HappyMod › Games › Simulation › The Tower - Idle Tower Defense Mod
The Tower - Idle Tower Defense Mod

The Tower - Idle Tower Defense şık APK 0.18.20 [Sınırsız para][God Mode]

Güncelleme açık: 2023-03-27

The Tower - Idle Tower Defense şık değiştirilmiş bir versiyonudur The Tower - Idle Tower Defense tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: The Tower - Idle Tower DefenseMod APK 0.18.20... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz The Tower - Idle Tower Defense 0.18.21 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıThe Tower - Idle Tower Defense şık APK 0.18.20 [Sınırsız para][God Mode]
versiyon0.18.20
Güncelleme açık2023-03-27
Boyut72.55 MB
Mod BilgisiThe Tower - Idle Tower DefenseMod APK 0.18.20
KategoriSimulation
Google Play'den edininThe Tower - Idle Tower Defense
Orijinal apk'yı indirinThe Tower - Idle Tower Defense (67.7 MB)
Bağlantılar İndir:

The Tower - Idle Tower Defense şık APK 0.18.20 [Sınırsız para][God Mode]

Hızlı indirme (67.7 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (67.7 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler The Tower - Idle Tower Defense şık APK 0.18.20 [Sınırsız para][God Mode]

The Tower - Idle Tower DefenseMod APK 0.18.20

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bir kule savunma oyunu içeren bağımlılık yapan bir oyun ile bir oyun.

Kule, bağımlılık yapan oyun ile benzersiz bir kule savunma oyunudur. Farklı renkli tasarımlara sahip benzersiz arayüzü öne çıkmasını sağlar. Oyun bitene kadar, her yeni seviyede kulenizi artırırsınız. Yükseltmek ve daha yüksek oluşturmak için bu zamanı kullanın. Düşmanlarınızı yendiğinizde, kuleniz yok edilir ve tekrar başlarsınız.

# Kulenizi güçlendirmek için para yatırın.

Her oyuncu için ek oyun içi yükseltme seçenekleri mevcuttur. Bu ek araçlar zorlukları tamamlayarak veya para kazanarak bulunabilir. Zor kazanılan paranızı en iyisini yapacağı yere yatırın. Kulenin yeteneklerini sonsuza dek kullanmaya devam edebilmesi için güç yükseltmesi için ödeme yapın.

# Yeni yükseltmelerin kilidi açıldığında yeni araştırma seviyeleri kazanılır.

Eski seviyeler tamamlandığında ek seviyelerin kilidini açmak mümkündür. Kule'de bulunan yükseltmeleri kullanmak, oyunun kamuya açıklanmayan yeni özelliklerinin ve bazı bölümlerinin kilidini açacaktır. Ayrıca, birçok yeni yükseltme aracılığıyla çevrimdışı keşifler sunulacak.

# Diğer oyuncularla yarışarak gelişmiş silahlar kazanın.

Rahipliğin verme gücünün ötesinde ödüller elde etmek için çok sayıda müthiş rakipe karşı mücadele edin. Etkili bir yarışma yoluyla gelişmiş silahlar alın veya bir hatıra kazanmak için sayısız rakibi yenin.

# Kartın temel özellikleri şunları içerir: ortada büyük bir siyah alan ve sol ve sağda iki küçük gri alan.

Bağımlılık yapan kule savunma taban oyunu, yok edilmeden önce sadece bir artımlı kuleyi kontrol eder. Atölyede daha fazla para bakarak ekstra güç elde edin. Yeni yükseltmeler bulmak yeni oyun zorluklarının kilidini açar. Önce eski görevleri tamamlayın. Kule, kartlarınızın koleksiyonlarının kilidini açıp yöneterek ek ödüller çeker. Birden fazla rekabetçi etkinliği tamamlayarak yeni ve gelişmiş silahlara erişin.

# Bir kule modu kullanarak savunma yeteneklerini artırın.

Oyunun sunduğu farklı modlara erişmek için sadece oyun oyununuzu yükseltmeniz gerekir. Kule eşit olarak döner ve kuledeki konumundan 360 derecelik tam bir görünüm sağlar. Ardından, kulenin her tarafından düşmanlara saldırabilirsiniz. Bir kulenin ufalanması, oyunun çok basit olmasının bir sonucudur. Kuleyi yok etmek sadece bir dokunuş gerektirir ve etkilidir çünkü çaba gerektirmez. Bir oyunun sıkıcı ama zor olduğu iddia edilirse, insanlar bunun mekaniğinin hatalı basitliği olduğunu anlamalıdır. Bu nedenle, oyuncular neredeyse hiç ayakta duran bir kule inşa ettiklerinde fazla ödüllendirilmezler. Oyunun temel formu ortada bir altıgen olan bir dairedir. Bir kule, karenin uçarken hareket ettiği dairenin merkezinden yükselir. Otomatik merkez dairesine doğru uçarken mermiler meydanın konumundan uçar.

# Etkili bir şekilde savaşma yeteneği içgüdülerden gelir.

Tower'ın savaş yükseltmesinde birçok küçük parça var. Düşmana daha yüksek hasar, savunmalar yıkımını hafiflettikçe bu yükseltmenin ilerlemesini hızlandırır. Savunucular varken, daha fazla istilacı gelir ve onları hızlandırır. Bu yükseltme yönü denkleme dahil edilir. Bu ürünle birlikte kullanıldığında mermiler odada daha uzun süre kalır. Bu aynı zamanda her mermiyi ateşlemek için gereken süreyi azaltır ve dakikada daha fazla atış yapılması sağlar. Buna ek olarak, kuleyi zarar görür ve düşmanların tesise yürümesini önler. Oyun, çekiciliğini artıran ve oyuncuların yeni bonuslar keşfetmelerine yardımcı olan sınırlı sayıda zorluk sunuyor. Oyunda oyuncuların ek bonus kazanmasına yardımcı olan birçok yükseltme var.

# Bir oyunun evreninde savunma yeteneği.

Bu yükseltmeyi açmak için oyuncunun yeterli para kazanması gerekir. Oyunların kaçırmaması gereken önemli bir oyun. Bu yükseltme, oyuncunun kulelerinin sağlığını artırmasına izin verir, böylece doğrudan saldırılara dışarıya dayanabilirler. Kule savunmasını yükselttiğinde, düşman saldırılarından kaynaklanan hasarı azaltır. Daha yüksek savunma yüzdeleri kulenin kendi kendini iyileştirme oranını artırır. Oyunu hemen oynayarak çok para kazanırsınız ve değerli deneyim kazanırsınız. Bu herhangi bir savunmanın büyük bir parçası.

# Dikkat edilmesi zor olan yeteneklere gizli yetenekler denir.

Kulenin son yükseltmesi gizlidir; Turnuva katılımı yoluyla yeterli enerji taşı toplayana kadar mevcut değil. Bu işlem, bir miktar gerekli kaynak elde edilmesini gerektirir. Turnuvaya girmek için Wave 6'ya gitmeniz gerekiyor. Gizli kart satın alma daha da güçlü yükseltmeler sağlar. Ekstra silah seçmek düşmanla doğrudan bir yüzleşme sağlar. Turnuva kurallarını ve özelliklerini anlamak için kart toplamanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, kuleye kalıcı olarak erişilebilir olacaktır. Kule, keşif, zafer ve karmaşıklığın buluştuğu bir oyundur. Basit bir oyun kolayca kavrulur ve hızlı zaferlere izin verir. Oyun boşta eğlence sunarken, daha fazla işlevselliğin kilidini açmak için yeni özellikler araştırıyor. İlgili etkiler ve sesler hem canlı hem de yatıştırıcıdır. Kule, zaman sınırlı olmadığında hafif eğlence için mükemmel bir seçimdir. Oyunun özgünlüğü ve yeniliği zaten birçok katılımcı tarafından kanıtlanmıştır. Bir zaman testi tek kulenizi geçmenin tek yolunda durur. Kule modunu sıkıcı görünen ama aslında çok ilginç bir oyuna indirin. ———

# The Tower - Idle Tower Defense şık APK 0.18.20 [Sınırsız para][God Mode] Özellik:

Göründüğünden daha fazlasına sahip bir kule savunması. Kule, tek bir kuleyi kontrol edeceğiniz artımlı bir kule savunma oyunudur. Kulenizi yok olana kadar savunun, kalıcı yükseltmeler yapın, ardından bir kez daha deneyin! Mükemmel savunma kulesini inşa edin. Kule Özellikleri • Bağımlılık yaratan basit kule savunma oyunu • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yükseltme • Kulenizi atölyede kalıcı olarak güçlendirmek için değerli paralarınızı yatırın • Oyunun yeni bölümlerinin kilidini açmak için yeni yükseltmeleri araştırın • Boştayken veya aktif oynarken yeni araştırmaların kilidini açmaya devam edin • Kulenize devasa bonuslar sağlamak için kart koleksiyonunuzun kilidini açın ve yönetin Bu yeni boşta kule savunma oyununda mükemmel kuleniz zamana karşı dayanıklı olacak mı?

Bir kule savunma oyunu içeren bağımlılık yapan bir oyun ile bir oyun.
Kulenizi güçlendirmek için para yatırın.
Yeni yükseltmelerin kilidi açıldığında yeni araştırma seviyeleri kazanılır.
Diğer oyuncularla yarışarak gelişmiş silahlar kazanın.
Kartın temel özellikleri şunları içerir: ortada büyük bir siyah alan ve sol ve sağda iki küçük gri alan.
Bir kule modu kullanarak savunma yeteneklerini artırın.
Etkili bir şekilde savaşma yeteneği içgüdülerden gelir.
Bir oyunun evreninde savunma yeteneği.
Dikkat edilmesi zor olan yeteneklere gizli yetenekler denir.

# Nasıl indirilir ve kurulur The Tower - Idle Tower Defense şık APK 0.18.20 [Sınırsız para][God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan The Tower - Idle Tower Defense modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. The Tower - Idle Tower Defense mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den The Tower - Idle Tower Defense indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında The Tower - Idle Tower Defense arayın.

# Tam Özellikler The Tower - Idle Tower Defense şık APK 0.18.20 [Sınırsız para][God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut72.6MB
versiyon0.18.20
Sürüm Kodu266
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE POST_NOTIFICATIONS AD_ID BILLING WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE RECEIVE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.:

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor The Tower - Idle Tower Defense şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın The Tower - Idle Tower Defense şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • F

  @Anonim   2023-03-24 05:10:33

  Kimden:FR   cihaz:SM-G780G   OS:android 13
  The mod don't work. I don't have unlimited money. I only have a lot of C.
 • G

  @Anonim   2023-03-23 16:23:46

  Kimden:GB   cihaz:SM-S908B   OS:android 13
  is not working.............
 • N

  @Anonim   2023-03-05 06:08:32

  Kimden:NL   cihaz:moto g(9) power   OS:android 10
  mod works great but the game can detect it and we get a tournament ban. however the mod is very good! would love the same one without the game being able to detect
 • N

  @Anonim   2023-03-02 18:48:36

  Kimden:NZ   cihaz:CPH2271   OS:android 12
  doesn't work it needs to update but u can't update it don't be botherd to download it don't work
 • U

  @Anonim   2023-02-23 13:24:23

  Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  the game is great You have intro Sprint inf and god mode the reason 1 Star don't play alot because Game can detecta and ban in tournaments
 • R

  @Anonim   2023-02-01 22:37:59

  Kimden:RU   cihaz:MED-LX9N   OS:android 10
  Спустя 5-10 секунд после запуска, игра начинает лгать и в итоге зависает. В общем как и раньше.
 • U

  @Anonim   2023-01-30 14:45:53

  Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  you have stones,gems and coins 1Billon the bad is when u buy is normal but when you touch one 1.1Billon he cant 1 star
 • U

  @Anonim   2023-01-20 10:37:23

  Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  you cant buy alots stuff because costs more 1B please add 1Quintillon of coins for better game 1 stars english* tu no puedes comprar muchas cosas porque cuesta mas de 1Billon porfavor añade 1Quintillon de monedas para mejor juego 1 estrella Español* here the image aqui la imagen
 • U

  @Anonim   2023-01-19 08:35:46

  Kimden:US   cihaz:M2004J19C   OS:android 11
  no se puede instalar
 • F

  @Anonim   2022-12-22 22:08:12

  Kimden:FR   cihaz:SM-G998B   OS:android 13
  marche parfaitement avec tout en illimité
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin The Tower - Idle Tower Defense şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler The Tower - Idle Tower Defense

 • U

  @Anonim   2023-02-13 03:52:52

  Kimden:US   cihaz:Wingtech TMRVL4G   OS:android 11
  I wish You Could Get Rid Of The Upgrade Limit (I want to have 1k attack speed)
 • G

  @Anonim   2022-07-24 20:59:44

  Kimden:GB   cihaz:OUKITEL K9   OS:android 9
  just want an updated mod to what's in the game now with loads of diamonds please
 • D

  @Anonim   2022-03-31 04:52:36

  Kimden:DE   cihaz:Xiaomi M2007J20CG   OS:android 11
  Hello could u pls make a mod with unlimited coins thx
 • U

  @Anonim   2022-01-09 09:26:20

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T580   OS:android 8.1.0
  free shopping 6.8 plz I love your app alot.
 • U

  @Anonim   2021-09-21 07:52:24

  Kimden:US   cihaz:motorola moto e6 (XT2005DL)   OS:android 9
  can someone please make a infinite money mod so we can mess around with the upgrades
 • U

  @Anonim   2021-09-03 05:17:37

  Kimden:US   cihaz:LGE LGL722DL   OS:android 9
  would love a free shop mod pls and an unlimited money mod
 • B

  @Anonim   2021-09-02 19:27:03

  Kimden:BE   cihaz:samsung SM-A705FN   OS:android 11
  Do you want to add a lot of money? Thanks you! I love this game!
 • U

  @Anonim   2021-09-01 15:48:18

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G973U   OS:android 11
  Add free purchases, or anything that has to do with making progress faster
 • U

  @Anonim   2021-09-01 09:54:04

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N975U   OS:android 11
  coins and diamonds would be a blast to have unlimited
 • U

  @Anonim   2021-09-01 03:15:58

  Kimden:US   cihaz:Yulong cp3705AS   OS:android 9
  pls make a mod we need this it gives us infinite points it gives us infinite coins and infinite gems pls
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

The Tower - Idle Tower Defense şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (39) Sürümler of The Tower - Idle Tower Defense şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme