HappyMod / Video_players / CapCut - Video Editor şık
CapCut - Video Editor Mod Apk 6.8.0

CapCut - Video Editor Mod Apk 6.8.0

2022-09-23

72.31 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
6.8.0
Boyut
72.31 MB
Güncellendi
2022-09-23
Gerekir
5.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Filigran Yok

Editör İncelemesi

CapCut - Video Editor Mod Apk 6.8.0
CapCut - Video Editor Mod Apk 6.8.0

CapCut is a full-featured and easy-to-use video and photo editing software. If you don’t know how to edit videos, I recommend you to use CapCut, a video editing software. With CapCut, you can add a lot of elements to your video. You can give yours Add a variety of audio to the video. You can add rich emoticons to the video. You can also add a variety of filters and backgrounds. Of course, which basic functions are definitely included in this software, such as composite video. All in all , CapCut is a very easy-to-use video editing software, very suitable for editing Tiktok videos. However, some features of this software need to be paid for. Now, you can download CapCut mod for free. All advanced features have been unlocked. You can edit the video as you like.

online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download apk file on HappyMod App.
2) Enjoy the game.

Also read: Among Us Mod APK. Mod info: MOD Features [35 FEATURES] - [Player Menu] - - Show Team / Imposter - No Killing Cooldown - End Voting - Moving Meeting - Unlimited Emergency Meetings - No Meeting Cooling - No Door Cooling [ Impostors] - Force Everyone to Vent - Force All to Leave Vent - Tamper Lights - Tamper Repair - Torch Distance - Close Doors -AND MORE

HappyMod Download

CapCut - Video Editor Mod Detayları

gerçek ve sezgisel bir arayüz sağlar.

Capcut arayüzünün düzenleri ve genel bakışlar estetik açıdan hoş değil, aynı zamanda kullanıcıların her özellik veya kategori ile etkileşime girebilecekleri için yeterince ayrıntılı. Ana düzenleme kategorilerinin daha hassas ve konforlu düzenleme için ayrı kategorileri olması etkileyicidir. Ayrıca, kullanıcılar kısayol çubukları aracılığıyla birkaç ekstra özelliğe erişebilir; Bu, kaput arayüzünü beğenilerine kolayca değiştirmelerine veya kişiselleştirmelerine olanak tanır.

CapCut - Video Editor Mod

Kolayca video şablonları kolayca oluşturun.

Önceden var olan şablonlara videolar veya resimler eklenebilir. Bunlar, kullanıcıların gerekli tüm bileşenlere sahip profesyonel olarak tasarlanmış bir ürün oluşturmasına yardımcı olur. Otomasyon ve farklı içerik stilleri oluşturma yeteneği gibi şablonların kullanılmasının birçok avantajı vardır. Birçok video üreticisi bu özelliği destekleyecek kaynaklara sahip değildir ve birçok alternatif özelleştirilebilir şablon kaynağı yoktur.

CapCut - Video Editor Mod

Tek bir amaca sahip ortak bir video oluşturma aracı.

Capcut'un ek araçları çok çeşitli işlevsellik ve sürprizlerle birlikte gelir. Video doğruluğunu artırmaya yardımcı olan ve bazı gereksiz süreçleri kolaylaştıran entegre yapay zeka sağlarlar. Dahası, her araç belirli performans sayesinde her kullanıcının video oluşturma stilini tamamlar. Bu araçlar, tek kullanımlık araçlardan uzun vadeli çözümlere kadar her amaca veya fikre kadar her şeyi sunar.

CapCut - Video Editor Mod

Web sitesinin işlevselliği harika bir şekilde derinlemesine.

AI'nın bindirme işlevi, sahneleri senkronize etmenin ve bağlamanın etkili bir yoludur. Tamamen AIS'e bağlıdır, ancak ilk kez kullanıcılar tarafından kolayca erişilebilir. Alternatif olarak, kullanıcılar şablonlar veya önceden var olan videolar kullanarak içerik ekleyebilir. Bu işlevsellik, ilk kez kullanıcıların süreci kolayca başlatmalarına izin vererek en iyi sonuçları oluşturmaya kendini gösterir.

Görsel efektler birinci sınıf kaliteye sahiptir.

Görsel efektler, Capcut ile video oluşturmanın temel bir parçasıdır. Özellikle videonun belirli bir hedef veya tema gibi belirli unsurlarını vurgulamak isteyen kullanıcılar için önemlidir. Capcut, videoların her bir çerçevesine eklenebilecek birçok farklı kategoriye, stil ve efekt içerir. Ayrıca, AIS videoya efekt eklerken tam destek sağlayacaktır. Kullanıcıların bir videodaki herhangi bir temayı veya hedefi vurgulamalarına yardımcı olurlar.

Mükemmel anahtar kartı, sonuna kadar kullanılır.

Keyframe, bu konuda fazla bir şey bilmeyen insanlar için derin, karmaşık bir kavramdır. Ancak, uygulama yardımcı bir kılavuzla birlikte gelir ve anahtar çerçeveyi daha kolay anlamayı sağlar. Bu özellik nedeniyle, kullanıcılar uygulamayı daha esnek ve kullanımı kolay hale getirmek için özelleştirebilir. Manuel olarak yapılan diğer video düzenleme araçlarından daha iyi hale getiren birden fazla katmana sahiptir. AIS, geleneksel yöntemlerden daha modern hale getirmek için Capcut'un video düzenleme yazılımına dahildir. Gelecekteki videolar için kullanılabilecek şablonlar ve sanatsal ve çok yönlü bir araç seti gibi gelişmiş özellikler içerir. Gelişmiş kullanıcılar, özel bir destek sistemi sayesinde AIS olmadan Capcut'u da kullanabilir.

Capcut'u tanıtın - yeni bir hizmet.

BYTEDANCE, mobil cihazlar için video düzenleme yazılımı kaput kullanan Tiktok şirketine sahiptir. Capcut'un geçişleri, filtreler, metin, ses parçaları ve yaratıcılık için diğer unsurları vardır; Ayrıca, sosyal medyada yüksek kalitede paylaşmak için videolar oluşturmak için de kullanılabilir. App Store'dan ücretsiz ve indirilebilir. Capcut, benzersiz kullanımları ve popülerliği nedeniyle herkes tarafından sevilir. Capcut, en sevdiğiniz videoları herkesle paylaşmanın yanı sıra kimsenin sahip olmadığı videolar oluşturmanıza kolayca izin verir. Bu uygulama da ilginç, bu yüzden lütfen daha fazla okuyun!

Profesyonel video geçiş efektleri oluşturmak doğru yazılımı kullanarak mümkündür.

İnsanlar genellikle bir sahneden diğerine geçiş zorluğu nedeniyle benzersiz videolar oluşturmakla mücadele ederler. Bunun nedeni, farklı sahneleri tek bir videoya birleştirmeye, özel efektler ve süslemeler eklemeye ve başkalarının görüntülemesi için çevrimiçi olarak yayınlamaya zorlanmalarıdır. Bunu başarmak için, bilgisayarlarında yazılım ve video düzenleme hakkında bilgiye ihtiyaçları vardır. Bununla birlikte, Capcut sadece bir video seçerek, bir efekt seçerek ve işlemi bitirerek bu gelişmiş adımları atlar. Son ürünü oluşturmaya başlamak için birisinin yapması gereken tek şey budur. Hızlı ve kullanımı kolay oldukları için kapak geçiş efektlerini kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu etkiler çok çeşitli sunar. Bu uygulama yüksek kaliteli videolar sağlar. Düzenlendikten sonra, videonun çözünürlüğü neredeyse değişmeden kalır. Capcut'un bir başka önemli dezavantajı, videoların 15 dakikayı geçememesidir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı efektle benzersiz videolar oluşturun

Capcut'un filtreleri videolara daha fazla stil ve renk verir. Kullanıcıların sıkıcı bir videoyu göz alıcı bir videoya değiştirmek için yalnızca bir kez tıklamaları gerekir. Uygulamadaki filtreler, klasik medyaya benzeyen çeşitli temalar ve renk şemaları sunar. Bunlar arasında kum taneleri, fotoğraf çerçeveleri ve hareketli yıldızlar ve yapraklar gibi etkilerin yanı sıra ilkbahar, yaz ve sonbahar atmosferleri bulunur. Ekstra parlak noktalar ve çerçevelerle ek efektler de dahil olmak üzere başka özellikler de mevcuttur. Yeni kategorileri beyin fırtınası yaparken ilham almak için diğer kullanıcıların şablonlarına bakın. Subnavigation menüsünde bulunan diğer birçok stilden de fikirler de bulabilirsiniz.

Capcut, bir dizi araç aracılığıyla profesyonel düzenleme özellikleri sağlar.

Dakikada 4,95 $ karşılığında, Capcut'un profesyonel düzenleme paketinde videolarınızı özelleştirebilirsiniz. Bu, bilgisayarlı bir fotoğraf editörü ile çalışma alanı tarafından sunulan özelliklerden biridir. Uygulama, dosyaları hızlı bir şekilde işleme, önizleme ve düzenlenen görüntüleri kurtarma yeteneği ile yüce işlevsellik sağlar. Kullanıcıların resimleri kolayca kırpmasına, metin eklemelerine, sesler, katmanlar, filtreler, özelleştirilmiş aydınlatma ve renk seviyeleri olmasını sağlar. Araç çubuğu görsel olarak görünür alanın altına düzgün bir şekilde dayanır. E paketleri. Sadece açmak ve kullanmak için dokunmanız gerekir. Kapağın dikkate değer kısmı ses ekstralarıdır.

Bytedance Pte Ltd

Bytedance Pte Ltd birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Bytedance Pte Ltd : FaceU - Inspire your Beauty Mod APK, Ulike - Define your selfie in Mod APK, CapCut - Video Editor Mod APK,

Hakkında SSS CapCut - Video Editor şık

Bu mu CapCut - Video Editor Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, CapCut - Video Editor Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' CapCut - Video Editor şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen CapCut - Video Editor Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 72.3MB
versiyon 6.8.0
versiyon Code 46006
Lang af af-ZA am ar ar-SA as az be bg bn bn-IN bs ca ceb-PH cs cs-CZ da de de-DE el el-GR en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-LA es-US et eu fa fi fil-PH fr fr-CA fr-FR gl gu gu-IN hi hi-IN hr hu hu-HU hy id in in-ID is it it-IT iw ja ja-JP jv-ID ka kk km km-KH kn kn-IN ko ko-KR ky lo lt lv mk ml ml-IN mn mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb ne nl nl-NL or or-IN pa pa-IN pl pl-PL pt pt-BR pt-PT ro ro-RO ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sv-SE sw ta ta-IN te te-IN th th-TH tl tr tr-TR uk uk-UA ur uz vi vi-VN zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu zu-ZA
izin RECORD_AUDIO WRITE_EXTERNAL_STORAGE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE INTERNET READ_EXTERNAL_STORAGE CAMERA ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_CALENDAR WRITE_CALENDAR RECEIVE INSTALL_SHORTCUT UNINSTALL_SHORTCUT READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE UPDATE_APP_BADGE BADGE_ICON
İzin Metni Mikrofon:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Sistem ayarlarını okuyun veya yazın.; bir uygulamanın başlatıcıda bir kısayol yüklemesine izin verir.; bir uygulamanın başlatıcıda bir kısayolu kaldırmasına izin verir; bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

Kamera:
Kamera cihazına erişebilmek için gerekli.
Takvim:
Bir uygulamanın kullanıcının takvim verilerini okumasına izin verir

bir uygulamanın kullanıcının takvim verilerini yazmasına izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 29
Hedef SDK Txt 29
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci arm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Sensor hardware features:
The app uses the device's step counter. For example, a fitness app could report the number of steps a user needs to take to achieve their daily step count goal.
Uses implied Özellikler Uygulama cihazın geri bakan kamerasını kullanır.:

Yalnızca öne bakan bir kameraya sahip cihazlar bu özelliği listelemez, bu nedenle android.hardware.camera.Yess bunun yerine, herhangi bir kamera ile iletişim kurabiliyorsa, kameranın hangi yöne baktığına bakılmaksızın.#:

Cihazın mikrofonu.#Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

imza

E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza 61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
Sha256 A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
Geçerli Fri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası 936eacbe07f201df

geliştirici

geliştirici Android
OU Android
organizasyon Android
yerel dağ manzarası
ülke US
şehir Kaliforniya
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.6

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

 • Battery Calibration Mod Apk 3

  Battery Calibration Mod Apk 3

  1.05 MB

  Reklamlar kaldırıldı [Bağış] Kolay için kullanım Pil Kalibrasyon Uygulama Pil Kalibrasyon - 2020 Kolay pil kalibrasyon aracı kullanmak için Sadece yönergeleri izleyin. -Güzel UI (Ekstra Adımlar) Olmayan Kök Cihazlar için -Eserlerini -Kullanımı kolay -Pil Monitör Servisi (BETA) -Pil Tasarrufu İpuçları -Indexes Senaryo için gerekli izinlere ver Bu% 100 değerinde kalibre önerilir Uygulama destekleri kökü ve kök olmayan cihaz! ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎ ︎

  3.9

  İndir

 • Path of Immortals: Dungeons Mod Apk 0.1.0.6

  Path of Immortals: Dungeons Mod Apk 0.1.0.6

  248.98 MB

  Menü Mod / Hasar Çoklu / Ölümsüzlük

  3.5

  İndir

 • Hidden Object - Autumn Garden Mod Apk 1.1.65

  Hidden Object - Autumn Garden Mod Apk 1.1.65

  74.69 MB

  Sınırsız altın, enerji değiştirin

  3.9

  İndir

 • Esports King: Esports Manager Mod Apk 1.2.9

  Esports King: Esports Manager Mod Apk 1.2.9

  37.2 MB

  Menü mod / Destroy düşman

  3.6

  İndir

 • Guardiões da Âncora Mod Apk 3.4.2

  Guardiões da Âncora Mod Apk 3.4.2

  399.94 MB

  Eğitimi tamamladıktan sonra oyunu yeniden başlatmak için çok para alınabilir.
  Ana ekranda para birimini kullanabilirsiniz, gemi simgesine tıklayın

  3.7

  İndir

 • Stronger than you - Sans undertale piano tiles Mod Apk 1.4

  Stronger than you - Sans undertale piano tiles Mod Apk 1.4

  33.09 MB

  Sınırsız elmasları değiştirin

  3.9

  İndir

 • Heroics Epic Legend of Archero Mod Apk 3.6.143

  Heroics Epic Legend of Archero Mod Apk 3.6.143

  356.08 MB

  Menü, Ücretsiz Alışveriş/Tanrı Modu/Hasar

  3.7

  İndir

 • Nox Security, Antivirus, Clean Mod Apk 2.6.7

  Nox Security, Antivirus, Clean Mod Apk 2.6.7

  47.77 MB

  Premium Kilidi Açılmış

  3.8

  İndir

 • Swap-Swap Panda Mod Apk 1.2.10

  Swap-Swap Panda Mod Apk 1.2.10

  24.17 MB

  reklam olmadan

  3.9

  İndir

 • Jigsaw Puzzle for Sans Frisk Mod Apk 1.0

  4.0

  İndir

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 29 mods of CapCut - Video Editor

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website