HappyMod › Games › Strategy › World War Defense Mod
World War Defense Mod

World War Defense şık APK 1.0.42 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-03-20

World War Defense şık değiştirilmiş bir versiyonudur World War Defense tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: World War Defense v1.0.42 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz World War Defense 1.0.42 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWorld War Defense şık APK 1.0.42 [Sınırsız para]
versiyon1.0.42
Güncelleme açık2023-03-20
Boyut50.21 MB
Mod BilgisiWorld War Defense v1.0.42 mod
KategoriStrategy
Google Play'den edininWorld War Defense
Orijinal apk'yı indirinWorld War Defense (47.61 MB)
Bağlantılar İndir:

World War Defense şık APK 1.0.42 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (47.61 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (47.61 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler World War Defense şık APK 1.0.42 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Özellik V2 Özellik:
Elmasların zorunlu kullanımı, altın madeni paralar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İnternet olmadan oynanan bir strateji oyunu.

Bu oyun hem keyifli hem de kullanışlıdır; Oynamak için bir internet bağlantısı gerektirmez. Bu nedenle, oyuncular nerede olurlarsa olsunlar veya ne zaman istedikleri önemli değil, oyunu kolayca oynayabilirler. Oyuncuların oyunu diğer görevlerini düşünerek kaygıyı hafifletmek veya mola vermek için kullanmaları harika olurdu. Oyuncular ayrıca Wi-Fi'den kopuk olsalar bile veri maliyetlerine girmeden internete kolayca bağlanabilir ve oynayabilirler.

# Mevcut seviyenizden 1000 seviyeden daha yüksek bir rüya deneyimi, 1000'den fazla seviye seviyesi ile sağlanmaktadır.

Dünya Savaşı savunması, oyuncuların keşfetmesi için birçok zorluk seviyesine sahiptir. Her seviye zorlukta artar ve oyuncuların kazanma oranlarını düşüren daha büyük bir zorluk yaratır. Askeri araçlarınız üzerinde kontrolü yaparak ve ordunuza olabildiğince sert saldırarak düşmana karşı karşılaştığınızda stratejik yeteneklerinizi kullanmanız gerekir. Bunu yapmak, düşmanı ordunuzun gerçekte olduğundan çok daha zorlu olduğuna ikna edecektir.

# Oyunun temel yönlerini iyileştirmek daha iyi bir oyun yaratmanın anahtarıdır.

Güçlü ve istikrarlı bir taban inşa etmek kritiktir. Bu, oyuncuların gelecek savaşlara hazırlanmalarına izin veren ilk savunma hattı. Ayrıca, tabanı savunmak da önemlidir; Mümkün olan en iyi şekilde inşa etmeleri gerekir. Üssü savunmak, oyunculara her savaş için silah yapmak ve kaynak toplamak için zaman verir. Oyuncular Dünya Savaşı savunmasında her zaman tehlikeli hissetmeyi bekleyebilirler. Bunun nedeni, düşmanın herhangi bir zamanda saldırabileceği ve oyuncuların düzgün başlamasını ve zorluklara hazır olmalarını gerektirmesidir. Bir savaş oyununun tadını çıkarmak için, daha önce en az bir kez oynayın. O zaman oyun oynarken, ödül kazanırken ve rahatlarken kendinizi savaşın atmosferine gerçekten daldırabilirsiniz.

# Bu ürünün temel özellikleri şunlardır: mavi aksanlı beyaz porselen porselen kase, mavi ve beyaz seramik kaşığı ve gümüş bir kapak.

Net bir kafa tutarak tehlikeden kaçının. Tower savunma oyununun alternatif versiyonunda stratejilerinizi ve tekniklerinizi pratik yapın ve mükemmelleştirin. Her kahramanı al ve sürprizlere hazır olduğundan emin olmadan önce tüm dünyayı inceleyin. Dijital bir metropol inşa ederken savaşın parçaladığı bir gezegeni yeniden inşa etmeye yardımcı olun! Hayatta kalanlardan oluşan bir kamp oluşturun ve çok çeşitli rollere katılın. Kahramanın neye uyum sağlaması gerektiğine dair somut fikirler parçalanmalı ve değiştirilmelidir. Tehlikeli yolculuğunuzda karşılaştığınız cesur ruhlardan yardım seçin. Ayarlar yaparak arabanızın çok yönlülüğünü artırın. Bu hem ekibinizin taktiklerini hem de otomobil yeteneklerine meydan okuyor.

# Dünya Savaşı Savunma Mod APK, Dünya Savaşı savunması hakkında yaratıldı.

Dünya Savaşı savunmasının yaratıcısı Stereo7 Games, kule savunma unsurlarını strateji ile birleştiriyor. Sonuç, zor bir haftadan sonra gevşemenin harika bir yoludur; Dünya Savaşı savunması zor, ama aynı zamanda oynamak için rahatlatıcı. Hafta sonları strateji ve savunmak için gri maddenizi kullanabilirsiniz.

# İyi tasarlanmış mekaniği nedeniyle oyun bağımlılık yapıyor.

Bir kule gibi minik araçların ordusu olarak bir savaşla savaşıyorsunuz. Dünya Savaşı savunma göreviniz, ordunuza yolculuğunuzda komuta etmek ve düşmanın saldırı dalgasını durdurmaktır. Ordunuzun üyeleri çok çeşitli yetenekler ve uzmanlıklar sergiliyor. Hiyerarşik bir şekilde organize edilirler ve belirli görevleri yerine getirirler. Örneğin, herhangi bir savaşta zafer sağlamak için topçu sürücüleri veya keskin nişancılar alınabilir. Bu, seçtiğiniz stratejiyi dengelemek için gerekli becerilere sahip askerleri seçerek yapılabilir. Her seviyeyi bitirmek size arzu edilen birçok ödül, en önemlisi altın paralar verir. Altın kazandıktan sonra, ordunuz için daha fazla alan eklemek için savaş arabasını yükseltin - aynı zamanda savaş güçlerini ve kalma güçlerini geliştirin. Ayrıca, madenlerinizi yükseltmek onlara daha yüksek dövüş gücü ve eskisinden daha uzun süre kalma yeteneği verir. İstediğiniz zaman, tüm savaş alanını ekranın arayüzünden iki kırmızı çubukla görüntüleyebilirsiniz. Her ekibin sağlığının bu görsel temsili, bir kişinin sağlığı bozulduğunda derhal bir uyarı sağlar. Bu, bir takımın birlikleri zayıf olduğunda ve stratejik planlarını hemen değiştirmesi gerektiğinde olur.

# Grafikler

Dünya Savaşı savunmasındaki kötü grafikler oyuna hiç zarar vermez. Üçüncü şahıs perspektifi, kafa karıştırıcı savaş sahneleri sayesinde oyunculara genel deneyim hakkında daha iyi bir fikir verir. Stratejik yeteneklerimiz sayesinde öngörülemeyen koşullara referansla hareket tarzımızı tam olarak belirleyebiliriz. Ayrıca meydana gelebilecek ve bunlarla mücadele için uygun stratejiler sağlayabilecek davaları öngörüyoruz. İnternete bağlı olmasalar bile, herkes çevrimdışı modda dünya savaşı savunmasını oynayabilir. ———

# World War Defense şık APK 1.0.42 [Sınırsız para] Özellik:

Ücretsiz bir kule savunma strateji oyunu! Savaş dünyasındaki en iyi hayatta kalma simülatörü! Ekibiniz savaşta hayatta kalanlardan oluşuyor! Amacınız kampınızı düşmandan korumak. ÖZELLİKLER ÇEVRİMDIŞI STRATEJİ OYUNU Strateji oyunumuzu oynayın ve kampınızı internet veya wi-fi olmadan çevrimdışı modda savunun. ÜCRETSİZ BİR KULE SAVUNMA OYUNU Oyunun ücretsiz sürümünü indirin ve keyfini çıkarın. 1000'DEN FAZLA SEVİYESİ Özelleştirin Farklı düşmanlarla savaşabilmesi ve ekibinizin ve stratejinizin gücünü test edebilmesi için kamyonunuzu HAYATTA KALMA YOLUNA BAŞLAYIN Tehlikeli yolda size yardımcı olacak kahramanlarınızı seçin ZORLUKLARA HAZIRLANIN Çeşitli düşmanlara, etkinliklere ve zorluklara uyum sağlayın. Wi-Fi/İnternet Gerekmiyor! KAMP YAPIN VE YÜKSELTİN Küçük bir kampta hayatta kalanlar olarak oynayın! Sanal bir şehir oluşturun ve kavrulmuş bir gezegende barışın yeniden sağlanmasına yardımcı olun. Tüm dünyayı ve tüm kahramanları keşfedin. Her şeye HAZIR OLUN. Tehlike her yerde. Mantıklı ol. Çevrimdışı kule savunma oyununda taktikler ve strateji geliştirin.Görüşleriniz çok değ[email protected]

İnternet olmadan oynanan bir strateji oyunu.
Mevcut seviyenizden 1000 seviyeden daha yüksek bir rüya deneyimi, 1000'den fazla seviye seviyesi ile sağlanmaktadır.
Oyunun temel yönlerini iyileştirmek daha iyi bir oyun yaratmanın anahtarıdır.
Bu ürünün temel özellikleri şunlardır: mavi aksanlı beyaz porselen porselen kase, mavi ve beyaz seramik kaşığı ve gümüş bir kapak.
Dünya Savaşı Savunma Mod APK, Dünya Savaşı savunması hakkında yaratıldı.
İyi tasarlanmış mekaniği nedeniyle oyun bağımlılık yapıyor.
Grafikler

# Nasıl indirilir ve kurulur World War Defense şık APK 1.0.42 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan World War Defense modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. World War Defense mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den World War Defense indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında World War Defense arayın.

# Tam Özellikler World War Defense şık APK 1.0.42 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut50.2MB
versiyon1.0.42
Sürüm Kodu42
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE BILLING ACCESS_WIFI_STATE AD_ID VIBRATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK RECEIVE FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
karartma:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor World War Defense şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın World War Defense şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • U

  @Anonim   2023-03-24 21:13:01

  Kimden:US   cihaz:CPH2269   OS:android 11
  This is ****s don't download it because it's fake
 • P

  @Anonim   2023-01-19 18:10:40

  Kimden:PH   cihaz:JKM-LX2   OS:android 9
  This mod **** dont download
 • B

  @Anonim   2023-01-06 12:36:31

  Kimden:BR   cihaz:moto g(7) play   OS:android 10
  simplesmente quando eu vou baixar aparece o aplicativo não foi baixado e não dá por nada
 • I

  @Anonim   2022-12-29 14:16:50

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1727   OS:android 9
  bro im cant purchase it
 • U

  @Anonim   2022-07-31 18:20:47

  Kimden:US   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
  sfusjfzvdyodgkfkgdgjxjcdjgd
 • I

  @Anonim   2022-07-31 09:36:53

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Go   OS:android 8.1.0
  happy mod happy really very happy
 • U

  @Anonim   2022-07-30 17:28:43

  Kimden:US   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
  Very good game Abhi bhi puri tarah se pahle purane game
 • I

  @Anonim   2022-07-12 17:38:06

  Kimden:ID   cihaz:vivo Y66   OS:android 6.0.1
  upgrade max hahahaha
 • I

  @Anonim   2022-06-06 15:21:41

  Kimden:ID   cihaz:M2004J19C   OS:android 11
  game atau download aj gk bsa
 • E

  @Anonim   2022-05-26 02:03:12

  Kimden:ES   cihaz:POCOPHONE F1   OS:android 10
  No funciona el otro infinito
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin World War Defense şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler World War Defense

 • U

  @Anonim   2022-07-06 23:00:10

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  I don't like this APK pls fix it I can't download games I want it ): it's saying pls support us what do I do?
 • R

  @Anonim   2022-05-02 01:29:01

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-A405FN   OS:android 10
  sksjsjsxjdushdjxjehdudjehduccufidkeejd8fjfuducjdidufdjdidkeid8xidiedididoeek
 • R

  @Anonim   2022-03-22 04:23:12

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi M1908C3JGG   OS:android 11
  мола нету вобще :/ .......... лыеоцплпвоеваичимвоям
 • R

  @Anonim   2022-03-16 21:42:30

  Kimden:RU   cihaz:ZTE ZTE Blade A7 2020   OS:android 9
  Мод на бесконечные деньги или чит меню (чит меню на увеличеный урон, увеличения денег, количесто юнитов, при покупке увеличуються уристали и монеты)
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

World War Defense şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme