HappyMod / Arcade / Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar şık
Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod Apk 2.2 [Sınırsız para]

Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod Apk 2.2 [Sınırsız para]

2022-09-28

94.36 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
2.2
Boyut
94.36 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-09-28
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mod, sınırsız paralar

Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod Video


Editör İncelemesi

Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod Apk 2.2 [Sınırsız para]
Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod Apk 2.2 [Sınırsız para]

Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games Free Mod game is an arcade game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy all the items on the shop. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod Download

Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod Detayları

Bu başlık ile büyük bir mini oyuk yaşayın.

Stickman Partisi, oyuncuların bir cihazda birçok mini oyun oynamasına izin verir. Bu oyunlar farklı mekaniğe sahiptir, böylece daha fazla oyuncu yerel olarak birlikte oynayabilir. Kontrol yöntemine, karakteri hareket ettirmek için bir joystick olan cihazın her köşesi ile erişilebilir. Ayrıca, oyuncular paylaşılan joysticklerle birden fazla cihaz kullanarak oyunla etkileşime girebilir.

Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod

Daha büyük bir kartopu saldırganları kullanıcıdan uzaklaştırır.

İlk Stickman partisi seviyesi, katılımcıların kısıtlı bir alanda bir kar savaşına katılmalarını gerektirir. Bu başlangıç ​​seviyesi, güvenli olmayan ve hareketli alanı ayırt etmek için etkili bir araç sağlar. Tartış ve kartopu toplayarak, oyuncu momentum ve kaldıraç oluşturur. Bunun nedeni, her hareketin bir kartopu edinmeye bir adım daha yaklaştırmasıdır. Bundan sonra, oyuncuların rakiplerin üstesinden gelmek için kartoplarına sahip olmalarını sağlamaları zorunludur.

Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod

Mümkün olduğunca çok tavuk alın.

Stickman partisi oyununda, karlı bölgeden sıkılmaya eğilimli olursunuz. Bu alanda hareket etmek her zaman bir tavuk kümesinde tavukların dikkatini çekecektir. Onları daha küçük bir muhafaza haline getirmeye çalışacaksınız, bu da dört kişiyi çoğu tavuk yakalama onuruna rekabet etmeye teşvik edecek. Oyun, tüm oyuncular kuşlarını kendi kümeslerine yerleştirdiğinde sona erecek.

Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod

Oyun içi ürünler toplayarak puan kazanın.

Stickman partisinde, oyuncular kazanmak için gerekli araçları toplamalı ve üretmelidir. Farklı işçilik malzemelerinin farklı nokta değerleri vardır; Bu değerler zaferi belirler. Altın olanlardan daha fazla mantar toplamak genellikle felçle sonuçlanır. Ancak, bu durum oyuncuların hareket etmesini engellemez.

Hareketli hedefleri çekmek için bir paintball tabancası kullanın.

Bir sonraki seviye, oyuncuların oyun oyunlarını boyamasını gerektirecektir. Dört oyuncu, birbirlerinin yollarını geçen hareketli hedeflere odaklanır. Bu düzeyde, oyuncular doğru çekimler yaparak hareket ettikleri yönü belirler. Bu çekimler zamanla puan kazanır ve oyuncular, hedefleri anlamaya çalıştıkları farklı bir kurala göre hareket ettikçe birçok başarısızlıkla karşılaşabilirler.

Yukarı atlayın ve şövalye olmak için balonlara saldır.

Oyuncular, tarlanın etrafında eşleşen renkli balonlar bulmakla görevli şövalyelerdir. Bu balonları kırarak oyuncular puan kazanır. Sahada gökkuşağı renkli bir balon bulunabilir, bu da ekstra puan kazanırken diğer balonları kırmanın etkisini ortadan kaldırır. Bu süre zarfında, oyuncular belirli bir rengin diğer toplarını bir hale getiren bir top bulabilirler. Bu top, bu rengin tüm toplarını onu bulan oyuncunun rengine değiştirecektir.

Dodge Big Rocks

Oyun, kayaların sürekli değişen boyutuna ve yönüne ayak uydurmak için doğru gözlem ve hareket gerektirir. Oyuncunun ekranındaki herhangi bir baskı, oyuncunun dokunduğu kayaları anında silecektir. Bu, oyunu koleksiyondaki daha zor - ama daha hızlı - oyunlardan biri haline getirir. Bir kütüphane içeren biri de dahil olmak üzere oyuncular için birçok mini oyun var. Bu oyun, tek bir cihazda çok sayıda oyuncu tarafından oynanabilecek basit kontrollere sahip birçok ilginç mini oyuk içeriyor. Rekabetçi bir maçta diğer oyuncuların büyük bir kartopu kartopu ile ortadan kalkması mümkündür. Boyama seviyelerinin amacı nesneler toplamakla aynıdır - her ikisi de oyuncuların puanlarını artırmak için ihtiyaç duyar. Oyuncular mümkün olduğunca çok tavuk yakalamak veya belirtilen balonları patlatmak için bir şövalyeye dönüşebilir. Oyun seviyesinde sürekli hareket eden kayalar oyuncuyu uzaklaştırır ve kaçmazsa başarısızlığa neden olur.

Bir Stickman Partisi makalesi oluşturun.

Stickman Party, Playmax Game Studio'dan ücretsiz indirilebilir bir oyundur. Duel Otter, Tap & Drag ve 2 3 4 oyuncu mini oyun gibi oyunların hayranları için mükemmel bir seçim. Çıkışından bu yana, bu oyun birçok oyuncuyu çekti. Bu oyunu denemeden oynamak sinir bozucu.

Küçük bir pakette geniş bir oyun.

Stickman partisi oyunu daha çok sopa içeren komik oyunlar koleksiyonuna benziyor. Bu oyunlar 25 oyuncu için tasarlanmıştır ve sadece birkaç dakika içinde öğrenilebilirler. Bunun benzediği belirli bir oyun yoktur; Mini oyunların bir koleksiyonu. Oyunun menüsünde gezinerek, en sevdiğiniz mini oyunlardan hangisini açacağınızı seçebilirsiniz. Bunlar tipik olarak değiştirilmiş ve daha minimalist olmak için değiştirilmiş mobil oyun remake'leridir. Nintendo 3DS'de oynanabilecek birçok popüler mini oyun var. En popüler olanlardan bazıları, oyuncuların yapay bir zeka rakibine veya rastgele bir arkadaşa meydan okumayı seçtikleri Stickman Futbolu içerir. Bu oyun modunda, iki oyuncu iki rakip takımı bir top için karıştırarak ve diğer takımın hedefine vurmaya çalışarak temsil eder. Ayrıca, tavukların oynamak oldukça ilginçtir. Rekabetçi bir yarış oyununda, siz ve diğer üç oyuncu tavuklarla çevrili dairesel bir pistte yarışıyorsunuz. Amacınız diğer yarışçılardan önce mümkün olduğunca çok tavuk toplamaktır. Macera modunu oynamayı seviyorum çünkü satranç tahtası gibi bir yerde gerçekleşiyor - ancak bu tahta lavla çevrili ve kafatası sembolü olan kutular içeriyor. Bu tahtada birçok hücre var, ancak sadece birkaçı güvenlidir; Gerisi tehlikeli kutu hücreleridir. Kazanmak için, bir katılımcı rastgele seçilen hücrelerin güvenlik bölgesinde kalmalıdır. Kurul, her birkaç saniyede bir pozisyon değiştirir; Katılımcılar güvenli alanda kalacak şekilde konumlarını hızlı bir şekilde ayarlamalıdır.

Çok oyunculu oyunlar diğer oyuncularla oynamayı içerir.

Daha fazla oyuncu, Stickman Party'nin parti yaklaşımı ile daha da eğlencelidir. Bazı oyunlarda en fazla dört oyuncuya sahip. Her oyunda katılımcı sayısını ayarlamanıza izin verilir. Ayrıca, AI ile savaşabilir veya aynı cihazda arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz.

Hakkında SSS Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar şık

Bu mu Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 94.4MB
versiyon 2.2
versiyon Code 57
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED AD_ID BILLING WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed almasını sağlar.
PowerManager Wakelocks'u kullanmanın, işlemciyi uyku veya ekrandan karartmadan korumasına izin verir.

Operation Systems

Min Sdk 22
Min Sdk Txt Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)
Hedef SDK 31
Hedef SDK Txt 31
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci arm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640

User Özellikler

Uses Özellikler Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.

imza

3ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imza FD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
Sha256 1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
Geçerli Tue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası 83b12c6eac0de641

geliştirici

geliştirici A1
OU A1
organizasyon A1
yerel Lazyland
ülke RU
şehir Lazyland
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.0

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 26 mods of Stickman Partisi 2 3 4 Oyunlar

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website