HappyMod / Family / The Battle Cats şık

The Battle Cats Mod Apk 11.2.1 [Sınırsız para](% 100 Çalışıyor, test edildi!)

3x hızlı Mod APK indirmek için HappyMod kullanın.
İndir The Battle Cats Mod APK üzerinde HappyHots
HappyModDownload The Battle Cats Mod APK indirin.
The Battle Cats Mod APK İndir üzerinde Happymodindir
İndir The Battle Cats Mod APK itibaren oyunmodindir.com

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız para

The Battle Cats şık APK:

  • - versiyon: 11.2.1
  • - Boyut: 99.2 MB
  • - Fiyat: ücretsiz
  • - Root gerekli: Gerek yok
  • - Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
  • - Fiyat: ücretsiz

Editör İncelemesi

The Battle Cats Mod Apk 11.2.1 [Sınırsız para]
The Battle Cats Mod Apk 11.2.1 [Sınırsız para]

The Battle Cats is a hand-painted tower defense game. The cats here are not that cute, but they are all brave warriors. They defend the frontiers of their homeland and have unique abilities. Players need to be the commander. The officer placed them in a suitable location to resist the enemy's invasion! As a general, you will select and formulate your own meow army, defend the main city while facing the enemy and occupy the opponent's city! Although the various star people headed by Wang Xingren have wonderful skills, our 109 kinds of exotic cats are also master cats! If you want unlimited XP and cat food, you need to download The Battle Cats Mod. With this mod, you can upgrade and buy at will.

Graphic In the game, each kitty has a weird shape and looks very disgusting at first glance, but slowly you will find that their sluggish expressions and interesting attack movements are really cute!

Gameplay The game belongs to the tower defense game. You have to pool money to hire cats to meet the enemy to guard the fort. The money will increase over time. When the power reaches a certain level, the fort can also send out a laser to kill the enemy to scum!

Highlights This is a hand-painted tower defense game. A variety of unique cats are waiting for you to choose and form a team! Place them here and upgrade in every battle! A bit similar to the gameplay of Plants vs. Zombies.

Difficulty The game is easy to start, just click the cats and upgrade when you have enough money.

The Battle Cats Mod Apk 11.2.1 [Sınırsız para] Özellikler:

The Battle Cats şık The Battle Cats v11.2.1 (Mod, sınırsız para) Özellikler:

Mod, sınırsız para

★★★ Garip Sevimli Kediler (?) Dünyada Rampage! ★★★ Son derece basit kontroller ve düz ileri bir sistemle kedilere yardım edin! Kendi savaşınızı yükseltmek için kayıt olmaya gerek yok! Tüm Kedilerle Savaş !! ☆ Süper Basit Savaş Sistemi Sadece Sizin için savaşmak istediğiniz kediye dokunun! Oh, ve belki kediyi bir kez ya da iki kez ateş et. Seviye 10'a çarptıktan sonra, evrim zamanı !! ☆ Süper basit eğlence! Savaş kedileri Dünyayı ele geçirirken hazineleri toplayın! Yeni nadir ve egzotik kediler çizin (?) !! Gerçekten tuhaf ve ilginç düşmanlarla mücadele! ... ama özel kedileri bile garip bir garip. Gündelik oyun için mükemmel! Her yaş için eğlenceli, herkes (ve kedileri de!) "Savaş kedileri" ile oynayabilir! Bugün hangi tür kedilerle savaşacaksınız? Garip Sevimli Savaş Kedi Ordusunu Getirin! *************************************************************************************************** Oyun özelliklerine güvenilir erişim için bir ağ bağlantısı. * "Savaş kedileri" yüklemek veya güncellemek, hataları önlemek için sabit bir ağ bağlantısı gerektirir. Yüklemeden önce büyük bir indirme bildirimi görünecektir. Güçlü Wi-Fi içeren bir yerde değilseniz, lütfen "Wi-Fi'yı (Android)" güncellemesini (Android) "veya çevirin" Veriler "İndirmeye başlamadan önce. İndirme ve / veya güncellemeler sırasında dengesiz bir bağlantı ortamı kurulum sorunlarına neden olabilir. * Yeni ve geliştirilmiş özelliklere sahip" savaş kedileri "için düzenli güncellemeler olacaktır. Ancak, Bazı cihazlar bu değişiklikleri destekleyemeyebilir. Lütfen güncellemeden önce bunun farkında olun, emin değilseniz, lütfen teknoloji desteğimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. ********** ******************* oynamaya başlamadan önce, lütfen "Kullanım Koşullarını" dikkatlice okuyun. "Savaş kedileri" indirip oynatarak, siz Bu şartları kabul ediyorum. Kullanım Koşulları http://ponos.s3.aMazonaws.com/reg/tr/Agrreeement/index.html GRO0P>Privacy Policy http: //ponos.s3 .amazonaws.com / reg / tr / politika / index.html Ponos tarafından sunulan

Daha fazla oku

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 99.2MB
versiyon 11.2.1
versiyon Code 1102010
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE SCHEDULE_EXACT_ALARM AD_ID WAKE_LOCK BILLING RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağlarıyla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşim'e erişimi sağlar.
Karartma.; Bir uygulamanın, sistem önyükleme yaptıktan sonra yayınlandıktan sonra yayınlanan Action_boot_completed'i almasını sağlar.:

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 29
Hedef SDK Txt 29
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, Xlarge
işlemci arm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikler:
Uygulamaya, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Uses implied Özellikler Diğer. # Uygulama, mobil iletişim (GSM) telefon radyo sistemi için küresel sistemi kullanır. # Cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır. #:

imza

E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza 61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
Sha256 A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
Geçerli Fri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası 936eacbe07f201df

geliştirici

geliştirici Android
OU Android
organizasyon Android
yerel dağ manzarası
ülke US
şehir Kaliforniya
Daha fazla oku

Bağlantılar İndir:

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.3

dışında 89 oy

5  star

38

4  star

6

3  star

12

2  star

9

1  star

24

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
Tüm sürümler
Daha

View 69 mods of The Battle Cats

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)

HappyMod.com is the official website