HappyMod › Games › Arcade › World Evolution: Human to Hero Mod
World Evolution: Human to Hero Mod

World Evolution: Human to Hero şık APK 0.16 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-03-19

World Evolution: Human to Hero şık değiştirilmiş bir versiyonudur World Evolution: Human to Hero tarafından geliştirildi Monkey Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: World Evolution: Human to Hero Mod APK 0.16... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz World Evolution: Human to Hero 0.16 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWorld Evolution: Human to Hero şık APK 0.16 [Sınırsız para]
versiyon0.16
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut35.92 MB
Mod BilgisiWorld Evolution: Human to Hero Mod APK 0.16
geliştiriciMonkey Games
KategoriArcade
Google Play'den edininWorld Evolution: Human to Hero
Orijinal apk'yı indirinWorld Evolution: Human to Hero (51.1 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
World Evolution: Human to Hero şık APK
Bağlantılar İndir:

World Evolution: Human to Hero şık APK 0.16 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (51.1 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (51.1 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler World Evolution: Human to Hero şık APK 0.16 [Sınırsız para]

World Evolution: Human to Hero Mod APK 0.16

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyunun füzyon oyunu son derece çekici.

Oyunun popülaritesinin önemli bir yönü eğlenceli oyundur. Dünyayı geliştiren şirketler Evermerge Clicker, oyuncu zevkini sınırlamadan en iyi bağımlılık deneyimi sunmak istiyor. Herkesin kullandığı tek bir oyun tarzı oluşturmadan önce birçok fikri test ettiler. Oyunun genel bağlamı, dünyadaki tüm yaşam formlarının bilimsel araştırmasına ve geliştirilmesine dayanmaktadır. Bu aynı zamanda birleştirme oyununun yaratılmasına da ilham verdi. Birleştirme oyunu, neredeyse iki aynı yaratığı verimli bir şekilde birleştiren tek elle kaydırma sistemine sahiptir. Bu, şu anda bilinen her şeyi aşan bir bağlamla çok daha gelişmiş bir yaratıkla sonuçlanır.

# Benzersiz ödül sistemleri, oyunculara çalışmak için ek hedeflerle meydan okuyor.

World Evermerge Clicker'ı oynarken, oyuncular altı farklı gezegenden yaratıkları keşfeder ve geliştirir. Ayrıca, yaratıkların yaşam ortamlarının ve her gezegendeki görünümün görünümünü keşfeder ve değiştirirler. Bu oyunun meydan okuma sistemi, yaratıkları her zamankinden daha çekici ve çekici hale getiriyor. Özel oyun içi ödüller sadece oyun geliştiricileri için geliştirilmiştir. Bu ödüller oyuncuları oyunun gelişimine katılmaya teşvik ediyor. Ekranda görüntülenen karakterlere sürekli dokunarak, oyuncular oyunda yararlı olan büyük miktarda altın paralarını toplayabilirler.

# Temel özellikler şunları içerir: yüksek kaliteli vinil, güzel sanat eserleri ve genel yüksek kalite standardı.

Oyun, oyun geliştikçe yaratıklar daha çekici ve büyüleyici görünüyor. Evrimleşmiş türlerini restore etmek için, oyuncular birçok yaratığı birlikte birleştirir. Oyunun evrim dizisi ilk gezegenin sakinleriyle başlar ve oyun boyunca gelişmeye devam eder. Bazen gelişmiş bir yaratığa dokunmak, oyuna sürekli olarak ödül verir. Özel zorluklar sistemi, oyuncuları yeni gezegenler ve yeni yaratıklar keşfetmeye itiyor.

# Dünya Evrim Clicker modunu indirmek, insanlığın evrimi üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Dünya Evrim Tıkırma Evreninin Evrim Yöneticisi olarak, işiniz farklı gezegenlerin türlerinin en üst düzeylerine dönüşmesine yardımcı olmaktır. Bu, her gezegenin hayvanlarını ve bitkilerini tıklayarak gerçekleştirilebilir. Bu süreç son derece kolay olduğu için strateji için zaman harcamaya gerek yoktur. İki eşleşen yaratıkları sürükleyerek ve bırakarak yeni yaratıklar yaratın. Bu yeni yaratıklar öncekilerin bir kombinasyonudur; En yüksek seviye oluşana kadar bunları birleştirmeye devam edin. Aynı türün diğer üyeleriyle değiştirerek yaratıklarınızın evrimsel ilerlemesini genişletin. Gerekli malzemeleri satın aldıktan sonra, yeni üyeler satın almak için fonlarınızı kullanabilirsiniz. Ardından, yeni gelişim dönemlerini keşfetmek için bu yeni edinilen yaratıkları kullanın.

# Yaşayan organizmalar zamanla büyür ve değişir.

Ek malzemeler satın alarak evrim seviyeleri artar; Bu, ek malzemeler satın alarak para kazanarak yapılır. Mevcut olandan daha düşük iki evrimsel aşama olan yeni yaşam formları satın alınabilir. Bu süreç yeni dönemler ve daha yüksek evrim seviyeleri oluşturmak için süresiz olarak tekrarlanabilir. Tarifin genişletilmesi, ek malzemeler satın almayı gerektirir. Bunu yapmak, bir tarifin kazanılan parayla verdiği evrim sayısını artırır. Yeterli para elde edildiğinde, yeni bir ERA kilidini açar ve gerçekleştirilen toplam değişiklik miktarını artırmaya devam eder. Ayrıca, birbirini izleyen katmanlarda ömrü satın almak, her birinin kilidini açmak için gereken seviyeyi azaltır. Süreci hızlandırmak için elmaslarınız varsa yeni yaratıklar daha hızlı oluşturmak daha kolaydır. Diamonds'a sahip olmak, yaratık yaratmayı daha hızlı hale getirir.

# Yeni zamanlar zamanın geçişi ile açık.

Yeni dönemlerin kilidini açmak için dünya evrim tıklamalarının ilerlemesinin bir sonraki aşamaları tamamlanmalıdır. Her Dünya Evrim Tıkanma Gezegeni, bir öncekinden daha yüksek evrimsel durumları destekleyebilir. Ayrıca, oyundaki ilkel kabilelerin sayısı taş devri mi yoksa ortaçağ veya ortaçağın kullanılıp kullanılmadığını belirler. Sadece yeni gezegenlere ulaştığınızda daha yüksek gelişebilirsiniz. Bunu yapmak için, en gelişmiş bireyleri önceki gezegenden yeni gezegene taşımanız gerekir. Bu süreç, Çin veya Hindistan gibi farklı evrimsel yerlere sahip yeni insanlar gerektirir. Birkaç kültür aralarından seçim yapabileceğiniz farklı dönemler sunar. Bu, kültürünüzün inandığı dönemleri seçmenizi sağlar.

# Birçok para kazanın.

Madeni paralar, Dünya Evrim Tıkıcı'da karakterler oluşturarak ve gelişen toplanabilir. Bir karakterin evrim seviyesinin arttırılması, kazanılan paraların sayısını artıracaktır. Para bu oyunun önemli bir parçasıdır ve etkisi tüm dünyanın evriminde görülebilir. Spinning atıcı gibi mini oyunlar oynayarak her gün para kazanabilirsiniz. Ayrıca, bowling ve beyzbol gibi oyunlar oynayarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca, kazandığınız paralarla birçok karakter satın alabilirsiniz. Bu, daha hızlı gelişmenizi sağlar, bu da ekibinizde daha fazla karakter kullanmanızı sağlar. Fonlarla dolu açılabilir cüzdanları seçerek hangi insanların yarışlarının geliştiğine karar veriyorsunuz. Bu cüzdanlar size seçtiğiniz herhangi bir yarışı yaratma gücü verir.

# Çok sayıda olumlu özellik ile harika.

World Evolution Clicker sayısız harika özelliğe sahiptir. Yumurtalara dokunarak yeni yaratıkları yumurtadan çıkarabilirsiniz. Yeni bir tür yaratmak ve yeni bir dönem yaratmak için aynı hayvanları sağlayın. Gizemli bir sandık açtığınızda, yeni ve daha özel ırklar elde etme şansınız vardır. Evrimsel dizinizi genişletmek için mümkün olduğunca çok karakter toplayın. Oyunu çevrimdışı olduğunda bile oynayabilir ve ayrıldığınızda para alabilirsiniz. Dünya Evrim Tıkanması Modu, oyuncunun her canlı yaratığı doğal yollarla manuel olarak geliştirmesini sağlar. Bu, keşfetmek için yeni dünyalar ve toplanması için birçok özel karakter ekler. ———

# World Evolution: Human to Hero şık APK 0.16 [Sınırsız para] Özellik:

Bu, şimdiye kadarki en rahatlatıcı ama bağımlılık yapan boşta tıklama oyunlarından biridir! World Evolution Clicker'ın renkli oynanışı ve sevimli komik karakterleri, koşuşturmadan kaçmanızı ve sizi insan evrimi dünyasının içine çekmenizi sağlayacak: sadece iki özdeş yaratığı birleştirin ve gezegende evrimin nasıl gerçekleştiğini izleyin. Bu evrende birden fazla gezegen var, 6 gezegen var ve bunların her biri üzerinde insan evrimi yaratmak sizin elinizde. Dünyayı basit bir yaratık ve hayvandan daha mükemmel insanlara dönüştürmeye başlayın. Sadece rahatlayın ve karakterlere dokunun, iki benzer yaratığı birleştirin ve yeni hayvanlar ve insanlar yaratın. Her karakter size jeton kazanma fırsatı verir. Karaktere hızlıca dokunun ve para kazanın. Ne kadar hızlı dokunursanız, o kadar çok jeton kazanırsınız! Oyun özellikleri: - İnsan evrimi ilk gezegenle başlar - Yaratıkları geliştirmeye başlamak için yumurtalara dokunun ve açın - Yeni bir karakter yaratmak için iki aynı karakteri birleştirin - Yaratmak için aynı hayvanları birleştirin homo sapiens- Yeni türden süper insanlar yaratmak için her türden homo sapiens'i açın- Hayvanlara ve insanlara dokunun ve oyunda harcayabileceğiniz paraları alın- "SPIN Master" oynayın ve madeni para, kristal veya karakter şeklinde güçlendiriciler alın - Evrimin tüm dallarını gözden geçirin - Tüm karakterlerin bir koleksiyonunu toplayın - Tüm gezegenlerin kilidini açın - İnternet bağlantısı olmadan çevrimdışı oynama yeteneği Bu tıklama, rahatlamanıza ve gezegende evrim yaratma sürecinin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Bu oyun aynı zamanda çevrimdışı olarak da mevcuttur ve internet bağlantısı olmadan da oynayabilirsiniz.

Oyunun füzyon oyunu son derece çekici.
Benzersiz ödül sistemleri, oyunculara çalışmak için ek hedeflerle meydan okuyor.
Temel özellikler şunları içerir: yüksek kaliteli vinil, güzel sanat eserleri ve genel yüksek kalite standardı.
Dünya Evrim Clicker modunu indirmek, insanlığın evrimi üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
Yaşayan organizmalar zamanla büyür ve değişir.
Yeni zamanlar zamanın geçişi ile açık.
Birçok para kazanın.
Çok sayıda olumlu özellik ile harika.

# Nasıl indirilir ve kurulur World Evolution: Human to Hero şık APK 0.16 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan World Evolution: Human to Hero modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. World Evolution: Human to Hero mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den World Evolution: Human to Hero indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında World Evolution: Human to Hero arayın.

# Tam Özellikler World Evolution: Human to Hero şık APK 0.16 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut35.9MB
versiyon0.16
Sürüm Kodu39
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinVIBRATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED AD_ID WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Vibratöre erişime izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
İşlemciyi tutmak için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir
uykudan veya ekranın karartılmasından.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.:

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#:

// imza //

MD5FFD6314A83F267AC4F9407FD2E5A0480
imza5D08264B44E0E53FBCCC70B4F016474CC6C5AB5C
1E08A903AEF9C3A721510B64EC764D01D3D094EB954161B62544EA8F187B5953
GeçerliSun Oct 23 22:10:05 CEST 2016 until: Thu Mar 10 21:10:05 CET 2044
Seri numarası56c1a15

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid Debug
OUAndroid
organizasyonUS
yerelBİZ
ülkeBİZ
şehirBİZ

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor World Evolution: Human to Hero şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın World Evolution: Human to Hero şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 38

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (38)

 • U

  @Anonim   2021-08-29 20:43:46

  Kimden:US   cihaz:A1601   OS:android 5.1
  it did not work and did not give me unlimited money

En son sürümünü isteyin World Evolution: Human to Hero şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler World Evolution: Human to Hero

 • P

  @Anonim   2021-07-07 22:29:58

  Kimden:PE   cihaz:ZTE ZTE Blade A5 2020   OS:android 9
  mucho dinero kxdcjskxjwjckwkflfwkxncneknfnskclfkfkslvkdkdjcnfjf
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

World Evolution: Human to Hero şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (3) Sürümler of World Evolution: Human to Hero şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme