HappyMod / Sports / World Cricket Championship 2 şık
World Cricket Championship 2 Mod Apk 3.0.8 [Sınırsız para]

World Cricket Championship 2 Mod Apk 3.0.8 [Sınırsız para]

2022-11-02

512.55 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
3.0.8
Boyut
512.55 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-11-02
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Para 3.0.8 APK

Editör İncelemesi

World Cricket Championship 2 Mod Apk 3.0.8 [Sınırsız para]
World Cricket Championship 2 Mod Apk 3.0.8 [Sınırsız para]

World Cricket Championship 2 Mod is a very popular sport game with unlimited coins. With these coins, you can buy anything, upgrade your players and so on. And all the game modes are unlocked free to play. Enjoy the game!!!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is a game with Obb file, please download APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

World Cricket Championship 2 Mod Detayları

İlk hareketle bir kariyer maçına başlayın.

WCC2 birçok oyun modu ve benzersiz özellik içerecektir. Bunlar, PVP ve PVE gibi çok sayıda oyun modu ve sporun temel kurallarının uygulanmasını içerir. WCC2, birçok yönü basitleştirirken, sporu oyunuyla simüle ederek oyuncular için birçok iyi başlangıç ​​noktası sağlamayı amaçlamaktadır. Birden fazla mevsimin karşılaşmasına katılarak, hem PVE hem de PVP'de kariyerlerini kademeli olarak ilerletebilirler.

World Cricket Championship 2 Mod

Potansiyel kriket oyuncularını toplayın.

Kariyerlerinde daha fazla ilerlemek veya daha fazla profesyonel spor takımlarıyla rekabet etmek için kriket oyuncularının üye toplamaları gerekir. İşe alım sistemi çok yönlü ve derindir ve kulübün mevcut durumu ve genel zorlukları için en iyi seçenekleri sunar. Oyuncular yeterince şanslıysa, yarışmalar kazanacak ve şöhret kazanacak harika bir kriket takımı oluşturabilirler.

World Cricket Championship 2 Mod

Yenilikçi ama basit kriket oyunu.

WCC2, tüm oyun kurallarını ve her içeriği spordan uyguladı. Bu, WCC2'nin her maçının en az 5 ila 10 dakikalık oyun olduğu anlamına gelir; Oyuncular pozisyonları serbestçe değiştirebilir ve diğer kulüp üyeleri otomatik olarak belirli bir diziyi takip eder. Bu, oyuncuların oluşumları değiştirmeden farklı açıları görmesini veya tarlada hareket etmesini kolaylaştırır. Bunu yapmak, oyuncuların farklı eylemlere sahip bir meyilli veya sürahi olmak da dahil olmak üzere birçok farklı duygu hissetmesine neden olur.

World Cricket Championship 2 Mod

Butling ve Turnuva etkinliğine büyük bir oyun alanı eklemek.

Turnuvalarda sınırsız bir potansiyel sponsor ve ortak kaynağı vardır. Ayrıca oyunculara daha güçlü kulüplerle karşılaşmalarını sağlayarak gelecekteki fırsatlar sunar. Birçok insan turnuvaları her durumda doğru takımların oluşturulmasına yardımcı olan yararlı bir öğrenme deneyimi olarak görür.

Gerçek zamanlı olarak, oyuncular doğrudan rakiplerle yüzleşir.

Bir oyuncu PVE ve PVP arasında seçildiğinde, birçok komplikasyonla karşı karşıya kalırlar. PVP'de, oyuncular becerilerini birbirlerine karşı meyilli veya sürahi olarak test edebilirler. Bu, diğer oyuncuların sevdiği ödülleri azaltmak isteyen oyuncular için nihai hedeftir. PVE'de, kulüp gücünün uyum sağlaması daha zordur ve oyuncunun ilerlemesi zor olmasına neden olur.

Tüm kulübünüzü özelleştirebilirsiniz.

Kulüpler, turnuvalara katılma veya diğer oyunculara meydan okuyarak tüm takım tarafından özelleştirilebilir ve yeniden tasarlanabilir. Ek gömlek tasarımları günlük olarak görevler veya özel zorluklar yoluyla elde edilebilir. Ek renk seçenekleri takımın istatistiklerini geliştirebilir ve oyunculara rakiplerine göre avantaj sağlayabilir. Bu, ekibin istatistiklerini etkileyen benzersiz renk kombinasyonları olan deriler için de geçerlidir. WCC2'nin oynanışı ve içeriği, çok çeşitli kariyer ilerlemesi sağlamak için yeni eklemelerle sürekli artıyor. Grafikleri, herkes için canlandırıcı ve keyifli bir kriket deneyimi sunmak için en yüksek hızda koşarken açık ve çarpıcıdır.

Uygulamanın bazı temel özellikleri şunları içerir: + Basit Arayüz + Ücretsiz Deneme Mevcut

Oyun için offical reklam, 1v1 çok oyunculu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı erişilebildiğini belirtir. Küllerden küllere, tüm testler aynı yerden gelir. Çoklu seçeneklerden 28 bowling ve 150 vuruş animasyonu seçin. Yağmur bozulmasını tespit etmek için bir yöntem DL. L Bound ve Edge, yüksek kenar ve ultra kenar, bu programlar için karşılık gelen isimlerdir. Herkes bu kartla Blitz Turnuvasına ücretsiz giriş yapar. Şimşek geçişi ve dalışı şoku yakalar ve rakiplerini şaşırtır. Hareketlerini inceledikten sonra yenmesi zor bir rakip. Ölü, tozlu ve yeşil top modellerinde, rüzgar sıçramayı gerçekçi bir şekilde etkiler. Düzenli sanatçılar karakter yeteneklerini artırır. Dünyanın spor etkinlikleri için 42 mekanı var; Bu etkinliklerde 18 yabancı ekip yarışıyor. Ayrıca 10 yerel takım var. Test kriket, blitz etkinlikleri ve diğer daha popüler yarışmalar için Test Dünya Kupası, Dünya T20 Kupası ve ODI serisi yarışmalarına bakın. Çeteler, kriket modu çetelerinde, onları yaratma ile ilgili görevlerle birlikte oluşturulabilir. Bir arkadaş özelliğinde, kullanıcılar arkadaşlarını düellolara zorlayabilir. Bir meyilli, kötü karar vermesinden kaynaklanan bir yaraya maruz kalabilir. Oyunun koşullarındaki değişiklikler saha oyuncularının duygularını etkiler. Görsellere ek olarak, sinematografi ile çekilen filmler sırasında gerçekçi aydınlatmanın kullanılmasıdır.

Kısa bir açıklamada Dünya Kriket Şampiyonası 2'yi tanıtın.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan kriket sever; Uzun bir tarihe sahip popüler bir spor. Onlardan biri misin? Dünyada Kriket Şampiyonası 2 oynayın. Bu oyun, deneyimi sahada olmak için mümkün olduğunca yakın hale getirmek için gerçekçi grafikler kullanan NextWave Multimedya tarafından oluşturuldu.

Bir simülasyon için en iyi kriket oyunu, hayat oyunu için doğrudur.

Dünya Kriket Şampiyonası 2, spor severler için tasarlanmış olağanüstü bir oyundur; Gerçekçi grafikler, akışkan hareketi, yapay zeka rakiplerine ve gerçek oyunculara meydan okuyor. Oyunu daha iyi hale getirmek, maçınızı profesyonel bir spor programı gibi izlemenize ve yeniden oynamanıza izin veren birden fazla kamera açısı sunmasıdır. Oynamak için tek bir oyun seçerek görevinize başlayın. İlk yolculuğu tamamladıktan sonra turnuvalar moduna erişiminiz olacak. Orada, devam eden turnuvalarda yarışabilirsiniz. Oyun hakkında şaşkın hissetmeye gerek yok. Bu sporun yaratıcısı, nasıl oynanacağı hakkında öneriler ve talimatlar verdi. Hatta New World Kriket Şampiyonası 2'nin göze çarpan özellikleri hakkında bilgi bile eklediler. Spor programlarını sadece daha önce izleyen insanlar kafası karışmadı - sadece oynamak için sahada ayakta durmayı deneyimlediler. Kurallar ve oyun fantezi ve gerçeklik arasındaki çizgileri bulanıklaştırır. Bu nitelikleri akıllıca kullanmak, oyuncuların eylemleriyle stratejik ve kesin olmalarını gerektirir. Bu, oyuncuların şu anda sahadaki ana oyuncu üzerinde kontrolü sürdürmeleri gerektiğinde daha da belirgin hale gelir - bu durumda sürahi konumu. Hamuru, saha oyuncusuna veya her ikisini aynı anda vurmak için sıranızın yönünü ve gücünü hedefleyin. İyi zamanlanmış bir saha, Fielder'ın hava ve ev koşusu boyunca yükselmesine neden olabilir. 6. 6. ama değilse, rakibin üç sütunu kırmaya veya 4 puan almak için topa sınırlardan çıkmaya çalışın.

Benzer Uygulamalar World Cricket Championship 2 Apps

World Cricket Championship 2 şık App is Sports OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var World Cricket Championship 2 Mod App: World Cricket Championship Lt Mod APK, Sachin Saga Cricket Champions Mod APK, T20 Cricket Champions 3D Mod APK, Power Cricket T20 Cup 2019 Mod APK, Gully Cricket Game Mod APK, MSD: World Cricket Bash Mod APK, Real Cricket™ 17 Mod APK, Cricket Career 2016 Mod APK, Real Cricket™ Premier League Mod APK, HW Cricket Game '18 Mod APK, Stick Cricket Premier League Mod APK, SUPER CRICKET 2 Mod APK, World of Cricket :Championship Mod APK, Cricbuzz - Live Cricket Scores Mod APK, Gujarat Lions T20 Cricket Game Mod APK, Stick Cricket Classic Mod APK, Stick Cricket Super League Mod APK, ICC Men's T20 World Cup 2022 Mod APK, Stick Cricket 2 Mod APK, Cricket Megastar Mod APK, Epic Cricket - Real 3D Game Mod APK, Doodle Cricket Mod APK, Smashing Cricket: cricket game Mod APK, Top Cricket MultiPlayer Mod APK, Cricket Black Mod APK, Srilanka Cricket Champions Mod APK, Cricket Unlimited 2017 Mod APK, Cricket League GCL : Cricket G Mod APK, Cricket Line Guru : Live Line Mod APK, 3D Tennis Mod APK, Cricket Live Line Mod APK, Beach Cricket Mod APK, Real Cricket™ 20 Mod APK, R Cricket 2018 Mod APK, World Cricket Battle 2 Offline Mod APK, RunOut Master - Cricket World Mod APK, Cricket Pace Mod APK, Cricket Bat Making Factory Mod APK, Cricket Fast Live Line - WC 21 Mod APK, IPL 2022 Mod APK, Cricket Live Line - CricBold Mod APK, FIFA Mobile: FIFA World Cup™ Mod APK, World Soccer League Mod APK, Live Line : Cricket Mod APK, Cricket Scorer Mod APK, 8 Ball Pool Mod APK, Score! Hero Mod APK, Hotstar Mod APK, Soccer Star 22 Top Leagues Mod APK, Dream League Soccer Mod APK,

Nextwave Multimedia

Nextwave Multimedia birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Nextwave Multimedia : World Cricket Championship 2 Mod APK, World Cricket Championship Lt Mod APK, CSK Battle Of Chepauk 2 Mod APK, Real Carrom - 3D Multiplayer G Mod APK, Beach Cricket Mod APK, Beach Cricket Pro Mod APK, Street Cricket Pro Mod APK, World Cricket Championship Pro Mod APK,

Hakkında SSS World Cricket Championship 2 şık

Bu mu World Cricket Championship 2 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, World Cricket Championship 2 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' World Cricket Championship 2 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen World Cricket Championship 2 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 512.5MB
versiyon 3.0.8
versiyon Code 131
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin SET_ALARM INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE SCHEDULE_EXACT_ALARM CHANGE_WIFI_STATE ACTIVITY_RECOGNITION CHECK_LICENSE VIBRATE POST_NOTIFICATIONS AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE C2D_MESSAGE BILLING
İzin Metni Diğer:
Bir uygulamanın kullanıcı için bir alarm ayarlama niyeti yayınlamasına izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartmasını önlemesine izin verir


Uygulamaların Wi-Fi Networks hakkında bilgilere erişmesine izin verir.; Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.; Vibratöre erişim sağlar.; Bir uygulamanın, sistem önyüklemesini bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Operation Systems

Min Sdk 22
Min Sdk Txt Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)
Hedef SDK 31
Hedef SDK Txt 31
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci arm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

imza

E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza 61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
Sha256 A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
Geçerli Fri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası 936eacbe07f201df

geliştirici

geliştirici Android
OU Android
organizasyon Android
yerel dağ manzarası
ülke US
şehir Kaliforniya
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.9

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 56 mods of World Cricket Championship 2

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website