HappyMod › Games › Simulation › Zero City: base-building games Mod
Zero City: base-building games Mod

Zero City: base-building games şık APK 1.36.5 [Mod Menu][High Damage][Yenilmez]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2022-12-27

Zero City: base-building games şık değiştirilmiş bir versiyonudur Zero City: base-building games tarafından geliştirildi Beingame Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Zero City MOD APK 1.36.5 (Menü, Menü, Yüksek Hasar/Savunm... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Zero City: base-building games 1.37.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıZero City: base-building games şık APK 1.36.5 [Mod Menu][High Damage][Yenilmez]
versiyon1.36.5
Güncelleme açık2022-12-27
Boyut109.81 MB
Mod BilgisiZero City MOD APK 1.36.5 (Menü, Menü, Yüksek Hasar/Savunma)
geliştiriciBeingame Limited
KategoriSimulation
Google Play'den edininZero City: base-building games
Orijinal apk'yı indirinZero City: base-building games (103.17 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Zero City: base-building games şık APK
Bağlantılar İndir:

Zero City: base-building games şık APK 1.36.5 [Mod Menu][High Damage][Yenilmez]

Hızlı indirme (103.17 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (103.17 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Zero City: base-building games şık APK 1.36.5 [Mod Menu][High Damage][Yenilmez]

Özellik V1 Özellik:
Menü, Menü, Yüksek Hasar/Savunma

Özellik V2 Özellik:
Menü, Menü, Yüksek Hasar/Savunma

Özellik V3 Özellik:
Hasar, savunma çarpanı

Özellik V4 Özellik:
Menü, Menü, Yüksek Hasar/Savunma

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Nasıl Oynanır Valve tarafından üretilen ve Team Fortress 2'yi çevrimiçi oynamak için gerekli adımlara genel bir bakış sunan bir videodur.

Oyunun arayüzünün kullanımı kolaydır ve kontroller basittir. Hareket bir musluk, tutma veya sürükle ile gerçekleştirilir. Eylemler ayrıca bir takım üyesi tutarak ve bunları barınaktaki başka bir odaya taşıyarak da yapılabilir. Savunma teçhizatı, silahlar ve daha fazla asker ekledikten sonra, oyunun dünya haritasına gidin. Oradan, çeşitli becerileri etkinleştirmek için alt ekran simgelerine dokunun. Ekstra fonlar veya ek silahlar gibi ek malzemelerin reklamı bazen eşlik eden kutuda görünür.

# 2 maçta oyunda iki oyun modu var.

Oyunun büyük kısmı, bu salgının nasıl başladığının gizemlerini ortaya çıkarmak ve hastalık için bir tedavi geliştirmekten geliyor. Oyuncular, Zombies'in beyni ve onun tavuklarına karşı savaşmanın yanı sıra, kötülük güçleriyle de mücadele etmelidir. Büyük zombi gruplarından geçerken yeteneklerinizi test etmek zorunda kalacaksınız. Üssünüzü savunun ve dünyanın geri kalanını korumak için savaşmaya çıkın. Ek olarak, bu yamyam veba ve gezegenden ortadan kaldırmalısınız. Zero City çok oyunculu bir PVP seçeneği içerir; Oyuncular çevrimiçi oynamayı tercih ederse bu seçeneği seçebilirler. Ayrıca, oyun iki ek oyun modu içerir. Çevrimiçi modda diğer barınaklara baskın yapmanız gerekecek, çünkü bu en uygun oyunun hayatta kalmasıdır. Sadece dayanıklı dayanık; Feckless yok. Nasıl devam etmeyi düşündüğünüze karar verin. Reklamcılık

# Yaşamaya devam etmek için ne gereklidir.

Barınağınıza sürekli olarak yükseltmeniz ve oda eklemeniz gerekir. Buna ek olarak, sığınağınıza birçok savunma yapısı eklemeniz gerekir. Bunun nedeni, ölümsüzlerin düzenli olarak evinize karşı saldırılar başlatmasıdır. Her ikametgahını önemsemeli ve onları savaşa hazırlamalısınız. Onları iyi eğitmeli ve savaşabilmeleri için stratejilerle donatmalısınız. Ayrıca yeni yetenekler geliştirmelerine, yeni beceriler edinmelerine ve onları savaşa sokmalarına yardımcı olmalısınız. Hayatta kalmanızı sağlamak için, her biri sakin üyelerinizin her birini düzgün bir şekilde donatmanız gerekir. Onları canlı tutmak istiyorsanız gerekli araçlara sahip olacak şekilde değiştirin. Bu kolay olmayacak, ancak yaşamaya devam etmeyi umuyorsanız bu görevi tamamlamanız zorunludur.

# Benzersiz grafikler oyuncuları çeker.

Zero City'nin muhteşem grafikleri ayrıntılı oyun içi tasarımlardan geliyor. Oyun başladığında, oyuncular kıyamet sonrası türlerin sevdiği türün bir kanıtı olarak ıssız bir araziyi görürler. Oyunun görüntüleri oyuncular üzerinde bir etki yaratıyor çünkü onlarla çok ilişkili. Oyuncular üçüncü şahıs veya birinci şahıs perspektifleriyle savaşa girmezler. Bunun yerine, oyunu makul bir görüntüleme açısına sahip 2D düzlemle görüyorlar. Kıyamet sonrası bir dünyada, zombilerle istila edilen bu oyun, etkilenen insanların yaşamlarını stabilize etmeye odaklanan mülteci kamplarını yönetmek etrafında dönüyor. Oyunun yöneticisi olarak, mülteci hayatını zamanla istikrarlı tutmalısınız.

# Kıyametten sonra sağlam bir temel oluşturun.

Zero City, oyuncuları yaşamak için güvenli bir yeraltı sığınağı inşa etmeye teşvik eder. Bu görev, canlı varlıklar için otomatik olarak istikrarlı bir ev yaratmak da dahil olmak üzere çok sayıda benzersiz deneyim sağlar. Buna ek olarak, görevleri kademeli ve tutarlı bir şekilde gerçekleştirmek diğer avantajlar sağlar. İlk adımı bile atmadan önce, birçok şey dikkatinizi çeker. Bunun nedeni, hayatın istikrarlı durumunun, bir oyuncunun tamamlaması gereken birçok daha büyük projede sadece ilk adım olmasıdır. Barınağınıza daha fazla eklemek için birçok oda ve alanınız olacak. Belli sayıda karaktere ulaştıktan sonra, bunları farklı uzmanlıklara ayırabilirsiniz. Dünyanın bitiminden önce modern ve güvenli bir temel oluşturmanız gerekecek. Bu, birçok amaçla savunma yapıları ve odalar inşa etmek için çok zaman gerektirecektir. Zamanla, üssünüze değiştirilebilecek ek odalar eklenecektir. Amacınız kıyamet sırasında yok olmayacak istikrarlı bir medeniyet geliştirmektir.

# Zombilerle savaşa girin.

Başkaları için güvenli bir sığınak inşa etmek, bu büyük zombi oyununun ilk adımıdır. Bununla birlikte, tamamen işlevsel bir dünya yaratmak mutlaka bu hedefe sahip değildir. Bunun yerine, oyuncular teknik ürünler, savaş kostümleri ve silah yaratmaya odaklanan temel odalarla başlar. Kana susamış zombilerle savaşmak ve dünyayı hızlı bir şekilde bitirmek için savaşlara katılmak gerekir. Ek koruma, üssün çoklu savunma önlemlerinden gelir. Ayrıca, farklı gruplar göndermek dünya tamamlanmasını hızlandırabilir. Zombilerle her yeni karşılaşmada kendinizi belirli baskılara hazırlamanız gerekir. Bunlar, ölümsüzlerle yüzleşmeye devam ederken her savaşı yüzleşmek için bir sevinç haline getirir. Ekipmanınıza güvenen, birden fazla oyun moduna katılabilirsiniz. Otomatik maçlarda, hem sağlığınız hem de rakibinizin bir kerede görüntülenmesi. Aynı anda birbirinize de saldırabilirsiniz. Bir süre sonra savaşın galibini belirleyebilirsiniz. Bir oyun sırasında, destekleyici bir karakter mevcut ekranın kazananını görüntüleyebilir. Ekibinizin ölümsüzlere karşı gücünü koruyarak buna katkıda bulunun.

# Gururlu bir kurtulan.

Zero City'nin kayıtları, sağ kurtulanların var olduğunu gösteriyor. Bu, oyuncuların güçlü ve zayıf yönlerini bulmak için diğer oyunculara karşı yüzleşmeyi seçebileceği anlamına gelir. Şehirde şerefiye ve sakin olmak için halkla işbirliği yapabilirler. Her zaferden sonra oyuncular gururlu ve memnun hissedebilirler.

# Zero City moduna zarar veren bir cennet yaratın.

Bir zombi kıyametinin ardından, dünya manzarayı gösteren zar zor algılanabilir kalıntılara sahip ıssız bir arazide. Sonuç olarak, sizin gibi hayatta kalanlar var ve mevcut koşullara uyum sağlamalıdır. Bunu yapmak zor zamanlar. Ancak paralı asker olarak deneyimle, hayatta kalma koşullarını hızla bulursunuz.

# Zero City: base-building games şık APK 1.36.5 [Mod Menu][High Damage][Yenilmez] Özellik:Zero City: Zombie games for Survival in a shelter Mod game is a simulation game with the battle can be accelerated. In this mod game, you can free to play the game and save a lot of time. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadYeni dünyadaki son barınaklardan birinin komuta et! Hayatta kalanları bir araya getirin ve onları yönlendirin, insanları eğitin ve görevler atayın - her zaman herkes için bir iş var! Üssünüzü oluşturun ve güçlendirin ve emprenye edilemez hale getirin! Virüs yayılır, çok geç olmadan hareket etme zamanı. Savaşçılar uyanık olmalı ve silahları hazır olmalı. Terk edilmiş depolarda bulunan eşyalar ve malzemeler, zombi ordularına ve efendilerine karşı savaşlarda yararlı olacaktır. İşte oyunda aldığınız bazı özellikler: • Sığınak inşaat yönetimi. İşçiler zaten orada. Şimdi inşa etmeye başlama emri verin! Çeşitli savunma yapıları inşa ederek sığınağınızı savunmaya hazırlayın. Hangi savunma kombinasyonunun en etkili olacağına karar verin! İnsanlara yeni beceriler öğretin, yükseltme ve pratikte öğrendiklerini göstermelerine izin verin! • Ekipman seçimi. BR> • Çok oyunculu, pvp. Arena'nın turnuvasında düşmanlarınıza hakim olmak veya diğer barınaklara saldırılara hükmetmek için güçlü, yenilmez bir takım oluşturun. Şovu açık çatışmada yöneten diğerlerine gösterin! • Hikaye odaklı kampanya. Cesur savaşçılarınızın önünde zombi ve mutant fanatik orduları ile yüzlerce savaş var. Kimseyi etkisiz bırakmaz.

Nasıl Oynanır Valve tarafından üretilen ve Team Fortress 2'yi çevrimiçi oynamak için gerekli adımlara genel bir bakış sunan bir videodur.
2 maçta oyunda iki oyun modu var.
Yaşamaya devam etmek için ne gereklidir.
Benzersiz grafikler oyuncuları çeker.
Kıyametten sonra sağlam bir temel oluşturun.
Zombilerle savaşa girin.
Gururlu bir kurtulan.
Zero City moduna zarar veren bir cennet yaratın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Zero City: base-building games şık APK 1.36.5 [Mod Menu][High Damage][Yenilmez]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Zero City: base-building games modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Zero City: base-building games mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Zero City: base-building games indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Zero City: base-building games arayın.

# Tam Özellikler Zero City: base-building games şık APK 1.36.5 [Mod Menu][High Damage][Yenilmez]

// İndirme Bilgileri //

Boyut109.8MB
versiyon1.36.5
Sürüm Kodu5029
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET VIBRATE WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE FOREGROUND_SERVICE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS BILLING BIND_APPHUB_SERVICE BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
PowerManager Wakelocks'u kullanmanın işlemciyi uyku veya ekrandan korumasına izin verir.
Dimming .; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.; Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer .
Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.:

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği #Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Zero City: base-building games şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Zero City: base-building games şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • I

  @Anonim   2023-02-07 09:17:05

  Kimden:ID   cihaz:RMX3231   OS:android 11
  #HappyMod# pls no download
 • R

  @Anonim   2023-02-03 23:06:14

  Kimden:RO   cihaz:motorola one fusion+   OS:android 11
  Nu funcționează, trebuie reactualizată
 • G

  @Anonim   2023-01-31 18:05:39

  Kimden:GB   cihaz:SM-A235F   OS:android 13
  New Version Needed please update
 • G

  @Anonim   2022-12-28 06:27:28

  Kimden:GB   cihaz:SM-G973F   OS:android 12
  you will get banned using this mod
 • B

  @Anonim   2022-12-27 09:41:32

  Kimden:BR   cihaz:SM-A225M   OS:android 12
  tem que ter uma nova atualização
 • P

  @Anonim   2022-12-14 09:38:55

  Kimden:PH   cihaz:MED-LX9   OS:android 10
  Not working for me. I guess need to be Google available phone. Well I'm using Huawei none google..
 • B

  @Anonim   2022-12-04 01:26:14

  Kimden:BR   cihaz:SM-J530G   OS:android 8.1.0
  mod inlimity money pleaseeeeee
 • V

  @Anonim   2022-11-23 10:24:13

  Kimden:VN   cihaz:CPH2237   OS:android 12
  perfect mod as always .
 • I

  @Anonim   2022-11-20 13:31:16

  Kimden:ID   cihaz:2201116SG   OS:android 11
  not working sozoxnskmfiekp2bdd
 • V

  @Anonim   2022-11-12 20:13:35

  Kimden:VN   cihaz:F1w   OS:android 5.1.1
  hay hay kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Zero City: base-building games şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Zero City: base-building games

 • B

  @Anonim   2023-02-01 11:31:29

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A235M   OS:android 12
  tem uma nova atualização! ajuda-me . . . . . . . .
 • B

  @Anonim   2023-01-26 16:15:20

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-K420   OS:android 12
  eu quero um mode que tenha um mod menu com ele eu consiga uns 100000000 com o anúncio
 • R

  @Anonim   2022-12-16 19:29:23

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI AUM-L41   OS:android 8.0.0
  Можете дабавить мод на бесплатные покупки за реальные деньги умоляю пожалуйста
 • G

  @Anonim   2022-10-02 00:12:12

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G610F   OS:android 8.1.0
  unlimited money free shipping prime member immortality
 • U

  @Anonim   2022-08-28 21:22:24

  Kimden:US   cihaz:samsung SAMSUNG-SM-J727AZ   OS:android 7.0
  free shoping pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls
 • T

  @Anonim   2022-08-26 21:56:47

  Kimden:TR   cihaz:LGE LG-K350   OS:android 6.0
  Sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey sınırsız herşey
 • B

  @Anonim   2022-08-20 02:31:25

  Kimden:BR   cihaz:Philco HIT P10a   OS:android 11
  Infinity MONEY AND CRIPTO PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 • U

  @Anonim   2022-08-03 01:55:19

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 10
  Bro.. This game is legit fun.. and nigga I need this mode to have unlimited money unlimited coin or diamonds or whatever the f*ck.. Nigga I just need this game to be played fun and promising.. Nigga f**king pleaze
 • U

  @Anonim   2022-07-01 21:33:30

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X688B   OS:android 11
  pls release new mod that working and much money thank you very much
 • U

  @Anonim   2022-06-02 21:03:39

  Kimden:US   cihaz:JOYAR 100011885   OS:android 11
  A modification of infinite everything. It is a good game but getting tired of having to buy stuff just to advance in the game. Please modify this game thank you.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Zero City: base-building games şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (57) Sürümler of Zero City: base-building games şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Zero City: base-building games şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme