HappyMod › Games › Role_playing › Sword Master Story Mod
Sword Master Story Mod

Sword Master Story şık APK 4.2.450

Güncelleme açık: 2023-03-19

Sword Master Story şık değiştirilmiş bir versiyonudur Sword Master Story tarafından geliştirildi Super Planet. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sword Master Story Mod APK 4.2.450... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Sword Master Story 4.2.452 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSword Master Story şık APK 4.2.450
versiyon4.2.450
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut1211.73 MB
Mod BilgisiSword Master Story Mod APK 4.2.450
geliştiriciSuper Planet
KategoriRole_playing
Google Play'den edininSword Master Story
Orijinal apk'yı indirinSword Master Story (275.4 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Sword Master Story şık APK
Evil Hunter Tycoon şık APK
Dungeon of Gods şık APK
Luna: Dragon of Kelpy Mountain şık APK
열렙전사 with NAVER WEBTOON şık APK
Raising Archangel şık APK
Green Skin: Dungeon Master şık APK
Videogame Guardians şık APK
Lucid Adventure şık APK
ZIO and the Magic Scrolls şık APK
Vahn's Quest şık APK
Idle Guardians: Never Die şık APK
Bağlantılar İndir:

Sword Master Story şık APK 4.2.450

Hızlı indirme (275.4 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (275.4 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Sword Master Story şık APK 4.2.450

Sword Master Story Mod APK 4.2.450

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Merak yaratan keşiflerle yeni arazi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Oyuncu Sword Master Story'nin bir sonraki ülkesi Elgrad'i keşfettiğinde, efsanevi efsane tanrılarını bulurlar. Bu yeni yerde, oyuncular tamamlanması gereken birçok yeni zorluk buluyorlar. Bir yolculuğa çıkmadan önce, bireylerin gerekli tüm malzemeleri toplamaları gerekir. Yeni arazi başlangıçta kahramanlar ve canavarlar için tasarlandı. Ancak, hızla uzun yıllar boyunca devam eden şiddetli güç mücadelelerinin yeri oldu. Danmachi Festivali her zaman ilginç ve benzersiz karakterleri bir araya getirir. Bu yıl, etkinliğin ortak Danmachi'sinde özel bir güç kartı alarak bu listeye ekleyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, kartlarınızın isimleri Ryu Lion ve Swordsman AIS gibi gerçekten çarpıcı hale geliyor. Etkinliğe katılarak bu kartları da kazanabilirsiniz. Bir yarışma muhalefetle karşılaşmanızı gerektirir; Aksi takdirde, arena düzgün çalışmaz. Muhalefetle karşı karşıya kalırken, performansınız heyecan ve adrenalin ile güçlendirilecektir.

# Sürüş için çok yönlü bir kişilik yaratın.

Devam eden bu mücadele sırasında, Sword Master Story'nin yarışmacıları sürekli hayatı tehdit eden tehlike ile karşı karşıya. Sırtınızda uygun müttefikler var mı? Güçlü bir takım inşa etmek istiyorsanız, kadın savaşçı koleksiyonunu seçin. Bu koleksiyon, gücü, enerji ve beceri dereceleri gibi tüm karakterler hakkında bilgi içerir. Bu koleksiyondan ekibinize bir karakter eklemek, savaşı sizin için kolaylaştırır. Bir oyuncu yüce güce ulaştığında 40'tan fazla tanrı sayısının kilidini açmak bir sonraki aşamaya gelir. İlk cilde erişim, büyük ölçüde takdir edecekleri bir Cape ve Longsword'un eşsiz kombinasyonuna sahip oyunculara ödüllendirilir. Oyuncular, ödülleriyle listelerindeki savaşçı sayısını belirlerler. Oyuncular bir listedeki savaşçı sayısını artırdıklarında, bunu yapmak kolaydır.

# Ödülleri artırın ve çabalarınızı ikiye katlayın.

Solo oynanabilecek ek kılıç ustası hikayesi zorlukları var. Diğer seçenekler arasında Kılıç Ustası hikayesinin yeteneklerini kullanan çok oyunculu zorluklar yer alıyor. Zafer, arenada ödülü gördüğünüzde engellerin arkasında anlama gelir. Eğitim ve geliştirme için birçok seçenek sunuyoruz. Bu oyunun kapsamlı silah koleksiyonu, saldırı ve savunma gibi ek özellikler sayesinde artan işlevsellik ile birlikte geliyor. Sadece bir kullanımdan sonra, oyuncular taşlarının gücünü artırabilir. En iyi sıralamayı kazanmak amacıyla büyük etkinlikler tutmak, başarılarınızın sıralamalarını artırmaya yardımcı olur. Bunlar, rakip tüm oyuncuları liderlik tablolarından itmeleri nedeniyle popülerlikte büyük artışlar elde ediyor.

# Her yarıştığınızda gelişmiş savaş yetenekleri kazanın.

Kılıç Master Story, üst sırada üstün dövüş becerilerini ödüllendirir. Herkesin saygısını kazanmak için en zorlu görevleri tamamlamalısınız. Bu rekabetçi oyun, oyuncuları başarılı olmaya teşvik eden aksiyon odaklı senaryolara sahiptir. Sistem, karakterine emrinde çok çeşitli yüksek hasarlı silahlar sağlar. Ayrıca, bu silahların nasıl kullanılacağını anlamak, savaşlarında sınırsız güç sağlar.

# Uygulamanın temel özellikleri şunları içerir: -> Bölgedeki tüm mağazaların listelenmesi -> Mağazalar arasında gezinme -> Konuma göre bir dükkan bulmak -> adına belirli bir mağaza bulmak.

Köyden diğer savaşçıların yanında organize bir çabanın bir parçası olarak birçok deneme ve sıkıntı ile karşı karşıya. Buzlu ejderhaya meydan okuyun ve görevinizi tamamlarken vahşi hayvanları takip edin. Yaptıklarında ek zorluklarla başa çıkarak görevleri hızlı bir şekilde tamamlayın. Karakteriniz bu savaş etkinliği sırasında en dikkat çekici dövüş stiline ve yeteneklerine sahip olmalıdır. Harika sesler, animasyonlar ve ödüllerle oyundan düzenli güncellemeler alın.

# Bir bütün olarak Kılıç Usta Hikayesine bir giriş yapın.

Temel bir okçudan olağanüstü becerilere sahip bir usta kılıç ustasına! Bu oyun, boş savaşa benzer RPG öğeleri içerir. Bu oyunda küçük konuşmaya güvenmemelisiniz; Daha çok bir aksiyon rol yapma oyunu gibi. Sword Master Story, güzel karakterlerle oyunlarla savaşmaktan, hızlı sıralamaya ihtiyaç duyan ve kavga ederken çok eğlenen oyuncular için en iyi seçimdir. Bu oyun, hardcore dövüş stilini seven oyuncular için de harika; Onlar için iyi bir eşleşme olmayabilir.

# Komplo

Kılıç Ustası hikayesi, bir mezhep kuran efsanevi bir kılıç ustasının hayatını detaylandırıyor. Mezhepten kurtulan tek kişi, dünya barışı hedefini sürdürmek için ayrılan kardeşleri boyunca ısrar etti. Önceki arkadaşlarının ayrılmasına rağmen, Kılıç Üstadı görevinde kararlı kaldı. Birkaç tanrıçanın yardımını haklı davasının üyesi olarak alacaktı. Kılıç yöneticileri, farklı düşmanlarla savaşlarında Camaraderie'yi bulurlar. Sword Master'da hikaye modunu çağırmak sizi her seferinde farklı şekilde düzenlemenize zorlar. Aynı takımdaki ustalar asla yalnız ölmez; Her zaman yan yana yaşar ve ölürler. Ayrıca, hiçbir kişi zafer elde edemez.

# Oynanış

Koreli bir yayıncı, boş aksiyon oyunu kılıç ustası hikayesini yayınladı. Bu oyunda, ekibinde birçok kahramanı yönetmesi gereken bir kılıç ustası rolünü oynarsınız. Bu kahramanların her biri eşsiz bir hazine kılıcı taşır. Beş farklı özellik, her bir kahramanın sırada temsil ettiği dört sınıfla ilişkilidir. Her savaşta her savaşta yer alan kahramanlar, her savaştan sonra güç ve geçirimsizlik artışı. Sword Master Story'nin oyunu, seviyelendirme, yeniden doğuş ve aşkınlığa dayanır. Bir savaş her bittiğinde, kutsal bakireler yeni yetenekler kazanır. Bu noktadan itibaren savaş daha da yoğun ve rekabetçi olacak. Resmi olarak güçlü bir ekibe katılarak, çatışma önem kazanmaya devam ediyor.

# Eklenen silahlar ve birçok karakter bu oyunu çeşitli kılar.

Swords Master Story, farklı yeteneklere ve güçlere sahip 40'tan fazla kahramana sahiptir. Her birinin kötü adamlarla savaşmak için kullandıkları bir silahı vardır. Karakteri güzelleştirmek için çeşitli zırhlarla birlikte 50'den fazla türe, tüm süper sınıflara sahiptir.

# Sword Master Story şık APK 4.2.450 Özellik:

"Sen, bu dünyadaki tek Kılıç Ustası olarak, imparatorluğa ihanet ettikten sonra barış için savaş. Sana yardım edecek müttefikler topla ve sonsuz maceralar ve savaşlar için güçlerini birleştir!" Blade, Asla sıkıcı olmayan bir aksiyon RPG'sinin tadını çıkarın![Hack & Slash]• Mükemmel beceri animasyonları sayesinde zevki ve eğlenceyi ikiye katlayın!• Boş modda bile tadını çıkarabileceğiniz Heyecan Verici Aksiyon RPG!• Çekici çizimler ve benzersizin harika bir kombinasyonu piksel grafikler! [Macera ve Hikaye]• Sonsuz savaşlara katılmak ve ödüller kazanmak için tanrıçaları yoldaş olarak toplayın!• Aşamaları daha hızlı tamamlarsanız, daha iyi ödüller alabilirsiniz!• Her 10 aşamada bir yeni bir hikaye aracılığıyla gizli gerçeği keşfedin.[Karakter Koleksiyonu RPG ]• Mitolojiden ve efsanevi ekipmandan 40 benzersiz kahramanı çağırın.• Savaşı kazanmak için 4 farklı sınıftan ve 5 farklı nitelikten kahramanları stratejik olarak konuşlandırın!• Ne kadar çok karakter toplarsanız, Takviye o kadar artacaktır! Karakter koleksiyonunuzu tamamlayın![Büyüme ve ekipman]• Karakterler 'Seviye Atlama', 'Yeniden Doğuş' ve 'Aşkınlık' yoluyla güçlenebilir!• Çeşitli kostümlerle, sadece daha göz alıcı görünmekle kalmaz, aynı zamanda yetenekleri de gelişir UP!• 50'den fazla silah ve zırh türü edinin ve ' Takviye ' ve 'Aşkınlık' ile potansiyelinizi patlatın![Çeşitli içerikler]• Dark Dragon, Dark Lord's Tower ve Gold Dungeon gibi “Sonsuz Zindanları” keşfedin , bu sonsuz büyümeyi ve zorlukları teşvik edecek!• "Boss Baskını"nda dünyanın her yerinden Kılıç Ustaları ile en güçlü patronu yakala!• 'Global PVP'de diğer kullanıcılara meydan oku ve başka bir dünyada gerçek bir Kılıç Ustası ol![Lonca Sistemi ]• Lonca üyelerinle bölgeni dış güçlerden koru!• Lonca Zindanını temizle ve Loncayı daha yüksek bir seviyeye çıkar!

Merak yaratan keşiflerle yeni arazi hakkında daha fazla bilgi edinin.
Sürüş için çok yönlü bir kişilik yaratın.
Ödülleri artırın ve çabalarınızı ikiye katlayın.
Her yarıştığınızda gelişmiş savaş yetenekleri kazanın.
Uygulamanın temel özellikleri şunları içerir: -> Bölgedeki tüm mağazaların listelenmesi -> Mağazalar arasında gezinme -> Konuma göre bir dükkan bulmak -> adına belirli bir mağaza bulmak.
Bir bütün olarak Kılıç Usta Hikayesine bir giriş yapın.
Komplo
Oynanış
Eklenen silahlar ve birçok karakter bu oyunu çeşitli kılar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Sword Master Story şık APK 4.2.450 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Sword Master Story modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Sword Master Story mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Sword Master Story indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Sword Master Story arayın.

# Tam Özellikler Sword Master Story şık APK 4.2.450

// İndirme Bilgileri //

Boyut1.2G
versiyon4.2.450
Sürüm Kodu450
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinC2D_MESSAGE INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS AD_ID CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING RECEIVE VIBRATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
İşlemciyi korumak için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
uyku veya ekranın kararmasını önler.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Vibratöre erişim sağlar.:

PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD56A9B173E303C6755346D150A697C907E
imza5BB218DF1BFF7B5C738A6AAC6ED0715D0853F39C
D0FED60A8DD0C59574A5E3310CCA3DB002633B12DC055D561969269260C9431F
GeçerliTue Jul 07 10:27:00 CEST 2020 until: Mon Nov 08 09:27:00 CET 3019
Seri numarası2716d474

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Sword Master Story şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Sword Master Story şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • T

  @Anonim   2023-02-15 01:28:57

  Kimden:TR   cihaz:ONEPLUS A5000   OS:android 7.1.1
  Oyun neden açılmıyor? Lütfen şu sıkıntıyı çözün. #HappyMod#
 • E

  @Anonim   2022-12-07 00:49:17

  Kimden:EG   cihaz:M2102J20SG   OS:android 12
  ماتشتغل ليش اتتتنننننننننننننننننننننن
 • E

  @Anonim   2022-10-17 13:59:09

  Kimden:ES   cihaz:SM-A217M   OS:android 12
  no funciona ni si quiera carga
 • U

  @Anonim   2022-07-05 00:04:57

  Kimden:US   cihaz:SM-A035M   OS:android 11
  pata entrar al juego solo tenes q actualizar, pero no veo nada interesante en el mod , no te da nada la vrdd
 • T

  @Anonim   2022-06-17 06:42:53

  Kimden:TR   cihaz:ONEPLUS A5000   OS:android 7.1.1
  paket bozuk gözüküyor die yazı çıkıyor. #HappyMod# #dont work#
 • Z

  @Anonim   2022-05-19 16:48:36

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A505F   OS:android 11
  can you fixed it please
 • T

  @Anonim   2022-05-07 21:54:00

  Kimden:TR   cihaz:ONEPLUS A5000   OS:android 7.1.1
  Sürekli bu ekranda bekletiyor. Çalışmıyor.
 • V

  @Anonim   2022-03-29 16:39:29

  Kimden:VN   cihaz:SM-G610F   OS:android 8.1.0
  can't enter the game.
 • M

  @Anonim   2021-12-29 17:50:49

  Kimden:MX   cihaz:ZTE Blade A5 2020   OS:android 11
  no no sirve tiene que ser la v4.2.333
 • G

  @Anonim   2021-11-18 14:37:13

  Kimden:GB   cihaz:Redmi Note 5   OS:android 9
  IT JUST KEEP LOADING, I HOPE YOU CAN FIX IT. THANK YOU
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Sword Master Story şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Sword Master Story

 • U

  @Anonim   2023-03-24 01:13:56

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1605   OS:android 5.1
  1hit outo win tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
 • U

  @Anonim   2022-12-29 12:16:03

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g22   OS:android 12
  PORFAVOR UN MOOOOD NECESITO UN MOD O UN HACK QUE ME DE MUCHÍSIMOS RUBÍES O MONEY!!!!!
 • B

  @Anonim   2022-12-07 11:15:32

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J810M   OS:android 10
  plsssssssssssssssssssssssss hack plsssssssssssssssssssssss hack plsssssssssssssssssssssssssss
 • B

  @Anonim   2022-11-30 15:15:20

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(8) power   OS:android 11
  alguém poderia atualizar para a atualização 4.2.418 obrigado
 • U

  @Anonim   2022-09-14 14:01:31

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A205U   OS:android 10
  pues solo que mate a todos los enemigos de un golpe
 • E

  @Anonim   2022-08-09 17:51:41

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 12
  free purchase in game, they are expensive but with good reward, free purchase would be gratis, aswell as a working mod
 • E

  @Anonim   2022-08-03 17:14:12

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 12
  mod with inf resources please, also for the lastest version, the summer one
 • E

  @Anonim   2022-07-15 08:07:50

  Kimden:ES   cihaz:Android XQ-AS72   OS:android 11
  A mod for this game please. This game is very popular.
 • B

  @Anonim   2022-05-15 13:28:07

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A013M   OS:android 10
  coloca gemas e ouro infinitos,e muito chato perga intems nessi jogo
 • E

  @Anonim   2022-04-30 02:03:10

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI COR-L29   OS:android 9
  The package doesn't work. You need money to buy. You need an update.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Sword Master Story şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (4) Sürümler of Sword Master Story şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Sword Master Story şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme