HappyMod › Games › Adventure › Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu Mod
Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu Mod

Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık APK 1.02.01 [Mod Menu]

Güncelleme açık: 2023-03-26

Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık değiştirilmiş bir versiyonudur Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu mod v1.02.01 (menüye karşı... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu 1.02.01 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıZ.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık APK 1.02.01 [Mod Menu]
versiyon1.02.01
Güncelleme açık2023-03-26
Boyut19.05 MB
Mod BilgisiZ.O.N.A Shadow of Limansk Redu mod v1.02.01 (menüye karşı)
KategoriAdventure
Google Play'den edininZ.O.N.A Shadow of Limansk Redu
Orijinal apk'yı indirinZ.O.N.A Shadow of Limansk Redu (34M)
Bağlantılar İndir:

Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık APK 1.02.01 [Mod Menu]

Hızlı indirme (34M)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (34M)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık APK 1.02.01 [Mod Menu]

Özellik V1 Özellik:
Menü

Özellik V2 Özellik:
Mod Menüsü

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Z.O.N. Oyun hakkında Limansk Redux'un gölgesi tanıtıldı.

Uzun bağlamalı sırlar kıyametin altına gömülüdür.

# Hikaye konusu

Dünya, 2014 yılında insanların yok olmasına neden olan büyük bir sıkıntı yaşadı. Gezegenin yüzeyi bitki örtüsünü kaybettikçe moloz dışında her şey geride kaldı. Ek olarak, olay nedeniyle Dünya'nın yüzeyi toksik çöller haline geldi. Çernobil bölgesinin içine bir avuç insan sığındı. Bu süre zarfında, Orta Çağ'daki yaşam karardı. Yıllar sonra Çernobil Bölgesi'nde yeni bir nesil doğdu ve büyüdü. Ama yenilenen umut ortaya çıktığında işlerin daha parlak hale geldiğini düşündüm. O zaman Hope'un geri döndüğü gibi insanlığı korkunç bir tehlike. Dünya çapında sıcaklık düşüşü endişe kaynağı oldu. İnsanlar eski metro tünellerinden uzakta yeni bir sığınak bulmak için birbirleriyle beyin fırtınası yaptılar. Gezegenimize giren bu tehlikeli olaydan çıkmayı umuyorlardı. Hayatta kalan sakinler Serioga'yı hikayelerinde bir karakter olarak adlandırdı. Daha önce X olarak bilinen kanalları araştırmış ve kontrol etmişlerdi. Ancak herkes bundan sonra bir şeyler iyi olduğunu varsaydı - bu konuda çok yanılmışlardı. Karanlık olarak adlandırılan canavarlar kendilerini normal insanlar olarak sunarlar. Bununla birlikte, herhangi bir şefkat veya insan özellikinden yoksundurlar. Sadece kan ve öldürme biliyorlar; İnanılmaz sağlıkları, çıplak ellerden başka bir şeyle yenilmeyi zorlaştırır. İnsanlar karanlıktan kaçmaya ve dünyayı kaplayan soğuk sıcaklıklardan kaçınmaya çalıştıkları için daha da yeraltına saklanmalıdır. Bir tünelin sonuna geldiğinde, onlar ve herkes son on yıldan daha korkunç ve karanlıktan daha korkutucu bir şey keşfederler.

# Bu oyunda ne başaracaksınız?

Limansk Redux'un Gölgesi Z.O.N. Oyunu, Agaming+şirketi tarafından yayınlanan kıyamet sonrası bir aksiyon macerası oyunudur. Birinci şahıs Survival Shooter platformu, rol yapma türü ve keşifle dünyaya karanlık bir macera ile birlikte gelir. Uçmadan önce, gölgelerde gizlenen tüm düşman yaratıklarını öldürmelisiniz. Binlerce kez karanlıktan daha güçlü ve daha tehlikelidirler. Ayrıca tüm düşman yaratıkları sizi fark etmeden önce hızlı bir şekilde bulup öldürmelisiniz. Bu gizemli düşman adlandırılabilir ama bulmak çok zor. Rastgele zamanlarda şekli değiştirir ve görünür. Görünüşü en zor savaş hazırlıklarına bile meydan okuyor. Oyunun korkutucu dünyasına adım attığınız andan itibaren saldırı altındasınız. İster yalnız bir düşman ya da vahşi yırtıcıların sürüsü olsun, her sahne sizi yakın tehlikede bulur. Ve hiçbir düşman görünürde gerçekleşmediğinde, sinirleriniz hala sessizlikten kaynaklanabilir. Durum ne olursa olsun, her zaman kendinizi ve takım arkadaşlarınıza tehlike ile karşılaşma konusunda kurtarmaya öncelik vermelisiniz.

# Oynanış

Oyun için farklı zorluklar, bir oyuncunun çelik ruhuna ve oyunu ne kadar zorla ele alabileceklerine göre seçilir. Oyunda dört seviye var: yeni başlayan, deneyimli, takipçi ve zorluk. Z.O.N. Limansk Redux oyununun gölgesi, ortamında macera, savaş ve korku yönlerini birleştiriyor. Oyunun savaş ve keşif oranı çok yakın. Sürekli kavga etmeyi düşündüğünüzde, görünen beklenmedik canavarlar yorulmanıza neden olur. Oradan, zihniniz endişeli keşifle karanlık bodrumu keşfetmek için hızla değişir. Tüm bu olaylar kahramanı uzun bir yolculukta yönetir. Oyunun sol ve sağ kontrollerini hedeflemek ve manevra arasında sorunsuz bir geçiş yapmak, bu oyunu oynamak için gereken tek şeydir. Silah seçimine ekranın sağ tarafındaki bir düğmeden erişilebilir. Aynı düğme aynı zamanda menüde gezinmek için bir araç görevi görür. Savaş operasyonları gerçekten çok fazla düşünce gerektirmese de, hayatta kalmayı sürdürmek tamamen başka bir hikaye. Devletleri yarattığım düşman olarak, her geçen savaşta giderek daha sofistike düşmanlar ortaya çıkıyor. Macera hikayesinde ilerlemek için karakterler görevleri tamamlamalı ve araçlar bulmalıdır. Daha sonra bu araçları bir sonraki zorluklarının üstesinden gelmek ve hikayenin ilerlemesine devam etmek için kullanabilirler. Bu dramatik unsur, macera sahnelerindeki kavgaların neden bu kadar etkili olmasıdır.

# Harika bir hikaye!

Oyun, benzersiz platformuna dayanan benzersiz sanal bilimkurgu dünyaları üreticisi Agaming + tarafından geliştirildi. Oyunun planı 2014'te başlar ve insanlık ve diğer birçok yaratık etrafında döner ve korkunç bir tarihsel olay yaşar. Vahşi, cansız bir arazi, kıyamet olayın bir yan etkisi olarak Dünya'dan dışarı çıkıyor. Hala hayatta olan herkes, bu yıkıcı olaydan sonra gezegeni restore etmek için anıtsal görevle mücadele etmelidir. 20 yıl boyunca, hayatta kalanlar son derece zorlu olduğunu kanıtlayan minimal bir varoluşla yaşadılar. İkinci bir felaket onları sadece 20 yıl sonra 2034'te vurdu. Bu olaydan önce, topluluk bazı üyeleri topraklarını geri almayı başardı. Hayatta kalmak için, insanlar istasyonun bodrumunda kalıcı olarak ikamet etmelidir. Hava aniden dramatik bir şekilde değişti ve sıcaklıkta önemli ölçüde düştü.

# Bağımlılık yapan oyun, oyuncuları daha fazla oynamaya teşvik eder.

Z.O.N.A'nın Limansk Redux oyun motorunun gölgesi ölü, vahşi ve korkutucu bir dış sahneyi içeriyor. Dahası, oyuncular korkutucu dış mekanların yanı sıra zehirlenmiş ve dönüştürülmüş insanlardan da zorluklarla karşılaşacaklar. Şu anda, oyuncular sizin gibi oyundaki oyuncu tarafından rol oynaması ve kontrol edilmesi gereken hayatta kalanlar ile uğraşmalıdır. Hangi seçim yaparsanız yapın, oyunun bağlamı her zaman karşılanması gereken zor bir zorlukla başlar. Korkaklar onu buldukları gibi bırakır, kahramanlar korkularıyla yüzleşmeye ve yeni engelleri fethetmeye devam eder. Kahraman olmayı seçerseniz, silahınızı alın ve sevgili ülkenizi daha fazla sıkıntıdan kurtarın.

# İnanılmaz grafikler ve sesler bu oyunun harikaliğini arttırır.

Üreticinin detaylara ve büyük yatırımlara olan ilgisi şirketi ileriye doğru itti. Ses ve görüntü kalitesinde gerçek duygularla zorlayıcı bir hikaye oluşturmak için.

# Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık APK 1.02.01 [Mod Menu] Özellik:

Z.O.N.A Shadow of Limansk Redux — şimdiye kadar yaratılmış en sürükleyici oyun dünyalarından birinde ölümcül dövüş ve gizliliği keşif ve hayatta kalma korkusuyla harmanlayan AGaming+'ın destansı, hikaye odaklı birinci şahıs kıyamet sonrası nişancı oyunudur. Kısa arka plan. 2014'te dünyamız insanlığın çoğunu yok eden ve Dünya yüzeyini zehirli bir çorak araziye çeviren kıyamet yaşadı. Hayatta kalan birkaç kişi Çernobil Bölgesi'nde saklandı ve insanlık Orta Çağ'a daldı. Yıl 2034. Hariç Tutma Bölgesi'nde yeni nesiller büyüdü ve görünüşe göre hayat daha iyi hale geliyordu. Ancak yeni bir kıyamet insanları vurdu. Dünya yüzeyinde sıcaklık hızla düştüğü için insanlar sığınacak yerleri eski metro tünellerinin derinliklerinde aramak zorunda kaldılar… Adınız Serioga. Dünya yanmadan hemen önce doğdun, bu yüzden harabeler içinde büyüdün. "Х" sığınağını bulup kontrolü ele geçirdikten sonra, o korkunç savaşta hayatta kalanlar için en kötüsünün geride kaldığını umdunuz. Şimdi insanlar, 20 yıldan fazla bir süredir devam eden kanın durdurulmasına yardımcı olması gereken uzun yıllar boyunca yiyecek tedarik ediyor ve yeni silahlar. Ama çok yanıldın...

Z.O.N. Oyun hakkında Limansk Redux'un gölgesi tanıtıldı.
Hikaye konusu
Bu oyunda ne başaracaksınız?
Oynanış
Harika bir hikaye!
Bağımlılık yapan oyun, oyuncuları daha fazla oynamaya teşvik eder.
İnanılmaz grafikler ve sesler bu oyunun harikaliğini arttırır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık APK 1.02.01 [Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu arayın.

# Tam Özellikler Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık APK 1.02.01 [Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut19.1MB
versiyon1.02.01
Sürüm Kodu8

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_PHONE_STATE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
DİĞER:
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD55ECF6DBD866BD78406B00EBFB0FD0486
imza2C24CDD80AC13B8AAEF6748E956344C89D467592
DAFE31F78A7C07E65FBF1BD54BAA0825E36C4369B0A9C1C3C4E411B809A63C03
GeçerliFri Jun 27 10:23:07 CEST 2014 until: Wed Oct 24 10:23:07 CEST 4204
Seri numarası221ad1bd

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid Android
OUUnknown
organizasyonUnknown
yerelKaliforniya
ülkeBİZ
şehirdağ manzarası

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • U

  @Anonim   2023-02-21 07:34:31

  Kimden:US   cihaz:SM-A135M   OS:android 12
  espectacular buen juego muy divertido excelente gráficos muchas misiones
 • U

  @Anonim   2023-01-23 02:36:28

  Kimden:US   cihaz:moto e6 play   OS:android 9
  espectacular buen juego
 • R

  @Anonim   2022-12-06 22:42:47

  Kimden:RU   cihaz:SM-A736B   OS:android 13
  когда приезжаешь когда ворота открывают чёрный экран
 • D

  @Anonim   2022-11-05 01:26:39

  Kimden:DZ   cihaz:ANE-LX1   OS:android 9
  #HappyMod# تسنسنرسزسنتس نسنستس نسنستس
 • R

  @Anonim   2022-09-14 18:08:50

  Kimden:RU   cihaz:TECNO KF6m   OS:android 11
  не скачивается -4- щн анщманмзмнщнпмнщманщиа
 • R

  @Anonim   2022-08-21 23:09:46

  Kimden:RU   cihaz:DRA-LX9   OS:android 10
  The game is snooky I missed it in 4 hours I will look forward to the continuation of the game!
 • R

  @Anonim   2022-03-24 11:57:48

  Kimden:RU   cihaz:SM-A032F   OS:android 11
  Не работает #HappyMod#
 • U

  @Anonim   2021-07-22 07:48:16

  Kimden:US   cihaz:motorola one 5G UW   OS:android 11
  basically a rip off of metro I didn't have to play long to notice like a second in and it doesn't suit my needs and there isn't a description on the mod
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu

 • I

  @Anonim   2022-12-06 17:49:44

  Kimden:IN   cihaz:samsung SM-M315F   OS:android 12
  cheat khfofoyfpyxlhclhxlhcljcohckhxlhxlhfhkxkgxoyxoxoyydigxoyxigdgisigdoysoyyxoyxogxigzogzogzotzogzoyxoydyodoydoydydoydoy
 • G

  @Anonim   2021-07-24 17:37:32

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI HUAWEI VNS-L21   OS:android 7.0
  please instal this. game is in awesome go go go to instal now
 • I

  @Anonim   2021-07-23 15:34:30

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 5 Plus   OS:android 8.1.0
  i need mod menu mod unlimited money and pro aim thanks
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (3) Sürümler of Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Z.O.N.A Shadow of Limansk Redu şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme