HappyMod / Simulation / Truck Simulator USA -Evolution şık
Truck Simulator USA -Evolution Mod Apk 5.7.0 [Sınırsız para][Sonsuz]

Truck Simulator USA -Evolution Mod Apk 5.7.0 [Sınırsız para][Sonsuz]

2022-06-09

486.91 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
5.7.0
Boyut
486.91 MB
şık Özellikler
Unlimited money Infinite
Güncellendi
2022-06-09
Gerekir
5.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Altın paraları ve parayı sonsuz olarak değiştirin!

Truck Simulator USA -Evolution Mod Video


Editör İncelemesi

Truck Simulator USA -Evolution Mod Apk 5.7.0 [Sınırsız para][Sonsuz]
Truck Simulator USA -Evolution Mod Apk 5.7.0 [Sınırsız para][Sonsuz]

Truck Simulator USA Mod game is a simulation game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy all the items on the shop. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod Download

Truck Simulator USA -Evolution Mod Detayları

Son zamanlarda bir entrika notu ortaya çıktı.

Oyunun en yeni sürümü ikinci araç modeli olarak bir elektrikli kamyona sahiptir. Bu elektrikli kamyon uzun zamandır popüler değil ve bu yeni versiyonun piyasaya sürülmesiyle oyuna hızla eklendi. Yeni kamyonun tasarımı ile birlikte, yakıtlama sürecine hizmet etmek için elektrikli şarj istasyonları inşa edildi. Daha fazla güncelleme, ek filo yöneticileri kiralama yeteneği sağlar.

Truck Simulator USA -Evolution Mod

Bir kamyon dünyası, kamyon ülkesi için alternatif bir isimdir.

Kamyon Simülatörü ABD'de sergilenen otomobiller çoğunlukla Meksika, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nden. Ünlü kamyon ve römork markalarından sonra modellenir ve orijinal versiyonlarına neredeyse mükemmel bir şekilde benziyorlar. Her otomobil, imalat ülkesini temsil eden numaralı bir plaka ile birlikte gelir. Dayalarda farklı fiyatlarla farklı modeller, hızlar ve nakliye hacimleri mevcuttur.

Truck Simulator USA -Evolution Mod

Farklı görevler farklı insanlar gerektirir.

Bu oyunun kapsadığı sayısız öğeler tamamen harika ve taşınmaya değer. Eşyalar otomobil, makine veya hatta bir ev olsun, bunları bir yerden diğerine taşımalısınız. Bu oyun, küçük bir eşyadan bir eve herhangi bir şey taşıdığınız için sizi ödüllendirir, bu nedenle seçeneklerin hiçbirini göz ardı etmeyin. Kamyon simülatörü ABD için iki farklı araç seçeneği mevcuttur: römorklar ve kamyonlar. Sürülecek belirli kriterlere göre uygun araç modelini seçin. Bu araçların kullanılması birbirine kıyasla önemli farklılıklara neden olacaktır. Sıkı geçitlerden sıkış veya yüksek geçiş yapan Rocky Dağları en büyük zorluğu kanıtlıyor. Bu engellerde gezinmek bakım gerektirir, çünkü ağır kargalı daha büyük araçlar kasıtlı hareket gerektirir. Ayrıca, uzun mesafelerde büyük yüklerin taşınması dikkatli bir planlama gerektirir.

Truck Simulator USA -Evolution Mod

Sürekli araç iyileştirmesi önerilmektedir.

Arabalar ağır veya hantal ürünleri taşımak için yükseltilmelidir. Yeni araçlar satın alınmalıdır, ancak bir arabanın her yönünü yükseltmek de yapılabilir. Yüksek fiyat etiketlerine sahip arabalar daha güzel olarak kabul edilir ve daha fazla taşıma alanına sahiptir. Bununla birlikte, tüketicilerin otomobillerinin vücut boyası, tekerlekler ve makineler gibi küçük yönlerini yükseltmeye devam etmeleri gerekir. Bu gelişmeler sadece bir arabanın genel dışını iyileştirmekle kalmaz; Ayrıca ivmeyi veya en yüksek hızı artırarak performansı artırabilirler.

Herkese Amerika'nın gerçek yüzünü somutlaştırma fırsatı verir.

Kamyon simülatörü ABD'nin grafikleri stratejik olarak hazırlanmıştır. Oyun arabaları, dağları, hava koşullarını, otoyoldaki araçları ve diğer özellikleri doğru bir şekilde tasvir ediyor. Kamyon Simulator USA, çöller, otoyollar, karlı dağlar ve hatta şimşek gibi birkaç farklı araziye sahiptir. Bu özelliklerin her biri, doğru ses tasarımı sayesinde spot. Motorun kükremesi ve hava ve arazinin sesleri unutulmaz bir deneyim sağlamak için birleşiyor.

ABD kamyon simülatörünü kelime hakkında tanıtın.

Arabanızda Amerika'ya gidin! Çarpıcı güzelliğe sahip inanılmaz ABD topraklarına seyahat edeceksiniz. Bir kamyon şoförü olarak, doğaya olan sevginizden sorumlu ve güvenilirsiniz. İnanılmaz doğal manzarayı keşfedeceksiniz ve Dreaming Big tarafından en büyük ABD yük taşımacılığı şirketi kurucusu olacaksınız.

Başkalarına örnek olarak yüksek bir sürüş rekoru kazanın.

Kamyon şoförlerinin otantik ömründe, JOIN'de Kamyon Simülatörünün ABD versiyonuna katılacaksınız. Bir nakliye şirketi için bir sürücü olarak, fabrikalar ve pazarlar gibi yerlerden diğer yerlere kadar makine yiyeceklerini ve diğer tehlikeli malları idare edersiniz. Bu zor bir iş olarak kabul edilirken, en büyük ulaşım şirketini yaratma hayallerinizle birlikte yaşamanın sevinci sizi çok çalışmaya motive eder. Bizi kamyonu oynamak için kamyonunuzun sistemlerinde ustalaşmanız gerekiyordu. Kamyon ABD için kontrol sistemi, birçok sanal anahtar ve düğme ile çok karmaşıktır. Araba boynuzları, aynalar ve farlar gibi basit şeylerden fren ve dönüş sinyalleri gibi daha karmaşık özelliklere kadar-gerçek bir kamyon çalıştırabilirsiniz. Trafiğe katılırken güvenli bir şekilde kullanmak, dikkate alınması gereken önemli bir konudur. Birinci şahıs perspektifinden üçüncü şahıs perspektifine giderken aracınızın görüntüleme açısını değiştirebilirsiniz. Büyük kör noktalara sahip arabalar halk için ciddi bir tehdit oluşturuyor. Ayrıca, büyük kamyonların genellikle büyük bir halka etkisi vardır. Bu yüzden onları uzaktan gözlemlemek çok önemlidir.

Doğal bir rotada araba ile seyahat.

Muhteşem Amerikan karayollarından geçmek bir rüya gerçekleşir. Kamyon Simülatörü ABD'de sürerken Meksika ve Kanada gibi komşu ülkelere bile seyahat edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz yollarda sürüş unutulmaz bir deneyim. Geniş yollar ve dağ otoyolları belirgin bir şekilde kar içeriyor. Bu, hava etkileri yoluyla sonsuz stimülasyon ve coşku sağlar. Yorgun veya yorgun gezginler ne olursa olsun, doğa için kısa bir takdir anı onları gençleştirmek için her zaman yeterlidir.

Farklı hedeflere ulaşmanın bir sonucu olarak yeni kamyonların kilidini açın.

Kamyon Simulator ABD'deki görevleri tamamladıktan sonra çok para kazanırsınız. Bu, popüler Amerikan markalarıyla yeni otomobillerin kilidini açmanıza neden olur. Varsayılan kamyonu yalnızca oyuna başlarken sürebilirsiniz. Ancak, görevler tamamlandıktan sonra, diğer arabalardan herhangi birine geçebilirsiniz. Özelleştirmeler ekleyerek kamyonu ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz. Bittiğinde başarılı bir iş başlatabilirsiniz.

Oyunun görselleri son derece gerçekçi.

Kamyon simülatörünün ABD versiyonu, gece gündüz arasında canlı ve esnek görsel efektlere sahiptir. Görsel efektler oyunu canlı bir aksiyon arabası simülasyonu gibi hissettirir; Sürücü yorgun, aç olacak ve yakıttan çıkacak. Ayrıca, World Truck Driving Simulator gibi diğer oyunlar benzer görsel efektler kullanır. Sürücü olmanın en büyük sorumluluklarından biri, birçok plaka plakasını ve yolcu taşımacılığının herhangi bir kargo içeriğini hatırlamaktır. Bu zor ve yorucu görev, sürücü olmayı zihinsel olarak vergilendiren şeyin bir parçasıdır. İnanılmaz 3D grafikler ve gerçekçi sesler, alışılmadık, benzersiz ve unutulmaz sanal deneyimler yaratmak için birleşiyor. Sürüş sırasında yolda nefes kesen manzaraları görmek sizi direksiyonun arkasına geçmek için daha heyecanlı hale getiriyor.

Benzer Uygulamalar Truck Simulator USA -Evolution Apps

Truck Simulator USA -Evolution şık App is Simulation OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Truck Simulator USA -Evolution Mod App: European Truck Simulator Mod APK, Truck Simulator 3D Mod APK, Heavy Truck Simulator Mod APK, Grand Truck Simulator Mod APK, Truck Simulator 2017 Mod APK, Truckers of Europe Mod APK, Construction Sim 2017 Mod APK, Truck Simulator : City Mod APK, Coach Bus Simulator Mod APK, Bus Simulator: Original Mod APK, Truck Simulator : Offroad Mod APK, Euro Truck Simulator 2018 Mod APK, Heavy Truck Driver Simulator Mod APK, Cargo Transport Simulator Mod APK, Offroad Cargo Truck Games Mod APK, EURO SPEED TRUCKS 2017 Mod APK, Truck Simulator Offroad 2 Mod APK, Mercedes Benz Truck Simulator Mod APK, euro truck simulator 2 моды Mod APK, Truck Simulator PRO 2017 Mod APK, TruckSimulation 16 Mod APK, Truck Simulator 2016 Mod APK, Farming Simulator 14 Mod APK, Truck Simulator Real Traffic Mod APK, Taxi Sim 2016 Mod APK, Truck Simulator Usa Mod APK, Truck Simulator PRO 2016 Mod APK, IDBS Bus Simulator Mod APK, City Truck Racer Mod APK, Bus Game Mod APK, Sand Excavator Truck Simulator Mod APK, Euro Cargo truck Simulator Mod APK, World Truck Simulator Mod APK, Cargo Truck Simulator 2017 3d Mod APK, Flight Pilot: 3D Simulator Mod APK, Public Transport Simulator Mod APK, Flight Simulator: Fly Plane 3D Mod APK, Truck Simulator PRO 2 Mod APK, Dog Simulator Mod APK, Bus Simulator 3D APK Mod APK, Goat Simulator Mod APK, Train Simulator 2017 Mod APK, Bus Simulator: Realistic Game Mod APK, Bus Simulator 2018: Bus Driving Games 2018 Mod APK, Car Simulator OG Mod APK, Bus Driving Games - Bus Games Mod APK, Coach Bus Simulator 2017 Mod APK, Euro Train Simulator Mod APK, Bus Simulator 17 Mod APK, Bus Simulator Indonesia Mod APK,

Hakkında SSS Truck Simulator USA -Evolution şık

Bu mu Truck Simulator USA -Evolution Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Truck Simulator USA -Evolution Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Truck Simulator USA -Evolution şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Truck Simulator USA -Evolution Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 38.7MB
versiyon 5.7.0
versiyon Code 57
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING CAMERA
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i alın.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Kamera:
Kamera cihazına erişebilmek için gerekli.

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler Uygulama cihazın geri bakan kamerasını kullanır.:

Yalnızca öne bakan bir kameraya sahip cihazlar bu özelliği listelemiyor, bu nedenle android.hardware.camera.Yess bunun yerine, herhangi bir kamera ile iletişim kurabiliyorsa, kameranın hangi yöne baktığına bakılmaksızın.#Diğer.#Uygulama kullanır.:

802.11 Ağ (Wi-Fi) cihazdaki özellikler.#:

imza

579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imza A7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
Sha256 AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
Geçerli Fri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası 2a9d19b2

geliştirici

Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.8

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 25 mods of Truck Simulator USA -Evolution

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website