HappyMod › Games › Racing › Xtreme Motorbikes Mod
Xtreme Motorbikes Mod

Xtreme Motorbikes şık APK 1.5 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2021-09-01

Xtreme Motorbikes şık değiştirilmiş bir versiyonudur Xtreme Motorbikes tarafından geliştirildi Mehdirabiee. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Xtreme Motorbikes Mod APK 1.5... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Xtreme Motorbikes 1.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıXtreme Motorbikes şık APK 1.5 [Sınırsız para]
versiyon1.5
Güncelleme açık2021-09-01
Boyut205.72 MB
Mod BilgisiXtreme Motorbikes Mod APK 1.5
geliştiriciMehdirabiee
KategoriRacing
Google Play'den edininXtreme Motorbikes
Orijinal apk'yı indirinXtreme Motorbikes (218.92 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Xtreme Motorbikes şık APK
Xtreme Drift 2 şık APK
Iran Drift 2 şık APK
Bağlantılar İndir:

Xtreme Motorbikes şık APK 1.5 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (218.92 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (218.92 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Xtreme Motorbikes şık APK 1.5 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Azaltılmadan yeterince altın paralar kullanın

Özellik V2 Özellik:
Mod, sınırsız paralar

Özellik V3 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Gerçek yaşam olaylarına dayanan bir yarış simülasyonu.

Bir oyunda sürüş becerilerinizi göstermek istediğinizde, Xtreme Motorbikes en iyi seçimdir. Bu motosiklet yarış oyunu, motorlar, yarış arazisi ve daha fazlasını kullanarak motor yarış arabalarını doğru bir şekilde yeniden yaratıyor. Buna ek olarak, oyunculara gerçek araçlar gibi hissettirerek motor yarış arabalarına yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

# Araçtan bağımsız olarak, güç farkı dikkate değerdir.

Xtreme motosiklet kiti ile şehir pistlerinde yarışmak için 20'ye kadar motorlu araç arasından seçim yapabilirsiniz. Artık beklemeye gerek yok; Sadece benzersiz motosiklete binin ve şehir pistlerinde yarış. Oyunda yer alan tüm motosikletler benzersiz kişiliklere sahip yüksek güçlü otomobillerdir. Kullanıcıların yarışa girerken arasında geçiş yapabileceği çok çeşitli seçeneklerle donatılmıştır.

# Motosikletinizdeki motoru kişiselleştirin.

Şehir sokaklarında bir spor yarış arabasını manevra yapabilmek, şeritleri istedikleri zaman değiştirebilmek inanılmaz. Bunu yapmak, çok zorlandığında arabanın korunmasını gerektirir. Bu sayfa, aracınız için yeni parçalar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri içerir. Motosikleti, herhangi bir renk seçebileceğiniz yüksek kaliteli bir "gömlek" ile değiştirebilirsiniz-motoru değiştirmek zorunda kalmadan. Aracın motor tipini değiştirmek, motosiklet için yeni özelleştirme seçenekleri verir. Özel özellikler ekleyerek ve oyuncuların birden fazla kez yapabileceği motorları ayarlayarak motosikletin lastiklerini değiştirmek de dahil. Motosikletinizi yarıştan kazandığınız parayla yükseltebilirsiniz. Motosikletinizin her kısmı bisikletinizi daha güçlü hale getirmek için yeni özellikler eklenerek - tekerleklerden koltuğa - değiştirilebilir.

# etkileyici yetenekler göster

Yarış simülatörleri söz konusu olduğunda, bu tartışmasız bulabileceğiniz en gerçekçi. Oyuncular süper havalı ve ekran kontrolleri olan motosiklet yarış arabaları arasından seçim yapabilirler. Büyük bir yolda yarışırken nasıl sıkıldıklarını ve engelleri önleyebilirler. Ayrıca, farklı engellere yaklaşırken yavaşlayabilir ve yarışırken lüks bir yarışçının becerilerini sergileyebilirler. Bu oyun aynı zamanda oyuncuların gerçek yarışçılar olduklarını göstermelerini sağlar.

# Değişen yolcular ve sürücüler yeni yollara yol açabilir.

Oyuncuların istediklerini yapabilecekleri ve en otantik deneyimi üstlenebilecekleri bir oyun. Xtreme motosikletleri çalarken araçları ve karakterleri özelleştirebilirler. Sürücünün ve yolcuların seçimlerinize nasıl tepki verdiğine karar verirsiniz. Ayrıca, vites kutusu veya turboşarjı gibi arabanın yönlerini de yeniden tasarlayabilirsiniz. Buna ek olarak, otomobilin dişliler veya tahrik gibi sistemlerde nasıl hareket ettiğini değiştirebilirsiniz.

# Bu ürünün temel özellikleri şunları içerir: kablosuz uzaktan kumanda, otomatik zamanlayıcı ve kullanımdan sonra kilitlenen bir oda.

Gerçekçi motosiklet fiziği ve benzersiz yönleri olan bir yarış simülatörü. 20'ye kadar benzersiz ve güçlü yarış arabası kullanabilirsiniz. Her birinin sürülecek farklı bir aracı vardır. Yeni gövdeli veya motorlar gibi yeni motosiklet ekipmanları eklemek, motorlar gibi motor parçalarını değiştirmenizi sağlar. 3D tasarımı sayesinde görüntü inanılmaz derecede gerçekçi hissediyor. Hedeflerinizi takip ederken yarışlar arasında sürücüyü ve yolcuyu değiştirin.

# Bisiklet bisikletleri, insanları bisiklete binerek aktif olmaya teşvik eder.

Herhangi bir bisiklet bilgisi olmadan, binmek tehlikeli görünebilir. Ancak, nasıl bineceğini bilen biri için, bisiklete binmek son derece zevkli olabilir. Birini hedeflerine daha hızlı hale getirebilir ve esintiyi hissetmelerine izin verebilir. Motosikletler, birçok insanın bindiklerinde trafik konusunda endişelenmesi gerekmediği için yaygın bir ulaşım şeklidir. Birini kullanarak yarışmak isteyen ancak gerçek dünyada ölümü riske atmak istemeyenler için, Xtreme Motorbikes mükemmel bir alternatiftir. Bu video oyunu 20'den fazla güçlü motosiklete erişim sağlıyor. Bu bisikletler, benzersiz boya işleri ve halka açık olmayan jant seçenekleri ile özelleştirilebilir. Herkes bu güçlü makinelerin birçoğunu istedikleri kadar sürebilir. Oyun oyuncunun keyif alması için gerçekçi sesler içeriyor. Bu, şehir oyuncularının seyahat edebileceği her alanında farklı bir yol sağlar. Bu olaylar ve rotalar da tamamlanabilir. Bu harika yeni güncelleme ile motosiklet becerilerinizi sokaklara çıkarın! Reklamcılık

# Xtreme motosikletlerinin dahil özellikleri.

Motosiklet hayranları yolda birçok bisiklet görmeyi sevecekler. Artı, çoğu hızlı, gürültülü ve bakmak harika. Bu şekilde düşünüyorsanız, Xtreme motosikletleri kurmayı düşünmelisiniz. Motosikletler nerede yaşarsanız yaşayın her zaman yoldadır. Herkesin keyif alabileceği hızlı ve kullanışlı bir ulaşım biçimidir. Bisiklet yarışına olan sevgisi olan herkes, Asya'ya veya büyük bir motosiklet nüfusuna sahip başka bir ülkeye taşınmayı düşünmelidir. Otoyoldaki araçların hızına uygulanan sınırlar nedeniyle, uygun karayolları olmadan bisikletinizi en yüksek hızda sürmemelisiniz. Herhangi bir kısıtlama olmadan bisikletinizi hızlı bir şekilde sürmek istiyorsanız, şimdi sitemizden Xtreme motosikletlerini indirin. Bu oyun şehri pişman olmadan keşfetmenizi sağlar. Ancak, polise dikkat etmelisiniz çünkü bu bir gerçek! Polisden kaçınmak için etkinliklere katılın. Bu oyunda sadece farklı etkinlikleri tamamlamanız gerekir. Mümkün olduğunca çok puana dokunurken şehirde yarışmanız istenir. Bunu yapmak, her bir etkinliği tamamladıktan sonra size para kazanır. Tıkanıklık olmaması nedeniyle, metropolü özgürce gezinebilirsiniz. Düzenlemeniz için şehir hakkında birçok rampa yayılmıştır. Sokak yarışlarını ve diğer yarışmaları takip edin. Reklam 20'den fazla güçlü motor bisikletinin kilidini açabilirsiniz; Her biri kendi tarzı, motoru ve muhteşemliği ile. 20'den fazla motorlu bisiklet üretmek, Xtreme Motorbikes'in herhangi bir oyundan en iyi şekilde sahip olduğu anlamına gelir. Para kazanarak şehirdeki favori etkinliklerin kilidini açın. Daha sonra paranızla mağazadan satın alabilirsiniz. Bir motosikletin görünümünü değiştirmek, insanların motosikletten zevk almasının nedenlerinden biridir. Bir bisikletin boya işinin herhangi bir parçasını bu ekranda özgürce değiştirebilirsiniz. Ve daha birçok parça. Kendi gibi görünmesini sağlayın! Ayrıca biniciyi ve hatta yolcuyu değiştirebilirsiniz.

# Xtreme Motorbikes şık APK 1.5 [Sınırsız para] Özellik:

Xtreme motosikletler size gerçek bir sürüş ve gerçek bir stil yapma hissi verir Bu oyun güzel bisiklet fiziği güzel bedava stil şehir, Xtreme motosikletleri ücretsiz stil deneyimi en gerçekçi simülatör motosiklet oyununda. Motosiklet oyunlarını deneyin. Pürüzsüz kontroller, gerçekçi motosiklet fizik. Motosiklet davranışının her yönü - 20'den fazla güçlü ve heyecan verici, son derece ayrıntılı spor motosikletini kullanın - Motosikletlerinizi özel boya işleri ve jantlarla özelleştirin - Gerçekçi motor sesleri - Turboşarj, şanzıman ve lastikler Sesler - Gerçekçi 3D grafikler - Drift Slow hareket - binicinizi ve yolcunuzu değiştirin ... Oyun Desteği: Herhangi bir sorun mu yaşıyorsunuz? Bize ulaşın: [email protected]

Gerçek yaşam olaylarına dayanan bir yarış simülasyonu.
Araçtan bağımsız olarak, güç farkı dikkate değerdir.
Motosikletinizdeki motoru kişiselleştirin.
etkileyici yetenekler göster
Değişen yolcular ve sürücüler yeni yollara yol açabilir.
Bu ürünün temel özellikleri şunları içerir: kablosuz uzaktan kumanda, otomatik zamanlayıcı ve kullanımdan sonra kilitlenen bir oda.
Bisiklet bisikletleri, insanları bisiklete binerek aktif olmaya teşvik eder.
Xtreme motosikletlerinin dahil özellikleri.

# Nasıl indirilir ve kurulur Xtreme Motorbikes şık APK 1.5 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Xtreme Motorbikes modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Xtreme Motorbikes mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Xtreme Motorbikes indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Xtreme Motorbikes arayın.

# Tam Özellikler Xtreme Motorbikes şık APK 1.5 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut205.7MB
versiyon1.5
Sürüm Kodu5

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE VIBRATE READ_EXTERNAL_STORAGE BILLING ACCESS_NETWORK_STATE CHECK_LICENSE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi çok noktaya yayın moduna girmesine izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesini sağlar.
.; Uygulamaların Wi-Fi ağlarıyla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolamadan okunmasını sağlar.
Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar. Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.
Min Sdk20
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, Xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikler:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, mobil iletişim (GSM) telefon radyo sistemi için global sistemi kullanır.
Uygulamanın, sıkıştırma hareketleri gibi, cihazın temel iki noktalı multiTouch yeteneklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak takip etmesi gerekmez.
Bu, Android.Hardware.TouchScreen özelliğinin bir süprülüdür. Uygulamanın, cihazın iki veya daha fazla puanı bağımsız olarak izlemek için gelişmiş çoklu boşaltma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süperdiridir.:

Kullanıcı Özelliği Diğer. # Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır. #:

// imza //

MD5AFD12359955C5E9D3F8FA071EB9A4E87
imzaC7FBD347864FA8123416B2A5D9E015F197B346DD
37803C47397861E81BA0447B486A2BDF3E61202C01F178509F88C59B9B98237B
GeçerliFri Jan 19 10:08:41 CET 2018 until: Sun Dec 26 10:08:41 CET 2117
Seri numarası74150105

// Geliştirici //

Geliştiricic
OUcc
organizasyonc
yerelC
ülkeC
şehirC

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Xtreme Motorbikes şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Xtreme Motorbikes şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 227

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (227)

 • U

  @Anonim   2023-02-06 07:06:39

  Kimden:US   cihaz:Lenovo L38011   OS:android 8.0.0
  is not working I tired to get that
 • I

  @Anonim   2023-02-05 08:07:23

  Kimden:ID   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  gvkhcfyu#HappyMod# #free fire# burik
 • B

  @Anonim   2023-02-03 08:41:07

  Kimden:BR   cihaz:RMX3231   OS:android 11
 • T

  @Anonim   2023-02-02 15:26:06

  Kimden:TR   cihaz:SM-J510FQ   OS:android 7.1.1
  nnooooooooooooooo000000star
 • B

  @Anonim   2023-01-30 02:35:17

  Kimden:BR   cihaz:LM-X210   OS:android 7.1.2
  jdjdjdjdjdjdbdkiwwieihepeiv gvrut
 • I

  @Anonim   2023-01-28 22:28:20

  Kimden:IN   cihaz:Redmi 5A   OS:android 8.1.0
  CH.#HappyMod# manjnuath
 • U

  @Anonim   2023-01-26 00:06:37

  Kimden:US   cihaz:SM-J710MN   OS:android 8.1.0
  no me dejó descargar
 • U

  @Anonim   2023-01-25 20:27:11

  Kimden:US   cihaz:SM-N960U   OS:android 10
  good mod
 • G

  @Anonim   2023-01-24 22:46:15

  Kimden:GB   cihaz:DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  good2isjjjsiijsjiisisjudududjd
 • U

  @Anonim   2023-01-20 13:31:24

  Kimden:US   cihaz:moto e(7i) power   OS:android 10
  #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #free fire# #free fire# #free fire# #free fire# #free fire# #free fire# #vpn# #HappyMod# #free fire# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod#
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Xtreme Motorbikes şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Xtreme Motorbikes

 • P

  @Anonim   2023-02-02 02:38:40

  Kimden:PS   cihaz:samsung SM-A032F   OS:android 11
  نننلبيؤىوظزىؤؤؤىةووىؤرةةىرررةوووةرروززةىىةزوةىرؤلتنظ نزوةةةةىىىروايهموةةررررىىىىايهمزووةىىىىةةةظظببانتتةىىووووووةةىة
 • U

  @Anonim   2023-01-29 12:33:31

  Kimden:US   cihaz:vivo V2036   OS:android 12
  So About ok Thanksgiving and Christmas tree ornament worn out is a good
 • T

  @Anonim   2023-01-26 17:13:43

  Kimden:TR   cihaz:LENOVO Lenovo TB-X306F   OS:android 11
  yaşasın ırkımız çine bedel kırkımız söylenir türkümüz çağlardan çağlara
 • V

  @Anonim   2023-01-13 08:42:13

  Kimden:VN   cihaz:OPPO CPH2237   OS:android 11
  :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • I

  @Anonim   2023-01-13 00:14:28

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2179   OS:android 10
  saya ingin download aplikasi ini nanajababajabaja aja anajajanakakakakakakajababkyouroyrkydgjgjjggnkgdhkkhkggkkgkhkgykdkyiyiyiyjtjgxvmvmxbhhlpuouoyiysitutfixgiuohohoyoouoyfy yoyoyoh houopu YF yy ya yfiyoghohochoohohhoohouuouoofuofhkkggkxkgzjgzfjzgjzgnuttjsjtsgjsktdtidutsjgdlfyataysyayayayayayaysysysysysyaywkwkwkwkwkwkwkwkwwkwkwkwkwkwkwkwkwkwkwkwkwkwkwwkwkwkwkwkwkwkwkwkwkwkwwkwkwkwkwkwkwkwkwkwkw
 • A

  @Anonim   2023-01-02 20:00:26

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 12
  قائمه زيادت سرعه و انعدام الجاذبيه و أموال غير محدوده
 • U

  @Anonim   2022-12-13 11:47:14

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2189   OS:android 11
  unluck all immortality max speed inifity speed safe to use in realme
 • E

  @Anonim   2022-12-13 04:24:45

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  فلوس كتييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
 • U

  @Anonim   2022-12-08 03:52:51

  Kimden:US   cihaz:incar P8   OS:android 10.0
 • I

  @Anonim   2022-10-24 22:08:33

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  mod unlimited money i m indinesia, i m no speaking English, i m speaking Indonesia
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Xtreme Motorbikes şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (2) Sürümler of Xtreme Motorbikes şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Xtreme Motorbikes şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme