HappyMod › Games › Action › Tomb of the Mask Mod
Tomb of the Mask Mod

Tomb of the Mask şık APK 1.11.1 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-06-05

Tomb of the Mask şık değiştirilmiş bir versiyonudur Tomb of the Mask tarafından geliştirildi Playgendary. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Tomb of the Mask (MOD, Sınırsız Para) 1.11.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Tomb of the Mask 1.11.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTomb of the Mask şık APK 1.11.1 [Sınırsız para]
versiyon1.11.1
Güncelleme açık2023-06-05
Boyut60.03 MB
Mod BilgisiDownload Tomb of the Mask (MOD, Sınırsız Para) 1.11.1
geliştiriciPlaygendary
KategoriAction
Google Play'den edininTomb of the Mask
Orijinal apk'yı indirinTomb of the Mask (80.91 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Kick the Buddy şık APK
Tomb of the Mask şık APK
Kick the Buddy: Forever şık APK
Tank Stars şık APK
Bouncemasters: Penguin Games şık APK
Tomb of the Mask: Color şık APK
Happy Racing şık APK
Flip the Gun - Simulator Game şık APK
Partymasters - Fun Idle Game şık APK
Golfmasters - Fun Golf Game şık APK
Pinatamasters şık APK
Battle Stars Royale şık APK
Dictator – Rule the World şık APK
Rocket Buddy şık APK
Racemasters - Сlash of Сars şık APK
Polysphere: Art Puzzle Game şık APK
Poly Artbook - puzzle game şık APK
Perfect Ironing şık APK
Knife Rush şık APK
My Poly Artbook şık APK
Bağlantılar İndir:

Tomb of the Mask şık APK 1.11.1 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (80.91 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (80.91 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Tomb of the Mask şık APK 1.11.1 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod, sınırsız paralar

Özellik V2 Özellik:
Hepsinin kilidini açtı

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız Para, Kilitsiz

Özellik V4 Özellik:
Sınırsız Para, Kilidi Açılmış
Maskenin Mezarı, oyuncuları sonuna ulaşmak için bir engel ve düşman labirentinde gezinmeye zorlayan popüler bir arcade tarzı oyundur. Maske Mod APK 1.11.1, oyunculara sınırsız paraya ve kilidini açmamış özelliklere erişim sağlar, oyunu daha da keyifli hale getirir. hızlı hareket ve macerayı seven oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Özellik V5 Özellik:
Sınırsız Paralar
Paralar harcandığında artar!

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Tomb of the Mask şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Her duyuruyu keşfederek dışını gizemli bir labirentte bulmam gerekiyor.

Oyuncular mezarın maskesini keşfettiklerinde, benzersiz bir tırmanma özelliğinin kilidini açacaklar. Bu, bariyerleri kolay ve hızlı bir şekilde ölçeklendirmelerini sağlar. Bu yeni işlevsellikle, oyuncular kafa karıştırıcı labirentin her köşesini keşfedebilirler. Bu, tüm sırlarını ve gizemlerini bulmayı içerir. Bu hedefe ulaştıklarında, dünyanın dört bir yanından yeni ve duyulmamış harikalar keşfederek labirentten ayrılabilirler.

# Korkunç rakipler birçok varyasyonla ateş temeliyle karşı karşıya.

Maskenin seviyelerinin mezarı çeşitli engeller ve püf noktaları sunar. Her biri tehlikeli ve üstesinden gelmek zordur. Ayrıca sizi öldürmek isteyen ölümcül tuzaklar ve düşmanlarla da mücadele etmelisiniz. Ayrıca, bölgede diğer birçok korkunç yaratık gizleniyor. Başlangıçta, tüm sıkıntılarınız kafanıza yükselir. Çünkü korktuğunda ve baskı altında kalmamanızdır. Her durum için istikrarlı bir tavır tutmalı ve en iyi yaklaşımları bulmalısınız. Bunu yapmak saygı ve hayranlık kazanacaktır.

# Akılcı düşünme ve etkili stratejiler zeka gerektirir.

Maskenin birçok tehlikeli hilesinin mezarından biri, hayat değiştiren bir karar verirken dikkatli bir şekilde değerlendirme ihtiyacıdır. Zamanla, dünya ve zorluklara nasıl yaklaşılacağı hakkında çok şey öğrendiniz. Bir sonraki hareketiniz için yeni ve çekici bir plan oluşturarak bu bilgiyi kullanın. İnsanlar oyunu farklı seviyelerde oynarlar. Ayrıca farklı oyunla karşılaşırlar ve kasaba ile etkileşimlerle yeni arkadaşlar keşfederler. Buna ek olarak, insanlar arkadaş edinmek ve kasabadan ayrılmak için oyun dışı yöntemler hakkında bilgi edinmek için kasaba ile etkileşime girmelidir.

# Her sanat eseri kendi benzersiz renk şemasına ve grafik tasarımına sahiptir.

Yapımcı maskenin mezarı için inanılmaz bir arayüz yarattı; Benzersiz yeni bir grafik ekran tasarladı ve uyguladı. Etkileyici gerçekçilik, bu arayüzün yaratmak için çok zaman ve çaba harcadığını açıkça ortaya koyuyor. Yapımcının karakteri, oyunun renk şemasına uyan basit, canlı bir tarzda çizildi. Kültürel sesler ve görseller, oyunun hafif yürekliliği ile birleştiğinde, oyuncuları büyük labirentleri keşfetmeye ve deneyimlemeye motive ediyor. Ana karakterin onlarla etkileşimi, oyunculara görevi izlemeleri için ilham veriyor.

# Çalışmalarda birçok farklı kitle ile yenilerini keşfetmekle meşgul olacaksınız.

Maskenin mezarında seçim yapabileceğiniz birçok farklı labirent var. Bunlar küçük, kare odalardan daha büyük, üçgen odalara kadar uzanmaktadır. Her biri özel olarak oyuncu tarafından seçilebilir, çünkü farklı zorluk seviyeleri sunarlar. Bunun nedeni, seviyelerin arsanın zorluk seviyesine bağlı olmasıdır. Bir labirent girmeden önce, gücünüzü doğru bir şekilde ölçerek fiziksel sınırlarınızı belirleyin. Sorunu çözmek için analitik yeteneklerinizi kullanmanız gerektiğinde, labirent haritasına ve labirentleri çözme deneyiminize danışın.

# Eğlence eklemek, stresi düşürmek ve daha yüksek zeka geliştirmek, video oyunları oynayarak mümkündür.

Bu oyun size eğlenceli ve heyecan dolu eğlenceli ve dinlendirici bir alan sağlar. Tüm yorgunluk mümkün olduğunca çabuk kaybolur ve talepkar durumları analiz edebilir ve beyin hack'lerini idare etmenin en iyi yollarını geliştirebilirsiniz. Bu oyun ayrıca, bunları nasıl ele alacağınızı inceleyebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz kendi kendini analiz eden beyin hack'lerini de içeriyor. Bu eğitim oyunu, bilgisini ve zekasını arttırdığı için çocuklara özellikle yararlıdır. Bu, oyunu oynamaktan aldıkları ek IQ ve hafıza avantajları sayesinde.

# Herkes bu oyunu oynayabilir.

Herkesin katılabileceği bu oyunda öğrenilecek yeni şeyler bulun. Sadece genç yetişkinler için değil; Öğrenme amacı ve arzusu olan herhangi bir kişi onu indirebilir ve birçok heyecan verici özelliğinin tadını çıkarabilir. Bebeğinizin bu ürünle zamanın yanı sıra oynaması da mümkündür. Bebeğinizin sizinle oynamasına izin verebilirsiniz, böylece aile üyeleri ve ebeveynleri rahatça çalışabilir veya birlikte oynayabilir. Ayrıca, bu oyunun labirentleri diğer ailelerin deneyimlemesi eğlenceli olabilir.

# Maskenin mezarını buradan inceleyin.

Uzun saatler çalıştığınızda veya çalıştığınızda, gününüz hem stresli hem de yorucu hissedebilir. Alternatif olarak, daha sonra ne yapacağınızı özgür ve belirsiz olabilirsiniz. Bu durumda, zaman geçirmek için eğlenceli bir zaman katili uygulaması indirmeyi düşünün. Senin için mükemmel bir seçeneğim var. Çıkış tarihini, yayıncıyı ve oyunda yapılan değişiklikleri okuyarak aşağıdaki maskenin Mezarının Oyun Mezarı hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu oyun PlayGendary tarafından oluşturuldu ve 9 Şubat 2016'da piyasaya sürüldü. Retro tarzı grafikler, hızlı tempolu bir ortam ve basit kontroller sunuyor.

# Oynanış

Maske, sonumuz için popüler bir DLC idi. Ölümcül tuzaklar ve tuzaklarla sonsuz bir labirentte ayarlanan sanal bir gerçeklik oyunu. Bir kaşif olarak, oyuncu parmakları ileriye doğru hareket etmenin bir yolu ve geriye doğru hareket etmenin başka bir yolu kayarak dünyaya geçer. Ayrıca parmağı doğru yöne basarak çukurlar arasında manevra yapmalıdırlar. Çocuğunuz muazzam büyüklükteki bir labirent içine inerken, yere düşen paraları toplamak için çok sayıda oda etrafında hızla manevra yapmaları gerekir. Başarılı olmak için, tehlikeli engelleri önlemek için hız ve keskin zekâ kullanmaları gerekecek. Bu eğlenceli oyun kolay görünüyor, ancak sürekli uyanıklık ve hızlı refleksler iyi oynamasını gerektiriyor.

# Uygulamada iki oyun modu bulunur.

Maskenin mezarında iki temel oyun modu bulunur. Birincisi, kısa bir zaman diliminde gerçekleşen seviye modudur. Bu modda, oyuncular labirentleri keşfeder ve tuzaklardan kaçınır; Ayrıca, bir tuzağa koşmaktan veya suda boğulmaktan ölene kadar labirentten koşan hareketler yaparlar. İkinci bir seçenek olarak, arcade modu var. Bu modda, oyuncular tuzaklara koşmaktan veya boğulmaktan ölene kadar labirentten geçerek hareketler yaparlar. Bu eylemleri arcade modunda yeterince hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, oyuncular seviye modunu kısa sürede bitirebilirler.

# Tomb of the Mask şık APK 1.11.1 [Sınırsız para] Özellik:Tomb of the Mask Mod game is an action game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy any items on the shop . With this mod, this game will be more interesting. Enjoy the game.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Tomb of the Mask, yöntemsel olarak oluşturulmuş sonsuz bir dikey labirente sahip bir atari oyunudur. Macera ararken, garip bir maske bulduğunuz bir mezara girersiniz. Onu takarsınız ve birdenbire artık duvarlara kolayca ve hızlı bir şekilde tırmanabileceğinizi fark edersiniz. Ve tüm eğlence o zaman başlar. Çeşitli tuzaklar, düşmanlar, oyun mekaniği ve güçlendirmelerle karşılaşacaksınız. Ve zaman beklemediği sürece, kendinizi tutun ve yukarı çıkın!

Her duyuruyu keşfederek dışını gizemli bir labirentte bulmam gerekiyor.
Korkunç rakipler birçok varyasyonla ateş temeliyle karşı karşıya.
Akılcı düşünme ve etkili stratejiler zeka gerektirir.
Her sanat eseri kendi benzersiz renk şemasına ve grafik tasarımına sahiptir.
Çalışmalarda birçok farklı kitle ile yenilerini keşfetmekle meşgul olacaksınız.
Eğlence eklemek, stresi düşürmek ve daha yüksek zeka geliştirmek, video oyunları oynayarak mümkündür.
Herkes bu oyunu oynayabilir.
Maskenin mezarını buradan inceleyin.
Oynanış
Uygulamada iki oyun modu bulunur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Tomb of the Mask şık APK 1.11.1 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Tomb of the Mask modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Tomb of the Mask mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Tomb of the Mask indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Tomb of the Mask arayın.

# Tam Özellikler Tomb of the Mask şık APK 1.11.1 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut60MB
versiyon1.11.1
Sürüm Kodu103
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM WAKE_LOCK BIND_APPHUB_SERVICE BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
dimming.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Tomb of the Mask şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Tomb of the Mask şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

 • R

  @Anonim   2023-06-08 21:17:32

  Kimden:RU   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  очень классная игра кто сделал взлом спасибо
 • P

  @Anonim   2023-06-08 20:11:47

  Kimden:PL   cihaz:RMX3472   OS:android 13
  działa polecam monety są i wszystkie skiny no poprostu bajka
 • S

  @Anonim   2023-06-08 17:27:29

  Kimden:SD   cihaz:WAS-TL10   OS:android 7.0
  كم اللعبة زوط وليست مهكرة ابدا وبسببها لن تتمكن من معرفة كمية الذهب لديك ولن تستطيع استخدام أقنعة أخرى غير القناع الاصلي نرجو التعديل
 • A

  @Anonim   2023-06-08 00:35:19

  Kimden:AR   cihaz:moto e40   OS:android 11
  A ver, se puede descargar y no tiene virus pero realmente no da ningún beneficio así que no tiene nada de diferente con la app real
 • R

  @Anonim   2023-06-07 23:35:08

  Kimden:RU   cihaz:M2004J19C   OS:android 10
  нормальный мод, советую
 • Z

  @Anonim   2023-06-06 23:14:41

  Kimden:ZA   cihaz:PPA-LX2   OS:android 10
  Works pretty well, nothing bad no glitches and stuff like that
 • U

  @Anonim   2023-06-06 11:54:50

  Kimden:US   cihaz:SM-J600G   OS:android 10
  si funciona Aaaaa
 • A

  @Anonim   2023-06-06 02:42:27

  Kimden:AE   cihaz:SM-J400F   OS:android 10
  جميله اوي وتستحق انها تتحمل على كل الموبايلات سهلت اللعبه عليا اوي
 • U

  @Anonim   2023-06-05 18:54:52

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6827   OS:android 12
  works really well!
 • F

  @Anonim   2023-06-05 18:35:52

  Kimden:FR   cihaz:SM-A037F   OS:android 13
  lo3ba nadya 3frew6rvhewhexvrwgj
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Tomb of the Mask şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Tomb of the Mask

 • U

  @Anonim   2023-03-10 00:08:33

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A127M   OS:android 12
  no se puede instalar porfavor arreglen porfavorr quiero instalarloooooooooooooo
 • P

  @Anonim   2022-10-06 16:49:21

  Kimden:PL   cihaz:motorola moto e(7) power   OS:android 10
  Team miloo Heheshehdhhehdheehhhdhdhhbxhdhdhdhhdhdgdgdggd
 • U

  @Anonim   2022-06-28 04:47:34

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2101K7BG   OS:android 12
  plz do just no ads no need infinite money just no ads plz
 • U

  @Anonim   2022-04-29 08:20:33

  Kimden:US   cihaz:ZTE Z851M   OS:android 7.1.1
  compras gratis compras gratis compras gratis compras gratis
 • D

  @Anonim   2022-04-12 12:15:26

  Kimden:DZ   cihaz:SPA Condor Electronics Plume L3   OS:android 8.1.0
  تهكير العملات وووووووووووووووووووووووو ووووووووووومابنتبلمملبىنتلباهغفللههليبمهعلةنلسيمن
 • E

  @Anonim   2022-04-11 06:49:26

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-J610G   OS:android 10
  lo quiero
 • E

  @Anonim   2022-04-11 03:28:30

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi 8   OS:android 9
  اموال لا تنتهي الموووووووووووووووود جااااااااااااااااااامد
 • H

  @Anonim   2022-02-22 02:00:46

  Kimden:HR   cihaz:samsung SM-A310F   OS:android 7.0
  Pls create mod with god mode and infinite money. Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 • G

  @Anonim   2022-01-21 19:27:40

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI SNE-LX1   OS:android 10
  I need thiz game :)))))))))))))))))))))))) yessssssssss
 • U

  @Anonim   2022-01-17 07:34:31

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 10
  hagan un mod con dinero infinito y todas las cosas desbloqueadas
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Tomb of the Mask şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (32) Sürümler of Tomb of the Mask şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Tomb of the Mask şık ayrıca beğen...

 • UNKILLED - FPS Zombie Games Mod Apk 2.2.0 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode][High Damage]

  UNKILLED - FPS Zombie Games Mod Apk 2.2.0 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode][High Damage]

  Menü/Hasar, Tanrı Modu
  UNKILLED v2.2.0 MOD APK, oyunculara benzersiz bir birinci şahıs nişancı deneyimi sunan en son mobil oyundur.
  Oyun, oyuncuların yoğun çatışmalara girmesine olanak tanıyan heyecan verici özelliklerle birlikte gelir. zombilere karşı aksiyon dolu savaşlar.
  MOD sürümüyle oyunculara, kendilerine sınırsız sağlık ve cephane sağlayan ve savaşlarındaki her türlü engeli aşmalarını kolaylaştıran bir özellik olan Menü/Tanrıya Zarar Verme Moduna erişim verilir. yol.
  Bu ekleme, oyunculara UNKILLED v2.2.0'da ortaya çıkan heyecan verici savaşlarda üstünlük sağlar.
  Genel olarak, UNKILLED v2.2.0 MOD APK, oyunculara sürükleyici bir oyun deneyimi sunan harika bir oyundur.
 • Super One Tap Tennis Mod Apk 1.0.0

  Super One Tap Tennis Mod Apk 1.0.0

  Kilidi aç
  Tüm karakterler açık.
 • Dinos Royale - Multiplayer Bat Mod Apk 1.10 [Kilitli][Sınırsız para]

  Dinos Royale - Multiplayer Bat Mod Apk 1.10 [Kilitli][Sınırsız para]

  Reklam erişim ödülü
  Dinos Royale - Çok Oyunculu Battle Royale Legends, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran heyecan verici bir oyundur.
  Oyun, battle royale ve dinozorların benzersiz bir birleşimidir ve bu onu bir heyecan verici ve bağımlılık yapan bir deneyim.
  Kullanıcılar, en iyi hayatta kalan kişi olmak için arkadaşlarıyla takım kurabilir veya tek başına savaşlara girebilir.
  Ayrıca, oyunu daha da heyecanlı hale getiren özel ödüllere erişim sağlayan bir mod sürümü de mevcuttur. .
  En son sürüm olan v1.10, oyuncuların ek kaynakların ve özelliklerin kilidini açarak genel oyun deneyimini geliştirmesine olanak tanıyan yeni bir reklam erişim ödülü sunar.
  Halihazırda milyonlarca indirme ile Dinos Royale kendini kanıtladı oyuncular arasında favori olarak.
 • Vote Blitz! Clicker arcade & idle politics game Mod Apk 1.01 [Sınırsız para]

  Vote Blitz! Clicker arcade & idle politics game Mod Apk 1.01 [Sınırsız para]

  Çok para
  Çok miktarda para ve destekçi
  Alınan her şey
 • Crash KnockDown: Smash all aro Mod Apk 0.92 [Kilitli]
 • Hitman Sniper Mod Apk 1.7.276729 [Sınırsız para][Kilitli]

  Hitman Sniper Mod Apk 1.7.276729 [Sınırsız para][Kilitli]

  Mod, Sınırsız Para
  Hitman Sniper, oyuncuların uzaktan hedef almakla görevli yetenekli bir suikastçı olan Ajan 47 rolünü üstlenmesine izin veren popüler bir mobil oyundur. silahlarını yükseltmek, yeni seviyeleri ve karakterlerin kilidini açmak ve genel oyun deneyimlerini geliştirmek için sınırsız fonlara erişebilir. Mod versiyonu, fonların tükenmesi konusunda endişelenmeden bu heyecan verici oyunun tadını çıkarmayı daha da kolaylaştırıyor.
 • FINAL FANTASY AWAKENING:SE Authorize 3D ARPG Mod Apk 1.19.0 [Kilitli]
 • Auto Cruise - Idle Car Merger Mod Apk 0.0.7
 • Best Fiends - Match 3 Games Mod Apk 11.9.2 [Sınırsız para]

  Best Fiends - Match 3 Games Mod Apk 11.9.2 [Sınırsız para]

  Best Fiends, mobil cihazlarda oynanabilen popüler bir üçlü eşleştirme bulmaca oyunudur.
  Oyunun son sürümü olan v11.9.2 ile, oyunculara sınırsız kilitleme enerjisi sağlayan bir mod kullanıma sunuldu.
  Ek olarak, külçe altın ve elmas gibi oyun içi para birimlerinin kullanımı azalmaz, aksine artar.
  Bu yeni özellik, oyunculara enerji veya kaynakların bitmesinden endişe etmeden oyundan daha fazla keyif alma özgürlüğü sağlar.< Best Fiends, bulmaca çözme becerilerinize meydan okuyan ve sizi saatlerce eğlendiren ilgi çekici ve bağımlılık yapan bir oyundur.
  En yeni modu deneyin ve oyunda ne kadar ileri gidebileceğinizi görün.

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme