HappyMod / Racing / Zombie Derby 2 şık
Zombie Derby 2 Mod Apk 1.0.17 [Sınırsız para]

Zombie Derby 2 Mod Apk 1.0.17 [Sınırsız para]

2022-10-01

57.66 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
1.0.17
Boyut
57.66 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-10-01
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Menü, Sınırsız Para

Zombie Derby 2 Mod Detayları

Zombilerle dolu sokakları geçin.

Zombie Derby 2'de oyuncular askeri bir aracı kontrol ediyor ve sınırlı yakıtla bitiş çizgisine yarışıyorlar. Aynı zamanda, oyuncular düzensiz bir yolda gezinirler çünkü yollarını engelleyen düşmanlarla yüzleşmek zorundadırlar. Oyuncu bu oyunda kana susamış zombileri ve harap ortamları geçmelidir. Çevresel hasar nedeniyle dünyada ek engeller ortaya çıkıyor. Oyunu nasıl oynayacağınızı öğrenmek için oyuncuların önce bir öğretici tamamlaması gerekir. Bu süre zarfında, oyuncular önündeki engelleri kaldırmak için yangın düğmesini kullanabilir ve ilerlemek için gaz pedalını kullanabilirler. Oyun, oyuncuların yavaşlarken frenleri ayarlamak için cihazın açısını değiştirmesini gerektirir. Bu, resmi olarak yerleşik seviyelere yol açan uygun bir öğretici aracılığıyla oyuncular için erişilebilir.

Zombie Derby 2 Mod

Her zaman aracınızla mümkün olan en uzak mesafeye gidin.

Oyuncular, öğreticide kullanılan otomobilin genellikle oyunda kilidini açtıklarından daha iyi olduğunu belirtmelidir. Bunun nedeni, öğretici otomobilin kilitsiz arabadan daha fazla yakıt ve daha büyük boyutlara sahip olmasıdır. Benzin, herhangi bir oyuncunun dikkate alması için önemli bir unsurdur. Bir aracı doğru bir şekilde yakmak, sadece yakıt verimliliğini en üst düzeye çıkarır ve tek bir yolculuk sırasında sadece bir oyun ekranından geçmeye neden olur. Benzin üzerinde tasarruf etmenin birçok yolu vardır ve en etkili yol bu yöntemleri aynı anda kullanmaktır. Seviyeyi geçmek için oyuncunun çevrelerinde görünen zombileri bıçaklaması gerekir. Ayrıca, daha verimli bıçaklamak için ortamda kutular veya variller gibi nesneleri kullanmalıdırlar. Bu ödülden yararlanmak belirli bir süre boyunca mümkün değildir, çünkü oyuncunun kısa bir saniye için engelsiz hareket ettirebilmesi gerekir. Birçok dik eğimle bir yol alırken havada uçmanız gerekir. Bunun nedeni, gaz pedalını kullanmamalısınız, çünkü bu da lastiğin yokuş aşağı yuvarlanmasına neden olur. Bunun yerine, ivme kazanmak ve havaya tırmanmak için pedal üzerinde daha fazla aşağı itmelisiniz. Bu oyunda, oyuncular her seviyedeki zorlukların üstesinden gelmelidir. Ancak, seviyeyi bitirmek için her seviyeyi birden çok kez tamamlamaları gerekebilir. Ayrıca, oyuncuların benzin kullanmadan arabalarını hızlandırmasına izin veren oyuna yeni enerji kaynakları eklenir. Bu yeni enerji kaynağı Nitro'dur ve aynı zamanda benzer bir gaz sınırına sahiptir. Oyuncular hızı artırmaya çalışırken havadayken Nitro'yu kullanmalılar.

Zombie Derby 2 Mod

Yüksek puanlar elde ederek şık tasarımlarla arabaların kilidini açın.

Zombie Derby 2'nin öğreticisi, havalı olmayan bisikletlerinizin ilki olan Veteran'ın kilidini açmasıyla bitiyor. Veteran'ın benzin tankı denediğiniz diğerinden daha küçük olmasına rağmen, binmeden önce bir yükseltme gerektirir. Oyunda oynamaya devam ederken farklı boyut ve tasarımlardan daha fazla aracın kilidini açabilirsiniz. Bu ek seçenekler her yeni seviyeyi tamamlamak istemenize neden olacaktır. Bir oyuncu gaz bittikten sonra, daha fazla toplamak için aynı seviyeyi birden çok kez oynamalıdır. Ek yükseltmeler tekerlekler, silahlar ve yakıt tankları şeklinde mevcuttur. Oyunun dükkanında satın alarak ek unsurlar eklenebilir. Oynarken para kazanırsınız; Karar verirken ne kadar harcanması gerektiğini düşünün. Tipik olarak, bu para daha uzun sürücüler için daha fazla benzin satın almak için kullanıldığı anlamına gelir. Oyuncu, birden fazla aşamadan geçen bir araçtan geçiyor. Oyuncular, kararsız zombilerin ve kana susamış insanların ilerlemelerini engellediği bir kıyametin üstesinden gelmelidir. Oyuncular, engellerin etrafında manevra yapmaya çalışmadan önce eriştikleri gaz miktarı ile yeterince hareket etmelidir. Yeni bir enerji türü eklemek zaman içinde performansı artırır. Bu yeni enerjiye Nitro denir ve seviyeyi tamamlarken gaz tasarrufuna yardımcı olabilir. Yeni araç stillerinin kilidini açmak, belirli bir görevi tamamlamayı gerektirir. Her biri oyuncunun değişen sayıda aracı kontrol etmesine izin verir. Zamanla, arabalar onları daha etkili ve uzun ömürlü hale getiren yeni yükseltmelerle geliştirilebilir.

Zombie Derby 2 Mod

Zombie Derby 2'nin piyasaya sürüldüğünü duyurun.

Zombi Derby 2'nin tehlikeli kıyamet sonrası dünyasında, zombilerle savaşmak yaygın bir durumdur.

Zombie Derby 2'yi diğer yarış oyunlarından farklı kılan şey, zombilere sahip olmasıdır.

Bazı zombi atıcılar çok fazla ortaya çıktı. Zombiler fikrinden hoşlanırsınız ve yeni bir şeyler denemek istersiniz. Zombie Derby 2, bu popüler türün tipik sözleşmelerinden kopmak isteyen biri için alışılmadık bir seçimdir. Bu oyun hem üçüncü şahıs hem de birinci şahıs çekim stilleri içerir. Zombie Derby 2, 3D grafik türünde klasik bir arcade atıcısıdır. Cesur sanat tarzı, benzersiz oyun ve hassas hikayesi gerçekten eşsiz bir deneyim yaratıyor. Zombileri silahla öldürmek yerine, oyuncular kaba bir arazide araba sürüyor ve etrafındaki kana susamış zombileri havaya uçurmak için monte edilmiş bir silah kullanıyorlar.

Hangi zorluklarla karşılaşıyorsunuz?

İlk zombi ortaya çıktığında, önemli görünmüyordu. Ama daha sonra, milyonlarca kişi ahşaptan döküldü, en bilgili hayatta kalanları bile karıştırdı. Arabalar bir zombi kolayca ezebilir, ancak çok sayıda uğraşırken dikkat edin. Silahlar bir saniyede birçok kez ateş edebilir, ancak çok sayıda zombi ile uğraşırken dikkatli olun. Off-road sürüş risklidir, ancak bir savaş aracına binerken ekstra koruma eklemek deneyimi kolaylaştırır. Bununla birlikte, bu aynı zamanda sık hareket ve tanıdık olmayan araziyi gerektirir. Ayrıca, bazı sokaklar şehirdeki en dar ve en karanlık olabilir. Zombiler birçok şekil, boyut ve hızda gelir. Bazıları uzun, bazıları kısa; Bazıları hızlı hareket eder ve diğerleri yavaşça kereste. Sürücü ön camına yapışarak Zombie Derby 2'de harekete geçiyorlar. Amaçları, sürücünün vizyonunu bozmak ve aracın ilerlemesini geri dönmeye zorlayacak kadar yavaşlatmaktır. Bu, etkili bir şekilde, bir araba ile silah hedeflemede çevik ve hızlı parmaklı olması gerektiği anlamına gelir.

İnsanların zombi öldüren arcade sahnesini yeni bir perspektifle nasıl gördüklerini değiştirin.

Aynı rotada savaşa doğru yolculuk ediyorsunuz. 8 farklı araba modeline açılacak. Oynarken araba ekranın soldan sağına hareket eder.

Benzer Uygulamalar Zombie Derby 2 Apps

Zombie Derby 2 şık App is Racing OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Zombie Derby 2 Mod App: Monster Car Hill Racer 2 Mod APK, Mad Zombies: Road Racer Mod APK, Dead Venture: Zombie Survival Mod APK, Zombie Highway: Driver's Ed Mod APK, Car Driver 4 (Hard Parking) Mod APK, Гонки на крутых тачках 3D Drag Mod APK, Death Tour: Racing Action Game Mod APK, World of Derby Mod APK, Extreme Demolition Mod APK, Demolition Derby Multiplayer Mod APK, Arena Derby Mod APK, Blocky Demolition Derby Mod APK, Russian Derby Racing Mod APK, School Bus Demolition Derby Mod APK, Old School Derby Mod APK, 4x4 Car Crash Derby Mod APK, Car Crash Simulator Royale Mod APK, WDAMAGE: Car Crash Mod APK, Earn to Die Mod APK, Destruction Derby Race 3D Mod APK, Earn to Die Lite Mod APK, Demolition Derby: Crash Racing Mod APK, Zombie Road Trip Mod APK, Zombie Road Trip Trials Mod APK, Zombie Run HD Mod APK, Zombie Hill Racing Mod APK, Zombie City2 (Boss) Mod APK, Drive with Zombies 3D Mod APK, Zombie Race Mod APK, Bike Race:Motorcycle Games Mod APK, Monster Car Hill Racer Mod APK, Drag Racing Mod APK, Asphalt 7: Heat Mod APK, Asphalt 8 - Car Racing Game Mod APK, Smash Police Car - Outlaw Run Mod APK, Real Racing 3 Mod APK, Traffic Racer Mod APK, Need for Speed™ No Limits Mod APK, Hill Climb Racing Mod APK, Extreme Car Driving Simulator Mod APK, Need for Speed™ Most Wanted Mod APK, Earn Zombie to Die Racing Mod APK, Traffic Rider Mod APK, Mad Truck Challenge 4x4 Racing Mod APK, Asphalt Xtreme: Rally Racing Mod APK, Destruction n Demolition Derby Mod APK, Flying Police Car Stunts Game Mod APK, Need for Speed™ Hot Pursuit Mod APK, Hill Climb Racing 2 Mod APK, GT Racing 2: real car game Mod APK,

Herocraft Ltd

Herocraft Ltd birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Herocraft Ltd : Gibbets:Bow Master!Arrow Games Mod APK, Ice Rage: Hockey Multiplayer Mod APK, Learn to Fly: bounce & fly! Mod APK, Sandbox: Strategy & Tactics-WW Mod APK, Space Arena: Construct & Fight Mod APK, Zombie Derby 2 Mod APK, Dead Shell-Pixel Roguelike RPG Mod APK, Red Ball 3: Jump for Love! Bou Mod APK, Warhammer 40,000: Space Wolf Mod APK, Tap Tap: Idle City Builder Sim Mod APK, Zombie Derby Mod APK, Catch the Candy: Tutti Frutti! Mod APK, Strategy & Tactics: WW2 Mod APK, Farm Frenzy-Time management fa Mod APK, Strategy & Tactics: Medieval C Mod APK, Armor Age: WW2 tank strategy Mod APK, Catch the Candy: Winter Story Mod APK, King of Dragon Pass: Text RPG Mod APK, Season Match-Magic Jewel Story Mod APK, Pirates Flag-Open-world RPG Mod APK, Majesty: Northern Kingdom Mod APK, Superfarmers: Superhero Farm Mod APK, Majesty: The Fantasy Kingdom Mod APK, Marble Duel-match 3 spheres & PvP spells duel game Mod APK, Ice Rage Premium Mod APK, Jolly Ranch: Timed Arcade Fun Mod APK, Farm Frenzy Premium Mod APK, Heroes of Discord: Offline RPG Mod APK, FootLOL: Crazy Soccer game Mod APK, Tempest: Pirate RPG Premium Mod APK, Majesty-The Northern Expansion Mod APK, Odysseus Kosmos: Point & Click Mod APK, S&T: Medieval Wars Premium Mod APK, FootLOL: Crazy Soccer Premium Mod APK, The Tiny Bang Story: Premium Mod APK, Montezuma 2: Premium Mod APK, Gibbets 2: Bow Arcade Puzzle Mod APK, Mafioso: Mafia PvP online Mod APK, Animal Village-Forest Farm & P Mod APK, Catch The Candy Premium Mod APK, Демократия Mod APK,

Hakkında SSS Zombie Derby 2 şık

Bu mu Zombie Derby 2 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Zombie Derby 2 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Zombie Derby 2 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Zombie Derby 2 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 57.7MB
versiyon 1.0.17
versiyon Code 10022
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET SYSTEM_ALERT_WINDOW ACCESS_NETWORK_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE BILLING WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE AD_ID
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.

Wi-Fi Networks hakkında bilgi.; PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından alıkoyması için kullanmanın, sistemin önyüklemesini bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 19
Min Sdk Txt Android 4.4 (KITKAT)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

imza

E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza 61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
Sha256 A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
Geçerli Fri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası 936eacbe07f201df

geliştirici

geliştirici Android
OU Android
organizasyon Android
yerel dağ manzarası
ülke US
şehir Kaliforniya
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.8

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 13 mods of Zombie Derby 2

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website