HappyMod › Games › Action › Tacticool - 5v5 Takım Savaşı Mod
Tacticool - 5v5 Takım Savaşı Mod

Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık APK 1.49.10

Güncelleme açık: 2023-03-19

Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık değiştirilmiş bir versiyonudur Tacticool - 5v5 Takım Savaşı tarafından geliştirildi Panzerdog. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Tacticool: Shooting games 5v5 Mod APK 5v5 V1.49.10... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Tacticool - 5v5 Takım Savaşı 1.58.10 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTacticool - 5v5 Takım Savaşı şık APK 1.49.10
versiyon1.49.10
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut65.23 MB
Mod BilgisiTacticool: Shooting games 5v5 Mod APK 5v5 V1.49.10
geliştiriciPanzerdog
KategoriAction
Google Play'den edininTacticool - 5v5 Takım Savaşı
Orijinal apk'yı indirinTacticool - 5v5 Takım Savaşı (619.72 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Tacticool: Shooting games 5v5 şık APK
Bağlantılar İndir:

Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık APK 1.49.10

Hızlı indirme (619.72 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (619.72 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık APK 1.49.10

Tacticool: Shooting games 5v5 Mod APK 5v5 V1.49.10

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bir grup güçlü kahraman yaratın.

Tacticool oynarken, oyuncular tek amacı birlikte savaşmak olan dört karakterle karşılaşırlar. Beş kişilik takımınız, oyunu yenmek için birlikte çalışarak savaş yeteneklerini ve güçlerini sergileyecek. Yeni modifikasyonlar oluşturmak, sunulan birçok zorluk sayesinde ödüllendirici bir çabadır. Birlikte çalışarak oyuncular birçok sorunları için etkili bir çözüm bulabilirler. Ordunuzun oyun boyunca farklı turları olacak. Bu turlar sırasında yeteneklerinizi sergilemeye teşvik edersiniz. Ordunuzun her üyesinin becerileri tarafından belirlenen belirli bir rolü vardır. Takım arkadaşlarıyla çalışırken istatistiklerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmek daha kolay hale gelir. Ekibinizle diğer tüm rekabetçi rakipleri yenmek önerilen bir sonraki adımdır.

# Tehlike Drive, toksik arabanın alındığı rotanın bir adıdır. Tehlikeli kimyasallarla kaplıdır, bu da gerekli önlemler olmadan geçmeyi imkansız hale getirir.

Pek çok rakiple, hikaye anlatıcılarının kaç tane göstermesi gerekiyor. Belki de bizi ya da savaşmaya hazırlanan cesur askerlerimizi yok etmek isteyen bir suçlu zombi çetesi. Her rakibin durumla başa çıkma yolu vardır ve oyuncuların onları tamamen yenmek için keşfetmeleri gerekir. Bu bölgeyi kurduğumuzdan beri baskın güç olduk. Şu anda, rakiplerimizi yoğun yakınlıklı savaşlara koyarak kontrolü koruyoruz. İnsanlar eksen, hançer, el bombaları ve ateşli silahlar gibi silahlarla hazırlanan savaşa giriyorlar. Saldırı belirli bir zaman diliminde gerçekleşir; Bu nedenle, bir eylem yönünü belirlemek için haritayı gözlemlemelisiniz. Her savaş, ulaşım ve savaş gücü gibi birçok zorluk sunar. Bu yüzden saldırı çok güçlüse veya ulaşım yetersizse saklamalıyız.

# Nihai sonuçlara gidin.

Ölümsüz, güçte artmaya devam ediyor ve korku belirtisi göstermiyor. Bu devam eden çatışma yeteneklerimize meydan okuyor ve yaratıcı çözümler gerektiriyor. Destekleyici zıt güçleri ortadan kaldırmak için el bombaları ile yolları engelleyin veya silah kullanın. Ardından, zombileri bir barajla toz haline getirmek için büyük zırhlı araçlar kullanın. Oyun, sürekli iyileştirmeler sağlayan bir dizi yükseltme içeriyor. Her yükseltme, tüm düşmanları yenmenize yardımcı olan doğaüstü güçlerin kilidini açmak için kullanmanız gereken önemli bir avantaj sağlar. Ayrıca, bu yükseltmeler, oyuncuların anahtarın kilidini açmak için yararlanması gereken daha benzersiz avantajlar sağlar. Ne kadar çok güç verirsek, o kadar çok yükseltme veriliriz. Bunlar heyecan hissetmemize ve göz alıcı akrobasi ve diğer benzersiz görüntü öğelerinin yanı sıra birçok pratik deneyim eklememize neden olur. Bunun nedeni, TactiCool oyununun zorluklarıyla ilginç cazibe merkezlerini artırmasıdır. Diğer oyuncularla birleşerek 5 kişilik bir ekip oluşturun. Eylem tarzını göz önünde bulundurarak etkili savaş çözümleri ortaya çıkarın. Oyuncular ve takımları güçlü araçlar ve silahlar elde etmek için ekipmanlarını yükseltiyorlar. Oyunun duvarlarını keşfetmek ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için tüm hedefleri yok edin. Araçları birinci sınıf çekim sahneleriyle birleştirmek en gerçekçi deneyimi oluşturur.

# Tacticool hakkında resmi bir ortamda öğrenin.

Kısa aralıklarla umutsuzca nefes almanız gereken bir oyun; 5V5 atıcı.

# Android için, oyuncu olmayan bir karakter açısından gerçekleşen çılgın bir üçüncü şahıs nişancı oyunu.

Heyecan verici bir çevrimiçi atıcı oyunu oynamak istiyorsanız, TactiCool oynamayı dikkate alın. Bu oyunu diğer takım arkadaşlarıyla oynamak önerilir. Her askerin kendi karakteri ve istatistikleri vardır. Oyuna katılarak oynamak için bir asker seçebilirsiniz. Katıldıktan sonra en sevdiğiniz askeri seçebilirsiniz. Bir tur kazandığınızda oyunda artan istatistikler kazanabilirsiniz. Buna daha büyük sağlık noktaları, daha güçlü silahlar ve daha fazla mühimmat dahildir. Eğer daha güçlü iseniz, daha enerjik olacak ve daha fazla zafer üreteceksiniz. Her maç üç dakika sürer ve altı saniyelik bir yeniden doğma ölümünde. Takım arkadaşlarınız da gelişmiş güç ve canlılığınızdan yararlanacaktır. Takım arkadaşlarınızı Counter Strike: Global Saldırı'da öldürmek, müttefiklerinizi yaralamaktan tamamen ayrıdır. Bunun yerine, sadece düşmanlar size ve takım arkadaşlarınıza zarar verir. TactiCool'un üçüncü şahıs perspektifi, tüm sahneyi havalı ve geniş bir şekilde göstermeyi amaçlamaktadır. Düşmanları ve müttefikleri gözlemlemeyi kolaylaştıran geniş, yukarıdan aşağıya veya arka arkaya bir görünüm sağlar. Üçüncü şahıs perspektifleri sadece belirli bir açı değildir; Birkaç farklı bakış açısını birleştirirler. Savaş her açıdan gösterilir ve izleyiciye dramatik sahnenin 360 derecelik tam bir görünümünü verir. Bu, tüm savaşı hava perspektifinden görmelerini sağlarken, her bir sahneye odaklanır.

# Elemanlar savaşta kullanılabilir.

Oyunda mevcut olan komuta araçları, sürüş yoluyla kolayca takticool. Çok basit bir sürüş işlemi ile sonuçlanır. Bu araba ağır bir silah olacak şekilde tasarlanmıştır; Rekreasyon için değil. Bunun yerine, farklı bir yönde kontrol edilmesi ve öne sürülmesi gereken bir araçtır. Bazı araçlar, düşman bölgesini kolayca geçmek için çok hızlı hareket edebilir. Arka montajlı makineli tüfeklerle arabalarla kombinasyonlar beni etkiliyor. Bu arabalarda, bagajı ateşleme pozisyonu olarak kullanarak arkaya monte edilmiş bir makineli tüfek ateşleyebilirsiniz. Bazı arabalar da monte edilmiş bir makineli tüfekle donatılmıştır. Deneyimlerime güvenmenizi tavsiye ederim. Oyunun üçüncü şahıs perspektifini ve takım modunda yer alan genel taktikleri gerçekten seviyorum. Oyunun fiziğinin ve mantığının doğruluğu, diğer çok oyunculu atıcı oyunlarında görmediğim bir şey. Oyun sadece aksiyon sahnelerine odaklanmıyor; Ayrıca oyuncuların birbirlerine yardım etmek ve engelleri aşmak için nasıl döndüğünü de açıklıyor. Oyunun kuralları hakkında her şey mantıklı ve Hollywood filmleriyle tutarlı. Bu, oyunu diğer atıcılardan farklı ve yüzeysel oyunlardan daha çekici hale getirir.

# Ekipman ve karakterler bir masa oyununa dahildir.

Bıçaklar, makineli tüfekler, av tüfeği ve tabancalar da dahil olmak üzere TactiCool oynarken seçim yapabileceğiniz 50'den fazla silah var. Oyuncular ayrıca tüfeklere ve diğer tabancalara erişebilir. Bu silahlar, oyuncuların oyunu herhangi bir modda oynamaları için bir teşvik sağlar. TactiCool'daki karakterler silahlarınız kadar çeşitlidir.

# Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık APK 1.49.10 Özellik:

Gerçek zamanlı, yok edilebilir ortam ve yüksek tempolu dövüş içeren bu yoğun 5'e 5 mobil nişancı oyununda bir araba kapın, arkadaşlarınızı alın ve düşmanlarınızı ezin.Farklı sınıflardan Operatörler olarak oynayın, 50'den fazla silah ve destek ekipmanı satın alın ve yükseltin. 8 haritada yüzlerce benzersiz taktiği keşfedin. Unutmayın: Sürpriz, hız ve eylemdeki cesaret kazanmanın temel ilkeleridir. Tacticool'u ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ancak bazı ürünleri gerçek parayla da satın alabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulama ayarlarınızda satın alma işlemleri için şifre koruması ayarlayın.ÖZELLİKLER SİLAHLAR: Tüfekler, Av Tüfekleri, Tabancalar, Makineli Tüfekler, Bıçaklar, El Bombaları, Mayınlar, RPG, C4, Adrenalin ve ünlü Landau Yayıncısı.OPERATÖRLER: Eşsiz yeteneklere ve kıyafetlere sahip 20'den fazla karakterin kilidini açın ve yükseltin.FİZİK:Çitleri kırın,arabaları havaya uçurun ve düşmanlarınızı enkaza gömün.ARABALAR:Arkadaşlarınızla araba sürün,düşmanlarınızı pencerelerden dışarı vurun veya bunları gözden geçirin.Not: Oynamak için güvenilir bir ağ bağlantısı gerekir.Klanlara katılın, deneyiminizi paylaşın ve Discord sohbetinde diğer oyuncularla konuşun:https://discordapp.com/invite/yb5dGSeNews, oyunun güncellemeleri ve sırları: Facebook : https://www.facebook.com/TacticoolGame/Twitter: https://twitter.com/TacticoolGameWWW: https://www.panzerdog.com/Gizlilik Politikası:https://www.panzerdog.com/privacyŞartlar Hizmet: https://www.panz erdog.com/terms

Bir grup güçlü kahraman yaratın.
Tehlike Drive, toksik arabanın alındığı rotanın bir adıdır. Tehlikeli kimyasallarla kaplıdır, bu da gerekli önlemler olmadan geçmeyi imkansız hale getirir.
Nihai sonuçlara gidin.
Tacticool hakkında resmi bir ortamda öğrenin.
Android için, oyuncu olmayan bir karakter açısından gerçekleşen çılgın bir üçüncü şahıs nişancı oyunu.
Elemanlar savaşta kullanılabilir.
Ekipman ve karakterler bir masa oyununa dahildir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık APK 1.49.10 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Tacticool: Shooting games 5v5 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Tacticool: Shooting games 5v5 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Tacticool: Shooting games 5v5 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Tacticool: Shooting games 5v5 arayın.

# Tam Özellikler Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık APK 1.49.10

// İndirme Bilgileri //

Boyut65.2MB
versiyon1.49.10
Sürüm Kodu48545000
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinQUERY_ALL_PACKAGES REQUEST_INSTALL_PACKAGES SYSTEM_ALERT_WINDOW INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE WAKE_LOCK CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID C2D_MESSAGE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE MODIFY_AUDIO_SETTINGS RECORD_AUDIO BILLING CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaya paket yükleme isteğinde bulunma izni verir.
Uygulamaya, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturma izni verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamalara izin verir
Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmek için.;Vibratöre erişim sağlar.;İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.;Bir uygulamanın ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir:

sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanır.;Bir uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici bellekten okumasına izin verir.
MİKROFON:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanım özellikleri:
diğer.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5ADD1C5962D2F41BC5778A1EE8D9C9CA6
imza948A7FEEBB1E969EC610B55D5654D13FC02C90FF
7E09FA9577014EE5E4B24AE032B0FE25CE54E3FA246D1DC6D2FE9439AF7C4FF1
GeçerliThu Aug 08 21:51:14 CEST 2019 until: Sat Jul 31 21:51:14 CEST 2049
Seri numarası1

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid Debug";i:5;s:41:"Issuer: C=US
organizasyonAndroid
ülkeBİZ

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • G

  @Anonim   2023-03-23 16:48:14

  Kimden:GB   cihaz:SHARK PRS-H0   OS:android 11
  cannot install, file corrupt
 • U

  @Anonim   2023-03-23 00:11:06

  Kimden:US   cihaz:Infinix X650B   OS:android 9
  App not installed ... this mod pro is a fake, there seems to be no installable app here
 • U

  @Anonim   2023-03-22 12:41:47

  Kimden:US   cihaz:SM-T225   OS:android 12
  #HappyMod# #free fire#
 • U

  @Anonim   2023-03-20 08:46:58

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  una mierda aparece que el paquete tiene un error y no deja descargar
 • T

  @Anonim   2023-03-20 01:40:20

  Kimden:TH   cihaz:CPH2219   OS:android 12
  hzkgtcudjufh you trtgyhuhgftfrefgg .
 • F

  @Anonim   2023-03-07 02:30:47

  Kimden:FR   cihaz:M2101K6G   OS:android 12
  possède un virus pour te hacker a distance
 • F

  @Anonim   2023-03-07 02:11:12

  Kimden:FR   cihaz:M2101K6G   OS:android 12
  contient un virus pour te hacker z distance
 • U

  @Anonim   2023-02-07 04:23:14

  Kimden:US   cihaz:SM-A705MN   OS:android 9
  LEGIT, THE REAL DEAL.
 • A

  @Anonim   2023-01-16 18:48:49

  Kimden:AU   cihaz:SM-F926B   OS:android 13
  doesnt open the app once installed
 • T

  @Anonim   2023-01-08 17:40:40

  Kimden:TH   cihaz:vivo 1935   OS:android 10
  it's ****ing trash there not thing change from original and there alway pop up "pls connected internet to access account " and cant do nothing it ****ing trash mod
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Tacticool - 5v5 Takım Savaşı

 • G

  @Anonim   2023-03-28 03:20:30

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G955U   OS:android 9
  update version please and maybe wall hack :)
 • U

  @Anonim   2022-08-10 19:17:56

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X6815B   OS:android 11
  please Solve the problem And give Good mode thank you
 • U

  @Anonim   2022-07-14 10:17:41

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3241   OS:android 12
  unlimited money & infinity amo please?
 • U

  @Anonim   2022-06-10 02:30:38

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S908U   OS:android 12
  Game is basically pay to win, so unlimited coins and gold to unlock everything rather than buying them.
 • B

  @Anonim   2022-06-09 20:24:09

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A115M   OS:android 10
  por favor libera a grana pra galera, os caras ricos ficam zoando com a gente, e vocês são os nosso heróis ...
 • F

  @Anonim   2022-04-30 20:11:09

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 11
  plz mod free shoping
 • I

  @Anonim   2022-03-09 15:50:12

  Kimden:ID   cihaz:realme RMX3201   OS:android 11
  Please Upgrade new version + Mod Unlimited Silver & Gold Coins, Club Cards
 • A

  @Anonim   2022-02-25 15:23:00

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-T500   OS:android 11
 • F

  @Anonim   2022-02-10 03:10:21

  Kimden:FR   cihaz:HUAWEI STK-LX1   OS:android 10
  Need mod cheat, 1.45.1 Need mod cheat, 1.45.1 Need mod cheat, 1.45.1 Thanks
 • M

  @Anonim   2021-12-21 09:40:39

  Kimden:MY   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 11
  gold mod ...............,..............................
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (2) Sürümler of Tacticool - 5v5 Takım Savaşı şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme