HappyMod › Games › Trivia › Truth or Dare Mod
Truth or Dare Mod

Truth or Dare şık APK 23.2.1 [Kilitli]

Güncelleme açık: 2023-03-19

Truth or Dare şık değiştirilmiş bir versiyonudur Truth or Dare tarafından geliştirildi Nixgames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Truth or Dare mod v23.2.1 Unlocked... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Truth or Dare 23.2.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTruth or Dare şık APK 23.2.1 [Kilitli]
versiyon23.2.1
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut19.04 MB
Mod BilgisiTruth or Dare mod v23.2.1 Unlocked
geliştiriciNixgames
KategoriTrivia
Google Play'den edininTruth or Dare
Orijinal apk'yı indirinTruth or Dare (8.28 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Truth or Dare şık APK
Reaction training şık APK
Spin the bottle. şık APK
Psychological tests. şık APK
1Line & dots. Puzzle game. şık APK
Bağlantılar İndir:

Truth or Dare şık APK 23.2.1 [Kilitli]

Hızlı indirme (8.28 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (8.28 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Truth or Dare şık APK 23.2.1 [Kilitli]

Truth or Dare mod v23.2.1 Unlocked

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Romantik buluşma yerlerini seçiyoruz.

Birisiyle ilk tanıştığınızda tereddütlü, kendini bilinçli ve güvensiz hissedebilirsiniz. Oyunun gerçeği veya cesaret modu, ortak sorunları eşinizle kolayca tartışmanıza yardımcı olur. Kişisel çıkarlar, aile veya işlerle ilgili konuları tartışmak, insanların bağ kurmasına neden olur. Bu konular hakkında konuşmak, insanları daha bağlantılı hissettirir ve daha ciddi tartışmalara yol açar.

# Lüks partiler evinizde yapılır.

Sevdiklerinizi ve iş arkadaşlarınızı bir araya gelmek için evinize davet edin. Bu size konuşmaların odağını sıkıcı iş konularından uzaklaştırma şansı verecektir. Bu yaklaşımla partileri parçalamak için yeni mazeretler bile bulabilirsiniz. Partiler yeni fikirleri ve yeni zorlukları test etmenin harika bir yoludur. Bir partiye katılırken, partilerin arttığını fark edeceksiniz. Bu, partileri daha neşeli ve heyecan verici hale getiren beklenmedik birçok sonuça yol açacaktır.

# Tanıdık yatakta bile, henüz gelmemiş bir eş için özlem duyuyorum.

Gerçek veya Cesaret 18+, yetişkin oyunculara cinsel olarak uyandırılmış olmak için birçok fırsat sunar. Bu, cinsel soruların yanı sıra uyarılma görevlerini yerine getirme seçeneğini de içerir. Bu oyunun benzersiz hikayeleri, daha önce oyuncuları için kullanılamayan deneyimler sunuyor. Olmak üzere olana hazır mısınız?

# Diğer oyuncularla birlikte çalışmak.

Flört uygulamalarında, Messenger uygulamaları aracılığıyla, gece kulüplerinde veya diğer oyuncularla etkileşime girerek yeni insanlarla tanışabilirsiniz. En iyi arkadaşları içeren akıllı bir uygulama, mesajlaşma deneyiminizi benzersiz bir dereceye kadar geliştirecektir. Bu uygulamayı deneyin ve ne kadar yararlı olduğunu görün.

# Bir aile toplantısında, herkes ailesel bir üyenin evinde bir araya gelir.

Hayattaki tüm sevinç ve üzüntüleri paylaşırken, aile üyeleri bir pirinç tepsisi etrafında toplanırken bir araya gelirler. Bu, ailelerin sevginin, aile yemeklerinin ve paylaşılan mutluluğunun önemini anladıkları önemli bir andır. Gerçeği keşfedin veya cesaret edin ve hemen indirin. Bu oyun aile ve arkadaşlarla eğlenceli, rahatlatıcı anlar içerir. Bu ürünle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen dahil edilen posta kutusu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Bu indirme ile size en keyifli deneyimi sunmak için elimizden geleni yapacağız.

# Zorlu sorular oyunu için gerçeği veya cesaret modunu indirin.

Gerçek ya da cesaret oyunu aslında oyunda gerçeğe benzer. Farklı düzeylerde düzenlenmiş farklı sorular kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, akraba veya arkadaşınıza sormak istediğiniz soruları ayarlayabilirsiniz. Bu, oyunu oynamanın geleneksel yöntemidir. Oyunu oynamak sizi diğer önemli veya arkadaşlarınızla ilgili sırlara yaklaştırır ve aynı zamanda insanları ortak duyguları aracılığıyla birleştirir. Oyun belirli sayıda oyuncu gerektirmez; İnsanlar oynamaya devam ettiği sürece devam ediyor. 18+ Gerçek veya Cesaret Modu, önemli başkalarınızla oynamak için oyuna harika bir katkıdır. Büyük grup oyunu için de harika - diğer birçok oyun eksikliği.

# Evdeki partilerde insanlar hikayeler anlatıyor ve bilgi alışverişi.

Yeni işyeri ile ilişki kurmak için evde bir partiye ev sahipliği yapmalısınız. Yeni arkadaşlarınızla yüzleşmek için önceden soruları ve zorlukları düşünün. Bir etkinliğe ev sahipliği yaparak yeni tanıdık yüzler alın. Oyun şirket için yeni iletişim ve etkileşim seviyeleri getirdiğinden, aile üyeleri bu konuda toplanabilir. Geçmiş, şimdiki ve gelecekten gelen sırları ve paylaşılan anıları keşfetmek. Rahat bir ortamda oyun oynayarak yeni ilgi alanlarını ve hobileri keşfedin. Oyun gerçek veya cesaretinde, oyunculara gerçek veya cesaret modu arasında seçim yapmaları istenir. Gerçekte veya cesaret 18'de oyuncular romantik bir ilişki içinde olmalı, evli çift veya çıkış olmalıdır. Oyuncular ayrıca ilk kez bir randevuya gitmek üzere olduklarını hayal etmelidir. Nadiren konuşan içe kapanıksınız; Sonuç olarak, genellikle tarihlerde kendini bilinçli ve garip hissedersiniz. Funk'ınızdan çıkmak için gerçeği oynamalısınız veya 18+ cesarete cesaret etmelisiniz. Bir iletişim uygulaması popüler tartışma konularını sunar. Bu, yeni hikayelerin birbirini daha iyi anlaması söylenmesine izin verir. Cinsel yönlendirme hakkında ek sorularla cinsel temalı gerçek veya 18+ görev cesaretine, kullanıcılar tarafından erişilebilir.

# Gerçekle toplantılar yeni fırsatlar sunar.

Gerçek ya da Dare, Truth veya Challenge 18 adlı bir oyun içerir. Oyunun, yabancılarla sohbet edip mesaj atabileceğiniz sanal bir versiyonudur. Katılımcılar ayrıca oyunun ana özelliği olan gerçek veya cesaret uygulamasına katılabilirler. Bu uygulamayı indirmek ve oynamak hem sizin hem de eşiniz için bir gerekliliktir. Bu bir flört simülatörü olarak işlev gören bir messenger uygulaması gibidir. Alışkanlıkları ve yaşam hikayelerini birbirinizle paylaşıyorsunuz. Farklı yerlerden farklı yerlerden konuşarak farklı yerlerdeki insanlarla görüntülü sohbet. Bu, yeni insanlarla tanışmanızı sağlar. Gerçeğin veya Cesaret Dating uygulamasının bir sonraki aşaması, yeni insanlarla tanışabileceğiniz ve uygulama aracılığıyla iletişim kurabileceğiniz zamandır. Gerçek veya cesaret mobil oyununun birçok ilginç unsuru vardır. Bulmacalar ve yoğun duygusal seviyeler içerir. Oyunu oynamak, anlamlı duyguları deneyimlemek için harika bir yoldur. Çiftlerin değişen zorluklarla ilgili 1.000'den fazla soruya girebileceği bir oyun. Yaşa göre dağılım kolaylığı için 2 seçeneğe sahiptir. Artı 18+ Slackplayer için görevler ve paketler bu uygulama ile birlikte gelir. Eğlenceli bir mantık bulmaca oyunu oynamak için gerçeği veya cesaret modunu indirin.

# Giriş yapmak

Artık klasik grup oyununu oynamak için telefonunuzda gerçeği veya cesaretini kullanabilirsiniz. Bu mobil sürüm, arkadaşlarınızla oynamanıza ve oyunu oynayarak gecelerinizi kahkahalarla doldurmanıza olanak tanır. Bu oyunda birçok özellik var, bu yüzden eğlenceye katılmak için hepsini kullanın. İstediğiniz her yerde ve istediğiniz zaman, gerçeğin veya cesaretin heyecan verici oyununu oynayın. Zorlu sorular veya senaryolar bulmaya gerek yok çünkü oyun zaten seçim yapabileceğiniz binlerce seçenek içeriyor. İstediğiniz seçeneği seçin ve eğlenin! Avorite konuları ve hareket halindeki oyunla en çok eğlenmeye başlayın.

# Truth or Dare şık APK 23.2.1 [Kilitli] Özellik:

Bu sıkıcı? O zaman bu uygulama tam size göre! Unutulmaz duygular denizi ve daha önce hiç yaşamadığınız yeni duyumlar alacaksınız!Arkadaşlarınızla gerçekten tanışmak ister misiniz? Ruh eşi hayatıyla ilgili ilginç detayları bilmek istiyor musun, ama bunu sormaya cesaretin yok mu? Bu uygulama size yardımcı olacak Diğer oyunları unutun: "Doğruluk mu Eylem mi" sadece buzları eritmekle kalmayacak, aynı zamanda iletişimi yeni bir seviyeye taşıyacak. Uygulama etrafında toplanın ve garip sorulara ve eğlenceli görevlere hazır olun! - Yüzlerce orijinal, eğlenceli, karmaşık ve bazen müstehcen soru ve görev. - 18 yaşından küçükler için bir paket ve kendi sorularınızı ekleme yeteneği dahil olmak üzere 5 zorluk seviyesi ve görevler.- Aydınlık ve karanlık temalar.- Temaya bağlı olacağından, istediğiniz sayıda oyuncu ekleme, adlarını girme ve cinsiyeti seçme imkanı.- Görev ve soru listelerinin tamamlanmasıyla birlikte düzenli olarak güncellemelerin yayınlanması! !

Romantik buluşma yerlerini seçiyoruz.
Lüks partiler evinizde yapılır.
Tanıdık yatakta bile, henüz gelmemiş bir eş için özlem duyuyorum.
Diğer oyuncularla birlikte çalışmak.
Bir aile toplantısında, herkes ailesel bir üyenin evinde bir araya gelir.
Zorlu sorular oyunu için gerçeği veya cesaret modunu indirin.
Evdeki partilerde insanlar hikayeler anlatıyor ve bilgi alışverişi.
Gerçekle toplantılar yeni fırsatlar sunar.
Giriş yapmak

# Nasıl indirilir ve kurulur Truth or Dare şık APK 23.2.1 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Truth or Dare modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Truth or Dare mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Truth or Dare indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Truth or Dare arayın.

# Tam Özellikler Truth or Dare şık APK 23.2.1 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut19MB
versiyon23.2.1
Sürüm Kodu129
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET BILLING AD_ID POST_NOTIFICATIONS ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a mips x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Truth or Dare şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Truth or Dare şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • P

  @Anonim   2023-03-08 23:31:42

  Kimden:PL   cihaz:CLT-L29   OS:android 10
  works just lik its supposed to.
 • R

  @Anonim   2023-01-25 03:06:42

  Kimden:RU   cihaz:SM-A127F   OS:android 12
  #vpn# #video# #HappyMod#
 • P

  @Anonim   2022-03-20 19:30:49

  Kimden:PT   cihaz:BAH2-W19   OS:android 8.0.0
  Yes it works fine. Thanks
 • U

  @Anonim   2021-07-19 08:27:47

  Kimden:UA   cihaz:SM-J320H   OS:android 5.1.1
  ну принципі норм.......
 • Z

  @Anonim   2021-07-16 08:51:37

  Kimden:ZA   cihaz:MAR-LX1M   OS:android 10
  #HappyMod# it worked
 • G

  @Anonim   2021-04-25 21:51:53

  Kimden:GB   cihaz:Mi 9T   OS:android 10
  Mod doesnt have premium features.
 • G

  @Anonim   2020-10-25 01:50:29

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M017F   OS:android 9
  jjjjjj
 • U

  @Anonim   2020-09-22 04:22:01

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFMAWI   OS:android 9
  this game is bad ***
 • B

  @Anonim   2020-06-19 02:53:20

  Kimden:BE   cihaz:Sony G8341   OS:android 9
  het werkt, maar vind de app zelf niet zo goed
 • B

  @Anonim   2020-05-20 03:22:58

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g8 play   OS:android 9
  adorei!
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Truth or Dare şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Truth or Dare

 • R

  @Anonim   2021-09-29 13:54:13

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI JAT-LX1   OS:android 9
  я хочу скачать это приложение потому что хочу взлоионную версию. жить без неё не могу. пожалуйста прошу прошу прошу прошу
 • R

  @Anonim   2021-05-30 09:17:54

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi 7   OS:android 10
  truth or dare truth or daretruth or daretruth or daretruth or daretruth or daretruth or dare
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Truth or Dare şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (45) Sürümler of Truth or Dare şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme