HappyMod › Games › Weather › Today Weather - Hava Durumu Mod
Today Weather - Hava Durumu Mod

Today Weather - Hava Durumu şık APK 2.2.06.131123 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2023-11-14

Today Weather - Hava Durumu şık değiştirilmiş bir versiyonudur Today Weather - Hava Durumu tarafından geliştirildi Todayweather Co. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Today Weather MOD APK (Premium'un kilidi açıldı) 2.2.0-6.... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Today Weather - Hava Durumu 2.2.07.241123 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıToday Weather - Hava Durumu şık APK 2.2.06.131123 [Kilitli][Ödül]
versiyon2.2.06.131123
Güncelleme açık2023-11-14
Boyut25.04 MB
Mod BilgisiToday Weather MOD APK (Premium'un kilidi açıldı) 2.2.0-6.131123
geliştiriciTodayweather Co
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriWeather
Google Play'den edininToday Weather - Hava Durumu
Orijinal apk'yı indirinToday Weather - Hava Durumu (24.98 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
1Gallery:Photo Gallery & Vault şık APK
Today Weather:Data by NOAA/NWS şık APK
Wallz - Stock, OEM Wallpapers şık APK
Bağlantılar İndir:

Today Weather - Hava Durumu şık APK 2.2.06.131123 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (24.98 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (24.98 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Today Weather - Hava Durumu şık APK 2.2.06.131123 [Kilitli][Ödül]

Today Weather MOD APK (Premium'un kilidi açıldı) 2.2.0-6.131123

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yeni bir kullanıcı arayüzü ile hava durumu tahmin özelliği yeni fikirler içeriyor.

Bugün Weather'ın yeni arayüzü kullanıcılara mevcut hava durumu hakkında ek ayrıntılar sunuyor. Bu özelliklere şık, aerodinamik bir tasarımla erişilir. Uygulamanın kullanım kolaylığı ve geniş işlevsellikleri onu herhangi bir cihaza paha biçilmez bir ek haline getirir. Kullanıcılarına başka bir yere gidemedikleri yeni deneyimler sağlayacaktır. Herkes bu uygulamayı seveceğinden emin!

# Arama kullanıcılarının kullanabileceği bilgilerle, bu uygulama bilgi ile patlıyor.

Bugün hava çalıştığında, nerede olursanız olun hava hakkında bilgi verir. Bu, mevcut hava ve gelecek günler hakkında bilgi içerir. Uygulamanın işlevselliğinin önemli bir parçası. Nem ve UV maruziyeti gibi diğer faktörlere ek olarak, uygulama havada toz varlığı gibi diğer ilgili faktörleri de dikkate alır. Bu iki faktörün bir kişinin genel sağlığı üzerinde önemli bir etkisi olabilir; Bu nedenle, evden ayrılmadan önce uygulamanın tüm yönlerini dikkate almak önemlidir.

# Fenomenler hakkında günlük raporlar ortaya çıkar.

Hava durumu hakkında uyarılar ve bilgi almak için, uygulamanın hava durumu tahmin bölümü her zaman açıktır. Yağmur yüzdesinin yanı sıra ağır şemsiyelerle ilgili uyarılar gibi diğer yararlı özellikleri de görebilirsiniz. Bu uyarı özelliklerinin ortaya çıkması genellikle nem, rüzgar hızı, basınç ve daha fazlası gibi göstergelerle çakışır. Bu şekilde, insanlar ağır bir sağanak yağışın ne zaman meydana geldiğini bilirler. Ayrıca insanların zaman içinde güzel anları yakalamasına yardımcı olur.

# Hava durumları boyunca radar gözlemlerinde güncel kalın.

Bugün hava durumu uygulaması çoğu insanın ihmal etmeyeceği bir özellik içerir - radar. Geleneksel hava göstergeleri yerine uydular kullanarak, insanlar alanlarını radar açısından görebilirler. Bu özellik, sıcaklık veya nem gibi seçtiğiniz hava öğelerini ayarlamanızı sağlar. Ayrıca, rüzgarın yönü veya belirli fırtına gibi seçebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz diğer birçok öğeyi de destekler. Bu şekilde, vurmadan önce herhangi bir fırtınadan kaçınmaya hazırlanabilirsiniz.

# İlahi vasflı çeşitli açılardan havayı tespit edin.

Ülkeler arasında veya ülke çapında seyahat eden herhangi bir iş adamı için yerel hava koşullarını takip etmek zorunludur. Günümüz havalarında aynı göstergeleri anlamak, kişinin bölgesinde görülen bilgileri anlamanın anahtarıdır. Bu, gezginlerin kilolarını düşük tutabilmeleri ve hava ile ilgili sağlık sorunlarına hazırlanabilmeleri için hangi eşyaları onlarla birlikte getirmeleri gerektiğini belirlemelerine yardımcı olur.

# Widget'tan havayı izlemek basit ve hızlıdır.

Android uygulamaları, kullanıcılara beğenilerine göre özelleştirilebilecek bir widget seçeneği sunar. Bu widget'lar üst üste ve uygulamadaki diğer widget'lara katmanlanabilir. Ana ekran widget'ınızı tam olarak yapmak, hava ile ilgili bilgilere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Ayrıca, bu işlem sadece parmağınızın bir musluğunu gerektirir. Widget'a dokunmak, gerektiğinde uygulama ile ilgili diğer bilgileri de görüntülemenizi sağlar.

# Parapsikolojik önlemlerdeki en iyi uygulama en iyi prestijdir.

Today Weather uygulaması kullanıcılara en doğru ayrıntılı hava durumu raporlarını sunar. Android ve Apple ürünleri dahil olmak üzere çeşitli cihazlarla uyumludur. Arayüz basit, ancak etkilidir; Kullanıcılara sıcaklık, nem, görünürlük, rüzgar hızı ve yön, çiğ noktası ve basınç dahil olmak üzere çok çeşitli bilgi yelpazesi sağlar. Ayrıca, uygulama kullanıcıların sağlığı ve güvenliği için UV endeksini ve hava kalitesini izler. Kullanımı tamamen ücretsiz olduğundan, denememek için hiçbir neden yok.

# Uygulamanın özellikleri uygulamanın özellikleri başlığında listelenmiştir.

Popüler hava durumu uygulaması bugün hava durumu tahminleri için on veri kaynağı bulunur. Bunlar arasında Accuweather, Dark Sky, Foreca ve Weathernrews bulunmaktadır. En önemlisi, uygulamanın arayüzü kullanımı inanılmaz derecede kolaydır, bu da onu dünya çapında en yaygın uygulamalardan biri haline getirir. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar uygulamayı kullanıyor çünkü son derece güvenilir ve diğer uygulamalardan daha yararlı özellikler içeriyor. Herkes hava bilgilerini dünyanın herhangi bir yerinden görüntüleyebilir ve anlayabilir. Bu, günün 24 saati tahminleri, güneşli veya karlı havanın bildirimlerini, gelgit ve fırtınalarla ilgili bilgileri ve daha fazlasını içerir. Ayrıca bildirimleriyle kullanıcıları uyarır. Evi nasıl terk ederim? Bu cihazda dizin değerleri, UV ışınları, hava kalitesi ve yaşadığınız yerde daha fazlasını gösterir. Bu uygulama, kullanıcıların güneş doğumu, gün batımı ve ay ışığının muhteşem anlarını kaydetmelerine olanak tanır. Ayrıca kar, dolu, rüzgar veya fırtınalar gibi şiddetli hava uyarıları da kaydedebilir. Yağışın hareketini izlemek ve boyutunu, yerini ve yönünü tahmin etmek için toplanan bilgileri kullanır. Bu uygulamanın benzersiz bir özelliği, son derece doğru büyük olan bir radar cihazıdır. Yağış hareketini ölçebilir, formunu (yağmur, kar, dolu) tahmin edebilir ve hatta gelecekteki konumunu ve büyüklüğünü tahmin edebilir. Sadece bir bakışla, mevcut hava tahminlerini görebilirsiniz. Hava Güncelleme özelliğini kullanarak fotoğraf çekin ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için bunları gönderin. Hiç iyi tasarlanmış bir uygulamadan memnun kaldınız mı?

# Uygulamanın renk ve arayüzü birbirini tamamlar.

Bu uygulamanın arka planı ve arayüzü, bilgilerin kolayca bulunabilmesi için profesyonel, anlaşılması kolay ve orijinal olmayan olacak şekilde tasarlanmıştır. Her stil, modern ve basit kalan birkaç farklı renk içerir. Tahliye edilen hava koşullarının mükemmel bir tamamlayıcısı olan bu kullanışlı gadget, görüntüsünü her saniye gerçek zamanlı olarak günceller. Görüntülenen görüntü aynı anda güzel ve basittir, bu da günlük kullanım için idealdir.

# Gizli ve orijinal.

Uygulama, tahminler, uyarılar ve daha fazlası gibi birden fazla özelliğe erişim sağlar. Herkesin kullanması tamamen ücretsizdir.

# Today Weather - Hava Durumu şık APK 2.2.06.131123 [Kilitli][Ödül] Özellik:

Today Weather, dünyanın en doğru yerel hava durumu tahminlerini sağlayan güzel ve kullanımı kolay bir hava durumu uygulamasıdır. Özellikler: ● Hava durumu tahminlerini net ve anlaşılması kolay görüntüleyin.● Hava durumuna ve güne karşılık gelen binlerce güzel fotoğrafla uygulamayı açtığınız her anın tadını çıkarın. ● 7/24 hava tahmini ve yağmur ihtimali ile her şeye hazırlıklı olun.● Hava kalitesi ve UV indeksi ile sağlığınızı koruyun.● Sunulan bilgilerle gün doğumu, gün batımı, dolunay gecesi gibi güzel anları yakalayın.● Diğer faydalı bilgiler: gerçek sıcaklık , nem, görünürlük, çiy noktası, hava basıncı, rüzgar hızı ve yönü.● Dünyanın her yerindeki hava durumu bilgilerini görüntülemek kolaydır.● Arkadaşınız için hava durumu bilgileriyle birlikte fotoğraf çekin ve paylaşın.● Widget'ı kullanarak hava durumu tahminlerini hızlı görüntüleyin.● Günlük hava durumu hava tahmini bildirimi.● Şiddetli hava durumu uyarısı.Faydalı ipuçları:● Ayrıntılı hava durumu bilgileri için aşağı kaydırın.● Konumlar arasında geçiş yapmak için soldan sağa kaydırın.● Fotoğraflarınızı Bugünün Hava Durumu'na gönderin: https://flic.kr/g/wpJ2m

Yeni bir kullanıcı arayüzü ile hava durumu tahmin özelliği yeni fikirler içeriyor.
Arama kullanıcılarının kullanabileceği bilgilerle, bu uygulama bilgi ile patlıyor.
Fenomenler hakkında günlük raporlar ortaya çıkar.
Hava durumları boyunca radar gözlemlerinde güncel kalın.
İlahi vasflı çeşitli açılardan havayı tespit edin.
Widget'tan havayı izlemek basit ve hızlıdır.
Parapsikolojik önlemlerdeki en iyi uygulama en iyi prestijdir.
Uygulamanın özellikleri uygulamanın özellikleri başlığında listelenmiştir.
Uygulamanın renk ve arayüzü birbirini tamamlar.
Gizli ve orijinal.

# Nasıl indirilir ve kurulur Today Weather - Hava Durumu şık APK 2.2.06.131123 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Today Weather: Alerts, Widgets modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Today Weather: Alerts, Widgets mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Today Weather: Alerts, Widgets indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Today Weather: Alerts, Widgets arayın.

# Tam Özellikler Today Weather - Hava Durumu şık APK 2.2.06.131123 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut25MB
versiyon2.2.0-6.131123
Sürüm Kodu424
Langaf am ar as az be bg bn bn-BD bs bs-BA ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et et-EE eu eu-ES fa fa-IR fi fr fr-CA gl gl-ES gu he hi hr hu hy hy-AM id in is is-IS it iw ja ka ka-GE kk kk-KZ km km-KH kn kn-IN ko ky ky-KG lo lo-LA lt lv lv-LV mk mk-MK ml ml-IN mn mn-MN mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb ne ne-NP nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si si-LK sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta ta-IN te te-IN th tl tr uk ur ur-PK uz uz-UZ vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_COARSE_LOCATION ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_BACKGROUND_LOCATION RECEIVE_BOOT_COMPLETED BILLING REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS OPPO_COMPONENT_SAFE USE_COMPONENT POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM USE_EXACT_ALARM AD_ID MAPS_RECEIVE VIBRATE FOREGROUND_SERVICE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Bir uygulamanın ACTION_REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS'ı kullanabilmesi için sahip olması gereken izin.
Titreşime erişim izni verir.
Uygulamaların erişmesine izin verir
ağlar hakkında bilgi.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına olanak tanır.:

KONUM:
Uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
Uygulamanın tam konuma erişmesine izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Konum donanımı özellikleri:
Uygulama, konumu belirlemek için GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır
Uygulama, cihazdaki Küresel Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından elde edilen kesin konum koordinatlarını kullanır
.;Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Today Weather - Hava Durumu şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Today Weather - Hava Durumu şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • M

  @Anonim   2023-11-29 10:46:43

  Kimden:MX   cihaz:YAL-L21   OS:android 10
  thanks
 • U

  @Anonim   2023-06-13 02:53:47

  Kimden:US   cihaz:TECNO KG5j   OS:android 11
  works!! it works!!! !!!!
 • U

  @Anonim   2022-04-01 11:14:42

  Kimden:US   cihaz:21061119AG   OS:android 11
  best weather app it works
 • U

  @Anonim   2022-03-04 18:37:07

  Kimden:US   cihaz:21061119AG   OS:android 11
  The App works well, only radar is not working
 • I

  @Anonim   2021-10-02 02:16:31

  Kimden:IN   cihaz:Redmi 5   OS:android 11
  The mod is not working.
 • V

  @Anonim   2021-05-12 22:24:28

  Kimden:VN   cihaz:F3116   OS:android 7.0
  Good works! It's works
 • D

  @Anonim   2020-08-16 15:56:33

  Kimden:DE   cihaz:HUAWEI ELE-L29   OS:android 10
  läuft
 • U

  @Anonim   2019-08-08 21:49:39

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-G820   OS:android 9
  Beautiful UI. Can change weather providers to.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Today Weather - Hava Durumu şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Today Weather - Hava Durumu

 • U

  @Anonim   2021-10-17 22:23:39

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A217M   OS:android 11
  cada vez que entro en la aplicación, me manda para una página sospechosa, esto es un virus, los antivirus la reconocen como aplicación dañina
 • I

  @Anonim   2019-09-11 18:24:41

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-J610FN   OS:android 9
  10m disinstall mod whall expwp whatsapp bag y y y y 10 virus
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Today Weather - Hava Durumu şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (90) Sürümler of Today Weather - Hava Durumu şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Today Weather - Hava Durumu şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme