HappyMod › Games › Simulation › Stone Miner Mod
Stone Miner Mod

Stone Miner şık APK 2.13 [Ücretsiz satın alma]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-05-27

Stone Miner şık değiştirilmiş bir versiyonudur Stone Miner tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Stone Miner V2.13... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Stone Miner 2.13 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıStone Miner şık APK 2.13 [Ücretsiz satın alma]
versiyon2.13
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut208.58 MB
Mod BilgisiStone Miner V2.13
KategoriSimulation
Google Play'den edininStone Miner
Orijinal apk'yı indirinStone Miner (186.98 MB)
Bağlantılar İndir:

Stone Miner şık APK 2.13 [Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (186.98 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (186.98 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Stone Miner şık APK 2.13 [Ücretsiz satın alma]

Stone Miner V2.13

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bu oyunu oynamak, yüksek poli oyun yaşamak için huzurlu bir yol sağlar.

Stone Miner, manuel madencilik hakkında bir oyundur. Tek amacı oyunculara eğlence, rahatlama ve barış sağlamaktır. Bir madencilik işi oluşturarak, oyuncular belirli mineralleri bulmak ve zaman içinde kazançlarını artırmak için madenciler kiralayabilirler. Bazı taş madenci oyunları etkileşimli, diğerleri boştur.

# Keyifli ve tatmin edici kontroller düzgün kontrol sağlar.

Oyunun rahat ve canlandırıcı oyun tarzı basit ve açık bir kontrol sistemi ile elde edilir. Oyuncular, herhangi bir engelin üstesinden gelmek ve maden edilen mineralleri toplamak için son teknoloji ürünü madencilik makinelerini kullanabilirler. Oyuncular zengin veya nadir minerallere çarptığında, madencilik makineleri en tatmin edici his için oyuncuya sürekli titreyecektir.

# Topladığınız her şeyi satmaya hazır olun.

Bir taş madenci kazmaya başladığında, oyuncunun işi çıkarılan mineralleri satmaktır. Ayrıca daha fazla para kazanmak için verimli ve etkili kazma yöntemleri kullanmalıdırlar. Bunu yapmak, belirli mineralleri mümkün olan en hızlı zamanda kazmak için belirli bir yolun kullanılmasını gerektirir. Taş Miner'in tüm unsurları basitlik ve dostluk göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır - bu, oyuncuların oynarken daha rahat hissetmelerine yardımcı olur.

# Madencilik makinelerinin işlevselliğini artırmak için yeni özelliklere ihtiyaç vardır.

Oyuncuların son çöplüğüne karşılık gelen mineral miktarını kazandıktan sonra, oyuncular madencilik makinelerinin her bir bölümünü yükseltebilir. Bu işlem, makineye daha fazla performans veya sistem eklenmesine izin verir ve yükseltmeler sayesinde stat istatistiklerini geliştirir. Aynı işi tekrar tekrar yapmak asla eğlenceli değildir, ancak ekskavatörlerinin görünümünü her seviyede değiştirmek onu daha katlanılabilir hale getirir.

# Deep'leri daha derin hibe yapmak nadir cevherlere erişim.

Stone Miner, dost bir grafik motoruna sahiptir ve oyunu dünyanın altına canlandırır. Oyun içi madencilik şirketi tamamen yeraltında, ancak oyuncular cevherlerini daha kolay taşımak için rayları kullanabilirler. Oyun boyunca farklı mineral alanları dağıtılır ve daha derin kazma kazmayı kolaylaştırır.

# Şirketi geliştirmek için görevleri tamamlayın.

Zaman sınırı, oyuncuları görevlerini tamamlamak için gereken kaynakları toplamaya teşvik eder. Yeni içerik güncellemeleri, oyuncuları yeni materyaller kazmaya veya başkalarını bulmaya teşvik eder. Şirketler, yeterli zaman ve çaba ile temel seviyelerden geçebilir. Bu, daha fazla sayıda seviyeye ulaşıldıktan sonra, artan zorluk seviyesi dahil olmak üzere oyunda önemli değişikliklere yol açar. Stone Miner, madenciliğe odaklanmış, ancak özel bir odağa odaklanan çok çeşitli etkinlikler sunmaktadır. Ayrıca oyunu sürekli değiştiren yeni içerik sağlar. Stone Miner sayesinde herkes bu simülasyon oyununun en iyi deneyimine sahip olabilir. Sürekli bir madencilik oyunu, bağımlılık yapan ve sürekli madencisi sayesinde oyunculara derin bir memnuniyet duygusu verir. Bu oyun her mayınlı blokla ağır satışlar yapar. Benzersiz özelliklere sahip bir madencilik şirketi oluşturmak, çeşitli cevher dağılımları yoluyla bir tünel oluşturulmayı gerektirir. Ek madencilik makineleri değişiklikleri uzun süredir devam eden madencilik işletmelerini daha üretken hale getiriyor. Oyuncular farklı zorluk seviyelerinde birden fazla görevi tamamlayarak gelirlerini artırır. Tatmin edici bir titreşim, herkesi cihazın pürüzsüz, yeni kontrollerinin tadını çıkarmaya teşvik eder.

# Taş madenci mod APK bir madencilik simülasyonudur.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan simülasyon oyunları oynamaktan hoşlanıyor. Bu oyunlar, RPG'ler ve strateji oyunları gibi popüler diğer türlere eğlenceli bir alternatif sağlar. Bugün oynayabileceğiniz birçok simülasyon oyunu var; Size hitap eden birini seçin! Stone Miner oynamak taş kazmayı ve onlardan para kazanmayı içerir. Bu oyun aynı zamanda bir mekanik, sürüş ve keçi kategorisine sahiptir. Ayrıca, her biri oyuna özgüdür. Bugün çeşitli adalarda ve seviyelerde birçok farklı taş çıkarmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, kamyonunuzu kaya toplamak ve nakit olarak satmak için kullanabilirsiniz. Birkaç farklı alana para harcayarak kamyonunuzu yükseltebilirsiniz. Daha fazla para toplarken, daha büyük bir kömür kamyonu gibi yükseltmeler satın alabilirsiniz. Bu yükseltmeler, farklı kaya türleri ve renkler madenciliğinde üretkenliğinizi artırır. Ayrıca, daha fazla para ek mal ve hizmet satın almanıza olanak tanır.

# Madenciler madencilik deneyiminin tadını çıkarmalıdır.

Şu anda oynayacak çok harika oyun var. İstediğiniz kadar indirebilirsiniz, ancak aynı eski oyunları sevmiyorsanız, simülasyon oyunlarını oynamayı deneyin. Bunlar etraftaki en keyifli oyunlardan bazıları çünkü herkes onları oynamayı seviyor. Oyuncular Stone Miner ile katılmak için çok çeşitli etkinlikler arasından seçim yapabilirler. Madenli taşları oyundan satmayı içerir. Reklam burada bir madenci olduğunuzda ekstra para için satabileceğiniz farklı taş türleri yapabilirsiniz. Bu oyunda çalışmak için kamyonunuzu da kullanabilirsiniz. Öğütücü, kamyon ve demiryolu arabasını yükselttikten sonra, her bir bileşeni daha da yükseltmek için kazanılan paranızı yatırabilirsiniz. Ayrıca, buradayken birçok ilginç yapı oluşturabilirsiniz. Bu konumda ziyaret edilecek birçok ada ve parça bulunur. Şu anda oyun için mevcut olan bir madencilik oyununa göz atın.

# Stone Miner’ın en önemli özellikleri arasında kömür madenciliği faaliyetleri yer alıyor.

Stone Miner'da daha fazla seviyenin kilidini açmak eğlenceli bir simülasyon oyunu tutkunu sevinci getirecektir. Bugün, simülasyon yoluyla belirli şeyleri deneyimlemenize izin veren birçok popüler oyun var. Bu oyunlar en iyilerden bazıları; Oyuncuların gerçekten keyif alabilecekleri şeyleri yapmalarına izin verirler. Keçi simülatörü oyun oyuncuları, sokaklarda tahribat yaratan bir süreçle keçi haline gelir.

# Stone Miner şık APK 2.13 [Ücretsiz satın alma] Özellik:Stone Miner is a casual game with mining as the theme. The gameplay focuses on the mining and collection of ore, focuses on guiding the player's hands-on ability, and actively promotes the presentation of action gameplay. This game has been weakened to a certain extent in terms of simulation management. , The simple minecart upgrade occupies a huge profit, and as of now, there are only four buildings in the town, and two of them need a certain level of the player to be opened. This game requires a lot of money to upgrade the machine. Many players lack money, and the speed of making money is very slow. Now download the Stone Miner Mod, players can get unlimited crystals. Crystals can increase the speed of players earning money. Players can be better experience this game.

Graphic The Stone Miner game screen is a pixel cartoon type, and the characters are very cute.

Gameplay The gameplay of Stone Miner is relatively simple, players need to keep mining in exchange for money to upgrade the performance of the machine.

Highlights The highlight of the Stone Miner game is that this game is simple and easy to use, and the game's picture scenes are very rich.

Shortcomings Upgrades cost a lot of money.

Difficulty The game is easy to get startedMadencilik makinenle taşları ez. Kaynakları çıkar, üssünde sat, daha fazlasını elde etmek için aracını yükselt.

Bu oyunu oynamak, yüksek poli oyun yaşamak için huzurlu bir yol sağlar.
Keyifli ve tatmin edici kontroller düzgün kontrol sağlar.
Topladığınız her şeyi satmaya hazır olun.
Madencilik makinelerinin işlevselliğini artırmak için yeni özelliklere ihtiyaç vardır.
Deep'leri daha derin hibe yapmak nadir cevherlere erişim.
Şirketi geliştirmek için görevleri tamamlayın.
Taş madenci mod APK bir madencilik simülasyonudur.
Madenciler madencilik deneyiminin tadını çıkarmalıdır.
Stone Miner’ın en önemli özellikleri arasında kömür madenciliği faaliyetleri yer alıyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Stone Miner şık APK 2.13 [Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Stone Miner modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Stone Miner mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Stone Miner indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Stone Miner arayın.

# Tam Özellikler Stone Miner şık APK 2.13 [Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut208.6MB
versiyon2.13
Sürüm Kodu54
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID READ_PHONE_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK VIBRATE BILLING FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
vibratör.:

PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5A1E0C01FBB03FD3BC0B8EA0D394F195B
imza4B430FA3F6E7719DC11B48B3AC322EEB72EB1E04
FFA27561917DFA35E37BC899B4E06A75F6A79F260475E1803D8433FB6BBF1849
GeçerliMon Jul 05 09:38:51 CEST 2021 until: Wed Jul 05 09:38:51 CEST 2051
Seri numarası26440abb390023e48cb6d79ef54bd2d27c9dd877

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonGoogle Inc.
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Stone Miner şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Stone Miner şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • U

  @Anonim   2023-06-03 20:49:53

  Kimden:US   cihaz:vivo 1819   OS:android 11
  not wirkakksjsjsjdjdhhdhd
 • U

  @Anonim   2023-05-15 02:44:49

  Kimden:US   cihaz:SM-G970U   OS:android 12
  esto es una mierda no funciona
 • F

  @Anonim   2023-05-12 04:20:34

  Kimden:FR   cihaz:M2003J15SC   OS:android 10
  ce mod marche vraiment bien aucun problème en fait vous n'avez pas argent et gemmes limites c tout gratuit
 • U

  @Anonim   2023-05-09 12:39:43

  Kimden:US   cihaz:SM-G988U   OS:android 12
  works fine no problems so far
 • U

  @Anonim   2023-05-07 22:27:37

  Kimden:US   cihaz:SM-J600G   OS:android 10
  2756u8889☺
 • U

  @Anonim   2023-04-12 07:04:20

  Kimden:US   cihaz:SM-G965U   OS:android 8.0.0
  It give me free stuff, it doesn't make you pay the think with your credit card, so I got like unlimited gems, too, so probably I'll get this a 5 stars good mod
 • R

  @Anonim   2023-04-09 05:14:13

  Kimden:RU   cihaz:DUA-L22   OS:android 8.1.0
  Не работает, я скачал и нечего не работает
 • U

  @Anonim   2023-03-28 16:46:43

  Kimden:UA   cihaz:ZTE Blade A51   OS:android 11
  #HappyMod# #HappyMod#
 • V

  @Anonim   2023-03-15 13:07:59

  Kimden:VN   cihaz:SM-A025F   OS:android 12
  hsowocdjcdkwnxkdsofxidsocwoczoxs
 • A

  @Anonim   2023-03-08 12:45:11

  Kimden:AU   cihaz:SM-S908E   OS:android 13
  heats my phone up and makes game lag
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Stone Miner şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Stone Miner

 • U

  @Anonim   2023-02-21 13:51:43

  Kimden:UA   cihaz:Xiaomi M2006C3MNG   OS:android 11
  hshsidhdksheisjdjdksjdidisisjdixisjsifjjcjxsjjsjcjc
 • A

  @Anonim   2022-11-17 19:27:41

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-J610F   OS:android 10
  gehehhshehehehhehehdhshhsjajshshhshdhdhdhdhdjdjdhdhdhhdhdhdhdbdbdhdhehshxhsjjsjshdjdjdhdhdhhdhdhd
 • G

  @Anonim   2022-08-19 13:13:35

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A528B   OS:android 12
  mod: breake anything rjrnrnrnrnrnrnrnrmrmrnnrnrnrnrn
 • U

  @Anonim   2022-03-16 20:40:15

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A125U   OS:android 11
  infinite coins plzz I need to beat this game the easy way the normal way is to long
 • I

  @Anonim   2022-02-14 17:24:07

  Kimden:ID   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X652A   OS:android 9
  hari ini juga merupakan salah satu hari ini no HP ready
 • E

  @Anonim   2022-02-02 17:38:23

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI PAR-LX1M   OS:android 9
  [email protected]. Kgdogeieheheueieheueu3ii2hwueieieu Flow 1 1 SwiftKey SwiftKey 1 Flow 1programi Flow 1 Flow 1programi Flow 1 SwiftKey Flow Flow 1programi Flow Flow 1 SwiftKey 1 Flow SwiftKey 1 Flow 1 SwiftKey SwiftKey 1 1 SwiftKey SwiftKey 1 1 SwiftKey 1 Flow 1 Flow 1programi Flow 1 SwiftKey SwiftKey 1 SwiftKey Flow Flow 1 SwiftKey 1 SwiftKey Flow Flow 1programi Flow 1 Flow SwiftKey 1 SwiftKey 1 SwiftKey Flow 1programi Flow halgsosvovsogeogsohgyigsivhsohsgshsisogwigwogwivwigwjvsivw
 • B

  @Anonim   2022-01-31 00:02:47

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(7) play   OS:android 10
  baixem dinheiro infinito+ no ads + gemas infinito + cart infinito+ ALL money
 • T

  @Anonim   2022-01-29 11:47:37

  Kimden:TH   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  อยากอัพเกรดฟรีๆ ครจรจรจะึะีชานจรึะถีตีุพพะรคีพภััน
 • A

  @Anonim   2022-01-28 14:55:29

  Kimden:AU   cihaz:samsung SM-A205YN   OS:android 11
  Remove Ads, Infinite Coins and infinite stuff, remove ads
 • U

  @Anonim   2022-01-27 09:21:20

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFMUWI   OS:android 9
  Infinite gems coins and be max level and have every pet
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Stone Miner şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (17) Sürümler of Stone Miner şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Stone Miner şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme