HappyMod › Games › Trivia › Text or Die Mod
Text or Die Mod

Text or Die şık APK 12.6.6 [Kilitli][Mod Menu]

Güncelleme açık: 2023-06-04

Text or Die şık değiştirilmiş bir versiyonudur Text or Die tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Text or Die Mod APK 12.6.6... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Text or Die 12.6.6 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıText or Die şık APK 12.6.6 [Kilitli][Mod Menu]
versiyon12.6.6
Güncelleme açık2023-06-04
Boyut71.79 MB
Mod BilgisiText or Die Mod APK 12.6.6
KategoriTrivia
Google Play'den edininText or Die
Orijinal apk'yı indirinText or Die (98.13 MB)
Bağlantılar İndir:

Text or Die şık APK 12.6.6 [Kilitli][Mod Menu]

Hızlı indirme (98.13 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (98.13 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Text or Die şık APK 12.6.6 [Kilitli][Mod Menu]

Özellik V1 Özellik:
[ Oyuncu Menüsü ]
Kilitsiz Şapkalar
Kilitsiz Bloklar
Kilitsiz Şapkalar

Özellik V2 Özellik:
Kilidi Açılmış Öğeler, ADS Yok

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bir yardım binası içindeki insanlara rahatlama sağlar.

Oyuncunun görüşünün önünde yüzen, eşit olmayan bir yükseklik ile işaretlenmiş mavi ve kırmızı bir şamandıradır. Bu şamandıra nedeniyle oyuncuların sudan kaçma aracı var. Şamandıralar ayrıca insanların neden aç oldukları sorusunu cevaplayan bir çizgideki harfleri temsil ediyor. Çizginin gerçek anlamı sembolizmi ortadan kaldırmaz. Siz ve dünyanın çeşitli yerlerinden en fazla 5 oyuncu genellikle yakınınızda bir araya geliyor. Metin veya kalıp oyun oturumları sırasında, bu insanlar oyunun yarattığı zorluklarla başa çıkmak için bir araya gelirler. Ekranın sol tarafında bir basketbol kasnağı oturuyor ve oyuncuyu içeren mavi bir şamandıra merkezde görünür. Kalan kırmızı şamandıralar, ilgi odağı olmak için yarışan rakiplerinizi temsil eder. Basketbol sahasının en yüksek jumper'ı olabilir misin?

# Onlarla savaşmak için aç köpekbalıklarıyla yüzleşin.

Uzakta, okyanus sakin ve mavi görünür. Ancak daha yakından bakıldığında, arkasında rahatsız edici bir masal ortaya çıkarır. Bir grup arkadaş ve bir refakatçi yüzer. Bu hikayenin bir parçasıysanız, işvereniniz etkileyici bir anlatı ortaya çıkaracaktır. Hikaye, korkunç köpekbalıklarının yiyecek eksikliği sayesinde denizin altında yüzdüğünü açıklıyor. Onları bu fırsatla emanet eden herkes derhal yutmak için bir hedef haline gelecektir.

# Bulmacaları hızlı ve doğru bir şekilde çözün.

Hikaye ilerledikçe, vücudunuzun gerekli herhangi bir şekilde suya düşmesini engellemelisiniz. Bu, topunuzu zamanında nasıl daha yüksek bir seviyeye yükselteceğinizi bulmayı içerir. Bunu yapmak, hızlı düşünmeyi gerektiren bir bulmacanın çözülmesini gerektirir. Bunun nedeni, kurtarma kulesinin hikaye ilerledikçe yavaş yavaş dibe batmasıdır. Kulenin yüksekliğini arttırmak, giderek daha zor bulmacaların çözülmesini gerektirir. Cevabınızın uzunluğunu en üst düzeye çıkarmak, kulenin yüksekliğini daha da arttırır ve bu süreçte daha iyi bir insan yapar. Hayatınızı rakibinizden daha uzun süre tutmak, köpekbalığının meraklı gözlerini ve katabolizmasını önler. Bir cevaba karar verirken, diğer oyunculara kıyasla sıralamanızı da öğrenirsiniz. Her cevaptan sonra oyuncu bir sonraki en iyi cevabı anlar.

# Bu kupa, küçük bir ipucu toplamayı gerektirir.

Metin veya Die'nin bulmacaları, oyuncuya yavaş yavaş nasıl düşünüleceğini öğretirken zorlukta yavaş yavaş azalır. Ancak oyuncular oyun boyunca ilerledikçe, bulmacalar çok zorlaşır - oyuncuların cevap vermeden önce her hareketi dikkate almaları gerekir. Bulmaca ne olursa olsun, oyuncular çözmekte zorlanıyor. Bunun için bir çözümümüz var: Şirket içi tavsiye sistemimiz mükemmel ve oyuncuların başarılı olmasına yardımcı olmak için tam kapasitede çalışıyor. Sınırları ve birçok bulmaca çözümü olmadan, geniş bir bulmaca dünyasını keşfedin. Gerektiğinde ipuçlarını ekleyerek daha sonra boşa harcamaktan kaçının. Tüm ipuçlarının sınırları vardır, bu nedenle mesajınıza ne eklemeye karar verirken bunu hatırlamak önemlidir. Uluslararası rekabet, birbirlerine karşı yüzen kırmızı pontonlarla temsil edilen oyuncuların ülkelerini çukurlaştırıyor. Hem akıllı hem de atletizm kullanarak bir çözüme en hızlı yolu hızlı ve doğru bir şekilde ayırt edin. Okyanusa bakmak ve yaklaşan bir köpekbalığından kaçınmak, denizde yüzerken en iyi hareket yoludur.

# Kelimelerle dövüş içeren metin veya kalıp mod apk indirin.

Bugün oynayabileceğiniz birçok farklı sıradan oyun var; Bazıları genellikle oynadığınız standart oyunlara kıyasla benzersiz bir oyun sağlar. Sizden sürekli cevap aramayı isteyen oyunlar bulmak, bu tür oyunları arayan biri için keyifli olabilir. Metin veya Die, telefonunuzda çalınabilen metin tabanlı bir bulmaca oyunudur; İndirilebilir. Rollic Games'ten "Sharks vs. Minivers" adlı bir oyun, mümkün olan en uzun cevapları vermenizi gerektirir. Bunu yapmak cevaplarınız için yüksek puanlar verir ve köpekbalıklarının sizi yemesini önler! Trivia oyunlarını seviyorsanız, bu eğlenceli ve benzersiz oyuna bir göz atın! Şu anda mevcut ve birçok ilginç soru soruyor. Bu soruların cevapları size kalmış, ancak kazanmak istiyorsanız tahmin etmeye devam etmeniz gerekecek. Herkes yapamadığında kazanan olabilir misin?

# Sadece bir kuralı olan bir oyun.

Trivia ile oynayabileceğiniz birçok ideal oyun var; Birçok insan her zaman oynanacak yeni oyunlar arıyor. RPG, simülasyon, çekim ve dövüş gibi birçok popüler tür arasından seçim yapabilirsiniz. Deneyebileceğiniz birçok popüler oyun da var. Nadiren tanınan birçok klasik bulmaca oyunu var. Bunlardan biri, Die Hard ve Word Up gibi mücevherleri içeren metin veya ölmedir. Ayrıca kelimeler ve genel zeka bilginizi de test eder. Bu oyun diğerlerinden farklıdır çünkü herkes için hem eğlenceli hem de heyecan vericidir. Sunulan soruyu düşünebileceğiniz en uzun cevabı bulmak için bir yarış. Reklam Yanıt ne kadar uzun olursa, hayatta kalma şansı o kadar iyi olur, bu oyun diğerlerinden daha uzun süren cevaplara dayanır. Cevaptaki her mektup puanınıza katkıda bulunur, bu nedenle köpekbalığından kaçmak için rakiplerinizi geride bırakmanız gerekir. Genel bilginize güvenebilir misiniz? Bu oyunun oynayacak birçok trivia seviyesi var; bu çok komik!

# Metin veya Die vurguları, gündem için seçtikleri oyunları içerir.

Oynamak için harika bir şey arıyorsanız metin veya die şu anda indirilebilir ve çalınabilir. Bugün birçok benzersiz trivia oyunu bulabilirsiniz. Bu oyunlarda yer alan bulmacalar onları oynamayı eğlenceli hale getiriyor. Ayrıca, bugün böyle birçok oyun bulabilirsiniz. Belirli bir alt türe giren birçok sınav oyunu var. Trivia'yı sevenler için, ücretsiz olarak birçok eğlenceli özel oyun var. Bir örnek, tüm aile ile oynatılabilen metin veya die'dır. Oyun, cevaptaki her harf için oynatıcısına bloklar ekleyerek uzun cevapları teşvik eder. Bu, oyuncuları cevaplamak için giderek daha uzun kelimeler seçmeye teşvik eder. Her kelime, oyuncunun hayatta kalma derecesine eklenen 1 bloğa eşittir. Seviyenin sonunda en fazla zafer puanını biriktirerek rakiplerinizi geride bırakmalı ve geride bırakmalısınız. Bugün bu oyunla stratejik yetenek ve kelimelerin emrine güvenebilir misiniz?

# Text or Die şık APK 12.6.6 [Kilitli][Mod Menu] Özellik:

En uzun cevap kazanır! Kulenizi inşa etmek ve yükselen sulardan kaçmak için her soruyu aklınıza gelen en uzun cevapla cevaplayın!

Bir yardım binası içindeki insanlara rahatlama sağlar.
Onlarla savaşmak için aç köpekbalıklarıyla yüzleşin.
Bulmacaları hızlı ve doğru bir şekilde çözün.
Bu kupa, küçük bir ipucu toplamayı gerektirir.
Kelimelerle dövüş içeren metin veya kalıp mod apk indirin.
Sadece bir kuralı olan bir oyun.
Metin veya Die vurguları, gündem için seçtikleri oyunları içerir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Text or Die şık APK 12.6.6 [Kilitli][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Text or Die modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Text or Die mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Text or Die indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Text or Die arayın.

# Tam Özellikler Text or Die şık APK 12.6.6 [Kilitli][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut71.8MB
versiyon12.6.6
Sürüm Kodu249
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID AD_ID C2D_MESSAGE RECEIVE WAKE_LOCK VIBRATE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE BIND_APPHUB_SERVICE BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_PHONE_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE SYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.

vibratör.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.;Uygulamaların:

açık ağ soketleri.;Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

DEPOLAMA:
Uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Text or Die şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Text or Die şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 42

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (42)

 • G

  @Anonim   2023-06-07 23:50:12

  Kimden:GB   cihaz:220233L2G   OS:android 11
  it works but I can't watch as to sabotage
 • I

  @Anonim   2023-03-24 08:47:41

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X6816   OS:android 11
  ....,.......kwvfjdhdbds..SD.dd
 • U

  @Anonim   2023-03-22 14:00:50

  Kimden:US   cihaz:itel P651L   OS:android 11
  work but block post mobile new update mod please
 • U

  @Anonim   2023-02-17 23:44:20

  Kimden:US   cihaz:CPH2179   OS:android 10
  ilovethis#HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #video# #vpn# #HappyMod# #HappyMod#
 • G

  @Anonim   2023-01-18 19:54:46

  Kimden:GB   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  this works!
 • U

  @Anonim   2022-12-26 22:07:58

  Kimden:US   cihaz:Redmi 6A   OS:android 8.1.0
  need to update
 • U

  @Anonim   2022-10-17 16:12:36

  Kimden:US   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  Hii this is so amazing omg
 • U

  @Anonim   2022-09-24 21:43:25

  Kimden:US   cihaz:ONEPLUS A3010   OS:android 7.1.1
  dosent have free purchases fix it
 • U

  @Anonim   2022-08-27 19:16:48

  Kimden:US   cihaz:M2101K6G   OS:android 11
  ALL UNLOCKED AND NO ADS
 • U

  @Anonim   2022-08-08 01:28:54

  Kimden:US   cihaz:TECNO BD4a   OS:android 11
  its not working I was gonna rate in 0 but I'll rate it 1
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Text or Die şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Text or Die

 • U

  @Anonim   2022-12-12 21:01:42

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  unlimited money unlock all characters unlock all mod menu
 • U

  @Anonim   2022-12-11 19:39:35

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  I WANT THE MOD 66% OF UNLIMITED MONEY and god mode
 • U

  @Anonim   2022-10-28 18:50:08

  Kimden:US   cihaz:Umx U693CL   OS:android 9
  Put Diz In Mod No Ads Unlimited Money Unlimited Hints Free VIP Free Premium Free Outfits Free Purchases Connect 2 Google N FB Fully Unlocked Play On N Off Line Bug Fixed
 • U

  @Anonim   2022-08-28 18:51:20

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2185   OS:android 10
  can you please give me money unlimited 10000000000
 • U

  @Anonim   2022-05-17 11:31:19

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J710MN   OS:android 7.0
  mmmmmmm siiiiiiiiiii jsjdndjejeieieueueueukzkzKysssjjsjzjdjdkdkedd9eiiejehsbjshshshshshhsisjsjwuw8wbdhfhfhrhhd
 • U

  @Anonim   2022-05-01 23:12:39

  Kimden:US   cihaz:OPPO A1601   OS:android 5.1
  do no ads mode I skip every questions or stacks and get hints non unlimited money get by myself just remove every ads upgrade even higher version
 • U

  @Anonim   2022-01-10 10:35:56

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1951   OS:android 11
  please make a mod of unlimited moneypleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 • A

  @Anonim   2022-01-01 07:43:13

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-M515F   OS:android 11
  text big hard djdi didnrifjrjdibr9djrheh37r7or die
 • U

  @Anonim   2021-12-21 09:19:35

  Kimden:US   cihaz:vivo V2061   OS:android 11
  i meed a mod version of this please put a mod version of this
 • G

  @Anonim   2021-11-28 12:53:02

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-N920I   OS:android 7.0
  unlimited coins,all skins,all box and all hats thatssssssssssssssssssssss
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Text or Die şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (42) Sürümler of Text or Die şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Text or Die şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme