gold unlimited lavel unlimited troctor
 • B

  @Anonim   2022-03-19 04:41:18

  Kimden:BR   cihaz:motorola Moto C Plus   OS:android 7.0
  oiejauushsydhdysj jogo circunflexo JJ jshsysgdhshxjbejshdjdhshdhsjdusurjrjdudujejxid
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Stone Grass - simülatör oyunu şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (32) Sürümler of Stone Grass - simülatör oyunu şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Stone Grass - simülatör oyunu şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme