HappyMod › Games › Education › YoYa: Busy Life World Mod
YoYa: Busy Life World Mod

YoYa: Busy Life World şık APK 3.5 [Ücretsiz ödedi][Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-06-08

YoYa: Busy Life World şık değiştirilmiş bir versiyonudur YoYa: Busy Life World tarafından geliştirildi Yoya World. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: YoYa: Busy Life WorldMod APK 3.5... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz YoYa: Busy Life World 3.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıYoYa: Busy Life World şık APK 3.5 [Ücretsiz ödedi][Kilitli]
versiyon3.5
Güncelleme açık2023-06-08
Boyut671.47 MB
Mod BilgisiYoYa: Busy Life WorldMod APK 3.5
geliştiriciYoya World
KategoriEducation
Google Play'den edininYoYa: Busy Life World
Orijinal apk'yı indirinYoYa: Busy Life World (625.33 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
YoYa: Busy Life World şık APK
YoYa: Dress Up Princess şık APK
Bağlantılar İndir:

YoYa: Busy Life World şık APK 3.5 [Ücretsiz ödedi][Kilitli]

Hızlı indirme (625.33 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (625.33 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler YoYa: Busy Life World şık APK 3.5 [Ücretsiz ödedi][Kilitli]

Video Doğrulandı

YoYa: Busy Life WorldMod APK 3.5

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları YoYa: Busy Life World şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Yoya Meşgul Yaşam Dünyası Mod APK İndirmeleri eğlenceli bir dünya içerir.

Şu anda oynanacak çok çeşitli oyunlar var. Bazıları ücretsiz olarak indirilebilir ve telefonda oynatılabilir. Yoyo Games, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli oyunlara sahiptir. Bunlar yarış, RPG, 3D, çekim ve daha fazlası arasında değişir. Eğlenceli bir simülasyon oyunu arıyorsanız, bugün Yoya meşgul yaşam dünyasını indirebilirsiniz! Bu oyun sanal bir bebek evi gibi. Bu taklit ortamda istediğiniz gibi dijital karakterlerinizi giydirebilirsiniz. Ayrıca onlara makyaj koyabilir, şık kıyafetlere koyabilir veya hatta abartılı bir ortama koyabilirsiniz. Bebek evlerini seviyorsanız, bu oyun tam size göre. Bu oyunda dünyayı keşfedebilir ve birçok farklı şey yapabilirsiniz. Karakterinizi özelleştirebilir ve bakkal alışverişine gidebilirsiniz. Tasarlar, alışveriş merkezleri, evcil hayvan mağazaları ve daha fazlası gibi ziyaret edebileceğiniz birçok yer var. Buradaki en iyi yaşam simülatörü; Bugün bir deneyin.

# Böylece seyahat ve macera minimum çaba ile tadını çıkarabilirsiniz.

Şu anda, yararlanabileceğiniz çok çeşitli indirmelere erişiminiz var. Bir mobil uygulamadan ücretsiz olarak indirilebilecek birçok farklı oyun var; Buna macera oyunları, bulmacalar, yarış oyunları, RPG ve simülasyon uygulamaları dahildir. Eğitim ve sağlık gibi diğer uygulama kategorileri için bile indirmeler var. Her yaştan bugün oyun oynayabilir - çocuk ya da yetişkin olup olmadıklarına bakılmaksızın. Çocukluk hayallerinizi simüle eden video oyunları bile bulabilirsiniz! Popüler bir oyun, sanal bir bebek evini deneyimlemenizi sağlayan Yoya Meşgul Yaşam Dünyasıdır. Yoya World, oyuncunun öngördükleri mükemmel hayatı yaratabileceği bu oyunu yayınladı. Bu, kendilerini eşsiz yerlerle dolu neşeli bir dünyaya daldırarak yapılır. Reklam Karakterinizi adını, saç stilini, yüz özelliklerini seçerek özelleştirebilir ve kıyafetlerle kişiselleştirebilirsiniz. Spor giyim, resmi giyim ve elbiselerden seçim yaparak karakterin hangi kıyafetleri giydiğini seçebilirsiniz. Eviniz, alışveriş merkeziniz, kuaför salonu, güzellik dükkanı ve daha fazlası gibi oyundaki çeşitli yerleri keşfederken günlük hediyelerin ve eğlenceli bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, park ve hastane gibi diğer yerleri keşfedebilirsiniz.

# Yoya Meşgul Yaşam Dünyası birçok özelliğe sahiptir.

Sevimli bir simülasyon oyunu olan Yoya meşgul yaşam dünyasını indirebilir ve oynayabilirsiniz. Şu anda oyunları keşfetmek ve oynamak için harika bir zaman. İndirilebilir oyunlar, dileklerinizin gerçekleştiğini iddia etmenizi sağlayan simülasyon oyunlarına erişmenizi sağlar. Bunun nedeni, birçok insanın her zaman en iyi oyunları aradığı ve şu anda indirilebilir olanlar mevcut olmasıdır. Çocukken, bebek evleriyle oynamanın ne kadar eğlenceli olabileceğini biliyorsunuz. Bu deneyimden, Yoya: Meşgul Yaşam Dünyası'nı takdir edebilirsiniz. Bu video oyunu, keyif alabileceğiniz yeni bir dünyada oynamanızı sağlar. Kendinizi içine sokarak bu oyun boyunca renkli bir dünyanın tadını çıkarabilirsiniz. Diğer yerlerin yanı sıra kuaför salonunu keşfedebilirsiniz. Saçlarınızı bu oyunun gerçekliğinde halledebilirsiniz. Alışveriş merkezinin giyim mağazasında veya video arcade'de alışverişe gidebilirsiniz. Ayrıca tiyatroda film izleyebilir, arcade oyunları oynayabilir ve yemek sahasında yiyecek satın alabilirsiniz. Bundan sonra, kıyafet satın almak, fantezi moda aksesuarları satın almak ve hatta evinizi dekore etmek için moda mağazasına gidebilirsiniz. Sonra eve gidip rahatlayabilirsiniz! Reklam Oyunun büyük dünyasını özgürce keşfedebilirsiniz. Bu, eviniz ve dünyanın diğer bölgeleri gibi yerleri içerir. Ayrıca yeni aile üyeleri oluşturabilir ve onlara iş verebilirsiniz. Onlarla bile etkileşime girebilir ve birlikte vakit geçirebilirsiniz. Sıkıldığında, alışveriş merkezini veya seçtiğiniz başka bir yer ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bir video arcade, evcil hayvan mağazası ve daha fazlasını ziyaret edebilirsiniz. Hair salonuna bakışınızı değiştirebilir veya diğer ürünler için güzellik kaynağı veya moda mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Yoya: Meşgul Yaşam Dünyası adlı bir oyunda, karakterinizi istediğiniz gibi görünecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, oyunda görünen karakterleri özelleştirebilirsiniz. Bu, hafif bir oyun oynamak ve ne istersen yapmak için harika bir fırsat. Bu oyun, istediğiniz herhangi bir yere yerleştirmenize ve herhangi bir işlem yapmalarını sağlamanıza olanak tanır. Birini birisini bakkaliye götürmekten kıyafetlerini değiştirmeye kadar, bu oyun bir şey yaratmanızı sağlar. Bu oyun her dileğinize verebilir. Size bir hayvan ve eğlenceli oyuncak ailesi ile tamamlanmış minyatür bir ev yaratma yeteneği sunar. Bu, bir bebek evi isteyen ama bir tane karşılayamayan herkes için mükemmeldir.

# Yoya'yı alın: Oyunun karakterlerini ve ortamını değiştirmek için Meşgul Yaşam Dünyası Modu.

Yoğun yaşam dünyasının birçok bölümünü keşfetmek, dünyayı daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Bu yaşam dünyasının büyüklüğü inanılmaz; Nedenini anlamıyorsan endişelenmeyin. Günlük eve dönüş törenleri, değerli üyelerinizle tekrar bir araya gelmenizi sağlar. Oradan, arkadaşlarınızla birlikte okula gidebilir ve eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Alternatif olarak, üyelerinizle eviniz olarak hizmet veren bir okulda yaşayabilirsiniz. Bir dizi görkemli yetişkin aksesuarı ile süslenmenize izin verin. Her yeni eylem yeni bir zevk kaynağı sağlayacaktır. Başkalarının düşüncelerini göz ardı ederek, etrafınızda yarattıkları dünyanın tadını çıkarabilirsiniz.

# Görünüşünüzü değiştirerek kendinizi özelleştirin.

İnsanlarla tanışıp uygun bir izlenim yaratmaya çalışırken, görünüşünüzü ve hedeflerinizi kişiliğinize uymanız önemlidir. Bu, göz rengi ve cilt tonunun yanı sıra saç stilini ve rengini seçmek anlamına gelir. İnsanlar ayrıca istedikleri özellikleri vurgulayan bir kıyafet seçebilirler. Başlangıçta, sadece alışveriş merkezine göz atarak veya güzellik salonlarına katılarak yüksek değerli ürünler elde edebilirsiniz. Bunun nedeni, müdahaleci olmayan seçeneklerin geliştirilmesi zaman almasıdır. Aslında, herkes size yardımcı olacak kadar umursadığı sürece görünümlerinizi dönüştürebilir. Bu yapmak zor bir şey değil ve size yakın insanlar tarafından bile yapılabilir.

# Birçok yerde

Yoya World'in tamamen sentezlenen küçük oyunları, geliştiricinin istedikleri yerde dolaşmasına izin verin. Hatta arkadaşlarıyla okula gidebilirler. Kadınlar genellikle boş zamanlarında alışveriş alanını ziyaret etmeyi severler. Bu mağazalarda çok çeşitli şık kıyafetler satın alabilirler. Her biri keşfedilecek farklı bir konuya sahip birçok farklı sınıf vardır. Tüm park, özellikle çocuklara yönelik bir oyun alanına sahiptir.

# YoYa: Busy Life World şık APK 3.5 [Ücretsiz ödedi][Kilitli] Özellik:

Meşgul yaşam dünyası, çocuklar ve ebeveynleri için eğlenceli ve güvenli bir eğitici eğlence uygulamasıdır. Karakterlerimize katılın ve içindeki çeşitli mağazaları ve etkinlikleri keşfedin. Alışveriş yapın, ürün ve tasarımlarda ince ayar yapın, karakterlerinizi giydirin veya kendi hit parçanızı yaratın - Busy Life World'de her şey mümkün! Meşgul yaşam dünyası, orijinal ve en iyi bebek evi uygulamasıdır. Son derece etkileşimli, çocuklarınız evdeki her şeyi keşfedebilir ve kullanabilir. Karakterler yemek yer, uyur, duş alır, dişlerini fırçalar ve daha fazlasını yapar. Evcil hayvanınızı okula götürmek ister misiniz? Cesurca yap. Tembel hayvanı buz pateni parkına mı götürüyorsun? Tereddüt etme. Doktoru salona götürüp yeşil saçlarını mı boyatmak? etkileşim, ayrıntı, kullanım kolaylığı ve sadece eğlence açısından başka hiçbir bebek evi uygulaması yaklaşamaz! Oyun merakı ve keşfetmeyi teşvik eder. Çocuklar, mağazalarda bulunabilen veya yaratılabilen binlerce öğeyle kendi senaryolarını ve oynama yollarını icat edebilir. Oyunda çocuklarınıza katılın, oyunu öğrenmeye dönüştürmek için süreci yönetin veya sadece iyi bir kahkaha atın. Çocuğunuz için eğlenceli görevler ve rutinler oluşturun ve ayarlayın, öğelerle deney yapın, yeni oyun yolları keşfedin ve yeni kelimeler öğrenin. .*Şapka ve gözlüklerden karakterlerinizin tutabileceği yüzlerce öğeye kadar onlarca aksesuar.*Yüzlerce öğe oynanabilir.*Herhangi bir öğe ve ekipmanı kullanın, karıştırın ve eşleştirin.*Harika animasyonlar ve sesler.*Marketten alışverişe kadar farklı sahneler spordan restoranlara ve güzellik salonlarına!*Temalı odalar, gerçek yaşam ortamını özenle temsil eder. Her oda, gerçek bir evde bulmayı bekleyeceğiniz çeşitli eşyalarla dolu.*2-8 yaş arası çocuklara özel, ancak tüm aile için neşe getirecek. ÇOCUKLAR İÇİN KLASİK UYGULAMAMeşgul yaşam dünyasına ebeveynler güvenir. çünkü çocuklarının cihazlarında ne oynadığını da önemseyen ebeveynler tarafından yapılmıştır. *SOSYAL AĞLAR, ANLIK BİLDİRİMLER VEYA KAYIT YOK*3.ŞAHIS REKLAMLARI YOK*İNTERNETE BAĞLANMAYA GEREK YOK*ABONELİK YOKUygulamayı düzenli olarak güncelliyoruz, böylece sizin için daha iyi hale getirebiliriz. Mevcut tüm Meşgul yaşam dünyası özellikleri için en son sürümü edinin.

Yoya Meşgul Yaşam Dünyası Mod APK İndirmeleri eğlenceli bir dünya içerir.
Böylece seyahat ve macera minimum çaba ile tadını çıkarabilirsiniz.
Yoya Meşgul Yaşam Dünyası birçok özelliğe sahiptir.
Yoya'yı alın: Oyunun karakterlerini ve ortamını değiştirmek için Meşgul Yaşam Dünyası Modu.
Görünüşünüzü değiştirerek kendinizi özelleştirin.
Birçok yerde

# Nasıl indirilir ve kurulur YoYa: Busy Life World şık APK 3.5 [Ücretsiz ödedi][Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan YoYa: Busy Life World modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. YoYa: Busy Life World mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den YoYa: Busy Life World indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında YoYa: Busy Life World arayın.

# Tam Özellikler YoYa: Busy Life World şık APK 3.5 [Ücretsiz ödedi][Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut671.5MB
versiyon3.5
Sürüm Kodu108
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS BLUETOOTH WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE READ_EXTERNAL_STORAGE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.
Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.
PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir
işlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını engellemek için.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

MİKROFON:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanım özellikleri:
diğer.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#other.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor YoYa: Busy Life World şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın YoYa: Busy Life World şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 33

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (33)

 • V

  @Anonim   2023-06-08 00:13:54

  Kimden:VN   cihaz:SM-G610F   OS:android 8.1.0
  tôi ko thể chơi đc ok
 • A

  @Anonim   2023-06-07 01:56:36

  Kimden:AZ   cihaz:2201117TG   OS:android 12
  çox bəyəndim ən gözəl oyumdu
 • U

  @Anonim   2023-06-05 02:55:36

  Kimden:US   cihaz:SM-A135M   OS:android 13
  es bueno si no se preocupe mi amor bello y que se aga de ti lo que
 • G

  @Anonim   2023-06-04 18:06:47

  Kimden:GB   cihaz:CPH2207   OS:android 13
  no furniture
 • G

  @Anonim   2023-06-04 02:28:06

  Kimden:GB   cihaz:SM-A125F   OS:android 12
  it didn't work
 • T

  @Anonim   2023-06-01 20:30:02

  Kimden:TH   cihaz:vivo 1919   OS:android 12
  สนุกนะค่ะแต่ควรใช้เน๋ตได้น้าค่ะเพราะว่าบางคนไม่มีวายฟาย
 • G

  @Anonim   2023-06-01 04:46:15

  Kimden:GB   cihaz:RMX2020   OS:android 10
  it is a really fun game
 • T

  @Anonim   2023-05-29 01:32:54

  Kimden:TR   cihaz:SM-T220   OS:android 12
  не магу загрузіць праблему, выпраўце і абнавіце
 • I

  @Anonim   2023-05-28 09:47:12

  Kimden:ID   cihaz:V2205   OS:android 13
  I'm very disappointed because I can't play it
 • I

  @Anonim   2023-05-28 07:49:38

  Kimden:ID   cihaz:V2204   OS:android 12
  bagussssss banget kalian wajib don lwod
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin YoYa: Busy Life World şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler YoYa: Busy Life World

 • U

  @Anonim   2023-03-29 09:29:28

  Kimden:US   cihaz:Haier M53-52401   OS:android 10
  ****o your app is better than Toca Bocahskwgsueustsvs
 • A

  @Anonim   2023-03-28 09:10:43

  Kimden:AR   cihaz:PHILCO TP10F   OS:android 11
  chúpame el pito-el pene-tu yeta-vagima
 • B

  @Anonim   2023-03-25 03:33:35

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi Mi 9 Lite   OS:android 10
  se o jogo não presta eu aviso kkk pq não quero jogos sem coisas sem graça no meu celular nunca!!
 • U

  @Anonim   2023-03-15 06:37:41

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T295   OS:android 11
  q paso? xq no me cargaaaaaaaaaa a y dice 50-4000 carasteres
 • U

  @Anonim   2023-03-12 06:08:44

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 11
 • B

  @Anonim   2023-03-03 06:51:16

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J610G   OS:android 10
  estou esperando o yoya instalar
 • U

  @Anonim   2023-02-21 00:32:54

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G975U   OS:android 12
  jsklllllllllllllllllllllldlkxjxhdgHHhzhxydydydydyfhfh
 • R

  @Anonim   2023-02-17 15:38:32

  Kimden:RU   cihaz:realme RMX3501   OS:android 11
  всё ок.аппрргеппрошшшщщорсен семенил ещё ваш за ваш за неё навеса виза чё на гос её удалили целлюлоза цо ваш
 • G

  @Anonim   2023-01-31 13:43:52

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T225   OS:android 12
  ****o Mod app can you please stop being on my mp hgwvsghsnsmso
 • U

  @Anonim   2023-01-30 12:37:44

  Kimden:US   cihaz:motorola motorola one vision   OS:android 11
  yoyAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lifee
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

YoYa: Busy Life World şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (28) Sürümler of YoYa: Busy Life World şık

 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.5 [Ücretsiz ödedi][Kilitli]
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.4 [Ücretsiz ödedi][Kilitli]

  YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.4 [Ücretsiz ödedi][Kilitli]

  Tüm Ücretli İçeriğin Kilidini Açtı
  Yoya: Meşgul Life World v3.4 Mod APK, her zaman hareket halindeyken ve yoğun hayatları olan oyuncular için tasarlanmış bir oyun uygulamasıdır.
  Uygulama, oyunculara bir Farklı günlük aktivitelerde bulunurken rahatlama ve eğlenme şansı.
  Oyunun mod sürümü, ücretli içeriğin kilidini açar, bu da oyuncuların bir kuruş harcamadan sürükleyici bir oyun deneyiminin tadını çıkarabileceği anlamına gelir.
  Yoya Gaming uygulaması, yoğun yaşamlarının stresinden kaçmak ve eğlenceli ve eğlenceli bir etkinliğe katılmak isteyen bireyler için mükemmeldir.
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.3.1 [Ücretsiz ödedi][Mod Menu][Mod speed]

  YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.3.1 [Ücretsiz ödedi][Mod Menu][Mod speed]

  Mod Menüsü
  1. Tüm ücretli içerik çalınabilir
  2. Reklam yok
  3. Oyunu hızlandırın
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.3 [Ücretsiz ödedi][Mod Menu][Mod speed]

  YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.3 [Ücretsiz ödedi][Mod Menu][Mod speed]

  Mod Menüsü 1. Tüm ücretli içerikler oynatılabilir 2. Reklam yok 3. oyunu hızlandır
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.2.1 [Ücretsiz ödedi][Kilitli][Tam]

  Kilitsiz Ücretli İçerik
  YoYa: Busy Life WorldMod APK 3.2.1, oyunculara iş, özel yaşam ve ilişkileri dengeleme zorlukları sunan bir mobil oyundur.
  Bu oyun, kilitsiz ücretli içerik içerir ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunar. deneyim.
  Oyuncular en başından itibaren, tam zamanlı bir işte çalışmak, aileyle ilgilenmek ve ilişkileri sürdürmek gibi birden fazla görevi dengelemek zorunda kalacak. kilidini açmak için benzersiz zorluklar ve görevler.
  Oyuncuları eleştirel düşünmeye, görevlere öncelik vermeye ve zamanı yönetmeye zorlayan eğlenceli ve ilgi çekici bir oyundur.
  Kilidi açılmış ücretli içeriğiyle oyuncular kendilerini tamamen oyuna kaptırabilir, daha keyifli hale getiriyor.
  Oyun, uygulama mağazalarından indirilebilir ve iOS ve Android işletim sistemleriyle uyumludur.
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.2

  Popüler oyun YoYa: Busy Life World, artık Çince dilini destekleyen 3.2 sürümüyle güncellendi.
  Bu, Çince konuşan oyuncuların artık oyunu ana dillerinde oynayabilecekleri ve daha iyi bir oyun deneyimi sunabilecekleri anlamına geliyor. deneyim.
  Ayrıca sürüm 3.2, tüm sahnelerin kilidini açan ve oyunculara oyunun dünyasını keşfetmeleri için daha da fazla fırsat sağlayan bir mod içerir.
  İster iOS'ta ister Android'de oynayın, YoYa'nın en son sürümü : Meşgul Hayat Dünyası artık indirilebilir ve keyfini çıkarabilir.
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.1 [Kilitli]

  Kilidi açılmış
  yoya: Meşgul Yaşam Dünyası, oyunculara sanal yaşamlarının kontrolünü ele geçirmek için heyecan verici bir fırsat sunan popüler bir simülasyon oyunudur. Yeni Mod. Yoya: Meşgul Yaşam Dünyası, kullanıcıların benzersiz ve kişiselleştirilmiş seçimler yapmasına izin verir.
  Oyun, oyuncuları meşgul ve eğlendiren gerçekçi, hızlı tempolu bir ortam sunar. , oyunu daha da heyecan verici hale getirmek. Sen.
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.0.1 [Ücretsiz ödedi][Mod Menu][Mod speed]

  Mod Menüsü
  1. Tüm ücretli içerik çalınabilir
  2. Reklam yok
  3. Oyunu hızlandırın
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 3.0 [Ücretsiz ödedi][Kilitli]

  Kilitsiz Ücretli İçerik
  YoYa: Meşgul Hayat Dünyası Mod APK 3.0 Kilitsiz Ücretli İçerik, oyuncuların modern zaman bireyinin telaşlı yaşam tarzını deneyimlemelerine olanak tanıyan bir oyundur. kendilerini oyunun dünyasında hissedin ve iş, sosyal yaşam ve kişisel sağlık arasında denge kurmanın getirdiği farklı zorlukları keşfedin.
  Oyunda, oyuncular farklı seviyelerde ilerlemek için zamanlarını etkili bir şekilde yönetmeli ve akıllı kararlar vermelidir.
  />Çeşitli mini oyunlar ve günlük görevlerle YoYa: Busy Life World, oyuncuların ilgisini çekeceği kesin olan eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyim sunar.
  Genel olarak, YoYa: Busy Life World Mod APK 3.0 Kilidi Açılmış Ücretli İçerik bir zorunluluktur -Modern hayatın heyecanını ve zorluklarını eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde deneyimlemek isteyen herkes için deneyin.
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 2.16 [Ücretsiz ödedi][Mod Menu][Mod speed]

  Mod Menüsü
  1. Tüm ücretli içerik çalınabilir
  2. Reklam yok
  3. Oyunu hızlandırın
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 2.15 [Ücretsiz ödedi][Kilitli][Tam]

  Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
  YoYa: Busy Life World sürüm 2.15 MOD APK, oyuncuların günlük yaşam deneyimlerini eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde simüle etmelerini sağlayan popüler bir oyundur.
  Oyunun en son sürümü ile tümü ücretlidir. içeriğin kilidi, oyuncuların herhangi bir kısıtlama olmaksızın keyfini çıkarması için açılır.
  Oyun, oyuncuların işlerinden ilişkilerine ve hatta evcil hayvanlarına kadar kendi sanal hayatlarını yönetebilecekleri sürükleyici bir deneyim sağlar.
  MOD APK sürümü şunları sunar: oyunu daha da keyifli hale getiren ek özellikler ve avantajlar.
  Oyuncular artık tek kuruş bile harcamadan oyunun tüm potansiyelini deneyimleyebilirler.
  Genel olarak, YoYa: Busy Life World sürüm 2.15 MOD APK herkes için mükemmeldir eğlenceli ve ilgi çekici bir mobil oyun arıyorum.
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 2.14 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Sonsuz]

  Kilitli Ücretli İçerik Kilitli Ücretli İçerik
  Yoya: Meşgul Yaşam Dünyası, oyuncuların yoğun bir yaşam sürmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimlemelerini sağlayan eğlenceli ve ilgi çekici bir simülasyon oyunudur. meşgul ve eğlendirilmiş.
  WorldMod APK 2.14 Kilitli Ücretli İçerik ile, oyuncular oyunun tüm ücretli içeriğine ücretsiz erişebilir, deneyimi daha da keyifli hale getirebilir.
  Bu, yeni karakterler, öğeler ve yerleri içerir. Keşfedin. Ve sonsuz olasılıklar, her yaştan oyuncu arasında favori olacağından emin olabilirsiniz.
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 2.13

  Oyun test aşamasında. Test deneyiminizi optimize etmek ve size oyundaki tüm harita deneyimini sağlamak için
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 2.11 [Ücretsiz ödedi][Mod Menu][Mod speed]

  Mod Menüsü 1. Ücretli tüm içerik çalınabilir 2. Reklam Yok 3. Oyunu hızlandırın
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 2.10 [Ücretsiz ödedi][Mod Menu][Mod speed]

  Mod Menüsü
  1. Tüm ücretli içerik çalınabilir
  2. Reklam yok
  3. Oyunu hızlandırın
 • YoYa: Busy Life World Mod Apk 2.8.3 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

  Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi
  Yoya: Meşgul Yaşam Dünyası, dünyayı fırtına ile alan popüler bir mobil oyundur. Bununla birlikte, oyunun bazı içeriği kilitli ve oyuncuların kilidini açmak için gerçek para ödemek zorunda. BR/> Bu, oyuncuların para harcama konusunda endişelenmeden oyuna tamamen dalabilecekleri anlamına gelir. Yoya: Yoğun yaşam dünyası.
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler YoYa: Busy Life World şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme