HappyMod › Games › Role_playing › TotAL RPG - Classic style ARPG Mod
TotAL RPG - Classic style ARPG Mod

TotAL RPG - Classic style ARPG şık APK 1.18.2 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-01-21

TotAL RPG - Classic style ARPG şık değiştirilmiş bir versiyonudur TotAL RPG - Classic style ARPG tarafından geliştirildi Tzar Games Studio. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: TotAL RPG MOD APK 1.18.2 (Sınırsız para)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz TotAL RPG - Classic style ARPG 1.18.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTotAL RPG - Classic style ARPG şık APK 1.18.2 [Sınırsız para]
versiyon1.18.2
Güncelleme açık2023-01-21
Boyut207.87 MB
Mod BilgisiTotAL RPG MOD APK 1.18.2 (Sınırsız para)
geliştiriciTzar Games Studio
KategoriRole_playing
Google Play'den edininTotAL RPG - Classic style ARPG
Orijinal apk'yı indirinTotAL RPG - Classic style ARPG (207.78 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
TotAL RPG - Classic style ARPG şık APK
Bağlantılar İndir:

TotAL RPG - Classic style ARPG şık APK 1.18.2 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (207.78 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (207.78 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler TotAL RPG - Classic style ARPG şık APK 1.18.2 [Sınırsız para]

TotAL RPG MOD APK 1.18.2 (Sınırsız para)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# SSIC tarzı rol yapma oyunu eylem tarzında çalınır.

Diğer aksiyon rol yapma oyunlarıyla karşılaştırıldığında, Total RPG çok çeşitli farklı içerik ve oyuna sahiptir. Bu yeni klasik tarzı aksiyon RPG, oyuncuları diğer oyunlarda yaygın olmayan cesur seviyelerde aksiyona odaklanmasını sağlar. Bazı video oyunları farklı bir oyun tarzı takip ederken, diğerleri oyuncunun karakterlerini özelleştirmesine izin verir. Bu oyunların tümü, oyuncuların daha iyi taktikleri strateji oluşturdukça ve geliştirdikçe kademeli olarak artırabileceği değişen seviyelere sahiptir.

# Kuleyi kucaklamak size bir savaşçı kurtarıcı olarak güç veriyor.

Bu oyunu oynarken, bir oyuncu hem saldırgan hem de savunma araçlarını kullanmalıdır. Ayrıca bu araçları kaynakları korumalarına yardımcı olmak için kullanmalıdırlar. Bu, oyuncuların birçok farklı canavarla karşılaşmasına yardımcı olacaktır. Harika görevler yapmak için toplam RPG dünyasına giren oyuncular kahraman haline gelir. Kötülük duygusu, insanlık tarafından kutsal kabul edilen yerleri etkiler - oyuncular kutsal yerlerin bütünlüğünü geri kazanmalıdır. Bunu yapmak, oyuncuların dev kulelerin ordularının kurtarıcı olmasını engeller.

# Heyecan verici savaşları keşfetmek için tehlikeli zindanlardan geçin ve savaşın.

Diğer popüler zindan oyunları gibi, Total RPG de oyunculara zindanlara erişim ve onlara girer girmez heyecan verici savaşlar verir. Bir zindanda canavarları öldürmek oyuncuya para, zırh, silah ve önemli deneyim puanları verir. Oyuncular deneyim kazandıkça yetenekleri artar. Bu, yeni beceriler öğrenmelerini ve daha fazla güç geliştirmelerini sağlar. Ardından, düzlemeye devam edebilir ve kolaylıkla daha yüksek zorluklarla karşılaşabilirler.

# Geri savaşarak oyunda kötülüğün üstesinden gelin.

Oyunu oynarken, oyuncular özel efektlerle hızlı bir şekilde savaşabilirler. Düşmanlar güçlü ve dayanıklıdır; Çok sayıda bile tehdit oluşturuyor. Bu, oyuncuların gelecekteki çatışmalara hazır olmaları gerektiği anlamına gelir. Durumu daha iyi ele almak için savaşa yaklaşımlarını yapılandırabilirler. Oyuncular büyük hasarlarla çok çeşitli silah kullanabilirler. Ayrıca, tüm düşmanları ortadan kaldırma arayışının zorluğu, uzun doğası ve ölümcül tuzakların varlığı nedeniyle zordur. Galerinin güvenliği bir sonraki koruma seviyesinde durmaz. Sizin için daha fazla sürprizlerimiz var, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. Birisi bu sözleşmeyi kırmakla uğraştığında, uygulama hemen kullanıcıları uyarır. Bu, şifrelerini değiştirmelerine ve yardım için hesaplarını onaylamalarına olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca uygulamanın şifresini uygulama tarafından gönderilen bir bildirimden kolayca güncelleyebilir.

# Ürünün ek temel özellikleri şunlardır:

İnsanların bir oyun için katılabileceği kutsal yerlerde ve din merkezlerinde çok sayıda düşmanla verimli bir şekilde başa çıkmak için büyük alanlara ihtiyaç vardır. Oyun ilerledikçe oyuncunun gücü yavaş yavaş artar. Bu, oyuncuların kahramanın istatistiklerini yükseltmelerine olanak tanır, bu da zorlukları tamamlamaya devam etmelerini sağlar. Oyun, devasa veya squing canavarlarına karşı yoğun gerçek zamanlı savaşlara sahiptir. Oyuncular savaşmak için silah kullanarak sonsuz kişisel stil geliştirebilirler. Karanlık temalar ve yüksek yoğunluklu şiddet içeren tüm maceralarınız özel efektler ve drama duygusu ile gelecek.

# Glory Tower'ın üstesinden gelmek başlıklı toplam RPG modunu indirmek, Glory Tower'ı ortadan kaldırır.

Kutsal yerleri istila eden kötü, onu yenebilecek bir kahraman gerektirir. Herhangi bir savaşçıyla savaşabilecek muazzam bir güç şövalyesiniz. Mesleğinizi seçin ve hemen savaşa girin. Kötü ruhları kulenin daha yüksek seviyelerinden çıkarın. Her alanda karakterinizi gezinmek için dahil edilen joystick'i kullanın. Sizinle yolları geçen tüm canavarları yok edin. Rahiplerle konuşarak, manevi yolculuğunuz hakkında fikir sahibi olacaksınız. Rab asilin kutsal yerinin bu çirkin hakarete maruz kalmasına izin vermeyin! Şeytanları geldikleri yere geri döndürün.

# Yeni istatistik fırsatlarını inceleyin.

Oyun boyunca ilerledikçe daha güçlü olacaksınız. İlk başta kırılgan ve zayıf olacaksın. Tesviye ederek güç kazanacaksınız. Zamanla, deneyim kazanmak ve seviyenizi artırmak için şeytanları yeneceksiniz. Sıralamalardan geçtikçe, fiziksel görünümünüz farklıdır. Yeni Vigor, temel özelliklerinizi geliştirirken sisteminizi işgal eder. Bu önemli rakamlara yükseltmeler, genel gücün artmasına neden olur. Becerilerinizi daha da arttırmak verimliliğinizi artırır. En yüksek seviyeli beceri seçmek hem etkisini hem de hasarını değiştirir.

# Ekipman ve silahlar herkese açıktır.

Bir şövalye savaşmak için güçlü ekipman ve silahlar gerektirir. Bu, çeşitli görünüşlere sahip çok sayıda silah ve zırh içerir. Yansıtıcı veya çekici bir parlaklığa sahip zırh, giyildiğinde etkileyici güçlere sahiptir. Bu silahlar çekici şekiller ve yüksek hasar ile tasarlanmıştır. Şeytanları ve diğer kötü yaratıkları ortadan kaldırmak için idealdir. Bu araçları sadece mesleğindeki karakterler kullanabilir; Başka bir şey kullanamazlar. Yüksek sınıf ekipman nadirdir ve her zaman büyük etkilerle gelir. Bunları edinmek, mağazada seviyelendirerek veya satın alarak yapılabilir.

# Mücadeleyi başarıyla tamamlayın.

Oyunu oynamak Total RPG size tamamlanacak çok sayıda görev sağlayacaktır. Bu görevleri tamamlamak size çeşitli ödüller kazanır. Ayrıca karakterinizin yeteneklerini geliştirmek için büyük miktarda oyun içi kaynak elde edin. Zamanla, size atanan görevler giderek zorlaşacaktır. Bu görevleri başarıyla tamamlamak için güçte artmanız gerekir. Oyunun hikayesi üzerinde çalışın ve kendinizi mücadelelerden geçirin. İlerlemek için görevleri tamamlayın. Şövalye olarak sınırsız güç kazanın ve eldeki görevi tamamlayın.

# Görünürde sonu yok.

RPG unvanı toplamında göksel askerlerin kulesinde bir tepeyle karşılaşmadan sürekli savaşabilirsiniz. Başarılar sınır. Kendiniz daha güçlü ve güçlenecek ve her zaman zemin sayısıyla artacaksınız. Her kat daha güçlü ve daha egzotik canavarlara sahip olacak.

# TotAL RPG - Classic style ARPG şık APK 1.18.2 [Sınırsız para] Özellik:

Büyük Kulelerin en güçlü askerleri olun! Yeni ARPG'deki dövüşe katılın! ✦ Ücretsiz oynayın! Beklentiler, kısıtlamalar, enerji! Forge'da - En İyi Dişliyi Yapın! Diablo, Skyrim ve Laneige gibi efsanevi oyunlara ilham veren geliştiricilerin fantezi aksiyon RPG hayranları için yeni Dungeon RPG oyununda imkansız yüksekliklere ulaşın!

SSIC tarzı rol yapma oyunu eylem tarzında çalınır.
Kuleyi kucaklamak size bir savaşçı kurtarıcı olarak güç veriyor.
Heyecan verici savaşları keşfetmek için tehlikeli zindanlardan geçin ve savaşın.
Geri savaşarak oyunda kötülüğün üstesinden gelin.
Ürünün ek temel özellikleri şunlardır:
Glory Tower'ın üstesinden gelmek başlıklı toplam RPG modunu indirmek, Glory Tower'ı ortadan kaldırır.
Yeni istatistik fırsatlarını inceleyin.
Ekipman ve silahlar herkese açıktır.
Mücadeleyi başarıyla tamamlayın.
Görünürde sonu yok.

# Nasıl indirilir ve kurulur TotAL RPG - Classic style ARPG şık APK 1.18.2 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan TotAL RPG - Classic style ARPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. TotAL RPG - Classic style ARPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den TotAL RPG - Classic style ARPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında TotAL RPG - Classic style ARPG arayın.

# Tam Özellikler TotAL RPG - Classic style ARPG şık APK 1.18.2 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut207.9MB
versiyon1.18.2
Sürüm Kodu200349
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE WAKE_LOCK BILLING AD_ID CHECK_LICENSE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed almasını sağlar.
PowerManager Wakelocks'u kullanmanın, işlemciyi uyku veya ekrandan karartmadan korumasına izin verir.
; Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği #Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor TotAL RPG - Classic style ARPG şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın TotAL RPG - Classic style ARPG şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • V

  @Anonim   2023-01-24 01:55:45

  Kimden:VN   cihaz:CPH2237   OS:android 12
  another great mod as always
 • U

  @Anonim   2022-12-30 13:43:58

  Kimden:US   cihaz:moto e6 play   OS:android 9
  no instala correctamente falla la instalacion
 • U

  @Anonim   2022-12-18 19:42:07

  Kimden:US   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  tne mod is work but only gold no gems can make gold and gems...........
 • U

  @Anonim   2022-12-05 23:04:34

  Kimden:US   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  no unlimited gems.,,....,
 • A

  @Anonim   2022-10-21 07:49:02

  Kimden:AT   cihaz:Moto Z (2)   OS:android 9
  It has an Trojan.
 • B

  @Anonim   2022-10-12 14:39:52

  Kimden:BR   cihaz:SM-G570M   OS:android 8.0.0
  o jogo não instala. ....
 • I

  @Anonim   2022-08-12 00:30:13

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X680   OS:android 10
  bangsat sekali everybody
 • V

  @Anonim   2022-08-10 12:12:08

  Kimden:VE   cihaz:RNE-L03   OS:android 8.0.0
  No me permite instalar
 • U

  @Anonim   2022-07-30 02:13:27

  Kimden:US   cihaz:CPH2065   OS:android 12
  works and very good game thanks
 • U

  @Anonim   2022-06-29 08:35:35

  Kimden:US   cihaz:ART1   OS:android 10
  Excelente Funcionamiento
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin TotAL RPG - Classic style ARPG şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler TotAL RPG - Classic style ARPG

 • U

  @Anonim   2022-03-25 05:32:54

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2006C3MG   OS:android 10
  please please kdkdkdkdkdddddkk(k(kkkkk(k(kkkkkkkkk(kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
 • I

  @Anonim   2021-01-04 08:26:38

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-G955F   OS:android 9
  Update v1.15.1. ..................................................
 • I

  @Anonim   2019-06-18 11:37:03

  Kimden:ID   cihaz:alps ET7583G-B15   OS:android 4.4.2
  gejwjshshshs!w ensbsngwmndhajdjdjdhnsjdjwosowjjsjskwjsndnfbsnjcjdjddjjsjwjwjdnsjamamdjkdfjfjwiwi2ndndjwjdhdjdu2iwdhhsskfhdhdhks1keuwiwosnsdhslskjdj
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

TotAL RPG - Classic style ARPG şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (22) Sürümler of TotAL RPG - Classic style ARPG şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme